GP Japonii 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez este85 Pt paź 05, 2007 13:53  

"McLaren's Formula One championship leader Lewis Hamilton escaped sanction on Friday after a stewards' enquiry into his driving at last weekend's Japanese Grand Prix, the governing body FIA said."
- źródło Autosport.com

Czyli nasz "ulubieniec" jak zwykle uniknął kary. Ech...
este85
 

Postprzez Misiak Pt paź 05, 2007 13:54  

Czyli jest tak, jak przewidywałem.
No comment...
Avatar użytkownika
Misiak
 
Dołączył(a): Pn kwi 23, 2007 8:54
Lokalizacja: Białystok

Postprzez barteks Pt paź 05, 2007 13:55  

Cofnęli też karę Vettelowi.... jedynym przegranym wyścigu został Kubica... dziwię się, że zespół BMW nie odwołał się od kary.... :shock:
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez sneer Pt paź 05, 2007 13:57  

No cóż...skoro Lewus nie chce być w F1...to nie będziemy go siłą zatrzymywać :D

A tak poważnie: on chyba nie zdaje sobie sprawy w jakim świecie żyje....
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez chmiel Pt paź 05, 2007 13:57  

Tego niestety można było się spodziewać... W zasadzie to od początku nie wierzyłem w karę dla Lewusa. Cofnęli karę Sebkowi, co oznacza, że jednak nie uznali go winnym. Czyli kto był winny? Webber?
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez sneer Pt paź 05, 2007 13:59  

barteks2 napisał(a):Cofnęli też karę Vettelowi.... jedynym przegranym wyścigu został Kubica... dziwię się, że zespół BMW nie odwołał się od kary.... :shock:


Tylko co takie odwołanie miałoby dać??? W GP Japonii już pozamiatane... Mają go przesunąć 10 miejsc do przodu w Chinach czy jak....
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez deZZember Pt paź 05, 2007 14:00  

chmiel napisał(a):Czyli kto był winny? Webber?

Racing Incident.

Tak też winno być z Kubicą.
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez sneer Pt paź 05, 2007 14:00  

chmiel napisał(a):Tego niestety można było się spodziewać... W zasadzie to od początku nie wierzyłem w karę dla Lewusa. Cofnęli karę Sebkowi, co oznacza, że jednak nie uznali go winnym. Czyli kto był winny? Webber?


Webber też nie...obstawiam: kierowca SC, albo deszcz :D
Cofnęli karę bo nawet szef Toro Rosso chciał tylko tego....
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez barteks Pt paź 05, 2007 14:04  

sneer napisał(a):Tylko co takie odwołanie miałoby dać??? W GP Japonii już pozamiatane... Mają go przesunąć 10 miejsc do przodu w Chinach czy jak....

Mogli odjąć czas przejazdu przez boxy i wtedy byłby 5-ty.
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Twarzer Pt paź 05, 2007 14:04  

Chmiel, ten tekst, do ktorego dales link chyba prawdziwy, bo:
http://www.autosport.com/news/report.php/id/63035
Twarzer
 
Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 18:17

Postprzez barteks Pt paź 05, 2007 14:06  

Potwierdzenie braku kary na oficjalnej www:
http://www.formula1.com/news/headlines/ ... /6934.html
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez deZZember Pt paź 05, 2007 14:12  

kamil-8716 napisał(a):Po prostu Hamilton jest za mocno pieszczony w F1

Te dziewięć pierwszych słów, które napisałeś po raz pierwszy na tym forum, są bardzo trafne. Ale resztę twojej wypowiedzi wolę przemilczeć...

Chciałbym, aby to inni forumowiczowie zauważyli, że te wszystkie brudy, to nie jest bezpośrednia wina Lewisa, to jest wina: sędziów, członków FIA, prasy, innych, którzy niesprawiedliwie faworyzują Hamiltona. On jest po prostu jak rozpieszczany - trafne słowa.

No bo czyż za to, że mechanicy Maka go faworyzują odpowiada on, czy mechanicy Maka (ewentualnie szefowstwao)? Czy za wyciągnięcie go ze żwiru odpowiada on, czy stewardzi i operator dźwigu? Czy wreszcie za ukaranie Kubicy odpowiada on, czy sędziowie?

Cały czas mi o to chodziło, ale nie mogłem znaleźć odpowiedniego słowa. "Rozpieszczony" jednak pasują tu najbardziej. On robi swoje plus to, na co mu pozwalają. Nie stwarza kolizji (nie licząc częściowej, ale tylko częściowej winy za zjście Webber-Vettel), nie zajeżdża, jeździ szybko w szybkim samochodzi i jest pod tym względem nadwyraz dojrzały jak na ilość odbytych wyścigów w F1. Reszte robią inni - sędziowie, niektórzy z FIA, członkowie zespołu, prasa, kibice.

Czy aż taki diabełstraszny, jak go malujecie?
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez barteks Pt paź 05, 2007 14:26  

W tym momencie szkoda Kubicy, bo został jedyną ofiarą FIA w GP Japonii....na zagranicznych forach widziałem nawet dyskusje na ten temat. Jedna z propozycji była taka, że wszyscy kierowcy oprócz Roberta powinni przejechać drive-through, żeby wynagrodzic mu tą niesprawiedliwą karę :P
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez zoolwik Pt paź 05, 2007 14:27  

deZZember napisał(a):Chciałbym, aby to inni forumowiczowie zauważyli, że te wszystkie brudy, to nie jest bezpośrednia wina Lewisa, to jest wina: sędziów, członków FIA, prasy, innych, którzy niesprawiedliwie faworyzują Hamiltona. On jest po prostu jak rozpieszczany - trafne słowa.

Duzo w tym prawdy ale zapominasz o jednym drobiazgu: on sie zachowuje tak, jakby to wszystko mu sie nalezalo. A to juz w moich oczach go skresla raz na zawsze. Bo wg. mnie nie jest lepszy od innych a juz napewno nie ma tylu zaslug co inni.
zoolwik
 
Dołączył(a): Pn paź 23, 2006 9:20

Postprzez SoBcZaK Pt paź 05, 2007 14:28  

a ja chciałem sie zapytać co to za zespół sędziów sportowych którzy najpierw nakładają kare na Sebka a potem z tej kary rezygnują?
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości