GP Japonii 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Mane Pt paź 05, 2007 14:31  

sobczak napisał(a):a ja chciałem sie zapytać co to za zespół sędziów sportowych którzy najpierw nakładają kare na Sebka a potem z tej kary rezygnują?


Jak dlamnie jest to poprostu latwiejsza decyzja zamiast karac Hamiltona zdjeli kare zeby wszystkim zamydlic oczy, jednak dziwie sie ze BMW to takie "cioty" zero odwołania.
Mane
 
Dołączył(a): Pt mar 16, 2007 22:40

Postprzez SoBcZaK Pt paź 05, 2007 14:34  

Mane napisał(a):ak dlamnie jest to poprostu latwiejsza decyzja zamiast karac Hamiltona zdjeli kare zeby wszystkim zamydlic oczy, jednak dziwie sie ze BMW to takie "cioty" zero odwołania.

też tak myślę, tylko dziwię się że tacy k...... sędziowie, tyle kamer na bolidach i nie potrafią ocenić dobrze sprawy, przecież Ventyl dostał kare po wyścigu, więc na podstawie czego określili błędną kare? i dlaczego BMW sie nie odwołuje, przynajmniej mogli by im (zwłąszcza Robertowi) honor zwrócić
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez golakr Pt paź 05, 2007 14:56  

deZZember napisał(a):Czy aż taki diabeł straszny, jak go malujecie?

Nie!!! Ludwik jest milusi jak malutki króliczek.

Nie lubię jak ktoś przesadza w którąkolwiek stronę. Ludwik robi to co inni, te same świństwa co każdy mistrz, nie mistrz itd. bo ma same cechy prawdziwego mistrza jak:
-ma swoją roszczeniową postawę, bo jemu się należy a FIA go krzywdzi przeciez cały sezon
-zawsze twierdzi, że jest niewinny,a kiedy jest ewidentnie winny (wjazd w RK) zawsze może powiedzieć, że nic nie widać,
-kiedy wypycha z toru (Massa) jest świetnie, media szaleją, Ludwik przecież wykonał manewr w stylu mistrza mistrzów
-kiedy on jest wypychany (Alonso), nooo to to jest chamstwo, bezczelny atak chorego psychicznie Hiszpana, media szaleją, ochrona królowej zostaje wzmocniona a lotniskowce wysłane w stronę Hiszpanii
-o innych traktorkach nie wspomnę
Teraz w obliczu oczywistego łamania przepisów (bo to o przepisy chodzi a nie o Vettela, czy UFO) znowu ma się jak mistrz, miał szansę zostać mistrzem dzięki sobie, został mistrzem elekcyjnym. Nie jego wina, że pewni ludzie go faworyzują ale jego wina, że chłopaczyna tak to tego przywykł, że uznaje to za coś oczywistego i zawsze sobie do tego rości prawo.
Avatar użytkownika
golakr
 
Dołączył(a): So wrz 16, 2006 14:30
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez unknown Pt paź 05, 2007 14:58  

więc na podstawie czego określili błędną kare?

Na podstawie stanu tyłu fury Webbera.
8)
Avatar użytkownika
unknown
 
Dołączył(a): Śr lip 25, 2007 19:05

Postprzez Pieczar Pt paź 05, 2007 15:18  

Cóż wokół Hamiltona w przeciągu roku zrobiło się tyle syfu co wokół Schumachera przez pół jego kariery. A to dopiero początek...
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez chmiel Pt paź 05, 2007 15:36  

sobczak napisał(a):i dlaczego BMW sie nie odwołuje

Bo wiedzą, że to nic nie da. Robert śmiał wyprzedzić Lewisa!
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Jędruś Pt paź 05, 2007 17:10  

chmiel napisał(a):Bo wiedzą, że to nic nie da. Robert śmiał wyprzedzić Lewisa!


Jak Hamilton nie dostał kary , a nawet upomnienia za właściwie spowodowannie kolizji między kierowcami walczącymi o 2 i 3 pozycje to apelacja BMW była by zupełnie daremna.
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez marlin80 Pt paź 05, 2007 17:44  

Powrócę jeszcze do sprawy kolizji Kubicy z Hamiltonem. Tak mnie to zbulwersowało, że aż się zarejestrowałem :)

Spotykałem się z opiniami, że Kubica jak ostatnia łajza wjechał w zakręcie w bok McLarena.
Na tym filmiku (ok min 3:20) http://www.youtube.com/watch?v=KzU58PTfSI8 wyraźnie widać, że w tym długim zakręcie Hamilton jechał szeroko, zostawiając dużo miejsca Kubicy. I dopiero na sam koniec ściął do wewnętrznej, gdzie było już BMW...
marlin80
 

Postprzez pjaxz Pt paź 05, 2007 17:48  

Nie jestem zaskoczony brakiem kary dla Hamiltona - to było całkowicie do przewidzenia.
Szokują mnie jednak inne rzeczy - FIA nie ukarała Lewisa uzasadniając to "nie złamaniem" jakiegokolwiek regulaminu. Czy oni myślą, że ludzie są ślepi? Przecież cały świat widział te słynne 5 długości w wykonaniu Anglika.
Renault dostaje od delegata FIA polecenie aby Heikki trzymał się z daleka od Lewisa. O co tutaj chodzi? To już nawet nie jest śmieszne.
Wypowiedzi Hamiltona nie można traktować inaczej niż próbę wpłynięcia na werdykt sędziów
"Sądzę, że to wielka szkoda dla sportu, Formuła 1 miała być twardą, ale czystą rywalizacją. To jest to, co próbowałem robić w tym roku. Być w porządku - kontynuował kierowca McLarena. - Było kilka naprawdę dziwnych sytuacji w tym roku, gdzie zostałem uznany za tego złego i wygląda na to, że w ten weekend dostanę karę. Jeśli to ma tak dalej wyglądać, nie jest to miejsce, w którym naprawdę chcę być

Niestety ale młody Anglik zaczyna popadać w głęboką chorobę psychiczną, w której nie potrafi trzeźwo ocenić rzeczywistości.
Wystarczy sobie przypomnieć wypowiedzi, w których sam porównuje się do Senny, mówi o tym, że nie chcę jeździć z Alonso w jednym teamie, że chce swoje trofea bo mają dla niego wielkie znaczenie... i mamy prawie pełny obraz sytuacji.
Dołóżmy do tego Nurburgring, Węgry, Japonię... Szkoda słów.
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Pieczar Pt paź 05, 2007 18:11  

Oj Hamcio Hamcio. To już tak Cie rozpieścili w tym Mclarenie i FIA, że jak Ci grozi kara to chcesz zabierać zabawki i mykać stad? Ech już sam nie wiem co mam myśleć o tym gościu. Spodziewałem się uderzenia sodówy do głowy, ale żeby do tego stopnia? Aż strach pomyśleć co będzie za jakieś 5 lat...
A co do polecenia Heikkiego, jeżeli to była prawda, to w takim razie nasze żarty zaczynają obracać się w rzeczywistość. Ciekawe jak daleko to się posunie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez golakr Pt paź 05, 2007 18:36  

pjaxz napisał(a):Niestety ale młody Anglik zaczyna popadać w głęboką chorobę psychiczną, w której nie potrafi trzeźwo ocenić rzeczywistości.

Neron on tez tak miał, mania wielkości, lęki, we wszystkich widział swoich wrogów, uważał że jest boski, identyczna sytuacja psychol i tyle. W przyszłym roku jak mu przyjdzie zamykać pierwszą 10 to się potnie.
Avatar użytkownika
golakr
 
Dołączył(a): So wrz 16, 2006 14:30
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez unknown Pt paź 05, 2007 18:51  

Co do Hamiltona...
Pamiętacie jak grzmotnął w bandę na kwalifikacjach (nie pamiętam, który wyscig - Europa).
Zaraz po uderzeniu kamera pokazała intensywne ruchy jego nóg.
Komentator spekulował, że pewnie Lewis chcial sprawdzić czy ma całe nogi. :-D
W innej relacji znalazłem informację, że porządkowi słyszeli dochodzący z bolidu krzyk - "...aaaaaaaaaaaaaaaaaaa...".
Zestawcie to z tymi "ruchami nóg"...
Mi sie to skojarzyło z nastoletnim gówniarzem przed komputerem, któremu coś online nie poszło.
Sorry za taki przykład, jednak on wiele mówi.
Hamilton to w tej chwili po prostu gejzer wody sodowej, dziecko szczęścia.
Kasa, laski, dziennikarze...
Niewątpliwy talent, jednak jest zabawką w rękach starych, siwych drapieżników.
Namaszczony frajer...
Jak będziemy cierpliwi, zobaczymy jego upadek.
Bedziemy mu wtedy współczuć.
Avatar użytkownika
unknown
 
Dołączył(a): Śr lip 25, 2007 19:05

Postprzez F1-HELP Pt paź 05, 2007 18:53  

Pieczar napisał(a): To już tak Cie rozpieścili w tym Mclarenie i FIA, że jak Ci grozi kara to chcesz zabierać zabawki i mykać stad?


"Zanim ogłoszono decyzję FIA 22-letni Hamilton zaprzeczył, jakoby jechał niebezpiecznie podczas GP Japonii i oświadczył, że ewentualna kara zmusiłaby go do zastanowienia się nad jego przyszłością w Formule 1."

Otóż to. Powiem szczerze, że takie oświadczenie jest delikatnie mówiąc, szokujące! Kogo on szantażuje? FIA? :o Czyżby już tak byli ustawieni pod niego.
Poza tym, odejście z F1 ... ale dokąd? Gdzie zarobi więcej jak w tym cyrku? Może nada się jako kasjer w TESCO :D

Niech się cieszy, że nie odebrano mu całkiem punktów w tym sezonie.
Ma 22 lata, kasy jak lodu a będzie więcej i jeszcze fochy stroi. Żenujące.
Oby tylko ten konik nie okazał się za wysoki bo awaryjne lądowanie zaboli. :lol:
Avatar użytkownika
F1-HELP
 
Dołączył(a): Pt paź 05, 2007 18:39
Lokalizacja: Z Kąt

Postprzez Ramzi Pt paź 05, 2007 19:35  

zal.hamilton.pl to co on odwala :/ co do wypadku w GP Europy ,tez odnioslem wrazenie ,ze sie chlopak przestraszyl ,ciakawe co by robil jakby mial taki wyapdek jak Kubica ,oblalby sie swoim moeczem i by wierzgal w swoim aucie.
Sodowka jak nigdy ,za kare przesuniecia o 10 miejsc ,rozwazalby odejscie z F1?Bez kitu co to ma byc? On szantazuje FIA ,i pewnie mysli "slyszycie co mowie ?ni kary ni nic ,wiecej przywilejow..."
Ramzi
 
Dołączył(a): Pn lip 30, 2007 11:34
Lokalizacja: Olsztyn
GG: 5171580

Postprzez Daniel Pt paź 05, 2007 19:41  

Ramzi napisał(a):,za kare przesuniecia o 10 miejsc


Moim zdaniem, gdyby dostał taką karę to na następnym wyścigu pewnie by się załamał, to nie jest taki typ jak Kimi i w wyścigu pewnie by dał duża plamę nie, ma takich stalowych nerwów. Ale to jest tylko takie moje zdanie.


PS. Sorki za OT.
2 Fast + 2 Furious = F1
Avatar użytkownika
Daniel
 
Dołączył(a): Wt wrz 27, 2005 18:20
Lokalizacja: Kalisz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron