Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez rolnik sam w dolinie So cze 20, 2009 14:32  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

co do wypadku Sutila to wyglądałoby to jakby tył stracił nagle stabilność
pewnie coś z zawieszeniem musiało być
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez kamika So cze 20, 2009 14:34  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

Robert na taki bolid jaki miał i z tymi problemami i tak dobrze. Przynajmniej może jak chce do tankować auto. Brawo dla Vettela, Webber słabo się spisał a szkoda. Obok Nakajimy Guzik hmm... może coś się dziać :twisted:
Kiedy wrócę dam z siebie wszystko R.K.
Avatar użytkownika
kamika
 
Dołączył(a): Śr wrz 17, 2008 13:18
Lokalizacja: Ciechanów
GG: 9908670

Postprzez craig So cze 20, 2009 14:34  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

Żałuję, bo gdyby Kubica miał bezproblemowy trening, zapewne awansowałby do Q3 z palcem w nosie. Vettel i Button nabijają sobie statystyki w czasach bezkrólewia w F1. Kwalifikacje ciekawe, bo inne. Barichello po tym wyścigu może drżeć o posadę, bo okazał się lepszy od Buttona. Szkoda Webbera, bo był bardzo szybki cały weekend
Ustalając szanse zespołów w tym roku weźcie pod uwagę wasze typy na sezon poprzedni.
craig
 
Dołączył(a): N sty 13, 2008 16:10

Postprzez KrzysR So cze 20, 2009 14:36  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

Kolejny "sukces" BMW Sauber w tym sezonie, wyszli z Q1 (oczywiscie sorry heheh zamysliłem sie), heh, a tak na poważnie co za dno.
Gratuluje Newey'owi, poprawki w "arbifajf" genialne, posiadac taki geniusz projektowy bezcenne, mysle ze Ross ma o czym myślec. Reszta ekip juz w tym sezonie sie nie liczy jesli chodzi o WCC.
Ostatnio edytowano So cze 20, 2009 14:40 przez KrzysR, łącznie edytowano 1 raz
KrzysR
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 14:56

Postprzez cichy So cze 20, 2009 14:37  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

im9ulse napisał(a):
cichy napisał(a):Fakt, faktem.. ciesze się, że Button nie daje rady na tym torze bo jak już wcześniej wspominałem strasznie trzymam kciuki za to żeby nie udało mu się wygrać w tym najważniejszym wyścigu dla niego :-)

pocałuj się w d :dusi:


nie dosięgnę :( ale możesz mi pomóc, choć na przyjemności trzeba sobie zasłużyć ;)

rolnik sam w dolinie napisał(a):o do wypadku Sutila to wyglądałoby to jakby tył stracił nagle stabilność
pewnie coś z zawieszeniem musiało być

jestem właśnie ciekaw co tam się stało bo wyglądało na prawdę dziwacznie :shock:


a co do Sutila jeszcze to chłop ma pecha na tym zakręcie :P
Ostatnio edytowano So cze 20, 2009 14:46 przez cichy, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Arnulf So cze 20, 2009 14:45  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

Też miałem nadzieję na PP Webbera, ale przecież nie jest powiedziane, że jutro Australijczyk nie wygra :). Wygląda na to, że RBR są najszybsze na tym torze, więc być może jutro zaliczą podwójne zwycięstwo. Może Barrichello znowu zaśpi na starcie i wtedy będziemy oglądać ciekawy pojedynek Webbera z Vettelem ;). Ja jestem ogólnie zadowolony z wyników kwalifikacji. Dwa Williamsy w pierwszej 10 i na całkiem dobrych pozycjach startowych, to mnie cieszy. Ale że Nakajima wskoczy z 10 na 5 to się nie spodziewałem :). Dobrze, że Kazuki zaczyna jeździć coraz lepiej, może to zmotywuje Rosberga do jeszcze lepszej jazdy.

Po 24 godzinnym wyścigu w Le Mans zwróciłem większą uwagę na czasy Bourdais'a. Szkoda, że nie awansował do Q2, ale jak go później pokazali w TV, to nie wyglądał na zmartwionego :). Button zadziwiająco daleko, ale mnie to cieszy. Jest mi obojętny, ale jego dominacja powoli zaczynała mnie denerwować.

Jutro liczę na atomowy start Williamsów (chciałbym, żeby Nakajima szybko wyprzedził Trullego, bo potem może być trudno :), a Rosberg Buttona), duże punkty dla tego zespołu i zwycięstwo Webbera :D.
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez pawel92setter So cze 20, 2009 14:54  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

Szkoda Sutila, bo w pewnym momencie byłem pewny, że awansuje :-(

Jeśli chodzi o Williamsa, to mam wrażenie, że obierają zbyt defensywne strategie w Q3 i ciężko im powalczyć o pierwsze 2 linie. Mam nadzieję na ciekawy wyścig, może jakiś deszczyk :P . Start będzie ciekawy...
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Kasia So cze 20, 2009 15:06  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

gdyby nie wypadek Sutila stawka wyglądałaby trochę inaczej no ale cóż...start będzie na pewno ciekawy ze względu na 5 miejsce bomby zegarowej ,którą jest Nakajima :D i też liczę na jakiś deszczyk
"It's never over until it's over"
Avatar użytkownika
Kasia
 
Dołączył(a): Pn cze 08, 2009 20:35
Lokalizacja: CzEkOlAnDiA

Postprzez fordern So cze 20, 2009 15:09  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

Ja tam jestem zawiedziony. Sutil musiał się akurat rozbić w tym momencie :shock: Lewis właśnie zaczął okrążenie :-D

pawel92setter , to nie ten bolid aby walczyli o pierwsze 2 linie. Nakajima i tak najlżejszy jest. Zobaczycie ;]
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez Darth ZajceV So cze 20, 2009 15:23  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

Ciekawe się porobiło. Powiem szczerze, że ciesze się z dalszej pozycji Jensona. Jeśli nie zyska za bardzo na stracie to wreszcie pooglądamy jak walczy troszkę z tyłu. Nakajima dość niespodziewanie i Toyotki ponownie dość mocne. Ciekawe jak tam Nando i Kimi z paliwem, czy zabrali go na dłuższa wycieczkę czy jeszcze forma nie ta. W środku stawki może być też dość wesoło. Zobaczymy też jak Luiza sobie poradzi. W końcu tu na pewno jest więcej okazji do wyprzedzania niż w Monako.

Kasia napisał(a):start będzie na pewno ciekawy ze względu na 5 miejsce bomby zegarowej ,którą jest Nakajima :D


Słuszna uwaga. W zasadzie ja w nim upatruje szansy na punkty dla Kubicy :-D

slipstream napisał(a):Czyżby białego Stiga miał potrącić Button albo Hamilton aby zrobić miejsce dla czarnego http://www.blackstigback.com/


Fajne rozwiązanie, no ale ostatnio w sieci chodziły ploty, że biały Sitg ma ujawnić twarz ukazując wszystkim oblicze Misia Schumachera.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Arnulf So cze 20, 2009 15:38  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

fordern napisał(a):Nakajima i tak najlżejszy jest. Zobaczycie ;]


Pewnie tak jest w rzeczywistości, a więc jednocześnie oznacza to lekką zmianę strategii Williamsa, w stosunku do tego, co było w poprzednich wyścigach. Często przecież się zdarzało, że jak Rosberg awansował w tym sezonie do Q3 to prawie zawsze miał bardzo dużo paliwa. No ale trzeba poczekać do podania wag bolidów, bo teraz to tylko gdybamy :).

Kasia napisał(a):start będzie na pewno ciekawy ze względu na 5 miejsce bomby zegarowej ,którą jest Nakajima


A tam! :) Nakajima ostatnio takiego spustoszenia na torze nie sieje (w tym sezonie chyba jeszcze nikogo nie rozwalił), więc może Japończyk jutro także dojedzie do mety nieuszkodzony :D.

A jeszcze jedna rzecz odnośnie transmisji mi się przypomniała. Czy zwróciliście uwagę na to, że któryś z komentatorów (chyba Sokół) powiedział, że groźby FOTY to takie "strzelanie z kapiszonów, tak jak to ktoś określił". Czy na forum przypadkiem takie stwierdzenie nie padło, na długo przed kwalifikacjami do GP Wielkiej Brytanii? :D
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez Rubiq So cze 20, 2009 16:41  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

Nick dostał 1000 ojro kary za speedowanie w pitlane. Wag póki co nie ma.
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez Mariu So cze 20, 2009 17:02  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

Szkoda że Mark nie zdobył PP :-( ,ale podobno Kimi trochę przeszkadzał
No cóż mam nadzieje że Vettel trochę zepsuje start :twisted:
Avatar użytkownika
Mariu
 
Dołączył(a): Pt lut 29, 2008 12:59
GG: 9941308

Postprzez Rubiq So cze 20, 2009 17:02  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez patgaw So cze 20, 2009 17:05  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

hmmm Kubica lzejszy tylko od Sutila. dobrze by bylo zeby jutro popadalo.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości