Przed GP Chin 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez patgaw So paź 06, 2007 9:35  

2 czytaj jako drugim
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez yankess So paź 06, 2007 9:36  

Fernando pod koniec sezonu notuje spadek formy o... dużo (chyba tylko wykształciuchy z Maka wiedzą, o co chodzi :evil: ). Miałem nadzieje, ze Kimi objedzie Hamiltona, ale cóż... pozostaje tylko wierzyć, ze jutro na starcie cosik zdziała.
To, co zrobiło BMW to dla mnie kompletne nieporozumienie, już inni komentowali, ja nie mam siły... :evil: :evil:
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez slipstream So paź 06, 2007 9:37  

patgaw napisał(a):2 czytaj jako drugim

A ty dalej wierzysz że w pierwszych przejazdach Q3 od samego pcozątku walczą o jak najlepsze czasy :?: Walka o czasy zaczyna się na koniec, na początku tylko wypalają paliwo i czasy nie mają żadnego znaczenia (nikt nie jedzie na 110% swoich możliwości itede).
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Twarzer So paź 06, 2007 9:40  

Kurde, zapilem wczoraj i nie obejrzalem, ale wyniki dosc interesujace. Zwlaszcza niezle RedBull, a zaskakujaco zle BMW i Renault. Ciezko mi komentowac jednak cos czego nie widzialem.
Twarzer
 
Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 18:17

Postprzez pjaxz So paź 06, 2007 9:47  

slipstream napisał(a):
patgaw napisał(a):2 czytaj jako drugim

A ty dalej wierzysz że w pierwszych przejazdach Q3 od samego pcozątku walczą o jak najlepsze czasy :?: Walka o czasy zaczyna się na koniec, na początku tylko wypalają paliwo i czasy nie mają żadnego znaczenia (nikt nie jedzie na 110% swoich możliwości itede).

Użytkownikowi patgaw chodziło o to, że Robert nie poprawił czasu w końcówce kwalifikacji. Z livetimingu wynika, że błąd był w pierwszym sektorze. To samo pisałem w swojej opinii parę postów wcześniej.
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez patgaw So paź 06, 2007 9:50  

slipstream w q3 robi sie dwa przejazdy na czystych oponach na ktorych juz zawodnicy staraja sie ustalic jak najlepszy czas. w pierwszym z tych dwoch przejazdow robert mial wiecej paliwa a mimo to lepszy czas.

ale skoro pjaxz mowi ze to blad byl to juz sie zgadza.
Ostatnio edytowano So paź 06, 2007 9:50 przez patgaw, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez unknown So paź 06, 2007 9:50  

Obie BMki prawie identycznie i prawie pełne 2 sekundy za pierwszą czwórką (aż 2,5 sek za Hamiltonem).
To może być paliwo, jednak jeżeli spadnie deszcz, to taką strategię o kant...
deszcz
100% chance of precipitation
Avatar użytkownika
unknown
 
Dołączył(a): Śr lip 25, 2007 19:05

Postprzez patgaw So paź 06, 2007 9:51  

unknown no wlasnie taka strategia to pod dzeszcz jest, bo jak by bylo sucho to opony zbytnio by sie zuzywaly
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez unknown So paź 06, 2007 9:57  

Wystarczy konieczność zmiany opon i wszystko im pójdzie w maliny.
Avatar użytkownika
unknown
 
Dołączył(a): Śr lip 25, 2007 19:05

Postprzez cziken So paź 06, 2007 10:03  

unknown napisał(a):Wystarczy konieczność zmiany opon i wszystko im pójdzie w maliny.

No ale jezeli juz na starcie bedzie padac i tor juz bedzie mokry i ta pogoda utrzyma sie do konca to ta taktyka bedzie strzałem w dziesiątke! :grin:


http://www.weather.com/outlook/travel/b ... rom=search
Nie wyglada to najlepiej.Mozliwe ze nawet wyscig sie nie odbedzie.
Avatar użytkownika
cziken
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 18:29
Lokalizacja: Assen

Postprzez Memphis So paź 06, 2007 10:07  

cziken napisał(a):No ale jezeli juz na starcie bedzie padac i tor juz bedzie mokry i ta pogoda utrzyma sie do konca to ta taktyka bedzie strzałem w dziesiątke!

I tak coś spieprzą, zrzucą bolid z podnośnika, niedokręcą koła- do wyboru. Myśle, ze Kimi jutro bez problemu powinien wygrać, no chyba że spadnie deszcz i będziemy mieli trochę ruletki. Ciekaw jestem czy Alonso jest ostatnio taki słaby czy też po prostu nie dostaje równie szybkiego bolidu co Hamilton.
Obrazek
Avatar użytkownika
Memphis
 
Dołączył(a): Pn lut 27, 2006 10:15
Lokalizacja: Warszawa
GG: 3483676

Postprzez SoBcZaK So paź 06, 2007 10:09  

Memphis napisał(a):no chyba że spadnie deszcz i będziemy mieli trochę ruletki.

nie chyba tylko na pewno... módlmy sie żeby tajfun nie popsuł nam zabawy
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez yankess So paź 06, 2007 10:20  

cziken napisał(a):bedzie padac
w zeszłym roku cały weekend był deszcz, dzisiaj tak jakoś głupio mi sie oglądało ten tor bez kropli deszczu :) . Jakie by warunki nie były, to już nic nie powinno zmienić pozycji w tabelach...
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez unknown So paź 06, 2007 10:20  

No ale jezeli juz na starcie bedzie padac i tor juz bedzie mokry i ta pogoda utrzyma sie do konca to ta taktyka bedzie strzałem w dziesiątke!

Jeżeli od początku będzie padało, to tak.
Ale jeżeli warunki będą zmienne...
Avatar użytkownika
unknown
 
Dołączył(a): Śr lip 25, 2007 19:05

Postprzez golakr So paź 06, 2007 10:28  

unknown napisał(a):Jeżeli od początku będzie padało, to tak.
Ale jeżeli warunki będą zmienne...

Według prognoz 100% deszcz. Nawet jeśli warunki będą zmienne to to dotyczy wszystkich w stawce. Trudno znaleźć złoty środek, myślę że ta decyzją (jeden postój) wynikała również ze słabej postawy HK jak i całego Renault (nie ma Flavio to pewnie do rana wszyscy chlali). BMW już nie musi o nic walczyć, ale mogą spróbować. Wyprzedzić nikogo raczej nie wyprzedza na starcie ale raczej nikt ich nie wyprzedzi. O ile będą sie trzymać z dala od Hamiltona (w świetle nowych przepisów) mają szanse. Pomijając oczywiście inne zdarzenia losowe i ogólny burdel jaki się robi w trakcie tajfunów.

Cieszy również powrót dobrej ekipy realizatorów. Świetnie to wyglądało, zwłaszcza dzisiaj w Q2 kiedy pokazywali przejazd RK z użyciem wszystkiego co mają (wyostrzenia, max zbliżenia, odejście kamery itd.).

Aaa i jeszcze te panie Chinki, miód normalnie.
Avatar użytkownika
golakr
 
Dołączył(a): So wrz 16, 2006 14:30
Lokalizacja: Cieszyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość