Przed GP Turcji 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez rafaello85 N cze 07, 2009 11:28  Re: Przed GP Turcji 2009

Jakieś obrady? Czyżby dyskusja o przyszłości F1? Ale gdzie przedstawiciel Federacji? :-o
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez kemot N cze 07, 2009 11:29  Re: Przed GP Turcji 2009

Czemu Button tak z tyłu siedzi? Izolacja, za liczbę punktów zdobytych do tej pory w tym sezonie? :D
Poza tym uważam, że bartoszcze powinien zostać zbanowany...
kemot
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 0:34
Lokalizacja: Zgorzelec

Postprzez Kayo N cze 07, 2009 11:31  Re: Przed GP Turcji 2009

Coraz bardziej mąci mnie przekonanie, że Robert traci zapał. Na początku liczył na walkę w czołówce, przyszły gorsze wyniki, przyszedł kryzys i dla Roberta. Ciągle mówi, że BMW musi się ocknąć, myślę, że od niego oczekujemy tego samego. Wg. mnie to nie jest ten sam kierowca, co w zeszłorocznych mistrzostwach. Nawet pomimo tego, że Theissen i Rampf postanowili skupić się na '09, to język powinien trzymać za zębami i starać się wydobyć z F1.08 wszystko.

PS: Jeśli kierowcy na dobre zrzeszą się z FOTA (nie mówię tu o GPDA), to FIA musi naprawdę rozważyć wnioski zespołów, ponieważ przez ich aroganckie dążenie do wyidealizowanej pod ich pogląd F1 może stać się katorgą dla obecnej F1 i jej fanów.
Avatar użytkownika
Kayo
 
Dołączył(a): Pt maja 04, 2007 7:11

Postprzez Maly-boy N cze 07, 2009 11:34  Re: Przed GP Turcji 2009

Kayo napisał(a): to język powinien trzymać za zębami i starać się wydobyć z F1.08 wszystko.




wątpię żeby dopuścili zeszłoroczny bolid bmw do wyścigów w tym roku
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez Damian375 N cze 07, 2009 11:35  Re: Przed GP Turcji 2009

A ja bym się nie zdziwił, jak dziś na polach startowych ustawili by się :
Rosberg, Nakajima, Sutil, Fisichella.
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez Tomas N cze 07, 2009 11:40  Re: Przed GP Turcji 2009

Kayo napisał(a):Coraz bardziej mąci mnie przekonanie, że Robert traci zapał. Na początku liczył na walkę w czołówce, przyszły gorsze wyniki, przyszedł kryzys i dla Roberta. Ciągle mówi, że BMW musi się ocknąć, myślę, że od niego oczekujemy tego samego. Wg. mnie to nie jest ten sam kierowca, co w zeszłorocznych mistrzostwach. Nawet pomimo tego, że Theissen i Rampf postanowili skupić się na '09, to język powinien trzymać za zębami i starać się wydobyć z F1.08 wszystko. .


Czyli sugerujesz, że wszyscy wielcy z ubiegłego sezonu, zapomnieli nagle, jak się prowadzi bolid F1, lub nagle w tym sesonie, nie chce im się walczyć ? A Button ,Barrichello, Vettel i Webber i Trulli uczęstrzali na jakiś kurs jazdy bolidem i to pozwoliło im na zwiększenie umiejętności i prowadzenie w stawce ?
Ostatnio edytowano N cze 07, 2009 11:44 przez Tomas, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Shot at 2007-07-06
Avatar użytkownika
Tomas
 
Dołączył(a): Wt maja 29, 2007 1:20
Lokalizacja: Lubin
GG: 10275176

Postprzez cichy N cze 07, 2009 11:42  Re: Przed GP Turcji 2009

Damian375 napisał(a):A ja bym się nie zdziwił, jak dziś na polach startowych ustawili by się :
Rosberg, Nakajima, Sutil, Fisichella.

no ja się nie zdziwię bo żeby wystartować w wyścigu muszą się ustawić...

Kayo napisał(a):Coraz bardziej mąci mnie przekonanie, że Robert traci zapał.

jeśli masz rację - w co wątpię - to okaże się tylko, że jest słabym sportowcem.. i brakuje mu ducha walki. Tak jakby Hamilton nagle powiedział, a w dupie z tym, idę grać w bierki bo tu mi nie poszło kilka wyścigów.. czy może sugerujesz się tym, że siedzi plecami do fotografów i to w kącie, na zdjęciu? :twisted:
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez sneer N cze 07, 2009 11:44  Re: Przed GP Turcji 2009

rafaello85 napisał(a):Jakieś obrady? Czyżby dyskusja o przyszłości F1? Ale gdzie przedstawiciel Federacji? :-o


http://www.autosport.com/news/report.php/id/75909

Sabat czarownic :P
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez sneer N cze 07, 2009 11:47  Re: Przed GP Turcji 2009

cichy napisał(a):
Damian375 napisał(a):czy może sugerujesz się tym, że siedzi plecami do fotografów i to w kącie, na zdjęciu? :twisted:


Bo go to nie rusza. Mają mu dać samochód, którym można wygrywać, a cała reszta cyrku to nie jego problem. Podobnie Kimi. Za to Nick jest w centrum, bo ma dużo do stracenia.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez barteks N cze 07, 2009 11:49  Re: Przed GP Turcji 2009

cichy napisał(a):jeśli masz rację - w co wątpię - to okaże się tylko, że jest słabym sportowcem.. i brakuje mu ducha walki. Tak jakby Hamilton nagle powiedział, a w dupie z tym, idę grać w bierki bo tu mi nie poszło kilka wyścigów.. czy może sugerujesz się tym, że siedzi plecami do fotografów i to w kącie, na zdjęciu? :twisted:

Przecież Hamilton już powiedział, że ma dosyć jeżdżenia tym złomem i chce, żeby zespół skupił się na przyszłym sezonie :evil:
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Master N cze 07, 2009 11:52  Re: Przed GP Turcji 2009

cichy napisał(a):
Kayo napisał(a):Coraz bardziej mąci mnie przekonanie, że Robert traci zapał.

jeśli masz rację - w co wątpię - to okaże się tylko, że jest słabym sportowcem.. i brakuje mu ducha walki. Tak jakby Hamilton nagle powiedział, a w dupie z tym, idę grać w bierki bo tu mi nie poszło kilka wyścigów.. czy może sugerujesz się tym, że siedzi plecami do fotografów i to w kącie, na zdjęciu? :twisted:


Kayo nie raz się tłamsił, lubi to widocznie robić. Napisał ciekawy artykuł o GP Kanady 08 (na partnerskim serwisie WM, nie wiem czy on jeszcze istnieje) , jakoby Kubica wygrał wyścig dzięki Heidfeldowi, bo to Nikuś wymyślił wszystkie części i to on najwięcej testował i robił za giermka Kubicy :twisted:
Ostatnio edytowano N cze 07, 2009 11:53 przez Master, łącznie edytowano 1 raz
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Kayo N cze 07, 2009 11:53  Re: Przed GP Turcji 2009

Maly-boy, chodziło mi o '08.

Nie mówiłem o Hamiltonie, ani o całej reszcie, mówiłem o Robercie, on chyba jest sportowcem indywidualistą, tak? Mówicie, że Nick zdobywa farciarskie punkty itd. Jednak w tym roku to Niemiec sprawia wrażenie bardziej dziarskiego i zdeterminowanego. Jeśli słabe starty Roberta nie są spowodowane przez sprzęgło, ani żadną inną zagwozdkę techniczną, to czym jest problem Kubicy na tym polu? Sam na ten temat mówi niewiele, praktycznie nic.

Ileż to opinii było, że Kimiemu po '07 się odechciało. Widocznie w waszym przekonaniu, Kubica zawsze jest w 100% skoncentrowany i zawsze walczy na tyle, ile może - to są proste wnioski. Z drugiej strony medalu, on może być tym wszystkim naturalnie zmęczony, takie reakcję również zachodzą w F1, bo niemożliwym jest wytrenowanie psychiki na tyle dobrze, by ciągle godzić się z porażkami. Duch walki? On nie zawsze towarzyszy sportowcom.
Avatar użytkownika
Kayo
 
Dołączył(a): Pt maja 04, 2007 7:11

Postprzez cichy N cze 07, 2009 11:55  Re: Przed GP Turcji 2009

barteks napisał(a):
cichy napisał(a):jeśli masz rację - w co wątpię - to okaże się tylko, że jest słabym sportowcem.. i brakuje mu ducha walki. Tak jakby Hamilton nagle powiedział, a w dupie z tym, idę grać w bierki bo tu mi nie poszło kilka wyścigów.. czy może sugerujesz się tym, że siedzi plecami do fotografów i to w kącie, na zdjęciu? :twisted:

Przecież Hamilton już powiedział, że ma dosyć jeżdżenia tym złomem i chce, żeby zespół skupił się na przyszłym sezonie :evil:

źródło fakt, czy wyborcza? :)

@DOWN:

ok, mój błąd :)
Ostatnio edytowano N cze 07, 2009 11:58 przez cichy, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez cziken N cze 07, 2009 11:57  Re: Przed GP Turcji 2009

cichy napisał(a):
barteks napisał(a):
cichy napisał(a):jeśli masz rację - w co wątpię - to okaże się tylko, że jest słabym sportowcem.. i brakuje mu ducha walki. Tak jakby Hamilton nagle powiedział, a w dupie z tym, idę grać w bierki bo tu mi nie poszło kilka wyścigów.. czy może sugerujesz się tym, że siedzi plecami do fotografów i to w kącie, na zdjęciu? :twisted:

Przecież Hamilton już powiedział, że ma dosyć jeżdżenia tym złomem i chce, żeby zespół skupił się na przyszłym sezonie :evil:

źródło fakt, czy wyborcza? :)


http://www.autosport.com/news/report.php/id/75912
Avatar użytkownika
cziken
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 18:29
Lokalizacja: Assen

Postprzez patgaw N cze 07, 2009 12:00  Re: Przed GP Turcji 2009

Autosport - prawie jak fakt :twisted:
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron