Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Mati93 So cze 20, 2009 17:52  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

Kajek napisał(a):
Webber: "Wołałbym mieć czystszy przejazd na moim ostatnim w Q3. Nie wiem czy Kimi pił wódkę, czy o czymś marzył. Nie wiem, co on do cholery robił, ale powinien jechać prawą stroną, a nie znajdować się na linii wyścigowej

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Dziwne, że nie zgłosili tego incydentu :-P
Ale swoją drogą trochę przesadził Mark z tą wypowiedzią, jeśli nie jest ona ubarwiona przez media :rotfl:
Avatar użytkownika
Mati93
 
Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 12:49
Lokalizacja: Podlasie
GG: 8604191

Postprzez slipstream So cze 20, 2009 17:53  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

Kajek napisał(a):
Webber: "Wołałbym mieć czystszy przejazd na moim ostatnim w Q3. Nie wiem czy Kimi pił wódkę, czy o czymś marzył. Nie wiem, co on do cholery robił, ale powinien jechać prawą stroną, a nie znajdować się na linii wyścigowej"


autoklub.pl

Podoba mi sie ten chłop!


http://www.youtube.com/watch?v=GUA4WOLPzHg :arrow: Rozmarzony i upity Kimi oraz Webber gestykulujący od 1:35
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Mariu So cze 20, 2009 18:05  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

No i w tym 2 sektorze Mark miał największą stratę,w 3 już był rekord.
Avatar użytkownika
Mariu
 
Dołączył(a): Pt lut 29, 2008 12:59
GG: 9941308

Postprzez Mexi So cze 20, 2009 18:43  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

Mam wrażenie że Webber miał coś z bolidem, bo w ostatnim przejeździe robił 2 flyin lapy - bo pierwszy miał tragnicznie słaby.

Brawo Vettel!

Wygląda na to, że tutaj Brawn jest za RBR i za Williamsem. Wydaje mi się, że Webber dojedzie na P2 a Kazuki może i powalczy o podiu o_0
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez tomasson So cze 20, 2009 19:21  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

Wypowiedz Webbera powaliła mnie. Ciekawe co na to Kimi. Vettel wręcz genialnie. Red Bull faworytem na jutro, będzie wielkie rozczarowanie jeśli nie wygrają. O podium powalczy mam nadzieje Williams (jak coś nie spieprzą) z Brawnem no i jeszcze może Toyoty. To, że to będzie tor idealny dla Red Bulla wiadomo było wcześniej, ciekawi mnie jednak forma Brwna, a szczególnie Buttona. Czy to tylko kwestia może jakiegoś małego błędu w ustawieniach. Czy aż tak mu Silverstone nie leży, motywacje pewnie ma by tu wygrać.
"Richard jest rajdowcem, bierze udział w wyścigach Formuły 1. Na pewno słyszałaś, Fittipaldi, Niki Lauda, On. To światowa czołówka"
Avatar użytkownika
tomasson
 
Dołączył(a): Cz mar 12, 2009 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Darkat So cze 20, 2009 20:20  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

Niesamowity Vettel :) i szacunek dla Redbulla. Czas Roberta na postym baku tylko o 0,3 s lepszy od Sebastiana w Q3 . To przepaść .
Robert musi przynajmniej utrzymać pozycję na starcie a będzie ciężko. Na pkt. jakaś szansa może jest gdy się patrzy na zatankowanie Raikkonena i Alonso
Darkat
 
Dołączył(a): So sie 23, 2008 21:40

Postprzez barteks So cze 20, 2009 22:21  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

MITSUBISHI_GT napisał(a):Można powiedzieć że jest jeszcze gorzej (dwie wymiany silników w bolidzie Kubicy), jednym słowem Kubica jeździ szrotem. :twisted:

Wymiany były trzy :-)

Kazik napisał(a):
Slawregas napisał(a):Nie wiem Kazik gdzie ty to widziałeś :-o
ALO powiedział tak : "Dziś mieliśmy trochę paliwa, gdyż zdecydowaliśmy, że lepiej będzie wystartować lekko i stracić pozycję przez wczesny postój. ..."

http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=12334
A tutaj to co i kto pisze ?

Oba tłumaczenia są złe. Przecież to od razu widać, że coś jest nie tak. Lepiej stracić pozycję? :P Który kierowca by tak powiedział? :twisted:

Powinno być tak:

f1.pl napisał(a):Fernando Alonso (Kwalifikacje: 10.)
Zdecydowaliśmy się zatankować nieco więcej paliwa, aby nie stracić pozycji na torze z powodu wczesnego pierwszego tankowania.

f1portal.pl napisał(a):Fernando Alonso: "Dzisiaj mieliśmy na pokładzie trochę więcej paliwa, gdyż postanowiliśmy, że tak będzie lepiej niż startować lekkim bolidem i stracić pozycję na torze po wcześniejszym pitstopie.
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez MITSUBISHI_WRC So cze 20, 2009 23:00  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

barteks napisał(a):Wymiany były trzy :-)

:o
No to jeszcze lepiej, ale jakoś Heidfeld nie ma takich problemów (szczęściarz, farciarz), no a Kubica ma wyjątkowo awaryjny egzemplarz bolidu.
Chyba jednak najlepiej będzie jak opuści ten zespół i to jak najszybciej bo BMW dalej nie wyciąga wniosków ze swoich błędów. :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kazik N cze 21, 2009 0:08  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

barteks napisał(a):Oba tłumaczenia są złe. Przecież to od razu widać, że coś jest nie tak. Lepiej stracić pozycję? :P Który kierowca by tak powiedział? :twisted:

Powinno być tak:

f1.pl napisał(a):Fernando Alonso (Kwalifikacje: 10.)
Zdecydowaliśmy się zatankować nieco więcej paliwa, aby nie stracić pozycji na torze z powodu wczesnego pierwszego tankowania.

f1portal.pl napisał(a):Fernando Alonso: "Dzisiaj mieliśmy na pokładzie trochę więcej paliwa, gdyż postanowiliśmy, że tak będzie lepiej niż startować lekkim bolidem i stracić pozycję na torze po wcześniejszym pitstopie.

No i właśnie dlatego zastanawia mnie to co Fernando miał na myśli bo przecież jest jednym z najlżejszych.
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Campeon N cze 21, 2009 0:15  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

Zapewne, tak jak już zostało tutaj napisane, spodziewał się, że będzie jednym z cięższych w pierwszej dziesiątce, ja również tak myślałem. Jednak rzeczywistość, pokazała, że Renault wciąż stoi w miejscu; Ferdek cały czas w okolicach miejsc 8-10. Jestem rozczarowany takim wynikiem - obstawiałem Alonso na P7, a tymczasem zonk.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Kazik N cze 21, 2009 0:22  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

bicampeon napisał(a):Zapewne, tak jak już zostało tutaj napisane, spodziewał się, że będzie jednym z cięższych w pierwszej dziesiątce, ja również tak myślałem. Jednak rzeczywistość, pokazała, że Renault wciąż stoi w miejscu; Ferdek cały czas w okolicach miejsc 8-10. Jestem rozczarowany takim wynikiem - obstawiałem Alonso na P7, a tymczasem zonk.

Ale mimo wszystko jest dość prawdopodobne,że akurat Fernando będzie w stanie walczyć o punkty jutro.Ano zobaczymy.
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez hideto N cze 21, 2009 0:38  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

MITSUBISHI_GT napisał(a):
barteks napisał(a):Wymiany były trzy :-)

:o
No to jeszcze lepiej, ale jakoś Heidfeld nie ma takich problemów (szczęściarz, farciarz), no a Kubica ma wyjątkowo awaryjny egzemplarz bolidu.
Chyba jednak najlepiej będzie jak opuści ten zespół i to jak najszybciej bo BMW dalej nie wyciąga wniosków ze swoich błędów. :twisted:


pomyślcie inaczej,

Kubica już i tak widzi, że wiele tym crapem nie zdziała, to chociaż mechaników trenuje jak trzeba... w przyszłym sezonie będą zmieniać koła poniżej sekundy, a w standardowym pit stopie z wymianą zmieszczą się z wymianą kół, dotankowaniem i wstawieniem nowej skrzyni biegów ;-)
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Sikorex N cze 21, 2009 8:20  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

Ok teraz dopiero czas wysuwania żaleń mam :twisted:

:?
Miałem nadzieję cały czas na PP Webbera, ale mówi się trudno żyje się dalej. Dzisiaj liczę że mimo wszystko obejrzę pierwsze zwycięstwo mojego pupila.
Vettel- gratki...
Nakajima 8-)
Diabelsko szkoda mi Sutila :evil:
Kiedy ten koszmar się skońcy ?
Avatar użytkownika
Sikorex
 
Dołączył(a): Śr mar 05, 2008 14:51
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez fordern N cze 21, 2009 10:58  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

Będzie sucho, będzie nudno...


Btw. nie wiedziałem, że Nakajima jest aż tak ciężki. Myślałem że ma paliwa mniej na jakieś 2/3 okrążenia, a tu proszę. Williams poczynił postępy.
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez Mati93 N cze 21, 2009 11:10  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2009

fordern napisał(a):Będzie sucho, będzie nudno...


No niestety:
Zapowiada się całkiem słonecznie i nawet ciepło. Obecnie nie wygląda, by miał wystąpić jakikolwiek opad podczas trwania wyścigu. Także wiatr osłabnie do około 10 km/h, w porywach góra do 15 km/h. Temperatura powietrza 18-23 °C, asfaltu 20 do nawet około 30 °C.
Avatar użytkownika
Mati93
 
Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 12:49
Lokalizacja: Podlasie
GG: 8604191

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości