Przed GP Brazylii

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Piter N paź 21, 2007 12:51  

bankoq napisał(a):Na braku TC wg mnie stracą kierowcy agresywni: Kubica, Alonso i Raikkonen. Zyskają m.in. Hamilton, Heidfled i Button.


Na braku kontroli trakcji wg mnie stracą słabsi kierowcy a zyskają lepsi.
bankoq napisał(a):Już nie pamiętam kto to powiedział, ale była taka wypowiedź kogoś ze światka F1, że żeby być mistrzem nie można być grzecznym chłopcem - trzeba się rozpychać łokciami i iść po trupach. Okazuje się to 100%-ową prawdą. Wcześniej tak robił MSCH, ostatnio Alonso, a teraz Hamilton. Widocznie nie można zostać mistrzem, nie będąc 'dirty boy'...


No i tu się mylisz bo wg mnie Hamilton jest grzecznym chłopcem a rozpychają się łokciami i idą po trupach ludzie którzy za nim stoją. I dlatego Hamilton nie będzie 100%-owym mistrzem.
200SX POWER
Avatar użytkownika
Piter
 
Dołączył(a): Śr sty 25, 2006 0:46
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez patgaw N paź 21, 2007 13:11  

Piter napisał(a):Na braku kontroli trakcji wg mnie stracą słabsi kierowcy a zyskają lepsi.


tez tak sadze.

a tak pozatym to hamilton jest agresywnym kierowca.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez bankoq N paź 21, 2007 13:16  

No tak, zyskają dobrzy kierowcy, w tym na pewno Hamilton, bo jakoś w GP2 problemów nie miał z jazdą bez TC.

A wg mnie on grzecznym chłopcem nie jest. Po pierwsze wypowiada się wywiadach, że zawsze na torze robi "best job" itd. Już sam siebie porównuje do Senny i Prosta. Do tego ten jego chopping przy startowaniu do wyścigu na granicy przepisów i inne akcje.

Jak dla mnie jest równie "dirty" jak jego poprzednicy MSCH i Alonso, tylko, że narazie robi to bardzo subtelnie. Prędzej czy później pokaże prawdziwą twarz.
bankoq
 
Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 0:07
GG: 2774995

Postprzez chmiel N paź 21, 2007 13:29  

Do wyścigu pozostaje coraz mniej czasu. Niestety największe szanse ma Hamilton i musiałoby się stać coś nieprzewidywalnego, aby przegrał. Nastawiam się na tytuł dla Lewisa, bo nie chcę być po wyścigu niemile rozczarowany... Gdyby był deszcz, to mogłyby się różne rzeczy dziać. Na suchym też mogą, ale występuję one rzadziej, więc szanse Lewisa rosną. Może ma mało paliwa, ale startuje z przodu, ma szybki samochód, a do tytułu wystarczy mu może nawet 4. miejsce. Fernando ze starym i słabszym silnikiem oraz bez wsparcia zespołu ma małe szanse. Tak samo Kimi. Jest bardzo szybki, ale ma jednak 7 pkt straty, a to jest w tej chwili dużo. Musimy czekać chyba na kataklizm...
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Reyes666 N paź 21, 2007 13:34  

Wydaje mi się, że obydwa Ferrari mają więcej paliwa niż Hamilton więc wydaje mi się, że gdy on będzie zjeżdżał, oni będą nadrabiać, Felipe przepuści Kimiego (sam mówił, że może pomóc) no i wtedy możliwe zwycięstwo Kimasa, dalej Massa, Hamilton i Alonso... A wtedy
HAMILTON - 113
RAIKKONEN - 110
ALONSO - 108
I niestety Lewis mistrzem...
_________________

skoro hamilton bedzie trzeci, to massa nieprzepuści kimiego, i tak kimi bedzie drugi, a massa chociaz wygra przed własną publiczności.

Ja jestem zdecydowanie za Alonso. i marzy mi sie taki scenariusz: Alonso wyprzedza Hamiltona na starcie. Kolejność to 1. Massa, 2. Raikkonen, 3. Alonso, 4. Hamilton. i na ostatniej prostej kierowcy Ferrari przepuszczają Alonso, i wtedy kolejność 1. Alonso, 2. Massa, 3. Raikkonen, 4. Hamilton.

I Fernando Alonso Mistrzem Świata 2007!!!
Obrazek
Reyes666
 
Dołączył(a): So lip 07, 2007 18:24

Postprzez SoBcZaK N paź 21, 2007 13:40  

Reyes666 napisał(a):i na ostatniej prostej kierowcy Ferrari przepuszczają Alonso

:rotfl:


I Fernando Alonso Mistrzem Świata 2007!!!

z dwojga złego już wole trzeci tytuł dla Alonso niż dla fuksiarza
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Cinek N paź 21, 2007 13:41  

Reyes666 napisał(a):i na ostatniej prostej kierowcy Ferrari przepuszczają Alonso

hahahah jasne
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez SPIDER N paź 21, 2007 13:50  

chmiel napisał(a):Musimy czekać chyba na kataklizm...

Chyba tak.
Bo tylko kataklizm pozwoli Kimsterowi zdobyć MŚ. Ale to są nadzieje, które bardzo ciężko mogą stać się realne.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez patgaw N paź 21, 2007 13:52  

nie wiedziec czemu na autosporcie jest ikonka z deszczem ...
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Phaedra N paź 21, 2007 13:55  

Postawilem 1000 zł na Hamiltona w STS jak wygra to i ja na osłode cos dostane ale jak przegra mistrzostwo to bede zajebiscie szczescilwy a najwyzej 3 miesiace bez używek wszelkiej masci. :evil:
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez M-Power N paź 21, 2007 14:16  

Endrju Szopen napisał(a):Ale nie tylko - przecież w Polsce jest podobnie (może na mniejszą skalę) z Kubicą - to on jest najlepszy, on musi wygrać, on nie kto inny, zwłaszcza yen burak Heidfeld... :D ale angole pod tym wzgędem są najgorsi :D


Kup sobie Auto Świat i zmienisz zdanie. Tam jeżdżą tak po Kubicy że aż mi się żal chłopaka robi, obwiniają Roberta że mu się auto zepsuło, że robi mnóstwo błędów itp. A FIAmiltona i Qnicka wychwalają pod niebiosa. Aż czasami się zastanawiam czy to nie przedruki z niemieckiego Auto Bilda połączonego z brytyjskim wydaniem :-(
Ostatnio edytowano N paź 21, 2007 14:24 przez M-Power, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
M-Power
 
Dołączył(a): Wt mar 13, 2007 9:30
Lokalizacja: Lublin
GG: 9009253

Postprzez mars28 N paź 21, 2007 14:21  

M-Power napisał(a):
Endrju Szopen napisał(a):Ale nie tylko - przecież w Polsce jest podobnie (może na mniejszą skalę) z Kubicą - to on jest najlepszy, on musi wygrać, on nie kto inny, zwłaszcza yen burak Heidfeld... :D ale angole pod tym wzgędem są najgorsi :D


Kup sobie Auto Świat i zmienisz zdanie. Tam jeżdżą tak po Kubicy że aż mi się żal chłopaka robi, obwiniają Roberta że mu się auto zepsuło, że robi mnustwo błędów itp. A FIAmiltona i Qnicka wychwalają pod niebiosa. Aż czasami się zastanawiam czy to nie przedruki z niemieckiego Auto Bilda połączonego z brytyjskim wydaniem :-(


Moze Ilona_Szopienice A.K.A. Tempa_Ciupaga A.K.A. Lometari pisze te artukuly :x
Avatar użytkownika
mars28
 
Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 13:02
Lokalizacja: Kielce

Postprzez falconf1 N paź 21, 2007 14:30  

Phaedra napisał(a):Postawilem 1000 zł na Hamiltona w STS


Ooo :o odważny jesteś. Ja postawiłem dużo mniej kasy ale za to kikanaście zakładów na to kto będzie sklasyfikowany i kto przed kim :-) Jak FIAHamilton sie rozbije to nie wygram, ale i tak będę się cieszyć :-D
Cuore Sportivo
Avatar użytkownika
falconf1
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Phaedra N paź 21, 2007 14:38  

falconf1 napisał(a):Ooo Zaskoczenie odważny jesteś.


Jesli ON wygra to i ja cos od życia musze miec. Tak czy siak nie bede mial zlego humoru wieczorem a wiecej pozycji nie ryzykowalem bo z natury nie jestem hazardzista.
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez Piter N paź 21, 2007 14:46  

Phaedra napisał(a):Postawilem 1000 zł na Hamiltona w STS jak wygra to i ja na osłode cos dostane ale jak przegra mistrzostwo to bede zajebiscie szczescilwy a najwyzej 3 miesiace bez używek wszelkiej masci. :evil:


3 miesiące bez używek? Ty to go musisz nienawidzić! :-o
200SX POWER
Avatar użytkownika
Piter
 
Dołączył(a): Śr sty 25, 2006 0:46
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron