GP Japonii 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez im9ulse N wrz 30, 2007 7:45  

deszcz padał ,czort karty rozdawał...tak na goraco :

FIAmilton - jechal rowno ale widac ze ktos nad nim czuwa, jak tak dalej pojdzie to zostanie bardziej znienawidzony niz Schumacher.

Kubica - absolutnie niezasluzona kara, IMO to bylo zwykle RA,Nick za wystepy na urburgringu nie dostal nawet kary ,tutaj lekkie dotkniecie FIAmiltona i juz kara...dziwna kara tym bardziej ze Kubek zaczekal na Lewisa i dopiero chwile pozniej ponownie go wyprzedzil :shock: walka na ostatich metrach z Massa bardzo "brudna". Polak jak i Brazylijczyk IMO walczyli za ostro jak na tak trudne warunki na torze

Honda - dla mnie dramat ,myslalem ze bedzie dobrze ,ze beda punkty a tu jak zwykle czegos zabraklo ,Jense po wypadku przepadl i zamulal na koncu stawki (na ostatnim okrazeniu podejrzewam ze wachy zabraklo), Rubens tez niefartowny...ehhh szkoda gadac byla szansa

pechowiec wyscigu VETTEL - szkoda chlopaka podejrzewam ze po odpadnieciu plakal :-?
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez SoBcZaK N wrz 30, 2007 7:45  

Do diabła z FIA i ich dzieckiem FIAmiltonem :evil:

Robert chyba nie wiedział co czyni podejmując walke z FIA....

Wyścig z poczatku nudny jak cholera, potem było już tylko lepiej ale na torze działo sie oj działo, Koval dzielnie walczył z Kimim a Kubica walczył jak lew z Massą, Ventyl to będzie płakał do końca życia chyba, kompromitacja jakońskich zespołów
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Mika N wrz 30, 2007 7:45  

Wyścig ekscytujący, ciekawy i piękny! Dużo niesprawiedliwości... Hamilton to dziecko FIA po co organizują mistrzostwa dać mu mistrza już na przyszły rok! Szkoda mi bardzo Alonso to on powinien wygrać a nie Hamilton. Kara Kubicy niesłuszna jak dla mnie była to wina obopólna. Alonso miał pecha, gdyby nie to zniszczenie byłby już remis pkt a tak można liczyć tylko na jakieś wielkie szczęście aby zostać mistrzem (mam wielką nadzieję na to!) Co do całej reszty piękny występ Vettela rośnie nam nowy mistrz! Całą reszta pokazała się z nie najgorszej strony. Walka Massy i Roberta była piękna i to jest najpiękniejsze w tym sporcie! Walka na ostatnich metrach! Pozostało oczekiwanie na następny wyścig i wygrane Alonso!
Avatar użytkownika
Mika
 
Dołączył(a): N cze 25, 2006 19:46
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Pieczar N wrz 30, 2007 7:45  

Tak na szybko - FIA dziękujemy za nowego mistrza :x
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Kajek N wrz 30, 2007 7:46  

Robert żeby nie ta kara prawdopodobnie był by na miejcu podKovy ( :D )
i by walczył albo z Fiamiltonem albo z Kimasem.
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez robbo N wrz 30, 2007 7:46  

gregoff napisał(a): Z drugiej strony po cholerę tam się pchał przed niego. .


:o
Myślałem, ze na tym polega wyścig...

od kiedy to nie wolno wyprzedzać FIAmiltona ??
robbo
 
Dołączył(a): Pn kwi 09, 2007 12:48

Postprzez Maly-boy N wrz 30, 2007 7:47  

Życzę MCL fatalnego bolidu na next sezon i zeby Alonso przeszedł gdzieś i skopał mu tyłek albo Kimi,Massa bo Alonso W MCL nie ma szans na mistrzostwo
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez Mika N wrz 30, 2007 7:47  

Pieczar napisał(a):Tak na szybko - FIA dziękujemy za nowego mistrza Złość

Dokładnie! Za rok będzie to samo, więc po co mistrzostwa? Niech sobie Hamilton nie jeździ tylko damy mu 1 miejsce a reszta niech walczy od 2, 3...
Avatar użytkownika
Mika
 
Dołączył(a): N cze 25, 2006 19:46
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Cinek N wrz 30, 2007 7:48  

Heikki Kovalainen wygrał pierwszy wyścig w swoim życiu. Drugi na mecie zameldował się Kimi Raikkonen, a trzecie miejsce wywalczył David Coulthard.

To wszystko co mam do powiedzenia.

Mój kolega napisał(a):ja <ciach> rownie dobrze mogli odrazu zabrac ze 4 pozycje kubicy i dac 10pkt lewisowi


[mod="deZZember"]za przeklinanie[/mod]
Ostatnio edytowano N wrz 30, 2007 7:49 przez Cinek, łącznie edytowano 1 raz
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez Kajek N wrz 30, 2007 7:49  

Trzeba wysłać jakiegoś e-maila albo lista do Ferdka i mu to powiedzieć zeby uciekał z MCL jeśli sam o tym nie wie :grin:
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez lakeman N wrz 30, 2007 7:49  

Co tu dużo mówić - jak każdy wyścig w deszczu tak i ten był bardzo bardzo ciekawy. Wielkie uśmiechy szczęścia dla jednych, wielki pech dla drugich. Bardzo mi szkoda Vettela i Webbera, choć ten pierwszy może być sam sobie winien (wynika że przez niego ta kolizja). Naprawdę nie rozumiem kary dla Roberta - takich incydentów w wyścigu było kilka, a ta z udziałem Kubicy i Hamiltona była chyba najmniej kontrowersyjna - Hamilton zajeżdżał Robertowi, który hamował i nie mógł skręcać, drogę ewidentnie. Wspaniała walka Kubicy i Massy na ostatnich metrach - choć też bym się czepiał, że Massa dwa razy wypychał Roberta z toru (chyba był kontakt) - no ale może jestem dziś przewrażliwiony. Emocji było, oby takich wyścigów więcej (choć kierowcy mają na ten temat odwrotne zdanie :) )
lakeman
 
Dołączył(a): N lut 26, 2006 22:03
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez SoBcZaK N wrz 30, 2007 7:50  

MAM taką gorącą prośbe do jakiegoś grafika komputerowego alby wziął zdjęcie z ceremoni ukonorowania FIA i zamiast flagi brytyjskiej nad FIAmiltonem dał flagę FIA
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Bahrajn N wrz 30, 2007 7:50  

brak konsekwencji w ocenie "incydentów" na torze to działanie
na szkodę tego sportu... tyle na temat kary dla Roberta...

ogólnie wyścig bardzo mi się podobał, a ostatnie chwile
Robert-Masa to bajka...:)
Obrazek
Bahrajn
 
Dołączył(a): Śr cze 27, 2007 14:30

Postprzez gregoff N wrz 30, 2007 7:50  

robbo napisał(a):
gregoff napisał(a): Z drugiej strony po cholerę tam się pchał przed niego. .


:o
Myślałem, ze na tym polega wyścig...

od kiedy to nie wolno wyprzedzać FIAmiltona ??


I tak za chwilę do boksu trafił a poza tym jak już go wyprzedzał to bez kontaktu by się przydało...
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Unikalny.Nick N wrz 30, 2007 7:51  

O tym wyścigu moge powiedzieć 3 słowa: Niesprawiedliwość,walka i emocje.
Jajko: Ten pan dzisiaj mnie tak wnerwił..... Robert już wyprzedzał Jajko, ale nieee ten musiał mu się za przeproszeniem wje***.
Alonso: Szkoda mi go troche, musi wytrzymywać w zespole z Jajkiem.
Raikkonen: Bardzo ładny wyścig w jego wykonaniu, szefostwo teamu troche zawaliło z tymi intermediatami....
Kubica:Walka z Massą na końcu była cudna, szkoda tylko że Massa go jeszcze wyprzedził :-). Kara według mnie była niesprawiedliwa. Pan Artur Kubica po wyścigu powiedział że to był raczej zwykły Race Accident.
Button i Baricz: Były wielkie szanse na punkty... niestety nie wyszło.
Unikalny.Nick
 
Dołączył(a): Śr sie 22, 2007 11:48

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron