Przed GP Japonii 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez M-Power So wrz 29, 2007 15:08  

Pieczar napisał(a): Jutro Alonso i Hamilton się zderzą na starcie, zobaczycie :-P


Nie za optymistyczna wersja? :D
Avatar użytkownika
M-Power
 
Dołączył(a): Wt mar 13, 2007 9:30
Lokalizacja: Lublin
GG: 9009253

Postprzez jusiek So wrz 29, 2007 15:52  

Moim zdaniem nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. Mam nadzieje, ze Robert uratuje to GP jak to zrobil w SPA. Jego walka na torze z potencjalnie slabszymi rywalami startujacymi przed Nim moze byc jedyna atrakcja wyscigu. Nie liczcie, ze powie, ze jest zalany pod korek. Zawsze trzeba sie jakos tlumaczyc, dzisiaj byly to opony.
jusiek
 
Dołączył(a): N lip 29, 2007 12:04
Lokalizacja: BeefTown

Postprzez Reyes666 So wrz 29, 2007 15:52  

SPIDER napisał(a):BTW: Fajny kask Coultharda.


masz jakiś obrazek bo nie widziałem tego kasku
Obrazek
Reyes666
 
Dołączył(a): So lip 07, 2007 18:24

Postprzez Sanki So wrz 29, 2007 16:09  

Patgaw dziwny jesteś jakiś... .

Reyes666
Masz na poprzednich stronach :P. Gdzieś koło 8 chyba
Obrazek
Sanki
 
Dołączył(a): N cze 10, 2007 19:01

Postprzez Marco Gronichella So wrz 29, 2007 16:13  

No to było tak jak ktoś sobie życzył czyli quale w deszczu. Japończycy się nie popisali zarówno ich samochody jak i kierowcy, jedynie Jarno :P Zawiodłem się kiedy to zobaczyłem PP dla Fiamiltona a nie Alonso ;( ale liczę na szybkie wzięcie go na starcie. No najsłabszy wynik quali dla Roberta ale bądźmy dobrej nadziei! Obstawiam jutrzejszy dzień tak Alonso Kimi Massa :] a dla Roberta spokojne 5-6 miejsce.
Avatar użytkownika
Marco Gronichella
 
Dołączył(a): Pt kwi 20, 2007 8:58
Lokalizacja: Warszawa
GG: 7990456

Postprzez Maly-boy So wrz 29, 2007 16:17  

jak jutro bedzie sucho to pewnie Ventyl i Button duzo niezdzialaja bo mieli pewnie setupy na mokry tor ,przynajmniej do 1 pit stopu zeby mogli ustawienia skrzydla zmienic a jak spadnie to beda sie cieszyc :P
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez patgaw So wrz 29, 2007 16:57  

Robert powiedzial ze mial rozne cisnienia w kazdej oponie i ze to "dziwna sytacja". Dla mnie to znaczy jedno - roznica paliwa miedzy nim a heidfeldem mogla na mokrej nawierzchni nie wystarczyc zeby heidfeld byl przed kubica.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez TobaccoBoy So wrz 29, 2007 16:58  

No i po analizie w Polsacie (młody Zientarski + Kochański = :brawo: :brawo: ) wyjaśniło się to co nie zrozumiałem na EU France dziś rano po kwalu (nie znam wszystkich specjalistycznych określeń jeszcze), gdy przepytali Hamadiego (inżyniera Roberta), który powiedział, ze zaryzykowali i nie do końca wszystkie obliczenia się sprawdziły (wtedy myślałem o tankowaniu pod korek), a tu o opony poszło. Mea culpa, mea culpa - idę wkuwać słowniki francuskiego.....
TobaccoBoy
 

Postprzez adagio28 So wrz 29, 2007 17:08  

HAMiltonowi panowie dyszą heh... :D A ta pewność siebie... Oj Lewisku, Lewisku...
Ta adagio28, nie ten adagio28.
Avatar użytkownika
adagio28
 
Dołączył(a): Śr wrz 12, 2007 11:39
Lokalizacja: E.

Postprzez McLuke So wrz 29, 2007 17:21  

No, to był bardzo dobry qual dla McLarenów :) Jutro zapowiada się ekscytujący wyścig, zwłaszcza jeśli będzie padać :)
Największą niespodzianką jest dla mnie Ventyl - Q3 dla STR to musiała być radość - no i Jense też (ale to wszystko pewnie zasługa deszczu ;P)
Ja będe 3mał kciuki za Ventyla - może chłopak zdobędzie jakiś punkcik dla STR :D
No to trzeba się wyspać, żeby rano wstać na wyścig...

Pozdro ;)
"Racing, competing, is in my blood. It's part of me, it's part of my life; I've been doing it all my life. And it stands up before anything else." - Ayrton Senna
Avatar użytkownika
McLuke
 
Dołączył(a): Pn gru 05, 2005 19:27
Lokalizacja: Poznań
GG: 7404068

Postprzez barteks So wrz 29, 2007 17:53  

TobaccoBoy napisał(a):gdy przepytali Hamadiego (inżyniera Roberta), który powiedział, ze zaryzykowali i nie do końca wszystkie obliczenia się sprawdziły

K***a, czemu oni ciągle ryzykują kosztem Kubicy? :x
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez RENO So wrz 29, 2007 18:18  

ten inzynier to jakiś lamer chyba, czy oni nie mogą podkupić kogoś kompetentnego, to że dali szansę Kubicy, to nie oznacza, że wszystkim młodym powinni ją dawać
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Maly-boy So wrz 29, 2007 18:32  

w q1,2 nie mial jakos problemow a w q3 nagle mial ,dziwne co oni kombinują ?
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez viertolcia So wrz 29, 2007 19:06  

No cóż Alonso mówi, ze zostaje w McLarenie, to go srebrni chłopcy sami chcą przepędzić. Dziś ewidentnie faworyzowali Lewusa (no z drugiej strony trudno im sie dziwić). Choć trzeba przyznać, że się młodzian błyskawicznie zrehabilitował po Nurburgringu, można go nie lubić, ale bucek talent ma niesamowity. Co nie zmienia faktu, że jak popada porządnie to Alonso z Kimsterem mu szybko znikną za horyzontem. Ja bym sie przychylał do wersji Pieczara, ze czerwoni mają mniej paliwa, ale jak wyścig będzie suchy/mokry to może się okazać bardzo opłacalną strategią, zwłaszcza ze nie mają za dużo do stracenia. Co do kolizji na starcie nie wykluczałbym jej, ale raczej z kluczowymi zawodnikami w walce o mistrzostwo, a nie tylko Makami. Zobaczymy, jest też możliwość, ze srebrni tak się będą bać pierwszego zakrętu, ze ich łyknie Kimi na dohamowaniu. Jedno jest pewne, jutro na pewno nie będzie nudno!

PS. Tak swoją drogą, kolejny tor sie Tilkemu udał, nie jest to może Suzuka, ale zdecydowanie pare ślepych zakrętów + różnica poziomów sprawiają przyjemne wrażenie.
KIMI RAIKKONEN FIA FORMULA 1 2007 WORLD CHAMPION
Avatar użytkownika
viertolcia
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 18:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Fisico_F1_ASR So wrz 29, 2007 20:00  

Marco Gronichella napisał(a):jedynie Jarno

jedynie Jenson
Na tej waszej stronce z prognozą pogody wzrosło już do 70%
Jakby miało padać taktyka na pełny bak jest "bez sęsu"
Fisico_F1_ASR
 
Dołączył(a): Pn lut 12, 2007 20:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron