Debiutant roku 2007

Moderator: Ekipa F1

Rookie of the year 2007

Lewis Hamilton (McLaren-Mercedes, Anglik)
106
43%
Heikki Kovalainen (Renault, Fin)
31
13%
Sebastian Vettel (BMW / STR-Ferrari, Niemiec)
17
7%
Adrian Sutil (Spyker-Ferrari, Niemiec)
88
36%
Markus Winkelhock (Spyker-Ferrari, Niemiec)
4
2%
 
Liczba głosów : 246

Postprzez red_komandos ^^ Wt gru 11, 2007 15:59  

Głosuję jednak na Hamiltona, mimo że nie darzę go wielką sympatią, trzeba przyznać, że ten sezon był dla niego bardzo udany. No, bo w pierwszym roku pobytu w F1 już być Vice-mistrzem i wygrywać wyścigi??
Szanuję jeszcze bardzo i gratuluję Sebastianowi Vettelowi oraz Heikkiemu Kovalainenowi, bo również miło zaskoczyli w tym sezonie.
red_komandos ^^
 

Postprzez Sebek Wt gru 11, 2007 16:36  

Ja swój głos oddałem na Hamiltona.Mimo tego , że go nie lubie i mam co do jego osoby wątpliwości to jednak pokazał się z dobrej strony udowadnając , że ma talent.Wszystkie te sprawy związane z McLarenem i z tym równym traktowaniem w tym zespole spowodowały , że Hamilton stał sie kierowcą mało lubianym ale talentu nikt nie może mu odmówić.Pod koniec sezonu wyszło jego bardzo małe doświadczenie w F1 lecz to nie zmienia faktu , że jest naprawde świetnym kierowcą.
Obrazek
Avatar użytkownika
Sebek
 
Dołączył(a): Wt cze 19, 2007 20:36
GG: 12786203

Postprzez andrut90 Wt gru 11, 2007 16:55  

Głosuje na Hamiltona, jak pisała reszta " mimo iz nie daze go zbytnią sympatią ", z drugiej strony mial dobry samochod w ktorym mogł sie pokazać,, ale kazdy debiutant w sezonie 2007 pokazał sie w sumie z dobrej storny !! Heikki jeździł jak wściekly, zaliczył nawet podium !! Adrian Sutil dysponując takim samochodem jak Yamamoto mial o wiele lepsze wyniki, Markus Winkelhock mial genialną strategie :P ruszając jako jedyny na oponach an mokra naiwerzchnie z aleji serwisowej uniknął zmiany ogumienia ze slick-ów jak resztai po czerwonej fladze ruszał x 1 miejsca :P ale szybko odpadł :P Sebastian Vettel tez mial pare dobrych wyscigów ;) ciezko ocenic kierowców jeśli nie jezdza takimi samymi samochodami :P
Ma 730 km, silnik V8 o pojemnosci 2,4l, przyspiesza od 0-100 km/h w 2,4s i w 4,8s od 0-200 km/h,,, co to takiego ?? :>:>:>
Avatar użytkownika
andrut90
 
Dołączył(a): So paź 13, 2007 10:25
Lokalizacja: Wola

Postprzez yaper Wt gru 11, 2007 19:42  

Racjonalnie do sprawy pochodząc (a tak powinno być zawsze) debiutantem roku 2007 był dla mnie Lewis Hamilton <fanfary>!

Dlaczego? To chyba oczywiste. Jednym punktem przegrał mistrzostwo, wygrał kilka wyścigów, kilka PP, pokazał, że potrafi być równorzędnym rywalem dla dwukrotnego mistrza świata.
yaper
 
Dołączył(a): Wt paź 02, 2007 13:09
Lokalizacja: małopolska

Postprzez AdrianAdrian Wt gru 11, 2007 21:39  

Adrian Sutil, który przecież spisywał się fantastycznie w porównaniu do Sakona jeżdżąc w najsłabszym zespole.
R.Kubica
Avatar użytkownika
AdrianAdrian
 
Dołączył(a): Cz lis 15, 2007 19:01
Lokalizacja: Kielce

Postprzez ufos Wt gru 11, 2007 22:12  

Głos na Hamiltona. Jednak, długo sie nad tym zastanawiałem bo jak by nie spojrzeć to przez swoje błedy Hamilton pozbawił sie mistrzostwa. Jednak postawa jak na debiutanta i 2 miejsce w klasyfikacji o czymś znaczą. Niedaleko za Hamiltonem jest Sutil który pokazał, że stac go na wiele.
Avatar użytkownika
ufos
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 14:54
GG: 8539058

Postprzez Mariusz Wt gru 11, 2007 22:59  

Analizując ankietę można zauważyć, że początkowo Sutil i Hamilton mieli tyle samo głosów, ale teraz Anglik zdobywa większą popularność u nas na forum.

A jako że sezon już dawno się zakończył, temat zostanie ostatecznie zamknięty przed tym weekendem. Kto jeszcze nie oddał głosu to proszę uczynić to teraz.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez dodgers Wt gru 11, 2007 23:50  

Mariusz napisał(a):teraz Anglik zdobywa większą popularność u nas na forum.

ja odnosze wrazenie, ze to po kilku postach Slipa, ktory zjechal pare osob za pastwienie się nad Lewisem i ujmowanie mu talentu itp. tylko mi sie tak wydaje?
Avatar użytkownika
dodgers
moderator
 
Dołączył(a): Pt mar 23, 2007 20:39
Lokalizacja: Wyszków
GG: 6423043

Postprzez RENO Śr gru 12, 2007 0:37  

umniejszanie mu talentu, a niechęć do niego to dwie różne rzeczy. Ja tam doceniam jego talent, nie jest średniakiem, przeciętniakiem itp itd. ale też nie lubiłem go i nie będę go lubił w dlaszym ciągu, za jego sposób bycia, gadki i takie tam ogólnie pierdoły
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Maly-boy Śr gru 12, 2007 10:24  

dla mnie najlepszy nieznaczy najszybszy a Lewis szybki niewątpliwie jest ale nie zasługuje na ten tytuł przez swoją pychę i sposób bycia zagłosowałem na Sutila on przynajmniej jest bardziej skromny i też szybki choć niemożna tego jednoznacznie powiedzieć biorąc pod uwagę jakim jezdzi bolidem ,ale jak pokonywał dotychczasowych swoich partnerów z zespołu
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez MATIS Śr gru 12, 2007 13:08  

Wg mnie to bez dwóch zdań Hamilton. O mało co nie został mistrzem w debiutanckim sezonie, z małą też pomocą innych sił. Ale jednak jak na debiutanta, to pokazał że ma duże umiejętności już od pierwszych startów i nie popełniał błędów, do czasu. Co do Sutila, to chyba nie miał zbyt wymagających partnerów w zespole :)
Avatar użytkownika
MATIS
 
Dołączył(a): So gru 08, 2007 22:34

Postprzez SQUZ Śr gru 12, 2007 15:34  

ja swój głos oddałem na A.Sutil-a to co robił podczas gp belgi... zrobiło ogromne wrażenie
Avatar użytkownika
SQUZ
moderator
 
Dołączył(a): Śr sie 09, 2006 17:02
Lokalizacja: olsztyn

Postprzez Maraz Śr gru 12, 2007 21:19  

Temat właściwie został zakończony na początku listopada i chyba nie ma sensu powtarzać całej dyskusji jeszcze raz, tym bardziej że wyniki ankiety nie ulegną już zmianie. W takim razie zakładam kłódeczkę :-)
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości