GP Turcji 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez cichy Wt cze 09, 2009 16:04  Re: GP Turcji 2009

Ave napisał(a):przyznasz, ze miedzy plastykowymi autkami made in czajna, a F1 istnieje drobna roznica.

plastikowymi? Przecież samochody z świętej pamięci serii Champ Car były prawie dwa razy bardziej wytrzymałe, stąd bourdais miał na początku z punktem krytycznym co do "podejścia" do innego bolidu.
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Dasqez Śr cze 10, 2009 21:47  Re: GP Turcji 2009

Z ostatnich 3 wyścigów ten był najciekawszy, chociaż w fotel też nie wbijał. Jak ktoś fajnie napisał mistrza Snickersowi mogła by odebrać chyba tylko bomba :D Bob wreszcie zapunktował - oklasky. Ale to jest zasrany, psi obowiązek BMW zrobić bolid który nadaje się do jeżdżenia a nie na pokaz. Mam nadzieję, że będą (a przynajmniej Kubica) ciułali po te 2-3 punkty w wyścigu do końca sezonu żeby go totalnie nie spaprać. Vettel pokazał, że do Schumachera to mu jeszcze trochę brakuje, ale ostatni stint rzeczywiście był mocny. Szkoda, że Nakajimie spartolili pit-stop, byłaby sensacja na skalę światową! Osobiście czekam na GP Włoch. Chyba najlepszy wyścig sezonu.
Avatar użytkownika
Dasqez
 
Dołączył(a): Pn lip 07, 2008 23:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Figo Śr cze 10, 2009 22:48  Re: GP Turcji 2009

Dasqez napisał(a):Ale to jest zasrany, psi obowiązek BMW zrobić bolid który nadaje się do jeżdżenia a nie na pokaz.

Problem w tym, że to auto nawet na pokaz się nie nadaje :dusi: .
Avatar użytkownika
Figo
 
Dołączył(a): Pn lip 21, 2008 16:26

Postprzez Karol Cz cze 11, 2009 10:06  Re: GP Turcji 2009

Podobno Ferrari w dzień wyścigu jeździło ze złymi tylnymi skrzydłami. Było cieplej niż oczekiwali i stąd owe skrzydło nie pracowało tak jak oczekiwali, mogli być szybsi niż Toyota i Williams ale RBR i BrawnGP ciągle są dla nich nieuchwytni.
Bullshit stops when the clutch drops.
Avatar użytkownika
Karol
redaktor
 
Dołączył(a): Wt paź 30, 2007 21:30
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez Ave Cz cze 11, 2009 11:23  Re: GP Turcji 2009

chmiel napisał(a):A co on takiego pokazał w GP Turcji? Jak dla mnie nic. W qualu nie potrafił być nawet szybszy od nie najlepszego Heikkiego. A o McLarenie nikt mi nie musi przypominać. Nie zapomniałem o nich, bo cieszę się ich słabą formą. :-)

No łał. Szowinisto ! A starasz sie być tak dziennikarski w relacjach - kropkach, przecinkach i calej tej zakichanej interpunkcji :-D Nie ma szału.
Hamilton niczego nie pokazał w GP Turcji ? Kurcze, myśle, że ten facio nie byl wynajęty do jednego wyścigu. (bylo coś wcześniej? jakiś sezon?). Tak se pokątnie wyobrażam, że każdy kierowca wyraża opinie o bolidzie wsiadając doń i jadąc. Kova robi w McLarenie to co potrafi, ale nie wszyscy potrafią z kupy wycisnąć ostatnie soki. Taki nie był Senna (możliwa polemika), taki nie jest Alonso, nie był Montoya, nie jest Massa, Kubica też nie potrafi. Heil Kovalainen !

cichy. """"""""plastikowymi"""""""" ? Hmm.. W reszcie refluxji brakuje upodmiotowienia: słowo/wyraz.

ps. ostatni post z polskimi znakami.. krew w zalewach ;)
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez chmiel Cz cze 11, 2009 14:27  Re: GP Turcji 2009

Ave napisał(a):Hamilton niczego nie pokazał w GP Turcji ? Kurcze, myśle, że ten facio nie byl wynajęty do jednego wyścigu.

A temat jest o GP Turcji czy może o całym sezonie lub karierze Lewisa? Pisząc o słabszej dyspozycji kierowców, chodziło mi o ich dyspozycję w GP Turcji właśnie. Gdybym oceniał coś więcej niż GP Turcji, napisałbym co innego.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Ave Cz cze 11, 2009 15:44  Re: GP Turcji 2009

ehe! ehe! chmiel. no wlasnie.
oczekuje czegos innego i mnie nie chodzi o cos w stylu: ""1410 LANGZAM ULRICH".. ale fajnie sie kojarzy.. :)
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron