Przed GP Turcji 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez KrzysR Pt cze 05, 2009 8:58  Re: Przed GP Turcji 2009

dex napisał(a):nie ważny trening ważne żeby z niego coś wywiózł na qual


Zastanawiam sie skad sie bierze taka naiwnosc i wiara jesli chodzi o BMW, wogole o F1.09?, zapomnijcie o dobrych osiągach tego bolidu, czekajcie lepiej spokojnie na F1.10, moze wtedy sie im uda.
KrzysR
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 14:56

Postprzez MITSUBISHI_WRC Pt cze 05, 2009 9:02  Re: Przed GP Turcji 2009

KrzysR napisał(a):i wiara jesli chodzi o BMW, wogole o F1.09?

Podobno ''wiara czyni cuda'', ale chyba nie w tym przypadku.
Chociaż wszystko jest możliwe. :-P
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez dex Pt cze 05, 2009 9:03  Re: Przed GP Turcji 2009

KrzysR napisał(a):
dex napisał(a):nie ważny trening ważne żeby z niego coś wywiózł na qual


Zastanawiam sie skad sie bierze taka naiwnosc i wiara jesli chodzi o BMW, wogole o F1.09?, zapomnijcie o dobrych osiągach tego bolidu, czekajcie lepiej spokojnie na F1.10, moze wtedy sie im uda.

a czy ja pisze o nadziejach czy oczekiwaniach ?? ja mam raczej na myśli chociaż Q2 , nie jestem z kosmosu i na nic nie liczę . Nawet twierdze że dobrze że ma taki sezon bo wszyscy zostali sprowadzeni na ziemię , od szefów BMW, kierowców po samych kibiców .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez MITSUBISHI_WRC Pt cze 05, 2009 9:06  Re: Przed GP Turcji 2009

dex napisał(a):Nawet twierdze że dobrze że ma taki sezon bo wszyscy zostali sprowadzeni na ziemię , od szefów BMW, kierowców po samych kibiców .

Dobrze prawisz, może wreszcie BMW wyciągnie jakieś wnioski z porażek i z podjętych złych decyzji.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Pieczar Pt cze 05, 2009 10:21  Re: Przed GP Turcji 2009

MITSUBISHI_GT napisał(a):
dex napisał(a):Nawet twierdze że dobrze że ma taki sezon bo wszyscy zostali sprowadzeni na ziemię , od szefów BMW, kierowców po samych kibiców .

Dobrze prawisz, może wreszcie BMW wyciągnie jakieś wnioski z porażek i z podjętych złych decyzji.

No way, oni nie zaplanowali porażki. A jak nie zaplanowali porażki to też nie będą wiedzieć jakie wnioski z niej wyciągnąć :twisted: Ich "rozwój" przypomina mi trochę rozwój FI - niby coś tam co wyścig dokładają, ale efektów zbytnio nie widać. A to co robią z KERS to już jest jeden wielki cyrk - najpierw walczyli, żeby był w tym roku, a teraz go nie biorą i co wyścig szukają wymówek...
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez archibaldi Pt cze 05, 2009 10:56  Re: Przed GP Turcji 2009

Poczekam z wypowiedziami na temat formy zespołów do kwalifikacji..
Avatar użytkownika
archibaldi
 
Dołączył(a): Cz paź 16, 2008 15:35
Lokalizacja: krk

Postprzez MITSUBISHI_WRC Pt cze 05, 2009 12:33  Re: Przed GP Turcji 2009

Podczas drugiej sesji treningowej nie najeździł się Vettel, awaria bolidu, szkoda.

PS: Prawdopodobnie awaria przeniesienia napędu.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kemot Pt cze 05, 2009 12:38  Re: Przed GP Turcji 2009

Oddalają się szanse Vettela na dogonienie Buttona, eh...
Btw. to nie pamiętam, kiedy ostatnio Kubica był tak wysoko w treningu, no ale jeszcze sporo może się zmienić.

Edytka: miałem sen, że Button rozwali się o bandę, ciekawe, czy się sprawdzi...
Poza tym uważam, że bartoszcze powinien zostać zbanowany...
kemot
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 0:34
Lokalizacja: Zgorzelec

Postprzez ventylator Pt cze 05, 2009 12:40  Re: Przed GP Turcji 2009

Spoko, spoko. Jeśli są problemy z RBR w treningach, to znaczy, że będzie dobrze w qualu i wyścigu. Przy najmniej tak było dotychczas, mam nadzieję, że nic się w tej kwestii nie zmeiniło. Lepiej, żeby się psuł dzisiaj i dawał czadu w niedzielę, niż tak jak Rosberg wygrywał wszystkie sesje treningowe i walczył o kilka punktów. :-P
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez MITSUBISHI_WRC Pt cze 05, 2009 12:44  Re: Przed GP Turcji 2009

Igor napisał(a):Spoko, spoko. Jeśli są problemy z RBR w treningach, to znaczy, że będzie dobrze w qualu i wyścigu. Przy najmniej tak było dotychczas, mam nadzieję, że nic się w tej kwestii nie zmeiniło. Lepiej, żeby się psuł dzisiaj i dawał czadu w niedzielę, niż tak jak Rosberg wygrywał wszystkie sesje treningowe i walczył o kilka punktów. :-P

Trzeba zaznaczyć, że Vettel na swoim pierwszym kółku pomiarowym (w drugiej sesji treningowej), uzyskał bardzo dobry czas, także RBR chyba jest mocny.

PS: Hamilton kręci bączki na torze, no a Kubica jak na razie jest drugi.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez wartek Pt cze 05, 2009 12:47  Re: Przed GP Turcji 2009

a oglada ktos relacje na PSE?
kubica wyjechal na miekkich i strzelil kwalifikacyjne kolko, kiedy cala reszta na twardych?
Avatar użytkownika
wartek
 
Dołączył(a): Pn gru 18, 2006 22:49

Postprzez kemot Pt cze 05, 2009 12:49  Re: Przed GP Turcji 2009

To, że RBR jest mocny tu, to było wiadome - ich bolidy lubią takie szybkie tory, zresztą Toyota też może namieszać, o ile Jarno nie namiesza w negatywnym tego słowa znaczeniu :|

Up: no coś szybko Robcio zjechał do boksu, więc to mogło być na kropelce, ale oponki nie wiem jakie, bo patrzę LT.
Ostatnio edytowano Pt cze 05, 2009 12:50 przez kemot, łącznie edytowano 1 raz
Poza tym uważam, że bartoszcze powinien zostać zbanowany...
kemot
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 0:34
Lokalizacja: Zgorzelec

Postprzez SPIDER Pt cze 05, 2009 12:56  Re: Przed GP Turcji 2009

A ja bym proponował bieżące wydarzenia na torze komentować np. na IRCu.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez PiotrB Pt cze 05, 2009 12:56  Re: Przed GP Turcji 2009

archibaldi napisał(a):Poczekam z wypowiedziami na temat formy zespołów do kwalifikacji..

Jak ktoś potrafi po piątkowych treningach wyciągnąć prawidłowe wnioski i tym samym poprawnie ustalić formę poszczególnych zespołów: to jest sztuka.
PiotrB
 
Dołączył(a): Cz kwi 16, 2009 20:01

Postprzez MITSUBISHI_WRC Pt cze 05, 2009 13:00  Re: Przed GP Turcji 2009

wartek napisał(a):kiedy cala reszta na twardych?

Kubica na miękkich gumach uzyskał jak na razie trzeci czas, Trulli też założył miękkie kapcie i czasy są gorsze o 2s od najlepszego.
Ale chyba jeździ z większą ilością paliwa i dlatego takie czasy, cały czas nie patrze się na ekran TV, bo mam jeszcze inne zajęcia (praca).

PS: SPIDER, ok.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość