GP Brazylii 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez yankess Wt paź 23, 2007 14:08  

Kubuś, będziesz pisał do FOA wniosek o ukaranie Kimiego?
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez Kubuś Fatalista Wt paź 23, 2007 14:17  

Yankess nie. Ale chcę coś zobaczyć.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez patgaw Wt paź 23, 2007 14:18  

Marco Gronichella napisał(a):
barteks2 napisał(a):Zauważyli Kubicę w Planet-F1 Pokazuje język

Cytat:
Overtaking Move of the Race
Lap 61, Robert Kubica on Nico Rosberg and Nick Heidfeld, Turn 1
It took very little skill at all for Robert Kubica to watch his team-mate and Nico Rosberg thunder into Turn 1, both run wide with synchronised sliding, and for him to nip through on the inside, but it was almost balletic in its neatness.

Przecież świetny manewr, dlaczego mieli go nie zauważyć. Gdzie dwóch się bije tam Robert korzysta :P


ej nie chce mowic ale .... robert poprostu jechal... ja tego wyprzedzaniem bym nie nazwal, za to manewr na rosbergu byl bardzo ladny, o ostatniej chwili odskoczyl na wewnetrzna. w ogole zastanawiam sie kto w tym sezonie bedzie mial najwiecej wyprzedzan, w seszym roku mimo tego ze robert startowal tylko w 6 wyscigach byl na 2 miejscu w tej klasyfikacji.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez A-J-P Wt paź 23, 2007 14:29  

sobczak do Alonso a nie Lewisa. Do tego Felipe przegrał GP Francji i Brazylii z powodu maruderów. Taka jest prawda. Felipe wyjechał na Magny za Trullim i stracił chyba z 1s która zaważyła o wygranej. Cały czas był szybszy od Kimego. A w Brazylii to samo (tylko w małym stopniu) i błąd.

PS. Może ktoś powiedzieć gdzie na stronie FIA jest Lap An… (nie pamiętam jak to się zwie) bo kiedyś szukałem i znaleźć nie mogę teraz to samo.


Dokladnie.
Przeanalizuj sobie sezon.
Gdyby nie kilka losowych sytuacji to Massa tez by walczyl o tytul.
A-J-P
 
Dołączył(a): Wt sie 08, 2006 18:31
Lokalizacja: Łódź

Postprzez SoBcZaK Wt paź 23, 2007 14:33  

Gdyby nie kilka losowych sytuacji to Massa tez by walczyl o tytul.

gdybać można bez by bez końca, a mnie teraz głownie interesuje ostatni wyścig w którym zwycięstwo Massy było by warte znacznie mniej niż zwycięstwo Kimiego taka jest prawda..... poczekajmy na kolejne sezony
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez barteks Wt paź 23, 2007 15:01  

patgaw napisał(a):w ogole zastanawiam sie kto w tym sezonie bedzie mial najwiecej wyprzedzan, w seszym roku mimo tego ze robert startowal tylko w 6 wyscigach byl na 2 miejscu w tej klasyfikacji.

A gdzie można znaleźć tą klasyfikację?
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez patgaw Wt paź 23, 2007 15:09  

szczerze mowiac nigdy jej na oczy nie widzialem, mikolaj sokol tak powiedzial podczas jednej z transmisji z gp chin.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Jankes Wt paź 23, 2007 15:17  

pewnie pismaki takie statystyki sobie robią ;)
Avatar użytkownika
Jankes
 
Dołączył(a): Śr paź 18, 2006 13:38
Lokalizacja: ZGora

Postprzez pjaxz Wt paź 23, 2007 15:47  

Co do Massy - miał bardzo udany sezon, na niektórych torach jest bezwzględne najszybszy i rywale mogą tylko wdychać spaliny jego Ferrari (Turcja, Brazylia oraz w tym roku Bahrajn, Hiszpania). Kapitalnie wręcz jeździ gdy zaczyna z PP. Ma jednak swoje mankamenty - jazda "w tłoku", zwykle bardzo słabe pierwsze okrążenie po tankowaniu, które czasami decyduje o wyniku wyścigu. Jeśli to wyeliminuje to nie widzę przeszkód stricte sportowych, aby nie mógł zostać mistrzem.
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Pieczar Wt paź 23, 2007 15:52  

Kubuś Fatalista napisał(a): Do tego Felipe przegrał GP Francji i Brazylii z powodu maruderów. Taka jest prawda. Felipe wyjechał na Magny za Trullim i stracił chyba z 1s która zaważyła o wygranej. Cały czas był szybszy od Kimego. A w Brazylii to samo (tylko w małym stopniu) i błąd.

Tak tak, jasne. Gdyby nie, gdyby nie tamto. Dasz sobie w końcu spokój? Wiem, że nie możesz się pogodzić z przegraną Twojego ulubieńca i Kimas dla Ciebie to największy farciarz tego sezonu, bo przecież gdyby nie jeździł Ferrari tylko jakimś tam Spykerem to by tytułu nie zdobył, ale odpuść już sobie. Massa przegrał w tym sezonie z Kimim bo był od niego gorszy i tyle. Jeżeli zacznie się buntować, tak jak Ty tego byś chciał, to wyleci na zbity pysk, bo Montezemolo nie będzie takich ludzi trzymał w zespole.
Zresztą po co ja to pisze, skoro Ty i tak masz klapki na oczach i poza Alonsem świata nie widzisz.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez SoBcZaK Wt paź 23, 2007 15:58  

Pieczar napisał(a):Tak tak, jasne. Gdyby nie, gdyby nie tamto. Dasz sobie w końcu spokój? Wiem, że nie możesz się pogodzić z przegraną Twojego ulubieńca i Kimas dla Ciebie to największy farciarz tego sezonu, bo przecież gdyby nie jeździł Ferrari tylko jakimś tam Spykerem to by tytułu nie zdobył, ale odpuść już sobie. Massa przegrał w tym sezonie z Kimim bo był od niego gorszy i tyle. Jeżeli zacznie się buntować, tak jak Ty tego byś chciał, to wyleci na zbity pysk, bo Montezemolo nie będzie takich ludzi trzymał w zespole.
Zresztą po co ja to pisze, skoro Ty i tak masz klapki na oczach i poza Alonsem świata nie widzisz.

wreszcie ktoś ma takie same poglądy jak ja :ukłon: :woohoo:
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez gregoff Wt paź 23, 2007 16:10  

barteks2 napisał(a):patgaw napisał:
w ogole zastanawiam sie kto w tym sezonie bedzie mial najwiecej wyprzedzan, w seszym roku mimo tego ze robert startowal tylko w 6 wyscigach byl na 2 miejscu w tej klasyfikacji.

A gdzie można znaleźć tą klasyfikację?


NIe wiem, w tym roku to chyba Massa rządzi:) Na Silverstone się nieźle napracował.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Darth ZajceV Wt paź 23, 2007 16:13  

Pieczar Kubuś poza Alonso świata nie widzi, ale Ty brakiem klapek też się poszczycić nie możesz. Stwierdzenie, że Massa jest gorszy niż Kimi na podstawie wyników jest równie głupie co powiedzenie, że Heidfeld jest lepszy niż Kubica.
Kimiemu w drugiej połowie sezonu dopisało więcej szczęścia i doskonale to wykorzystał. ponadto Gregoff zrobił małe wyliczenie wg. które ładnie widać, że Massa miał więcej problemów w tym sezonie niż Kimi (Kimi - Hiszpania, Monako, Europa| Felipe - Australia, Wielka Brytania, Węgry, Włochy + dyskwalifikacja w Kanadzie). A mówienie, że Massa musiał puścić KR w Brazylii tylko podkreśla, żę Felipe u siebie jest nietykalny i Kimi sam tytułu nie zdobył.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez patgaw Wt paź 23, 2007 16:17  

Darth ZajceV napisał(a):(Kimi - Hiszpania, Monako, Europa|


w dodatku monako mozna wykreslic bo to jego wina.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Kubuś Fatalista Wt paź 23, 2007 16:22  

Pieczar a Ty tylko Kimiego (i pewnego Brazylijczyka)
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron