GP Chin 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez renegade N kwi 19, 2009 19:10  Re: GP Chin 2009

Mi sie cos wydaje, ze podobnie jak w zeszlym roku to BMW szuka nastepcy wiecznie skrzywdzonego... Wolnych w przyszlym roku nie brakuje?!

Czytalem juz rozne wypo-wiedzi Kubicy ale te dzisiejsze po prostu mnie rozwalily, przypomnialy sie czasy jego pobytu w F3. :???:
Avatar użytkownika
renegade
 
Dołączył(a): Śr lut 07, 2007 22:19

Postprzez Raynevan N kwi 19, 2009 19:24  Re: GP Chin 2009

Witam,
Ma ktoś info czy Robert użył w wyścigu silnika z Australii? Na piątkowych treningach ponoć "dobijał" ten a Australii a w czasie wyścigu?
Raynevan
 
Dołączył(a): N kwi 19, 2009 19:18

Postprzez Dale65 N kwi 19, 2009 19:28  Re: GP Chin 2009

Właściwie najlepiej było pojechać na tym z Australii. Wyścig i tak miał z góry przegrany, a tak ma/miałby nadal pełną ilość silników na resztę sezonu.
Dale65
 
Dołączył(a): So kwi 05, 2008 17:32

Postprzez Sanki N kwi 19, 2009 19:43  Re: GP Chin 2009

Razor_3000 napisał(a):Na treningach chyba jeździł z tym z Malezji a w wyścigu z Australii. Tak coś mi się wydaje ale nie jestem pewien.

No, masz rację wyścig przejechał z zepsutym silnikiem z Malezji.

Weekend w AUS - silnik 1
Piątek w MAL - silnik 1
sobota niedziela MAL - silnik 2
piątek CHI - silnik 1
sobota niedziela CHI - silnik 3

Nie jestem pewien, ale jakoś tak to wyglądało.
Obrazek
Sanki
 
Dołączył(a): N cze 10, 2007 19:01

Postprzez SPIDER N kwi 19, 2009 19:45  Re: GP Chin 2009

Nie wiem czy o tym było, ale tak właśnie się zastanawiam. Idąc za tym, co tutaj podane jest w zakładce narodowość, Red Bull jest zarejestrowany jako austriacki. No a podczas dekoracji grali przecież God save the Queen. Tak więc organizatorzy dali plamę.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Pieczar N kwi 19, 2009 19:47  Re: GP Chin 2009

renegade napisał(a):Czytalem juz rozne wypo-wiedzi Kubicy ale te dzisiejsze po prostu mnie rozwalily, przypomnialy sie czasy jego pobytu w F3.

A co takiego powiedział, bo chyba coś przeoczyłem?
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Razor N kwi 19, 2009 19:51  Re: GP Chin 2009

SPIDER napisał(a):Nie wiem czy o tym było, ale tak właśnie się zastanawiam. Idąc za tym, co tutaj podane jest w zakładce narodowość, Red Bull jest zarejestrowany jako austriacki. No a podczas dekoracji grali przecież God save the Queen. Tak więc organizatorzy dali plamę.

Już o tym rozmawialiśmy w którymś temacie. Myślałem że będzie hymn Austriacki ale zaczął grać hymn WB i myślałem że mi się coś pokićkało z tym RB :-P
Avatar użytkownika
Razor
 
Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 9:38
Lokalizacja: Kłodawa

Postprzez e-Manitou N kwi 19, 2009 20:00  Re: GP Chin 2009

Sanki napisał(a):
Razor_3000 napisał(a):Na treningach chyba jeździł z tym z Malezji a w wyścigu z Australii. Tak coś mi się wydaje ale nie jestem pewien.

No, masz rację wyścig przejechał z zepsutym silnikiem z Malezji.



Ten z Malezji już pewnie został przerobiony na żyletki w jednej z monachijskich hut.
Co do formy BMW to nie rozumiem tego wieszania psów. W przypadku Roberta praktycznie nie było jeszcze żadnego wyścigu wolnego od różnych dziwnych zdarzeń po którym można by ocenić jego prawdziwe tempo wyścigowe. Wiadomo, że są przeciętni w kwalifikacjach ale na podstawie trzech pechowych w sumie GP stawiać ich na równi z FI ? :pokręcony: Poczekajmy do Europy i nie róbmy tu onetu.
W8 4 F1 2010 by Codemasters
Avatar użytkownika
e-Manitou
 
Dołączył(a): N lis 02, 2008 11:04

Postprzez rafaello85 N kwi 19, 2009 20:53  Re: GP Chin 2009

Pan Kierowca napisał(a):
kemot napisał(a):silnik?


Skrzynia biegów.

Wysiadła elektryka i doprowadziła do zgaśnięcia silnika.
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez MixelF1 N kwi 19, 2009 21:07  Re: GP Chin 2009

No to tak:

RBR - brawo ale wolabym webbera zaiast vettela
Brawn GP - okazało się ze na deszczu nie sa tacy szybcy :P
McLaren - Głupi to ma zawsze szczescie :D
Sutil - Szkoda mi go bardzo :-(
Ferrari - Raz ok potem znwou cos i tak caly czas...
BMW - no coment...kubica niezly manewr wykonal :-D
Buemi - good job

Myśle że w Hiszpanii i potem w monaco się okaże kto tu jest szybki :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
MixelF1
 
Dołączył(a): Wt lip 08, 2008 21:47
Lokalizacja: Częstochowa
GG: 6480397

Postprzez maiesky N kwi 19, 2009 21:23  Re: GP Chin 2009

Razor_3000 napisał(a):
SPIDER napisał(a):Nie wiem czy o tym było, ale tak właśnie się zastanawiam. Idąc za tym, co tutaj podane jest w zakładce narodowość, Red Bull jest zarejestrowany jako austriacki. No a podczas dekoracji grali przecież God save the Queen. Tak więc organizatorzy dali plamę.

Już o tym rozmawialiśmy w którymś temacie. Myślałem że będzie hymn Austriacki ale zaczął grać hymn WB i myślałem że mi się coś pokićkało z tym RB :-P


Dziękowali ludziom z zakładu w Milton Keynes, a to leży w Anglii.
Avatar użytkownika
maiesky
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 12:16
Lokalizacja: Świecie

Postprzez wartek N kwi 19, 2009 21:36  Re: GP Chin 2009

kemot napisał(a):Niestety, ale jak helmuty dalej będą się wyłącznie opierać na cyferkach Alberta, to marnie widzę dalszą przyszłość Roberta w tym zespole...


tak?? a co maja recznie liczyc? czy na kalkulatorach??!

e-manitou -> 100% racji.
Avatar użytkownika
wartek
 
Dołączył(a): Pn gru 18, 2006 22:49

Postprzez R.O.N.O N kwi 19, 2009 22:37  Re: GP Chin 2009

Takie pytanko, bo nie jestem pewien czy dobrze widziałem.
Przy kontakcie bolidów dwóch Sebastianów pod koniec wyścigu Buemi uderzył skrzydłem w tylne koło bolidu Vettela.
I tu pytanie: Czy mi się wydawało czy kawałek przedniego skrzydła przeleciał koło głowy Buemiego i wbił się w spojler?
"How hard can it be?"
Avatar użytkownika
R.O.N.O
 
Dołączył(a): Pn paź 13, 2008 10:52
Lokalizacja: Grudziądz/Gdańsk
GG: 2940884

Postprzez Darth ZajceV N kwi 19, 2009 22:52  Re: GP Chin 2009

R.O.N.O napisał(a):Takie pytanko, bo nie jestem pewien czy dobrze widziałem.
Przy kontakcie bolidów dwóch Sebastianów pod koniec wyścigu Buemi uderzył skrzydłem w tylne koło bolidu Vettela.
I tu pytanie: Czy mi się wydawało czy kawałek przedniego skrzydła przeleciał koło głowy Buemiego i wbił się w spojler?


Dobrze widziałeś, tylko to nie było pod koniec wyścigu a przy neutralizacji po locie Kubicy.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez SirKamil N kwi 19, 2009 23:42  Re: GP Chin 2009

wartek napisał(a):
kemot napisał(a):Niestety, ale jak helmuty dalej będą się wyłącznie opierać na cyferkach Alberta, to marnie widzę dalszą przyszłość Roberta w tym zespole...


tak?? a co maja recznie liczyc? czy na kalkulatorach??!

e-manitou -> 100% racji.

Symbolika- z jednej strony mamy BMW i ich komputer o mocy obliczeniowej stanowiącej ekwiwalent... ;) wie czego... a z drugiej Neweya siedzącego przy desce kreślarskiej... efekty? cóż, zadziwiające. W BMW chyba jednak musi się coś zmienić, coś stopnieć.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron