GP Bahrajnu 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Darondi N kwi 26, 2009 14:41  Re: GP Bahrajnu 2009

Ja się nie zdziwię, jak te super hiper zmiany na Barcelonę przyniosą gorsze wyniki, niż obecnie ma BMW... choć, czy może być jeszcze gorzej?
Początek wyścigu był bardzo ekscytujący. Dosłownie jakbym widział wyścig rFactora. :P Ciągłe wyprzedzania, ścisk, małe odstępy między bolidami. Co prawda był już kontakt na T1, i to między obydwoma Beemkami, ale to raczej było nie do uniknięcia, niczyja wina... niestety. Później się trochę uspokoiło, i znowu była dominacja BGP, RBR.
Obrazek
Avatar użytkownika
Darondi
 
Dołączył(a): Śr sie 15, 2007 21:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
GG: 9071731

Postprzez czopo09 N kwi 26, 2009 14:42  Re: GP Bahrajnu 2009

Jak dla mnie Heidfeld nie musiał ścinać aż tak teko łuczku w lewo i chyba miał trochę miejsca po prawej nie jestem pewien...
Avatar użytkownika
czopo09
 
Dołączył(a): Pn maja 12, 2008 18:49

Postprzez sneer N kwi 26, 2009 14:42  Re: GP Bahrajnu 2009

Nie przesadzajcie z BMW, Gdyby nie Heidfeld nie byliby ostatni.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Mexi N kwi 26, 2009 14:43  Re: GP Bahrajnu 2009

BMW zdobyło swój drugi w historii dublet :)

Button - fenomenalnie, Vettel także dobrze. Szkoda Glocka...Ferrari - wreszcie punkty! Hsmilton także bardzo ładnie :)

Ciekawy jestem co po wyścigu powie Robert i w szczegolności Mario hydraulik. Kto tak naprawdę puknął się na 1 okrążeniu z Robertem, bo wydawało mi się że to Heidfeld przejechał i urwał mu prawą część spojlera?

@sneer: kurde, a widziałeś tempo wyścigowe tych złomów?? Nie zdziwię się jak to będa dwa najwolniejsze najszybsze okrażenia wśród 20 driverów.
Ostatnio edytowano N kwi 26, 2009 14:45 przez Mexi, łącznie edytowano 1 raz
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez R.O.N.O N kwi 26, 2009 14:44  Re: GP Bahrajnu 2009

Wyścig na początku ciekawy. Później stawka się rozjechała i raczej nie było się czym zachwycać.
Liczyłem na odwrotną kolejność pierwszej dwójki, no ale jest jak jest. Można tylko gdybać jak wyścig potoczyłby się dla BMW gdyby nie ten kontakt na T1. (już się boje na pierwszy zakręt GP Belgii xD )
"How hard can it be?"
Avatar użytkownika
R.O.N.O
 
Dołączył(a): Pn paź 13, 2008 10:52
Lokalizacja: Grudziądz/Gdańsk
GG: 2940884

Postprzez Razor N kwi 26, 2009 14:44  Re: GP Bahrajnu 2009

Brawo Button !! Bezbłędny wyścig!
Toyota zwaliła sobie wyścig taktyką...
BMW nie skomentuje bo nie ma sensu....
A co do wyścigu...Oprócz startu to niesamowita nuda :dusi:
Avatar użytkownika
Razor
 
Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 9:38
Lokalizacja: Kłodawa

Postprzez craig N kwi 26, 2009 14:46  Re: GP Bahrajnu 2009

po wyścigu chciałbym tylko usłyszeć szefostwo BMW. :shock:
Ustalając szanse zespołów w tym roku weźcie pod uwagę wasze typy na sezon poprzedni.
craig
 
Dołączył(a): N sty 13, 2008 16:10

Postprzez slipstream N kwi 26, 2009 14:46  Re: GP Bahrajnu 2009

Co do BMW to sytuacja pewnie będzie jak po Nurburgringu swego czasu. Nick pójdzie w zaparte i obrażenie że to Polak go potraktował :-P

Więcej wkrótce. No może na koniec pytanie retoryczne "pogłoski o czyjej śmierci były mocno przesadzone"?
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez sneer N kwi 26, 2009 14:49  Re: GP Bahrajnu 2009

Punktów i tak by BMW nie miało. A Kubek powoli zaczyna się już wypalać chyba... Starcie z Nakajimą, żeby kary nie było.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez benno N kwi 26, 2009 14:51  Re: GP Bahrajnu 2009

Taktyka BMW z tak długim 1 stintem była dzis wielka pomyłką , gdzie oni mają mózgi ? Super miękka mieszanka zdawała się dziś wyjątkowo dobrze pracować. Toyota miała szanse powalczyć o zwycięstwo ale przekombinowali z taktyką a kierowcom zabrakło jaj.
Avatar użytkownika
benno
 
Dołączył(a): Pn maja 26, 2008 17:24

Postprzez Dziadek N kwi 26, 2009 14:51  Re: GP Bahrajnu 2009

To ten co tak bezmyślnie przyciął zakręt, to Nick? Byłem do tej pory przekonany, że to Kubica miał klapki na oczach :P Czyli Kubica tam walczył z Kovalainenem?
Toyota, dziś zrąbała sobie podium. Choć tak patrząc na to jak bolid Toyoty radził sobie z twardszą mieszanką a jak Button i Vettel, to i tak mam wątpliwości czy by utrzymali przewagę.
Wyścig w miarę ciekawy i tylko śmiać się chciało, patrząc na koniec stawki :P Cóż, w końcu jadą po mistrza :P
.
Obrazek
Avatar użytkownika
Dziadek
 
Dołączył(a): Wt lut 27, 2007 2:58
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Postprzez Damos N kwi 26, 2009 14:52  Re: GP Bahrajnu 2009

sneer napisał(a):Punktów i tak by BMW nie miało. A Kubek powoli zaczyna się już wypalać chyba... Starcie z Nakajimą, żeby kary nie było.
Wypalać? Przynajmniej próbował walczyć z kimś... A kara niby za co ?
Avatar użytkownika
Damos
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 7:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez kemek N kwi 26, 2009 14:52  Re: GP Bahrajnu 2009

Co do BMW, to zgadzam się ze sneer'em. Może jeden z kierowców BMW mógłby zapunktować. Heidfeld drugi raz zepsuł zespołowi wyścig. (Wcześniej GP Europy 2007)
Kubica chyba został trącony przez Nakajimę, dlatego zaspinował.

Toyota niestety zawaliła taktykę. Może i jako pierwsi zjeżdżali i inni dzięki temu założyli supersofty, ale takie coś nie mogło się zdarzyć... W końcówce na nic przewaga opon, bo na mediumach RBR i BGP jechał niegorzej od Toyoty. A przewaga Trullego była zbyt mała, żeby wyprzedzić Sebka i móc cisnąć na maksimum.
Ferrari dzięki dobrej taktyce w końcu punkty.
Brawn zaryzykował z Barrichello, ale nie miał nic do stracenia. Gdyby nie Piquet może byłby bliżej Lewisa.

Niezły wyścig Nelsona! :twisted:

edit: Dziadek - Trulli miał znacznie lepsze czasy na twardych od Glocka. Nie wypadał aż tak strasznie w porównaniu do Vettela i Buttona.
Ostatnio edytowano N kwi 26, 2009 14:53 przez kemek, łącznie edytowano 1 raz
シボレー・オプトラ
Avatar użytkownika
kemek
 
Dołączył(a): Cz lut 21, 2008 22:31

Postprzez Audi N kwi 26, 2009 14:53  Re: GP Bahrajnu 2009

sneer napisał(a):Punktów i tak by BMW nie miało. A Kubek powoli zaczyna się już wypalać chyba... Starcie z Nakajimą, żeby kary nie było.


Kubica od początku sezonu mówił, że będzie problem z bardzo szerokim przednim skrzydłem, więc taka przygoda to nic dziwnego. Ale forma Kubicy, no cóż, w tamtym sezonie sławna stała się jego bezbłędnośc, teraz o tym trochę ucichło, pojawiają się błędy i nie wiadomo, czy to przez irytację z powodu słabego bolidu czy czegoś innego.
- Jak można słuchać muzyki elektronicznej? Muzyka musi mieć przekaz!
- Ja natomiast lubuję się w szukaniu poezji w malarstwie marynistycznym oraz kompozycji muzycznych w rzeźbie.
Avatar użytkownika
Audi
moderator
 
Dołączył(a): So lip 07, 2007 10:06
Lokalizacja: Ingolstadt
GG: 5208633

Postprzez SoBcZaK N kwi 26, 2009 14:58  Re: GP Bahrajnu 2009

Wyścig jak dla mnie bardzo ciekawy z momentami przestoju ale ogólnie chyba najlepsze GP Bahrajnu w historii tego kraju. Sporo się działo ale tez kilka rzeczy mnie irytuje w tym sezonie... KERS czasem pomaga wyprzedzić a czasem utrudnia...
opony Bridgestone- to co oni robia z oponami tym sezonie to po prostu żenua! jakby mieli jakiegokolwiek konkurenta to by nie odstawiali cyrków z ogumieniem, które jest po prostu do kitu.
Kimi wreszcie punkty :) Toyota straciła szanse na dublecik... więcej w krótce
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Następna strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość