Przed GP Japonii 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez L3O So wrz 29, 2007 12:05  

sneer napisał(a):Mój komentarz po qalu:
1. Sakon Yamamoto i Ralf Schumacher to prawdziwi samuraje :D
2. Takuma Sato i Dawid Couldhardt - próbowali nimi zostać, ale im się nie udało.
3. Bambi...no cóż...gratulacje
4. Szkoda Alonso i Kimiego
5. Kubica...nie wiem co napisać - za Buttonem i Vettelem był już w Q2.
Może deszcz mu zupełnie nie leży, może ustawienia na suchy tor miał,
albo BMW coś testuje, albo po prostu popełnil jakiś błąd. Nawet jeżeli to
ostatnie to po tylu wyścigach załatwionych mu przez BMW miał prawo.
Ale myślę że jest inaczej - BMW skupia się na przyszłorocznym bolidzie i w związku z tym "olewają" częściowo Kubicę. Mają drugie miejsce w stawce konstruktorów, 5 i 6 w klasyfikacji kierowców i najwyżej notowanego Niemca. Nic im do szczęścia nie jest potrzebne więcej, więc nie marnują kasy na drugi bolid. Gdyby istniał cień zagrożenia ze strony Renault sytuacja byłaby z pewnością inna. A tak - wszystko jest ok i niech robią bolid na przyszły rok. Co naprawdę myślą o Kubicy, to świadczy o tym podpisanie kontraktu zaraz po Kanadzie. Robert po prostu płaci frycowe, jak każdy debiutant (no może poza Fiamiltonem, ale on dla mnie nie jest w pełni debiutantem, przynjamniej nie takim jak inni - nie rzucać się na mnie proszę)


hmm etam nie uznaje takiego wytlumaczenia ze mieli ustawienia na suchy tor heidfel jakos dal rade a kubica po prostu jechal slabo i tyle

brawo dla vetelsa i butona :)
Avatar użytkownika
L3O
 
Dołączył(a): N sie 12, 2007 22:45

Postprzez patgaw So wrz 29, 2007 12:10  

Don Pedros napisał(a):Jakim cudem trening po qualu.
Będą jeździć innymi samochodami ??


bys sluchal co mowia komentatorzy to bys wiedizal.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Don Pedros So wrz 29, 2007 12:14  

patgaw napisał(a):bys sluchal co mowia komentatorzy to bys wiedizal.

Ja słuchałem :?
Była tylko jedna możliwość dodatkowego treningu w niedzielę.
Tylko wtedy gdyby qual został przerwany i skończyć byłoby go trzeba w niedzielę przed wyścigiem. Wtedy byłby 15-to minutowy trening przed kontynuacją quala. :x
Avatar użytkownika
Don Pedros
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 16:58
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Iza So wrz 29, 2007 12:16  

Czy coś przegapiłam... :zdziwiony: :P Dlaczego Heidfeld spychał swój bolid do boksu?

Obrazek
Ostatnio edytowano So wrz 29, 2007 12:20 przez Iza, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez Barti So wrz 29, 2007 12:20  

Iza napisał(a):Czy coś przegapiłam... :zdziwiony: :P Dlaczego Heidfeld spychał swój bolid do boksu?



AHA to już wszystko jasne dlaczego wynik Roberta taki słaby w porównaniu do Nicka !!! Niemiec jechał na oparach i brakło mu pewnie do dojazdu do boksów :-D :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
Barti
 
Dołączył(a): Wt kwi 17, 2007 8:36
Lokalizacja: Kraków

Postprzez TobaccoBoy So wrz 29, 2007 12:22  

Barti, raczej durak zgasił silnik.
TobaccoBoy
 

Postprzez Don Pedros So wrz 29, 2007 12:23  

Iza napisał(a):Czy coś przegapiłam... Zdziwiony Pokazuje język Dlaczego Heidfeld spychał swój bolid do boksu?

To jest na pewno zdjęcie z Q3 ??
BMW nic nie wspominało o jakichkolwiek kłopotach Nicka :-o
Avatar użytkownika
Don Pedros
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 16:58
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez kamilka So wrz 29, 2007 13:02  

Kwalifikacje bardzo ciekawe. Mokry tor i wszystko zmieniało się jak w kalejdoskopie.

Vettel to tak rozpędził swój bolid że aż 9 miejsce wyskoczyło :grin: Jakiaś niesamowita forma młodego Niemca. To pierwsze zaskoczenia a drugie to Button. Hondzia odżyła.

Robert dopiero 10 ale liczę, że punkty będą. Chyba deszcz mu nie służy.

Szkoda, że pierwsza linia padała łupem McLarena. To PP przydałoby się Kimiemu. Alonso pewnie tak łatwo nie odpuści Hamiltonowi. Ciekawa walka będzie na starcie. Może będzie małe zamieszanie i Kimas skorzysta?

Ani jednej Renówki w pierwszej dziesiątce :-o

Ralfi - dobrze mu szło a tu lipa. Musiał się Sakon napatoczyć :???: A i Trulli daleko. Coś Toyocie nie wyszło na własnym torze.
Avatar użytkownika
kamilka
 
Dołączył(a): So kwi 28, 2007 17:08
Lokalizacja: Hajnówka

Postprzez Maly-boy So wrz 29, 2007 13:04  

kamilka napisał(a):
Ralfi - dobrze mu szło a tu lipa. Musiał się Sakon napatoczyć :???: A i Trulli daleko. Coś Toyocie nie wyszło na własnym torze.


to była wina Schumachera ,Sakon jechał swoim torem jazdy a on sie pchal tam gdzie nie miał i mu "utarł" nosa zreszta mowili o tym komentatorzy
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez chmiel So wrz 29, 2007 13:31  

Qual emocjonujący, bo na mokrym torze, ale niestety nie padało w czasie sesji. Miałem nadzieję, że w czasie quala spadnie deszcz albo przynajmniej, żeby było mokro jak w Q1, a w Q3 linia jazdy byłą już prawie sucha. No ale trudno. Brawa dla Lewisa za zdobycie PP. P2 dla Fernando, ale bardzo szkoda, że nie PP, bo bardzo mało brakowało. Lewis zrobił najszybsze kółko najpóźniej i to mu pomogło. Fernando niestety najszybsze okrążenie przejechał wcześnie. Ale Alonso ma chyba więcej paliwa przynajmniej na 1 okrążenie, więc jest szansa na triumf w wyścigu. Za McLarenami Czerwoni, co nie jest niespodzianką. Świetny występ JB, Marka i Sebastiana. Naprawdę zaprezentowali się fantastycznie, a szczególnie Sebek. Niestety słabo Robert. Jak sam powiedział - brak doświadczenia. Może jutro pójdzie mu lepiej.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez kamilka So wrz 29, 2007 13:32  

Maly-boy napisał(a):to była wina Schumachera ,Sakon jechał swoim torem jazdy a on sie pchal tam gdzie nie miał i mu "utarł" nosa zreszta mowili o tym komentatorzy


Tak Maly-boy wiem że to wina Ralfa. Bardziej chodziło mi o to że miał w miarę dobry czas pozwalający mu na przejście do dalszych części kwalifikacji a że zechciało mu się wyprzedzać i napatoczył się na Sakona...
Avatar użytkownika
kamilka
 
Dołączył(a): So kwi 28, 2007 17:08
Lokalizacja: Hajnówka

Postprzez Epik So wrz 29, 2007 13:35  

e tam e tam
ja jestem very happy 'cause Fisi przed Hekkim i się ciesze jak małe dziecko,a kto tam wywalczył pp to mnie dziś mało interesi :-P :-P :-P
Avatar użytkownika
Epik
 
Dołączył(a): Pn lut 27, 2006 11:55
Lokalizacja: Rybnik
GG: 4544101

Postprzez patgaw So wrz 29, 2007 13:42  

Don Pedros napisał(a):Ja słuchałem
Była tylko jedna możliwość dodatkowego treningu w niedzielę.
Tylko wtedy gdyby qual został przerwany i skończyć byłoby go trzeba w niedzielę przed wyścigiem. Wtedy byłby 15-to minutowy trening przed kontynuacją quala.


hmmm to moze jak cos przegapilem, jak tak to sory.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Pieczar So wrz 29, 2007 14:06  

Wreszcie mokry qual, szkoda tylko, że Kimas dopiero 3. Podejrzewam, że Ferrari ma mniej paliwa od Mclarena, bo po Q1 i Q2 było widać, że są od Maca wolniejsi. Brawa dla Vettela - dzisiaj po prostu wymiatał :).
Co do Roberta - przeanalizujcie jego i Heidfelda czasy z Q1 i Q2 - wszędzie był od niego o 0.3-0.4 sekundy gorszy. Pewnie miał trochę więcej paliwa na Q3 ale góra 5 okrążeń. Tytoniowy nie rozumiem dlaczego tak bronisz Kubicę - miał takie same warunki jak inni i takie same możliwości ustawienia bolidu. Tymczasem przegrał zdecydowanie z Heidfeldem, może i rzeczywiście trochę źle trafił z setupem (stąd graining opon), ale nie zmienia to faktu, że przegrał z nim nie pierwszy raz w tym sezonie.
PS. Jutro Alonso i Hamilton się zderzą na starcie, zobaczycie :-P
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez patgaw So wrz 29, 2007 14:10  

patgaw napisał(a):
Don Pedros napisał(a):Ja słuchałem
Była tylko jedna możliwość dodatkowego treningu w niedzielę.
Tylko wtedy gdyby qual został przerwany i skończyć byłoby go trzeba w niedzielę przed wyścigiem. Wtedy byłby 15-to minutowy trening przed kontynuacją quala.


hmmm to moze ja cos przegapilem, jak tak to sory.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość