GP Hiszpanii 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Wojtek Pn maja 11, 2009 1:42  Re: GP Hiszpanii 2009

Czy ktoś może mi powiedzieć na jakich oponach w ostatnim sincie jechał Fisi?? bo czasy miał takie same jak tegoroczny mieszkaniec mojej lodówki (Button).
Avatar użytkownika
Wojtek
 
Dołączył(a): Pt mar 14, 2008 3:32

Postprzez Pokwa Pn maja 11, 2009 1:52  Re: GP Hiszpanii 2009

Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Postprzez Angulo Pn maja 11, 2009 5:52  Re: GP Hiszpanii 2009

KrzysR - I co? Trzabyło się tak fantować? Przecież mówiłem, że Brawny wybierają się na 3 pit-stopy. Gdyby nie SC to Buttonowi nie mieniliby strategii.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez Baart Racing Pn maja 11, 2009 9:08  Re: GP Hiszpanii 2009

A co powiecie na newsa dotyczacego rasistowskiego zachowania kibicow podczas tego GP?
Wg mnie chlopaki z FIA przesadzaja z ocena. Nadajac temu szumu medialnego, powoduja tylko rozdmuchanie sprawy. Wydaje mi sie, ze nikogo nie obrazili (ale nie wiem co robili na trybunach)
Avatar użytkownika
Baart Racing
redaktor
 
Dołączył(a): So cze 24, 2006 12:31
Lokalizacja: Koszalin
GG: 4728366

Postprzez slipstream Pn maja 11, 2009 9:12  Re: GP Hiszpanii 2009

A co powiecie na newsa dotyczacego rasistowskiego zachowania kibicow podczas tego GP?

Jaki news bo nie znam... O ile nie było "małpich" gestów i rzucania bananami to pewnie wszystko odbyło się na zasadzie "Biały jest chamem i nazwiesz go chamem to jest OK, a jak murzyn jest chamem i nazwiesz go chamem to jest rasizm bo". A wiadomym jest że Hiszpanie nie przepadają za Lewisem nie dlatego ze jest innego koloru, a za to co się działo za jazdę w jednej ekipie z Alonso (choć mogą to wykorzystać do jego obrażania). Ale pewnie skończyło się na gwizdach wobec upadłej gwiazdy F1 i już rasizm...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Campeon Pn maja 11, 2009 9:14  Re: GP Hiszpanii 2009

Tak samo jak podczas zimowych testów w zeszłym roku, czyli pomalowana twarz na czarno (o koszulce z napisem Hamilton's Family tym razem nie było mowy), z tym, że teraz na takim uczynku przyłapano tylko jedną osobę, a nie grupkę, jak to było wtedy.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez sneer Pn maja 11, 2009 9:39  Re: GP Hiszpanii 2009

Baricz się buntuje i zapowiada że jak jeszcze raz go w konia zrobią, to nie bedzie słuchał poleceń zespołu :D
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Pieczar Pn maja 11, 2009 9:59  Re: GP Hiszpanii 2009

MITSUBISHI_GT napisał(a):On to sie chyba w czepku urodził, szczęściarz jeden.

W torbie :-D


Takie małe podsumowanie awarii Ferrari:
Australia - Massa i Raikkonen (chociaż u niego chyba przez wypadek)
Malezja - Raikkonen
Chiny - Massa
Bahrain - 0
Barcelona - Raikkonen

Daje to w sumie 5 awarii na 10 startów (obu bolidów), czyli niezawodność na poziomie 50%. Nice 8-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez MITSUBISHI_WRC Pn maja 11, 2009 10:55  Re: GP Hiszpanii 2009

Darth ZajceV napisał(a):Dzień robienia z siebie idioty masz dlatego, ze Jarno rozbił 4 bolidy na drugim zakręcie czy są jeszcze jakieś powody ku temu? :-)

Wypraszam sobie takie obrażliwe teksty amatorze rajdowy, :grin: ten post to moja odpowiedz na to co napisał inny użytkownik.
Ze niby Kubica jest lepszy od Heidfelda, a jak widać po punktach zdobytych do tej pory, to chyba Kubica nie jest lepszy. :D
Co do Trulliego, to lepiej przeczytaj to co powiedział po tym incydencje a dopiero potem wskazuj winnego.

PS: Widze że ta ''przejażdżka bolidem F1'' za bardzo uderzyła ci do głowy i zaczynasz wymądrzać sie i cwaniakować.
A w tych rajdach co jeździsz, to wyniki masz kiepściutkie, więcej pokory.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez marrak Pn maja 11, 2009 11:04  Re: GP Hiszpanii 2009

Po GP Hiszpanii takie dwa wnioski mi sie nasunely:
1) zmiany w tym sezonie nic nie daly w kwestii wyprzedzania. Po 5 GP mozna to na 100% napisaz zadna rewolucja w tym wzgledzie nie nastapila i w najblizszym czasie nie nastapi. :(
2) wplyw procesji na czasy okr. - to jest okropne :-o jesli ostatni kierowca (Fisico) majac 20 sek straty do poprzedniego jest w stanie przy czystym torze krecisz najlepsze (oprocz lidera) czasy okr.
W pewnym momencie mial czasy 1:23.9 a reszta nie potrafila zejsc ponizej 1:24
Dodam ze bylo to juz po ostatnim tankowaniu wszystkich kierowcow wiec (oprocz Massy :-P ) mieli tyle samo paliwa i te same opony


I .. pisalem, ze jedynego czego sie obawiam przed wyscigiem to procesji 20 bolidow :oops: byla procesja 16 bolidow :evil:
press the red button...
Avatar użytkownika
marrak
 
Dołączył(a): Pn maja 07, 2007 10:09
Lokalizacja: wlkp

Postprzez Sikorex Pn maja 11, 2009 11:23  Re: GP Hiszpanii 2009

Ktoś wcześniej dawał info o Alonso i Santanderze ale po ENG, oco było ale po Polsku.
Mnie tez intryguje spokój Kubicy, moze rzeczywiście ma gdzie indziej kontrakt już, i sie nie drze na team bo go to nie obchodzi już....
Avatar użytkownika
Sikorex
 
Dołączył(a): Śr mar 05, 2008 14:51
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez PiotrB Pn maja 11, 2009 11:51  Re: GP Hiszpanii 2009

marrak napisał(a):2) wplyw procesji na czasy okr. - to jest okropne :-o jesli ostatni kierowca (Fisico) majac 20 sek straty do poprzedniego jest w stanie przy czystym torze krecisz najlepsze (oprocz lidera) czasy okr.
W pewnym momencie mial czasy 1:23.9 a reszta nie potrafila zejsc ponizej 1:24
Dodam ze bylo to juz po ostatnim tankowaniu wszystkich kierowcow wiec (oprocz Massy :-P ) mieli tyle samo paliwa i te same opony

Fisichella był tak szybki nie dlatego, że miał pusty tor tylko z powodu miękkich opon, które dają chyba z 1,5 sek. na okrążeniu. Cała reszta stawki jechała ostatni stint na twardych, a on na miękkich.

No ale fakt na tym torze dużo można tracić jak się za kimś jedzie.
PiotrB
 
Dołączył(a): Cz kwi 16, 2009 20:01

Postprzez daro087 Pn maja 11, 2009 12:22  Re: GP Hiszpanii 2009

sisiorex napisał(a):Ktoś wcześniej dawał info o Alonso i Santanderze ale po ENG, oco było ale po Polsku.
Mnie tez intryguje spokój Kubicy, moze rzeczywiście ma gdzie indziej kontrakt już, i sie nie drze na team bo go to nie obchodzi już....


Moim zdaniem to Kubica doszedł do wniosku (po doświadczeniach w poprzednich sezonach) że to i tak nic nie da. Zespół ma swój plan i się kurczowo go trzyma. Szefowie BMW i tak wiedzą lepiej co trzeba zrobić aby jechac szybciej.

Co do GP no to gdyby nie ten kiepski start RK to punkty mogły by byc
daro087
 
Dołączył(a): N kwi 05, 2009 22:10

Postprzez im9ulse Pn maja 11, 2009 12:49  Re: GP Hiszpanii 2009

obejrzałem sobie skrót wyścigu dzisiaj rano i...jak to w tym sezonie się powoli przyzwyczajam było genialnie...rozłożyli wyścig jak chcieli pełnoprawne 1-2 (dla malkontentów po fartownej Australii), świetna jazda Jensona i nawet jeszcze lepsza Baricza który powinien się cieszyć z tego co ma bo 3 miesiące temu mógł skończyć na kanapie w kapciach...RBR którego się boje ze może wystrzeli z formą tym razem . Rozczarowanie wyścigu Toyota, gdzieś się pogubili - wydaje mi sie ze im przede wszystkim brakuje jakiejś "magnetic personality". Yamashina to ziomal lepszy od Tomity, ale wciąż czegoś tam brakuje...

ps. Ferrari przypomina mi Minardi ze swoich ostatnich lat, kompletnie pogubieni...moim zdaniem zaczyna się powtarzać historia sprzed prawie 20 lat - degrengolada...Domenicali i Costa to specjaliści na poziomie Gp2 - poza tym szumnie zapowiadali ze na rok 2009 będą rozwijali dwa oddzielne bolidy jeden z KERS drugi bez...przecież wiedzieli ze podwójne dyfuzory stosuje konkurencja ? czemu nie zrobili DD w bolidzie bez kersu ? przecież mieli siano i zasoby ? asekuracja byla byl idealna - lekki pakiet z DD i "regulaminowy" z KERSem, dla mnie ten sezon to będzie epicka porażka SF, w listopadzie polecą głowy...Markiz przewietrzy kadrę na 100%. Na jego miejscu bym podkupił Adriana (za każde pieniądze!),a do tego wartościowsze pozostałości z Williamsa (Sam Michaela). Na tej bazie odbudować się w ciągu 2-3 lat, bo inaczej będzie źle.
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez Wallchok Pn maja 11, 2009 12:55  Re: GP Hiszpanii 2009

MITSUBISHI_GT napisał(a):
Wallchok napisał(a):a Robert lepszy od Nicka. :-D

Hmm, jak na razie, to Kubica ma 0 punktów na koncie, a Heidfeld 6. :grin:
Jaki ten sport jest przewrotny, lepszy ma 0 punktów a gorszy 6. :rotfl:

Gdybyś przytoczył moją całą wypowiedź to miałoby to większy sens.
Wallchok napisał(a):Pamiętajcie jedno.Sport jest nieprzewidywalny, a Robert lepszy od Nicka. :-D

Zresztą, gdyby Nick miałby być o tyle lepszy według Ciebie, to dlaczego w zeszłym sezonie tak nie zdominował Boba ? Może BMW faworyzwało Kubicę? :lol:
Idę o zakład, że Robert mimo pecha, który go prześladuje, pod koniec sezonu będzie przed Nickiem. ;)
Avatar użytkownika
Wallchok
 
Dołączył(a): So mar 28, 2009 14:36
Lokalizacja: Chodzież

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość