GP Malezji 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez f1fan22 Wt kwi 07, 2009 12:03  Re: GP Malezji 2009

A mnie wnerwiła Wypowiedż Thisena nt. Heidfelda Chwali go za to że zdobył 2 miejsce mimo że pojechali do dupy w kwalifikacjach toć to sie w pale nie miesci ten człowiek nie wie co mówi
Narzeka na Heidfelda że słabo wypadły kwalifikacje a chwali za 2 miejsce Toć gdyby Heidfeld miał leciutki bolid to napewno nie zdobył by 2 miejswca bo by musiał wiecej niz 1 raz tankowac a tak jechał wolno w Kwalifikacjach i był zatankowany pod korek wiec czego sie tu dziwić i narzekać że nie poszło im w Kwalach :)
Nawala ci komp wal do nas eksperci od kompów pomogą w 100% przypadków
Obrazek
Avatar użytkownika
f1fan22
 
Dołączył(a): N wrz 28, 2008 16:32
Lokalizacja: Toruń
GG: 6504607

Postprzez Campeon Wt kwi 07, 2009 12:11  Re: GP Malezji 2009

No co jak co, ale ja bym był zadowolony, że mój zawodnik, który srartował z P10, na koniec wyścigu zajął drugą pozycję, więc nie dziwię się prof. Theissen'owi. A gdyby Nick miał lekki bolid, to gdybać sobie można... Miał ciężki bolid, sam podjął decyzję o pozostaniu na fullwetach, trafił dobrze ze strategią i tyle. Jak tu człowiek miałby nie być zadowolony?
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Linguini Wt kwi 07, 2009 12:23  Re: GP Malezji 2009

W sumie zadziwiła mnie sprawa KERSU podczas tego wyścigu - ale chodzi mi o całkiem inną kwestię.
Przy takim oberwaniu chmury i zalewaniu bolidu wody z każdej dosłownie strony, ( uprzedzony awaryjnościa i przypadkami wyskakiwania kierowców jak żabki ze swoich bolidków ) , pomyślałem że w końcu przytrafi się jakieś przebicie ukałdu z wysokim napięciem i kogoś lekko popieści (a tu nic ....)
- czyli jednak nie jest aż tak źle
Avatar użytkownika
Linguini
 
Dołączył(a): Wt mar 10, 2009 14:52
Lokalizacja: łódź

Postprzez OldHorse Wt kwi 07, 2009 12:40  Re: GP Malezji 2009

f1fan22 napisał(a):Toć gdyby Heidfeld miał leciutki bolid to napewno nie zdobył by 2 miejswca bo by musiał wiecej niz 1 raz tankowac a tak jechał wolno w Kwalifikacjach i był zatankowany pod korek wiec czego sie tu dziwić i narzekać że nie poszło im w Kwalach :)


ROTFL :-D :-D :-D

Kochanieńki,
Zanim zaczniesz krytykować Theissena, przeczytaj i spróbuj zrozumieć, na czym polega obowiązujący obecnie format kwalifikacji. Nick nie dostał się do Q3, a w Q2 jeździ się na oparach.
Avatar użytkownika
OldHorse
 
Dołączył(a): Wt wrz 19, 2006 9:26
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez SPIDER Wt kwi 07, 2009 13:34  Re: GP Malezji 2009

bicampeon napisał(a):SPIDER - Massa zdobył 1 pkt? :-)

Wiem, mój błąd. Źle patrzyłem.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez McMarcin Wt kwi 07, 2009 15:13  Re: GP Malezji 2009

Nick mial szczescie, ze wyscig przerwano akurat w tym momencie. Pomogl mu deszcz i tyle...zadnych rewelacji nie pokazal. Natomiast dr Mario chwali swojego zawodnika, a co ma powiedziec? Brawn i Toyota po prostu nokautuja konkurencje ;-)
Avatar użytkownika
McMarcin
 
Dołączył(a): Pt sie 19, 2005 18:33
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez marc1n Wt kwi 07, 2009 15:22  Re: GP Malezji 2009

Dajcie spokój w końcu Nickowi - miał szczęście, super dla niego. Jak nie pokaże niczego ciekawego w reszcie sezonu, to i tak nic mu to nie da.
Odnoszę wrażenie czasami, że dobre wyniki Nicka bardziej Polaków bulwersują niż zachowanie Hamiltona. Paranoja.
Obrazek
Avatar użytkownika
marc1n
 
Dołączył(a): Pn sie 07, 2006 12:07
Lokalizacja: Toruń

Postprzez SoBcZaK Wt kwi 07, 2009 15:40  Re: GP Malezji 2009

Odnoszę wrażenie czasami, że dobre wyniki Nicka bardziej Polaków bulwersują niż zachowanie Hamiltona

Mnie bardziej bulwersuje to żę ten wynik z Malezji był tka na dobrą sprawę farciarski a Tizen robi z niego mistrza podobnie jak niemieckie media...
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez maajk Wt kwi 07, 2009 15:54  Re: GP Malezji 2009

Nie wiem czy ktos o to pytałem ale chyba ci "zastępczy" komentatorzy w Polsacie mówili cos że w czasie czerwonej flagi bolidy zostaną ustawione po prawej stronie tory, z wyjątkiem pierwszych 3 pozycji które zostaną ustawiony w jakis inny sposób, ktos wie o co chodzi? Czy może ja cos zle uszlyszalem/zapamietalem??

PS. To żadna złośliwość, nie chce tu nikogo obrazac ani za słowka łapać, ale tak zwrocilem uwage

bicampeon napisał(a):prof. Theissen'owi


Nie powinno być Dr Theissen'owi, chyba że Mario nadal jest aktywnym pracownikiem naukowym?? ;)
maajk
 
Dołączył(a): N sie 03, 2008 10:38

Postprzez patgaw Wt kwi 07, 2009 15:56  Re: GP Malezji 2009

Ma tytul profesora wiec mozna tak pisac, nie wiem co ma bycie aktywnym pracownikiem naukowym do tytulow naukowych...
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez kemek Wt kwi 07, 2009 16:17  Re: GP Malezji 2009

maajk napisał(a):Nie wiem czy ktos o to pytałem ale chyba ci "zastępczy" komentatorzy w Polsacie mówili cos że w czasie czerwonej flagi bolidy zostaną ustawione po prawej stronie tory, z wyjątkiem pierwszych 3 pozycji które zostaną ustawiony w jakis inny sposób, ktos wie o co chodzi? Czy może ja cos zle uszlyszalem/zapamietalem??

Rzeczywiście tak mówili. na LT pierwsza dwójka albo trójka miała jedno okrążenie więcej od reszty. Być może czerwona flaga pojawiła się jak czwarty był akurat blisko prostej przy pitlane, a Ci wyżej musieli jeszcze dokończyć okrążenie. Coś w tym stylu na pewno. (;
シボレー・オプトラ
Avatar użytkownika
kemek
 
Dołączył(a): Cz lut 21, 2008 22:31

Postprzez vexx Wt kwi 07, 2009 16:45  Re: GP Malezji 2009

Dokładnie - chodziło o oddublowanie - pierwsza trójka miała o 1 okrążenie więcej.
I was having a shit.
vexx
 
Dołączył(a): N lip 15, 2007 21:14

Postprzez Don Pedros Wt kwi 07, 2009 17:31  Re: GP Malezji 2009

marc1n napisał(a):Dajcie spokój w końcu Nickowi - miał szczęście, super dla niego. Jak nie pokaże niczego ciekawego w reszcie sezonu, to i tak nic mu to nie da.
Odnoszę wrażenie czasami, że dobre wyniki Nicka bardziej Polaków bulwersują niż zachowanie Hamiltona. Paranoja.

Także odnoszę takie wrażenie.
Dobry wynik Nicka traktowany jest jak odbieranie części zasług, czy umiejętności Roberta. Jeśli na miejscu Heidfelda byłby Kubica szczęście w narodzie było by wielkie, a pochwał świetnej jazdy w deszczu mielibyśmy tu ze 20 stron. Theissen wie co robi, jeśli jakiś zawodnik ma kłopoty to taki wynik może tylko pomóc mu w przezwyciężeniu problemów, a wtedy team odnosi większe sukcesy. Napiszcie proszę, co uzyskał by Dr Mario jeśli by teraz krytykował Nicka.
Avatar użytkownika
Don Pedros
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 16:58
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Sycior Wt kwi 07, 2009 18:27  Re: GP Malezji 2009

W sumie zadziwiła mnie sprawa KERSU podczas tego wyścigu - ale chodzi mi o całkiem inną kwestię.
Przy takim oberwaniu chmury i zalewaniu bolidu wody z każdej dosłownie strony, ( uprzedzony awaryjnościa i przypadkami wyskakiwania kierowców jak żabki ze swoich bolidków ) , pomyślałem że w końcu przytrafi się jakieś przebicie ukałdu z wysokim napięciem i kogoś lekko popieści (a tu nic ....)
- czyli jednak nie jest aż tak źle


Za bardzo nie miało jak ich popieścić bo kierowca siedząc w kokpicie nie jest uziemiony więc nie ma jak go porazić.
True 2013 World Champion: Pastor Maldonado :P Bo gdyby miał bolid Red Bulla to byłby mistrzem...
Avatar użytkownika
Sycior
 
Dołączył(a): Śr maja 30, 2007 18:16
Lokalizacja: Kobyłka

Postprzez sneer Wt kwi 07, 2009 18:51  Re: GP Malezji 2009

Sycior napisał(a):
W sumie zadziwiła mnie sprawa KERSU podczas tego wyścigu - ale chodzi mi o całkiem inną kwestię.
Przy takim oberwaniu chmury i zalewaniu bolidu wody z każdej dosłownie strony, ( uprzedzony awaryjnościa i przypadkami wyskakiwania kierowców jak żabki ze swoich bolidków ) , pomyślałem że w końcu przytrafi się jakieś przebicie ukałdu z wysokim napięciem i kogoś lekko popieści (a tu nic ....)
- czyli jednak nie jest aż tak źle


Za bardzo nie miało jak ich popieścić bo kierowca siedząc w kokpicie nie jest uziemiony więc nie ma jak go porazić.


Nie do końca - Kimi Raikonen zakończył wyścig bo bali się że KERS przebije.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości