Przed GP Hiszpanii 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Kubecks Pt maja 08, 2009 8:43  Re: Przed GP Hiszpanii 2009

Hmm faktycznie dosc sporo zmienili, jesli przyjrzymy sie dokladnie. Jednak na pierwszy rzut oka mozna tylko zauwazyc podniesiony nos i zmiany w tylnm skrzydle. Jestem bardzo ciekawy jak ta konstrukcja spisze sie na torze. Ciekawe rowniez, jaki postep poczynily inne zespoly.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kubecks
 
Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 8:01

Postprzez AutoryteT Pt maja 08, 2009 10:36  Re: Przed GP Hiszpanii 2009

Noo no.. 3 i 4 miejsce, Nick tułał się na tyle, ale potem chyba mieli trochę mniej paliwa i naprawde dobre pozycje. Mam nadzieję, że nie będzie powtórki z Bahrainu.
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez kemot Pt maja 08, 2009 10:41  Re: Przed GP Hiszpanii 2009

Button uzyskał swój najlepszy czas podobnie, jak dwa BMW na softach, natomiast Trulli swój najlepszy czas na hardach :???:
Poza tym uważam, że bartoszcze powinien zostać zbanowany...
kemot
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 0:34
Lokalizacja: Zgorzelec

Postprzez Karol Pt maja 08, 2009 10:43  Re: Przed GP Hiszpanii 2009

Szału nie ma, oba BMW na miękkich więc dlatego takie dobre czasy. Na twardych było około 16 miejsca.
Bullshit stops when the clutch drops.
Avatar użytkownika
Karol
redaktor
 
Dołączył(a): Wt paź 30, 2007 21:30
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez kemot Pt maja 08, 2009 10:45  Re: Przed GP Hiszpanii 2009

Mi się wydaje, że sponsorzy chcą, żeby BMW chociaż na treningach było wysoko, no i mamy taki, a nie inny rezultat :D
Poza tym uważam, że bartoszcze powinien zostać zbanowany...
kemot
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 0:34
Lokalizacja: Zgorzelec

Postprzez Darkat Pt maja 08, 2009 10:46  Re: Przed GP Hiszpanii 2009

tak ale wcześniej Toyota jeździła zdaje się na softach i miała gorsze czasy niż na twardych. Wszystko zależy oczywiście od zatankowania. Natomiast jedyną nadzieją w tych wynikach jest to że Button jechał na softach i uzyskał czas o 0,4 s lepszy od Roberta. Oczywiście znowu patrz tankowanie. Po za tym w tamtym roku było tu bardzo ciasno w kwalifikacjach i może się okazać że te przykładowe 0,4 s jest bardzo duże. A tak po za tym kwalifikacje pokażą gdzie jest BMW
Darkat
 
Dołączył(a): So sie 23, 2008 21:40

Postprzez Pieczar Pt maja 08, 2009 10:49  Re: Przed GP Hiszpanii 2009

W Bahrajnie było chyba 2. i 3. miejsce jak dobrze pamiętam, tak więc nie ma się co podniecać. Tym bardziej, że czas osiągnięty na softach. Patrząc na przebieg treningu to w zasadzie są chyba tam gdzie byli. Tak więc albo niewiele im upgrade dał, albo inni też poszli do przodu. No nic zobaczymy co pokaże qual, wtedy poznamy pełny potencjał ich bolidu. Ja jednak jestem dalej sceptyczny. Co do reszty to zaskoczył Piquet i rozczarował Mclaren, chociaż oni się tego spodziewali.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Darkat Pt maja 08, 2009 10:54  Re: Przed GP Hiszpanii 2009

tak ale w Bahrajnie tylko BMW jechało na softach w 1 treningu. I tu jest mała różnica. Straty na twardych były znikome do dużej części kierowców ale taki właśnie urok tego toru więc nic nie można wywnioskować.
A tak po za tym to tez jestem pesymistą :-? ale mam nadzieję że się mylę :wink:
Darkat
 
Dołączył(a): So sie 23, 2008 21:40

Postprzez barteks Pt maja 08, 2009 11:18  Re: Przed GP Hiszpanii 2009

Carlo's napisał(a):Szału nie ma, oba BMW na miękkich więc dlatego takie dobre czasy. Na twardych było około 16 miejsca.

No tak, a Button na twardych byłby 12. :patelnia:

Nick bez KERS-a i Robert wreszcie odzyskał swoją przewagę 0,4s nad Niemcem ;)

EDIT:

Piquet nie zaskoczył, bo już przed treningiem mówiło się, że pojedzie na oparach w przeciwieństwie do Alonso :P
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Karol Pt maja 08, 2009 11:22  Re: Przed GP Hiszpanii 2009

Ja nic nie pisze o Brawnach tylko o BMW. Chyba nikt inny nie wyjechał na miękkich prócz obu beemek i Buttona?
Bullshit stops when the clutch drops.
Avatar użytkownika
Karol
redaktor
 
Dołączył(a): Wt paź 30, 2007 21:30
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez kemot Pt maja 08, 2009 11:24  Re: Przed GP Hiszpanii 2009

W sumie, to z BMW nie jest chyba tak źle - problemów raczej dużych nie mieli, o to jest już u nich sukces.
Narazie to wiemy, że nic nie wiemy, a czasy nam gówno za przeproszeniem mówią, bo będą jeszcze lepsze, niż teraz o sekundę, jak nie więcej...
Inna sprawą jest też, że jeden bolid może się spisywać lepiej na miękkich, a inny lepiej na supermiękkich, więc zobacz moje poprzednie zdanie i czekaj do kwalifikacji :P
Carlo's napisał(a):Ja nic nie pisze o Brawnach tylko o BMW. Chyba nikt inny nie wyjechał na miękkich prócz obu beemek i Buttona?


Vettel chyba jechał też na super softach podobno :)
Poza tym uważam, że bartoszcze powinien zostać zbanowany...
kemot
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 0:34
Lokalizacja: Zgorzelec

Postprzez im9ulse Pt maja 08, 2009 11:44  Re: Przed GP Hiszpanii 2009

zaczyna się znowu ustalanie siły zespołów po pierwszym treningu :x kompletna paranoja jakaś...
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez sadektom Pt maja 08, 2009 11:49  Re: Przed GP Hiszpanii 2009

Co sie dziwisz , ludzie czekali 2 tyg. zeby zobaczyc swoich idoli w akcji. Teraz sledza kazde ich przejechane okr. i probuja wyciagac zbyt pospieszne wnioski. Ja poczekam na kwal ale nie powiem czasy po 1 trenie sa interesujace.
Ostatnio edytowano Pt maja 08, 2009 12:21 przez sadektom, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
sadektom
 
Dołączył(a): Pn wrz 19, 2005 10:58
Lokalizacja: Kolno woj. podlaskie
GG: 1067561

Postprzez MITSUBISHI_WRC Pt maja 08, 2009 12:14  Re: Przed GP Hiszpanii 2009

kemot napisał(a):Button uzyskał swój najlepszy czas podobnie, jak dwa BMW na softach, natomiast Trulli swój najlepszy czas na hardach :???:

Brawo Toyota, Brawo Jarno Trulli, :) porównując czasy na twardych gumach, :D BMW i Toyoty, to zespół Kubicy sporo traci do Toyotki.
I nie ma sie co podniecać wynikami osiągniętymi (podczas 1 sesij treningowej) przez zespół BMW, bo oni prawdopodobnie jechali na pustych bakach (o kropelce). :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kubecks Pt maja 08, 2009 12:24  Re: Przed GP Hiszpanii 2009

MITSUBISHI_GT napisał(a):I nie ma sie co podniecać wynikami osiągniętymi (podczas 1 sesij treningowej) przez zespół BMW, bo oni prawdopodobnie jechali na pustych bakach (o kropelce). :twisted:


Obys sie mylil...
Obrazek
Avatar użytkownika
Kubecks
 
Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 8:01

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron