Przed GP Japonii 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez connell So wrz 29, 2007 20:03  

McLuke napisał(a):Ja będe 3mał kciuki za Ventyla - może chłopak zdobędzie jakiś punkcik dla STR :D


No to już będzie nas dwóch. :lol:

A wracając do RK, z wyścigu na wyścig utwierdzam się w przekonaniu, że Robertowi przypisano rolę swego rodzaju testera. I nie mówię tego z żalem czy nerwami, po prostu Nick spisuje się lepiej, więc nic nie kombinuje się w jego bolidzie, bo jeździ równo. A gdzie lepiej potestować różne rozwiązania ustawień bolidu jak nie "na froncie".
Żal można mieć tylko do mechaników, że popełniają szkolne błędy w boxie akurat obsługując Roberta; nie przypominam sobie, żeby przy NH coś złego się przytrafiło. Niemniej daleki jestem od wydumanych historii spiskowych.
Mam nadzieję, że GP Japonii będzie obfitować w niespodzianki, czego w kontekście zwiększonej dawki emocji, sobie i wszystkim życzę. :)
Avatar użytkownika
connell
 
Dołączył(a): So wrz 15, 2007 18:39

Postprzez Reyes666 So wrz 29, 2007 20:14  

connell napisał(a):
McLuke napisał(a):Ja będe 3mał kciuki za Ventyla - może chłopak zdobędzie jakiś punkcik dla STR :D


nawet trzech

connell napisał(a):
nie przypominam sobie, żeby przy NH coś złego się przytrafiło. Niemniej daleki jestem od wydumanych historii spiskowych. :)


raz w tym sezonie mu koła dobrze nie dokecili i był 15 w wyścigu
Reyes666
 
Dołączył(a): So lip 07, 2007 18:24

Postprzez mars28 So wrz 29, 2007 20:15  

connell napisał(a):Żal można mieć tylko do mechaników, że popełniają szkolne błędy w boxie akurat obsługując Roberta; nie przypominam sobie, żeby przy NH coś złego się przytrafiło. Niemniej daleki jestem od wydumanych historii spiskowych.


O ile dobrze pamietam, to Heidfeld mial "przygode z nakretka" w pitlane.
Avatar użytkownika
mars28
 
Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 13:02
Lokalizacja: Kielce

Postprzez dex So wrz 29, 2007 20:16  

Jeżeli jutro tak się skonczy wyścig to już po mistrzostwie dla Kimiego :( , ale mam nadzieję że bedzie deszczowe GP i będzie ciekawie :) i nieprzewidywalnie :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez rafaello85 So wrz 29, 2007 20:21  

Dziś w nocy śniło mi się, że obydwa McLareny padły. Hamilton miał awarię silnika :lol: , tylko, że było to w czasie kwalifikacji na torze Silverstone :shock:

connell napisał(a):No to już będzie nas dwóch.

W porywach trzech ;) Chociaż Vettel będzie miał baaaaardzo trudne zadanie.

dex napisał(a):Jeżeli jutro tak się skonczy wyścig to już po mistrzostwie dla Kimiego

Deszczowy wyścig ma to do siebie, że nigdy nic nie wiadomo ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez Barti So wrz 29, 2007 20:31  

viertolcia napisał(a):No cóż Alonso mówi, ze zostaje w McLarenie, to go srebrni chłopcy sami chcą przepędzić. Dziś ewidentnie faworyzowali Lewusa (no z drugiej strony trudno im sie dziwić).


Może to taka zagrywka ze strony Alonso ;) takie gadanie może wywrzeć presje na Hamiltonie i całym zespole... przecież wszyscy nastawiają się na jego odejście a teraz gdyby Alonso pozostał w Maku to była by to sensacja :grin:

Patrząc na GP Węgier które odbywało się w deszczowych warunkach to zwycięzce upatrywałbym w panach z Maka :) Pożyjemy zobaczymy jutro drakońska godzina... WTF !! 6.30 to chyba grzech wstawać w niedziele tak wcześnie :-(
Obrazek
Avatar użytkownika
Barti
 
Dołączył(a): Wt kwi 17, 2007 8:36
Lokalizacja: Kraków

Postprzez pa0 So wrz 29, 2007 20:34  

Dla prawdziwego kibica formuły1 kazda godzina jest dobra
FERRARI FOREVER
pa0
 
Dołączył(a): Cz lip 12, 2007 15:44

Postprzez aba So wrz 29, 2007 20:37  

A ja po kwalifikacjach, cos slabo widze tytul Kimiego... Ale coz, trzymam kciuki, jakos moze ich tam powyprzedza...
Vettel elegancko, moze zdobedzie jakis punkcik...
pa0 napisał(a): kazda godzina jest dobra

tylko dlaczego taka wczesna.... no ale jak trza to trza...
Obrazek Michael Schumacher, to taki Richard Petty F1 :diabełek:
Avatar użytkownika
aba
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 22:44
Lokalizacja: Cracov
GG: 9716087

Postprzez Maly-boy So wrz 29, 2007 20:40  

przynajmniej nie trzeba czekac do popoludnia dzisiaj wstalem na 6 to i jutro sie wstanie ;p
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez RENO So wrz 29, 2007 21:15  

panowie jak szwabskie n-tv w tamtym sezonie transmitowało piatkowe treningi to ja nawet o głupiej 3 rano wstawałem, żeby zobaczyć 1 trwning, więc dla prawdziwego kibica, nie ma dnia, ani godziny, żeby nie wstał i nie oglądał :-D
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Phaedra N wrz 30, 2007 0:30  

w calej Japonii pada info z 8.30 lokalnego czasu


czadowo wyglada ten Ogórek z tylu

Obrazek
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez TobaccoBoy N wrz 30, 2007 4:44  

Fatalna pogoda i zła widoczność powoduje, ze w razie pogorszenia i tak złych warunków (obecnie sprawdzają stewardzi, czy helikopter medyczny może wystartować - jeśli nie - wyścig opóźniony) pojawi się komunikat delated.....

Co gorsza wielu zawodników (w tym Robert czy Luzzi) ma bolid ustawiony na suchy tor.
TobaccoBoy
 

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości