Kimi Raikkonen - Mistrz Świata 2007

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Memphis Wt paź 23, 2007 16:40  

slipstream napisał(a):Dopóki sam nie dojdę do innych wniosków i sam nie przekonam się o czymś zupełnie innym dlaczego mam nie uwierzyć komuś z większym doświadczeniem i wiedzą - To taka dobra maksyma życiowa w ogóle na przyszłość. Dla przykładu studia - to ja polegam na niewątpliwie bogatszym doświadczeniu i wiedzy profesorstwa dopóki życie nie zweryfikuje w moim przypadku tych poglądów ale nie odrzucam tego z założenia bo mój rozum wie lepiej, bo nawet nie ma podstaw do tego.

Dobra, dobra panowie. Ale ja nadal nie wiem skąd posiadacie te tajne informacje odnośnie set-up'ów McLarena. No bo Kubuś Fatalista twierdzi, że TobaccoBoy mu je przekazał. Teraz powstaje pytanie, skąd ma je TobaccoBoy? Po prostu jeśli coś wydaje mi się absurdalne (w tym przypadku wasza domniemana wiedza odnosnie tajników zespołu McLaren) to to neguję i oczekuję jakiś sensownych argumentów, które przekonają mnie, że robię niesłusznie. Póki co nie doczekałem się i zapewne już nie doczekam.
Obrazek
Avatar użytkownika
Memphis
 
Dołączył(a): Pn lut 27, 2006 10:15
Lokalizacja: Warszawa
GG: 3483676

Postprzez Cinek Wt paź 23, 2007 16:47  

Wy naprawde nie wiecie że Tobacco pracuje w McLarenie czy tylko udajecie?
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez slipstream Wt paź 23, 2007 16:50  

Memphis napisał(a):No bo Kubuś Fatalista twierdzi, że TobaccoBoy mu je przekazał. Teraz powstaje pytanie, skąd ma je TobaccoBoy?

TobaccoBoy ma chyba najlepszy z nas wgląd w brytyjską prasą a ta z kolei (choćby z racji lokalizacji na tej wysepce na północ od Francji) ma najlepsze dojście do pozaoficjalnych źródeł informacji w każdym zespole - czytaj przecieki od pracowników.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Memphis Wt paź 23, 2007 16:56  

slipstream napisał(a):TobaccoBoy ma chyba najlepszy z nas wgląd w brytyjską prasą a ta z kolei (choćby z racji lokalizacji na tej wysepce na północ od Francji) ma najlepsze dojście do pozaoficjalnych źródeł informacji w każdym zespole - czytaj przecieki od pracowników.

Nooo, dziękuję, wreszcie się doczekałem na jakiś konkret! To zamyka tego offtopa. Choć wolałbym dokladne źródło tych informacji, ale podobno nie można mieć wszystkiego.
Obrazek
Avatar użytkownika
Memphis
 
Dołączył(a): Pn lut 27, 2006 10:15
Lokalizacja: Warszawa
GG: 3483676

Postprzez Jędruś Wt paź 23, 2007 17:52  

Wy naprawde nie wiecie że Tobacco pracuje w McLarenie czy tylko udajecie?


Do niego to bardziej Williams pasuje , a im przecież gorąco kibicuje.
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez Iza Wt paź 23, 2007 18:45  

Kubuś Fatalista napisał(a):Memphis lepiej słuchać ludzi mądrych i mających dużą wiedzę niż osoby które widza tylko cyferki.

Kubuś Fatalista napisał(a):Do tego Felipe przegrał GP Francji i Brazylii z powodu maruderów. Taka jest prawda. Felipe wyjechał na Magny za Trullim i stracił chyba z 1s która zaważyła o wygranej. Cały czas był szybszy od Kimego. A w Brazylii to samo (tylko w małym stopniu) i błąd.

To tak a propos tych, co podpierają się tylko cyferkami...

Nie ma sensu dyskutować z Kubusiem, on zawsze będzie wiedział wszystko najlepiej i chyba nigdy nie powie dobrego słowa o Kimim. Nie zaprzecze, co do niektórych faktów dotychczących Kimiego ma racje, ale raczej nie uda się przekonać go, że Kimi mógł się zmienić w ferrari co do tego braku zaangażowania itd. (o czym pisali w jednym z F1 Racing) i że jak uważa większość osób tu na forum, interesującym się tym sportem dość długo, zasłużył na ten tytuł.

Szkoda sobie psuć radości z jego mistrzostwa przez takie do niczego nie prowadzące dyskusje...
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez SoBcZaK Wt paź 23, 2007 19:19  

Iza nie ważne co piszą, i tak to nie zmienia faktu że mistrzem jest Kimi :)
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Kajek Wt paź 23, 2007 19:22  

Moim zdaniem 10 stron gratulacji zupełnie wystarcza. :D
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez gongi Wt paź 23, 2007 19:37  

Iza napisał(a):Szkoda sobie psuć radości z jego mistrzostwa przez takie do niczego nie prowadzące dyskusje...

Poprostu nie każdy cieszy się z wygranej Kimiego.

sobczak napisał(a):Iza nie ważne co piszą, i tak to nie zmienia faktu że mistrzem jest Kimi

I tego się trzymajmy.
Avatar użytkownika
gongi
 
Dołączył(a): N maja 27, 2007 20:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez A-J-P Wt paź 23, 2007 20:21  

Widzieliscie wypowiedz Montezemolo ??
Wreszcie powiedzial cos sensownego :)

Luca di Montezemolo, prezydent Ferrari, wypowiedział się dla włoskiej gazety ' La Gazzetta dello Sport' o Fernando Alonso. Według opinii Montezemolo Alonso utracił tytuł przez swój team.

„Alonso to prawdziwy mistrz, pod każdym względem, wyjątkowy kierowca. Naprawdę doceniam jego sportową postawę. Stracił mistrzostwo o punkt, myślę, że nie z własnej winy – to raczej konsekwencja wewnętrznych błędów jego zespołu. Gratulując tytułu Raikkonenowi na konferencji prasowej Alonso pokazał, że jest mistrzem również poza torem. Bardzo doceniam ten gest.”
A-J-P
 
Dołączył(a): Wt sie 08, 2006 18:31
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Kubuś Fatalista Wt paź 23, 2007 20:40  

Iza a czy ja tu napisałem że nie zasłużył ? Nie ! Do tego czytanie z zrozumieniem cos u ciebie kuleje. Napisałem tu o dwóch GP a nie całym sezonie ! Powie mi ktos gdzie jest to Lap ... na stronie FIA ?
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez gregoff Wt paź 23, 2007 20:50  

Alonso przez cały sezon opluwał McLarena a jego wypowiedzi najbardziej zaszkodziły zespołowi w moim odczuciu. Czy była to zemsta za nierówne traktowanie. Raczej za to, że nie dał mu zespół pierwszego miejsca w zespole z urzędu i nie kazał Lewisowi pracować pod niego. No cóż nie zawsze tak dobrze się ma i trzeba sobie radzić.

A Montezelomo to naprawdę ostatnio się wypowiada za trzech:) Co tydzień jakiś wywiad z nim. Nieżle :-D
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Kubuś Fatalista Wt paź 23, 2007 20:51  

gregoff i jakoś sobie z tym poradził. Prze karę w czasie GP Węgier stracił mistrzostwo. A i tak był bardzo blisko.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez Barti Wt paź 23, 2007 21:41  

Kimi odszedł z McLarena i od razu zdobył tytuł...
Nie sądzicie że McLaren jest bardzo nie udolny w ostatnich latach ?? Kierowców maja najlepszych, bolidy bardzo, bardzo konkurencyjne. Afera szpiegowska... Skandal z zapraszaniem obserwatorów do siebie... Jeszcze walka na siłę za torem o tytuł dla Hamiltona...
Skandal za skandalem.. ciekawe kto jest za to wszystko odpowiedzialny?
Może jeszcze komisje śledczą FIA do siebie zaproszą, a wtedy dopiero będze kabaret na 102 ;D

kończąc ten little offtopic. Moim zdaniem sezon wręcz katastrofalny dla maka i niesłychanie udany dla Kimstera i Ferrari.
Ostatnio edytowano Wt paź 23, 2007 21:44 przez Barti, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Barti
 
Dołączył(a): Wt kwi 17, 2007 8:36
Lokalizacja: Kraków

Postprzez SoBcZaK Wt paź 23, 2007 21:43  

kończąc ten little offtopic sezon wręcz katastrofalny moim zdaniem...

raczej jego zakończenie, pamiętam jak Ron płakał ze wzruszenia, a teraz może płakać nad porażką
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron