Sezon ogórkowy 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez slipstream So lut 07, 2009 17:42  Re: Sezon ogórkowy 2009

No cóż, trzeba przyznać że pewnego rodzaju niesprawiedliwością by było, gdyby Brudas nie mógł się wykazać w warunkach jak najbardziej zbliżonych do Formuły w której rządził. Jednakże będzie to sezon prawdy, w którym widzę tylko dwie skrajne możliwości. Albo Francuz zapomniał jak się jeździ jednak i będzie to jego ostatni sezon, albo pokaże że nie zapomniał i będzie to dla niego rok przełomowy w którym pokaże się z jak najlepszej strony. Wariantu pośredniego tułaczki wśród średniaków w przyszłości nie widzę.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez SPIDER So lut 07, 2009 17:45  Re: Sezon ogórkowy 2009

Dokładnie. Może też się zdarzyć tak, że wywalą go tak, jak Speeda w połowie sezonu 2007. Na razie nie ma co mniemać, bo sezon się nawet jeszcze nie zaczął.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Saruto So lut 07, 2009 18:41  Re: Sezon ogórkowy 2009

SPIDER napisał(a):Dokładnie. Może też się zdarzyć tak, że wywalą go tak, jak Speeda w połowie sezonu 2007.

Bez takich wielkich słów, wsparcie jednak zostało, może już nie tak duże ale zawsze.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez seb455 So lut 07, 2009 20:30  Re: Sezon ogórkowy 2009

SPIDER napisał(a):Generalnie wszystkie zespoły odkryły już karty na sezon 2009, więc nie ma w zasadzie o czym tutaj już dyskutować. Otwartą kwestią pozostaje była Honda, ale wraz z upływem czasu nie wierzę w to, że pojawią się w Melbourne (a jak będą to super!).


Kurcze jak sobie przypomnę tamten sezon jak wyczekiwałem pojawienia się Super Aguri na starcie w Australii nigdy bym sie nie spodziewał że za rok zabraknie Hondy. Szczerze wolałbym aby ten zespół nie przyjechał do Australi bo szkoda będzie mi jego kierowców. W zeszłym sezonie traciliby po 3 sek na okr w tym może być już 6 sek. bo pewne jest że różnice się zwiększą. Szkoda mi Baricza natomiast Button zawsze był przereklamowany
Avatar użytkownika
seb455
 
Dołączył(a): Wt lut 20, 2007 19:01
GG: 9474518

Postprzez barteks N lut 08, 2009 15:35  Re: Sezon ogórkowy 2009

Hahaha, wiedziałem, że tak będzie. Sato mówił, że nie wzięli go do Toro Rosso, bo miał za mało kasy od sponsorów w przeciwieństwie do Bourdaisa, a poza tym był szybszym kierowcą, a dzisiaj Bourdais mówi, że wcale nie potrzebował żadnych sponsorów, bo po prostu był lepszy :brawo: :haha: Sato pozostaje jedynie seppuku w takiej sytuacji...

http://f1.gpupdate.net/en/news/2009/02/ ... -bourdais/
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez rafaello85 N lut 08, 2009 15:40  Re: Sezon ogórkowy 2009

A kto się przyzna do tego, że jest pay-driverem? :-P
Uważam, że STR dokonało słusznego wyboru. Nie wiem czy dużo pieniędzy dostali za kolejny start Bourdaisa, ale mogą sporo zaoszczędzić na naprawach bolidu :-P
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez SPIDER N lut 08, 2009 16:22  Re: Sezon ogórkowy 2009

Widzę, że barteks ma niezłe wtyki w szeregach kierowców, ba - zespołów nawet!, skoro wiedział (a każe to sądzić, że wiedział od dłuższego czasu), że Bourdais zostanie drugim kierowcą STR...
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez barteks Pn lut 09, 2009 23:10  Re: Sezon ogórkowy 2009

SPIDER, nadajesz się na polityka. Potrafisz wcisnąć komuś słowa, jakich w ogóle nie użył...
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Campeon So lut 14, 2009 12:39  Re: Sezon ogórkowy 2009

http://www.autosport.com/news/report.php/id/73282

No to nie pozostaje nic innego jak czekać na dzień 24 lutego :)

@down - ups, widocznie przeoczyłem tego newsa :-)
Ostatnio edytowano So lut 14, 2009 13:58 przez Campeon, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Mick3y So lut 14, 2009 13:48  Re: Sezon ogórkowy 2009

Było :P I to nawet na f1wm.pl :P
http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=10956

A swoją drogą dobrze że pojawi się nowy team. Chociaż za każdym razem jak pojawia się nowy zespół to mam obawy, żeby to nie był taki niewypał jak Lola w 1997 :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Mick3y
 
Dołączył(a): Cz kwi 10, 2008 17:29
Lokalizacja: Łódź

Postprzez K9G So lut 14, 2009 23:34  Re: Sezon ogórkowy 2009

Fajna opcja to USF1. Niech pojezdza 2 sezony i zobaczymy czy bedzie jakis progres czy nastepny niewypal. Mam nadziej, ze wezna sie za F1 porzadnie. Amerykanie moga miec potencjal.
Avatar użytkownika
K9G
 
Dołączył(a): Wt mar 14, 2006 15:26
Lokalizacja: KRK

Postprzez Kazik N lut 15, 2009 1:34  Re: Sezon ogórkowy 2009

Ja z kolei mam nadzieję,że nie powtórzy się historia Prodrive i w pewnym momencie ktoś nie stwierdzi (tak jak Richards),iż nie jest to odpowiedni czas na debiut nowego zespołu. (a przecież taki ładny...amerykański...).
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez slipstream N lut 15, 2009 9:25  Re: Sezon ogórkowy 2009

Ja z kolei mam nadzieję,że nie powtórzy się historia Prodrive i w pewnym momencie ktoś nie stwierdzi (tak jak Richards),iż nie jest to odpowiedni czas na debiut nowego zespołu.

No, nie do końca to było widzi-mi-się Richardsa i kaprys że jednak nie. To że nie ma Prodrive było spowodowane tym, że ten jasno deklarował na jakich zasadach chce wejść do F1 i uczestniczyć w niej (klienckie nadwozia). Owe zasady miały zostać zatwierdzone, ale ostatecznie zablokowano te zmiany i pozostało ze każdy zespół musi sam budować nadwozia co w planie budżetowym Prodrive się nie mieściło, a który był opracowywany podług przepisów jakie obiecywano wprowadzić. Więc lepiej będzie nie oskarżać tutaj Richardsa o jakieś fochy.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Kazik N lut 15, 2009 14:20  Re: Sezon ogórkowy 2009

slipstream napisał(a):To że nie ma Prodrive było spowodowane tym, że ten jasno deklarował na jakich zasadach chce wejść do F1 i uczestniczyć w niej (klienckie nadwozia). Owe zasady miały zostać zatwierdzone, ale ostatecznie zablokowano te zmiany i pozostało ze każdy zespół musi sam budować nadwozia co w planie budżetowym Prodrive się nie mieściło, a który był opracowywany podług przepisów jakie obiecywano wprowadzić. Więc lepiej będzie nie oskarżać tutaj Richardsa o jakieś fochy.

Powody nie pojawienia się Prodrive w 2008 roku (jak planowano) są oczywiste i nikt ich nie neguje.Podobnie zresztą byłoby w przypadku kontynuacji dzieła Hondy (wtedy to Richards wyraził się dość dyplomatycznie,iż czas jest nieodpowiedni).
Przykład podałem jedynie dlatego,że dość entuzjastycznie wyglądający amerykański projekt również jest narażony na fiasko po zderzeniu się z rzeczywistością (finansową) czego im absolutnie nie życzę bo jako kibic jestem zainteresowany powrotem do czasów gdy w F1 rywalizowało wiele teamów-(tak wiele,że trzeba było robić przed-kwalifikacje.)
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość