Forma BMW w sezonie 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez yankess Cz paź 11, 2007 18:47  

sneer, lekcja używania forum cz. 1 !!!
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez sneer Cz paź 11, 2007 18:54  

Yankess napisał(a):sneer, lekcja używania forum cz. 1 !!!


Celowo tak dałem, bo drugi post zostanie przez moderatorów skasowany, jako że "nic nie wnosi do dyskusji" Juź parę razy takie posty "na wesoło" mi kasowali. Wprawdzie ostatnio dostałem info o skasowaniu postu, którego nie napisałem, ale wolałem " na zimne dmuchać"
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez patgaw Cz paź 11, 2007 18:58  

barteks2 napisał(a):PS. Drugi raz piszesz skrót z błędem, poprawna wersja to WTCC (World Touring Car Championship).


LOL, mozesz mi wierzyc albo nie ale te "wttc" ja zawsze czytalem jako wtcc, ale schiza ;o
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez K9G Cz paź 11, 2007 22:09  

barteks2 napisał(a):patgaw, sobczak- proszę czytajcie ze zrozumieniem Z przymrużeiem oka Miałem na myśli to, że BMW potrafi wytrwale i skutecznie dążyć do zwycięstwa i to właśnie udowodniło w wyścigach WTCC.

Może niektórzy tego nie wiedzą, ale za sukces BMW w serii WTCC jest odpowiedzialny.... tak, Mario Theissen Szczęście

Pozdrawiam!


Co ty w ogole porownujesz?
Nie chce mi sie z toba w ogole gadac. Nie masz zielonego pojecia o F1. Nie rozumiesz na czym polega F1, co to jest F1. Jest cale zaplecze i milion innych rzeczy ktore wplywaja na forme zespolu i nawet najlepsi bez odpowiedniej pomocy nic nie zrobia. Nie pisze nic juz tutaj, bo szkoda mi klawiatury na takich jak ty.

PS. Nie chodzi mi tutaj tylko ten temat, tylko o caloksztalt Twojej osoby.
Avatar użytkownika
K9G
 
Dołączył(a): Wt mar 14, 2006 15:26
Lokalizacja: KRK

Postprzez barteks Cz paź 11, 2007 22:25  

K9G napisał(a):Co ty w ogole porownujesz?
Nie chce mi sie z toba w ogole gadac. Nie masz zielonego pojecia o F1. Nie rozumiesz na czym polega F1, co to jest F1. Jest cale zaplecze i milion innych rzeczy ktore wplywaja na forme zespolu i nawet najlepsi bez odpowiedniej pomocy nic nie zrobia. Nie pisze nic juz tutaj, bo szkoda mi klawiatury na takich jak ty.

PS. Nie chodzi mi tutaj tylko ten temat, tylko o caloksztalt Twojej osoby.


Powyższą wypowiedź pozostawię bez komentarza.

Modowie bez problemu zauważą, że został poważnie naruszony regulamin forum.

PS. Przy okazji proszę o włączenie funkcji ignorowania na forum, bo takich ludzi trzeba izolować.
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez yankess Cz paź 11, 2007 22:29  

K9G napisał(a):Co ty w ogole porownujesz?
Nie chce mi sie z toba w ogole gadac. Nie masz zielonego pojecia o F1. Nie rozumiesz na czym polega F1, co to jest F1. Jest cale zaplecze i milion innych rzeczy ktore wplywaja na forme zespolu i nawet najlepsi bez odpowiedniej pomocy nic nie zrobia. Nie pisze nic juz tutaj, bo szkoda mi klawiatury na takich jak ty.

PS. Nie chodzi mi tutaj tylko ten temat, tylko o caloksztalt Twojej osoby.
Riposta na zasadzie "przyganiał kocioł garnkowi". Kolega barteks napisał, ze BMW potrafi odnosić sukcesy w motorsporcie, choćby w autach turystycznych. To, co zrobiło w F1 w tym roku ja uważam za duży sukces, rok temu dojeżdżali w okolicach 8-12 miejsca, teraz 4-7.


K9G napisał(a):Nie rozumiesz na czym polega F1, co to jest F1. Jest cale zaplecze i milion innych rzeczy ktore wplywaja na forme zespolu i nawet najlepsi bez odpowiedniej pomocy nic nie zrobia.
sparafrazuje to tak po swojemu:
Intel robi bardzo dobre procki, ich centrino był bardzo dobry, więc dlaczego core duo nie ma być?

odp: ty w ogole nie rozumiesz tworzenia procesorów, na czym polga praca procesora, co to jest procesor. Jest chipset i mnóstwo blaszek, ktore wpływają na jego gigaherce i nawet najlepsi bez pomocy nie zrobią dobrego procesora.


Kiedys na onecie przeczytałem komentarz, leciał jakoś tak "... tam maja ogromne 8 litrowe silniki z potężnymi turbinami, jestes (użytkowniku x) popi... najpierw sie dowiedz czegoś na temat, a potem wypowiadaj!"

I ty K9G w zasadzie bardziej sie nie popisałeś.
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez Don Pedros Cz paź 11, 2007 23:37  

Yankess napisał(a):I ty K9G w zasadzie bardziej sie nie popisałeś.

Święta prawda :)
K9G napisał(a):Nie chce mi sie z toba w ogole gadac.

To nie gadaj ( głupot ) :grin:
Avatar użytkownika
Don Pedros
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 16:58
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez K9G Pt paź 12, 2007 0:26  

No no i nie bede.
barteks2 napisał(a):PS. Przy okazji proszę o włączenie funkcji ignorowania na forum

Nie moge z nim
:rotfl:
Dodaj mnie do listy spamu.

PS. No przyznaje sie, ze troche za mocno to ujalem, ale pozostaje przy swoim.
Avatar użytkownika
K9G
 
Dołączył(a): Wt mar 14, 2006 15:26
Lokalizacja: KRK

Postprzez Cinek Pt paź 12, 2007 9:37  

PS. Przy okazji proszę o włączenie funkcji ignorowania na forum, bo takich ludzi trzeba izolować.

Było mówione. Sam o tym poprosiłem. Niestety, nie wszyscy docenili ten świetny pomysł :P
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez ARTEK32 Pt paź 12, 2007 12:42  

Panowi, prawda jest taka że my Polacy mamy zawsze wielkie oczekiwania. Małysz zaczął swoją karierę duży wcześniej zanim zaczął wygrywać puchary.
BMW jest szybkie ale niestety póki co nie najszybsze. Nawet Renault odchodzi im na prostych.
Zdobycie 2 (a właściwie 3) miejsca w generalce to i tak ogromny sukces. Według mnie porównując osiągnięcia z zeszłego sezonu to i tak zrobili wielki skok. Przyszły sezon wszystko zweryfikuje.
Robert Kubica - BMW SAUBER F1 TEAM
Avatar użytkownika
ARTEK32
 
Dołączył(a): Śr wrz 12, 2007 12:01
Lokalizacja: Kwidzyn

Postprzez SoBcZaK Pt paź 12, 2007 12:47  

K9G troche za mocno pojechałeś po Bartku ale Bartek musi też zrozumieć że sukces w F1 wymaga super zgrania wielu elementów, tych elementów w F1 jest zdecydowanie więcej niż w WTCC i dlatego trudniej jest przeskoczyć rywali
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez barteks Pt paź 12, 2007 12:55  

Tak przy okazji polecam obejrzeć serial dokumentalny w BBC World pt. 'Formula for success'. Możemy się tam dowiedzieć jak ważne w F1 jest zarządzanie przez cele, w szczególności zasobami ludzkimi i know-how :)
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez golakr Pt paź 12, 2007 16:59  

Matko jedyna, jak nie ma GP to sie o takie pierdoły kłócicie (100% ONET).

Umówcie się, ściągnijcie sobie jakieś GP z 1980 i potem założyć temat przed GP RPA i jazda.

P.S. Właściwie jak teraz się zastanowić to to byłby niezły pomysł na zime.
Avatar użytkownika
golakr
 
Dołączył(a): So wrz 16, 2006 14:30
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez F1-HELP Pt paź 12, 2007 20:38  

Ja powiem tak. Zdobywanie tytułów w niższych kategoriach z pewnością pomaga odnosić sukcesy w wyższej klasie rozgrywek ale ich nie gwarantuje jak to w życiu. W końcu taki Kubica po coś zdobywał te kartowe tytuły czy formuł będących przedsionkiem F1. Jednak jak sam powiedział bolidy F1 są jak z innej planety :).
Avatar użytkownika
F1-HELP
 
Dołączył(a): Pt paź 05, 2007 18:39
Lokalizacja: Z Kąt

Postprzez bialy1 So paź 13, 2007 15:17  

F1-HELP masz rację. Co więcej... przecież są tylko -tak mi sie wydaje- dwa sposoby dostania się do F1. Sposobem m.in. Kubicy - czyli wynikami w słabszych seriach, albo poprzez znajomości.
Pędzi, pędzi bolid niczym błyskawica, hej z wierzchu beemwica a w środku Kubica!
Avatar użytkownika
bialy1
 
Dołączył(a): Śr paź 10, 2007 16:35
Lokalizacja: T-ów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość