Przed GP Niemiec

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Kimi_R So lip 11, 2009 13:15  Re: Przed GP Niemiec

Alonso ale się wkurw... na Glocka który go zablokował i ten gest ręką, ciekawe czy Glock widział to w lusterku. :D
Kubica coś bez formy, bo Heidfeld tym samym bolidem jakoś lepszy czas może zrobić.

Brawo dla mechaników BMW Sauber. :)
Zaczęło padać i Kubica nie awansuje. :evil:
Avatar użytkownika
Kimi_R
 
Dołączył(a): Pn kwi 13, 2009 12:34

Postprzez Mane So lip 11, 2009 13:25  Re: Przed GP Niemiec

pierwsze kwalifikacje gdzie heidfeld zdecydowanie szybszy niz kubica ciekawe co sie stalo
Mane
 
Dołączył(a): Pt mar 16, 2007 22:40

Postprzez Mati93 So lip 11, 2009 13:29  Re: Przed GP Niemiec

Jejuś co się dzieje w kwalifikacjach :-o, co drugi wypada z toru :???:, dawno takiego qualu nie było :twisted:


EDYTA:SUTIL !!!!!!!!!!!!! Q3 :ukłon: :ukłon: :ukłon: :ukłon: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Brawo !!!
Teraz walka o PP :D
Ostatnio edytowano So lip 11, 2009 13:45 przez Mati93, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Mati93
 
Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 12:49
Lokalizacja: Podlasie
GG: 8604191

Postprzez Cappo So lip 11, 2009 13:44  Re: Przed GP Niemiec

Sucho, deszcz, sucho , deszcz wszystko zmienia się co 5 sek , kto miał szczęście to wszedł do Q3.
Avatar użytkownika
Cappo
 
Dołączył(a): Pt cze 05, 2009 12:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Dasqez So lip 11, 2009 13:48  Re: Przed GP Niemiec

Omg, Sutil w Q3, super! Co prawda deszcz mu w tym 'sakramyncko pomóg' no ale liczy się, że jest. Kubek chyba coś bez formy, Heidfeld pobił go w Q1 wyraźnie. A co do PP... każdy oprócz Vettela.
Avatar użytkownika
Dasqez
 
Dołączył(a): Pn lip 07, 2008 23:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kamika So lip 11, 2009 13:49  Re: Przed GP Niemiec

Kwalifikacje dzięki tej pogodzie są bardzo emocjonujące i bardzo dobrze :D Nio Heidfeld trzeba powiedzieć szczerze dziś lepszy od Kubicy ale też nie miał szczęścia wejść do Q3 a Piruet wow szok :-o :twisted:
Kiedy wrócę dam z siebie wszystko R.K.
Avatar użytkownika
kamika
 
Dołączył(a): Śr wrz 17, 2008 13:18
Lokalizacja: Ciechanów
GG: 9908670

Postprzez barteks So lip 11, 2009 13:51  Re: Przed GP Niemiec

Piquet pokonał Alonso w qualu! Koniec świata :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Kimi_R So lip 11, 2009 14:03  Re: Przed GP Niemiec

Kwalifikacje były bardzo ciekawe, ze względu na pogodę która zmieniała się co parę razy sekund.
Suttil :ukłon:
Piquet :omg:
Hamilton: Opary Welcome to :P
Webber pierwsze PP dla sympatycznego Kangura. :evil:
Vettel nareszcie za Webberem.
Baricz i Guzik - I co Zientarski nie zna się, bo przed Q1 gadał, że Brawn bez formu. :-D
Raikkonen - :-?
Avatar użytkownika
Kimi_R
 
Dołączył(a): Pn kwi 13, 2009 12:34

Postprzez kamika So lip 11, 2009 14:04  Re: Przed GP Niemiec

WOW PP dla sympatycznego kangura jak to Borowczyk powiedział :lol: :twisted: Wielkie brawa dla Webbera :)
Kiedy wrócę dam z siebie wszystko R.K.
Avatar użytkownika
kamika
 
Dołączył(a): Śr wrz 17, 2008 13:18
Lokalizacja: Ciechanów
GG: 9908670

Postprzez cziken So lip 11, 2009 14:04  Re: Przed GP Niemiec

Alez emocje!

Wreszcie PP dla kogos kogo lubie! :D

Robson jakby wszedl do Q2 to moglby przyfarcic i nawet do Q3 wejsc :razz:
Avatar użytkownika
cziken
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 18:29
Lokalizacja: Assen

Postprzez stren So lip 11, 2009 14:11  Re: Przed GP Niemiec

super, wreszcie Webber wychodzi na czoło, mam nadzieję że teraz dołoży zwycięstwo. Może być mu ciężko jak spadnie deszcz, będzie nieprzewidywalnie.
Oby Sutil dowiózł wreszcie punkty, ma duże szanse.
BMW, kolejny krok do tyłu w przypadku Kubicy, Heidfeld troche lepiej. Naprawdę żal słuchać że nie wiedzą czemu się samochód źle prowadzi, pełna profeska niema co.
its happening!
Avatar użytkownika
stren
 
Dołączył(a): Śr maja 16, 2007 14:23

Postprzez Arnulf So lip 11, 2009 14:15  Re: Przed GP Niemiec

Ciekawe kwalifikacje, wyniki mnie dosyć cieszą :). Szkoda, że Raikkonen znowu za Massą, ale może jutro na starcie go wyprzedzi. Q2 to była kompletna loteria, kto miał szczęście to trafił na dobre warunki, ale trzeba było je jeszcze wykorzystać. I gratulacje dla Sutila :). Potrafił znaleźć się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i nie zmarnował szansy. Może jutro wreszcie jakiś punkt trafi na konto Force India. Ale za sobą ma Ferrari, więc będzie ciężko... Cieszę się z wyniku Kovalainena. Fin jeszcze będzie walczył o miejsce w McLarenie na przyszły rok, a dzisiaj zakończył kwalifikacje 1 pozycję za Hamiltonem, który podobno miał nowe poprawki w bolidzie. Mam nadzieję, że jutrzejszy wyścig będzie równie ciekawy jak kwalifikacje, oby Webber jutro stanął na najwyższym stopniu podium :).

Szkoda mi natomiast Nakajimy i Rosberga :-( . Miałem nadzieję, że Williamsy powalczą o najwyższe pozycje w tym wyścigu. Pewnie na starcie będą mieli dużo paliwa, a jak trafi się deszcz to będzie szansa jeszcze na punkty. Zresztą szansa zawsze jest :).

I na koniec zostawiłem sobie BMW. Zwróciłem uwagę na to, że w ostatnich wyścigach komentator często mówi, że "Kubica ma problemy z bolidem, ale ani kierowca, ani mechanicy nie wiedzą o co chodzi". Trochę to dziwne dla mnie :???: .
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez Master So lip 11, 2009 14:16  Re: Przed GP Niemiec

Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez SPIDER So lip 11, 2009 14:17  Re: Przed GP Niemiec

Ale jaja! Takie kwalifikacje to ja mogę oglądać. W Q2 o mało nie dostałem palpitacji, kiedy zobaczyłem, że Button jest na szarym końcu. Nie było, okazuje się, jednak o co martwić.

Grunt, że dobrze wytypowałem PP w GPM. Webber! 2 punkty już mam bankowo. Pierwsze PP Australijczyka w F1. Co mnie jeszcze bardziej cieszy, to fakt, że Button startuje przed Vettelem. Walka Brawn - RedBull trwa nadal. Ale co się okazuje, Brawny, mimo, że warunki kiepskie (chłodo itd. - w każdym bądź razie podobnie jak na Silverstone) nie ustępują wyraźnie rywalom spod znaku byka. Ba, podejmują z nimi skuteczną walkę nie ustępując ani na krok. Muszę przyznać, że w pewnym momencie bałem się o dominację RBR w qualu, zwłaszcza w Q2 jak Webber machnął nieludzki czas jak na tamte warunki. Ale skończyło się dobrze. Ferrari także pokazało się z bardzo dobrej strony, chociaż w Q3 szału nie zrobili. Ale to co wyczyniał Sutil, brakuje mi słów. Wczoraj jak tłumaczyłem ich wypowiedzi, to mówił, że nie liczą na awans do Q3, ale Q2 jest jak najbardziej realne. A tutaj proszę. Oczywiście, można debatować ile w tym jest przypadku ze względu na pogodę, ale Adrian w tych warunkach jechał na prawdę bardzo dobrze. Dla mnie man of the qual! Mają się z czego cieszyć. Co do Maków. W tej chwili nie powiedziałbym, że Hamilton jechał na oparach (poczekam na wagi), ale ich forma wydaje się solidna.

Deszczyk w qualu dodał niesamowitej dramaturgii. Jutro też będzie świetnie, mam nadzieję, że bez figlów w postaci deszczu itd. Liczę na ciekawy wyścig.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez KrzysR So lip 11, 2009 14:22  Re: Przed GP Niemiec

Moj wniosek z GP NIemiec jak dotychczas jest taki, ze BMW potwierdza swoją slabosc i to, ze nie jest to team ktory jest w stanie zdobywac najwyzsze laury F1, w tamtym roku odpuscili w polowie sezonu, a McLaren i Ferrari walczyli do konca, teraz i Ferrari i McLaren znow sa daleko przed BMW. Brak chlopakom z Hinwil i Monachium doswiadczenia, (Kubicy tez, tak na marginesie) jeszcze sie musza duzo uczyc zeby zacząc wygrywac. A Mario do Deutscher Bundestagu a nie na szefa wyscigowego zespołu. :wink:
KrzysR
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 14:56

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron