Przed GP Bahrajnu 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez AutoryteT So kwi 25, 2009 20:11  Re: Przed GP Bahrajnu 2009

Pieczar KERS im pomoże, taktyka może być dobra, jeżeli Robert będzie w odpowiednim momencie wciskał KERS to nie da się go wyprzedzić na prostej... Chyba że ktoś z KERS go wyprzedzi, ale to inna historia. Mówie o tym bo, np. Alonso był dużo wolniejszy od Glocka w Australii i Glock nie mógł wyprzedzić Alonso.. Dlaczego? KERS...
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez kemot So kwi 25, 2009 20:13  Re: Przed GP Bahrajnu 2009

AutoryteT napisał(a):Pieczar KERS im pomoże, taktyka może być dobra, jeżeli Robert będzie w odpowiednim momencie wciskał KERS to nie da się go wyprzedzić na prostej... Chyba że ktoś z KERS go wyprzedzi, ale to inna historia. Mówie o tym bo, np. Alonso był dużo wolniejszy od Glocka w Australii i Glock nie mógł wyprzedzić Alonso.. Dlaczego? KERS...

Jest tylko jedno ale - BMW ma słabe speedtrapy i nawet KERS może im niewiele pomóc...
Poza tym uważam, że bartoszcze powinien zostać zbanowany...
kemot
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 0:34
Lokalizacja: Zgorzelec

Postprzez AutoryteT So kwi 25, 2009 20:14  Re: Przed GP Bahrajnu 2009

Słabe??? Robert miał w 2 treningu 310.3km/h :) Szkoda, że nie pokazywali Speed trapa w Kwalifikacjach...
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez barteks So kwi 25, 2009 20:17  Re: Przed GP Bahrajnu 2009

Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez AutoryteT So kwi 25, 2009 20:21  Re: Przed GP Bahrajnu 2009

Dzięki. A więc BMW jest na Speed trapach (dokładnie Kubica) wysoko... :) Tylko FI jest strasznie szybkie 8-) Ale oni z końca stawki więc taktyka może być b. dobra :grin:
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez kemot So kwi 25, 2009 20:24  Re: Przed GP Bahrajnu 2009

Hm, no w sumie po pierwszym treningu nie patrzyłem na speed trapy, więc dzięki za info barteks :P
Poza tym uważam, że bartoszcze powinien zostać zbanowany...
kemot
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 0:34
Lokalizacja: Zgorzelec

Postprzez im9ulse So kwi 25, 2009 20:29  Re: Przed GP Bahrajnu 2009

barteks napisał(a):Widać już słabe zasoby Brawna, jeśli w takim tempie zaczną spadać w klasyfikacji, to BMW będzie miało szansę z nimi powalczyć pod koniec sezonu :evil:

tak źle nie będzie bo Kubica w Australii walczył o zwycięstwo , a teraz pałęta się z Nickiem gdzieś w drugiej dziesiątce...001 nawet z kwadratowymi kołami będzie szybszy niż F1.09 :razz:

kemot , Autorytet > jeżeli Wy na podstawie speedtrapów wyznaczacie tempo wyścigowe to ja gratuluje :zakrywa:
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez tweedy So kwi 25, 2009 20:34  Re: Przed GP Bahrajnu 2009

a w którym miejscu oni wyznaczyli tempo wyścigowe na podstawie speed trap'ów? :-)
tweedy
 
Dołączył(a): Cz wrz 22, 2005 9:53

Postprzez dex So kwi 25, 2009 20:35  Re: Przed GP Bahrajnu 2009

im9ulse napisał(a):
barteks napisał(a):Widać już słabe zasoby Brawna, jeśli w takim tempie zaczną spadać w klasyfikacji, to BMW będzie miało szansę z nimi powalczyć pod koniec sezonu :evil:

tak źle nie będzie bo Kubica w Australii walczył o zwycięstwo , a teraz pałęta się z Nickiem gdzieś w drugiej dziesiątce...001 nawet z kwadratowymi kołami będzie szybszy niż F1.09 :razz:

kemot , Autorytet > jeżeli Wy na podstawie speedtrapów wyznaczacie tempo wyścigowe to ja gratuluje :zakrywa:


to są właśnie kubicomaniacy , oczywiście jak tu wchodziłem założyłem się że będzie poruszona kwestia Bmw i Kubicy :p no i proszę nie myliłem się . Walkowanie tabu Kubica dlaczego po co , na co :) .

Toyota pięknie w prawdzie paliwo pokazało dlaczego takie wyniki a nie inne ale maja formę i pasuje im chyba najbardziej ten tor z dotychczasowych , ciekawa sytuacja się pokazuje pierwsze Brawn Gp potem Redbull i teraz Toyota , widać konfiguracja toru pasuje poszczególnym innym zespołom .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Kajek So kwi 25, 2009 20:37  Re: Przed GP Bahrajnu 2009

o są właśnie kubicomaniacy , oczywiście jak tu wchodziłem założyłem się że będzie poruszona kwestia Bmw i Kubicy :p no i proszę nie myliłem się . Walkowanie tabu Kubica dlaczego po co , na co .


A ty oczywiscie jestes kubicofobem tak? Czy już każdego fana F1 który napisze post o Kubicy bądz ma go w avatarze bo po prostu woli to tam wstawic cos zwiazanego z F1 niz w ogole z innego swiata - stawia sie pod jedna sciana z kubicomaniakami? fajnieee.
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez Endrju Szopen So kwi 25, 2009 20:38  Re: Przed GP Bahrajnu 2009

Toyota pięknie w prawdzie paliwo pokazało dlaczego takie wyniki a nie inne ale maja formę i pasuje im chyba najbardziej ten tor z dotychczasowych , ciekawa sytuacja się pokazuje pierwsze Brawn Gp potem Redbull i teraz Toyota , widać konfiguracja toru pasuje poszczególnym innym zespołom .


Albo inna opcja: wprowadzane są małe nowinki, a przy takich małych różnicach czasowych znaczą przesunięcie o te kilka miejsc. Ale też w Q3 głównie paliwo... Stawiam, że (jeśli nie będzie przygód, zdarzeń losowych) Vettel ma największe szanse na wygraną - no ale to jest sezon 2009, trudno cokolwiek przewidzieć... :-P
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez AutoryteT So kwi 25, 2009 20:41  Re: Przed GP Bahrajnu 2009

Chodzi mi o speed trapy, ponieważ chyba największe prawdopodobieństwo jest wyprzedzenie na dochamowaniu :arrow: dohamowaniu po prostej, nikt się ci w jakimś szybkim zakręcie nie będzie narażał..
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez SPIDER So kwi 25, 2009 20:41  Re: Przed GP Bahrajnu 2009

Kajek - tak przyglądając się z boku. W gruncie rzeczy, tak właśnie jest.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Lipek So kwi 25, 2009 20:44  Re: Przed GP Bahrajnu 2009

Ja najbardziej boję się tych burz piaskowych. Chociaż... jakby odwołali wyścig to nic takiego złego by się nie stało. :evil: Przynajmniej BMW trochę by na tym zyskało. Zastanawiam się czy to jechanie jutro ma jakikolwiek sens. Szanse na punkty i tak nie są duże.

Potraktujcie ten post z przymrużeniem oka xD
"Jak ja się naprawdę cieszę, że Neostrada dociera już do najdalszych zakątków naszego kraju. I że jest już w waszych miejscowościach..." - Aba :D
Avatar użytkownika
Lipek
 
Dołączył(a): Pt lis 30, 2007 14:51
Lokalizacja: Bydgoszcz
GG: 6868981

Postprzez SPIDER So kwi 25, 2009 20:48  Re: Przed GP Bahrajnu 2009

A dlaczego jazda nie ma mieć sensu? To tak, jakby organizatorzy zaniechali rozegrania wyścigu po dowiedzeniu się o nadciągającej ulewie*. Nie rozumiem też, czemu miałoby to wyjść na dobre BMW.

* chociaż burza piaskowa jest sprawą diametralnie inną. Kiedy już by się takowa pojawiła jutro, jakakolwiek jazda nie ma w ogóle sensu. Co innego deszcz.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości