Przed GP Niemiec

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Anderis So lip 11, 2009 17:17  Re: Przed GP Niemiec

Sutil cięższym bolidem objechał oba Ferrari :o Jutro chyba punkty dla FI, jeśli nic pechowego im się nie przydaży...
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez Angulo So lip 11, 2009 17:18  Re: Przed GP Niemiec

Na stronie FIA nic nie ma.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez Kajek So lip 11, 2009 17:19  Re: Przed GP Niemiec

Webber objechał Vettela, RB daleko przed wszystkimi, Brawn gorszy od Hamiltona, Sutil lepszy od Ferrari i Kovalainena.

Angulo napisał(a):Na stronie FIA nic nie ma.


BTW. Na stronie FIA ten pliczek nie jest w folderze Wagi, tylko FIA komunikatów - link http://fia.com/en-GB/mediacentre/f1_med ... ent_21.pdf
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez lubczyk So lip 11, 2009 17:19  Re: Przed GP Niemiec

No nie róbcie jaj :D Sutil cięższy od 2 Ferrari ?! :-o
lubczyk
 
Dołączył(a): N lip 15, 2007 12:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mati93 So lip 11, 2009 17:21  Re: Przed GP Niemiec

Brawny jak mało paliwa :o, RedBull przegonił ich :o
RBR identyko tyle samo paliwa, i widać który kierowca jest lepszy :-P
Kubica spodziewa się jutro deszczu, widać to po ilości paliwa, bo jeśli miało by nie padać, naleli jak to mówi Borowczyk, po dach.
Mclareny :brawo:, myślałem że opary, a tu taka nie niespodzianka :lol:
Avatar użytkownika
Mati93
 
Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 12:49
Lokalizacja: Podlasie
GG: 8604191

Postprzez Angulo So lip 11, 2009 17:24  Re: Przed GP Niemiec

BTW. Na stronie FIA ten pliczek nie jest w folderze Wagi, tylko FIA komunikatów - link http://fia.com/en-GB/mediacentre/f1_med ... ent_21.pdf

OK. Więc tak jak przypuszczałem - Brawny leciutkie, Red Bulle po dublet, a Rubens po P3. :-P
Pit Stop Lap : 1 WEB 21, 2 BAR 15, 3 BUT 14, 4 vet 21, 5 HAM 18, 6 KOV 22, 7 SUT 28, 8 MAS 26, 9 RAI 26, 10 PIQ 27, 11 HEI 29, 12 ALO 24, 13 NAK 30, 14 TRU 30, 15 ROS 22, 16 KUB 26, 17 BUE 26, 18 FIS 21, 19 BOU 32, 20 GLO 21.
Ostatnio edytowano So lip 11, 2009 17:46 przez Angulo, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez Kubuś Fatalista So lip 11, 2009 17:26  Re: Przed GP Niemiec

Mati93 napisał(a):RBR identyko tyle samo paliwa, i widać który kierowca jest lepszy :-P


Do tej pory prawie cały czas stosowali taką taktykę i wygrywał oczywiście lepszy czyli Vettel
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez cziken So lip 11, 2009 17:27  Re: Przed GP Niemiec

Red Bull wyraznia z przodu jak sie patrzy ja paliwo.
Brawny chyba na 3 pity.Brawn liczyl ze bedzie PP z ta wacha,teraz musi liczyc na awans na starcie,a jak i to nie zatrybi to jedyna szansa jest deszcz na ktorym o zgrozo Red Bull jest poza zasiegiem :???:

Brawo Sutil!!!

Massa i Raikkonen zaś nie godni foteli w Scuderii.Potrzebny tam jest Fernando :P
Ostatnio edytowano So lip 11, 2009 17:28 przez cziken, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
cziken
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 18:29
Lokalizacja: Assen

Postprzez Kajek So lip 11, 2009 17:28  Re: Przed GP Niemiec

Kubuś Fatalista napisał(a):
Mati93 napisał(a):RBR identyko tyle samo paliwa, i widać który kierowca jest lepszy :-P


Do tej pory prawie cały czas stosowali taką taktykę i wygrywał oczywiście lepszy czyli Vettel


Wtedy byl lepszy, teraz Webber juz jest w pełni sprawny, 'lzejszy' o śruby z nogi, a pamietajcie ile wiecej Vettel ma balastu do balansu niż Webber, który jest większy i cięższy.
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez Anderis So lip 11, 2009 17:29  Re: Przed GP Niemiec

Kubuś Fatalista napisał(a):
Mati93 napisał(a):RBR identyko tyle samo paliwa, i widać który kierowca jest lepszy :-P


Do tej pory prawie cały czas stosowali taką taktykę i wygrywał oczywiście lepszy czyli Vettel


To dopiero drugi raz, gdy Red Bull zatankował tak samo obu kierowców, więc jest 1-1 :-P Na Silverstone Webber był lżejszy, a we wszystkich pozostałych wyścigach Vettel mial mniej paliwa od Australijczyka. A który z nich jest lepszy dowiemy się na koniec sezonu, bo jeśli ma się taki bolid, jak tegoroczny RBR (szybki i niezawodny), to lepszy jest ten, kto zdobędzie więcej punktów. Ja jednak nie mogę oprzeć się wrażeniu, że to Red Bull ma napewno najbardziej wyrównany i być może najlepszy duet kierowców w stawce.
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez bogoz So lip 11, 2009 17:33  Re: Przed GP Niemiec

jak to powiedzieli w bbc, w tym sezonie to nie sa wyscigi kierowców tylko inżynierów w rozwijaniu aut z wyścigu na wyścig. Jeżeli sie przywozi części które daja 2.3 dziesiate to stoi sie w miejscu..
bogoz
 
Dołączył(a): Wt lis 04, 2008 8:38
Lokalizacja: Wrocław
GG: 9277099

Postprzez barteks So lip 11, 2009 17:34  Re: Przed GP Niemiec

Sutil taką cysterną pokonał dwie Ferrarki :o

Red Bull sprawiedliwie nalał obu kierowcom po równo :)

Brawny cienkie jak sieć pająka :-P
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Kubuś Fatalista So lip 11, 2009 17:35  Re: Przed GP Niemiec

Kajek, a kto kazał Markowi za dziecka zjadać dziennie worek kartofli ? Cóż a z tymi śrubami argument prześmieszny, choć sam nie wiem czy płakać czy się śmiać.

Ludzie weźcie sobie wreszcie uświadomcie że Vettel jest lepszy od Marka. Nie jest tak równy i popełnia więcej błędów ale ma dużo mniejszy starz w F1. Schumacher też za młodu popełniał błędy i nikt mu tego nie wypomina. To samo Senna on już mając doświadczenie i tytuły popełniał wiele błędów (wynikających z jazdy na limicie)
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez Anderis So lip 11, 2009 17:40  Re: Przed GP Niemiec

Kubuś Fatalista napisał(a):Kajek, a kto kazał Markowi za dziecka zjadać dziennie worek kartofli ? Cóż a z tymi śrubami argument prześmieszny, (...)


Argument z workiem kartofli jeszcze śmieszniejszy :-D

Kubuś Fatalista napisał(a):Ludzie weźcie sobie wreszcie uświadomcie że Vettel jest lepszy od Marka. Nie jest tak równy i popełnia więcej błędów ale ma dużo mniejszy starz w F1.


Ale bezbłędność i doświadczenie to atrybuty, które także wpływają na wartość kierowcy. A kto jest lepszy z nich, dowiemy się nie prędzej, niż pod koniec sezonu... To, że Vettel może być znacznie lepszy w przyszłości (a napewno kiedyś będzie, bo w końcu różnica wieku przekracza 10 lat :-P), to nie znaczy, że już teraz jest lepszy...
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez Kajek So lip 11, 2009 17:43  Re: Przed GP Niemiec

Kubuś Fatalista napisał(a):Kajek, a kto kazał Markowi za dziecka zjadać dziennie worek kartofli ? Cóż a z tymi śrubami argument prześmieszny, choć sam nie wiem czy płakać czy się śmiać.

Ludzie weźcie sobie wreszcie uświadomcie że Vettel jest lepszy od Marka. Nie jest tak równy i popełnia więcej błędów ale ma dużo mniejszy starz w F1. Schumacher też za młodu popełniał błędy i nikt mu tego nie wypomina. To samo Senna on już mając doświadczenie i tytuły popełniał wiele błędów (wynikających z jazdy na limicie)


To ty jesteś śmieszny
mod napisał(a):A ten tekst bardzo się moderatorowi nie spodobał... Został tu jedynie jako ostrzeżenie dla innych - reszta tego typu osobistych ataków wyleci do kosza. i NIE interesuje nas, kto zaczął.

, miałeś kiedyś śruby w nodze? ja miałem, i wiem jaka jest trudnosc działania z nimi dla normalnego człowieka, a co dopiero dla kierowcy wyscigowego. Z wagą, no nie wiem dlaczego wszycsy skakali z radosci z podwyzszenia limitu wagi, ze Kubica bedzie miał wiecej balastu do rozłozenia, ty jesteś smieszny, bo te 15 kg, znaczy cholernie duzo, cholerenie.

Vettel lepszy? W czym, ok jest szybki - ale co z tego jak pewne P1 potrafi przegrać robiąc błąd? sam jeżdząc w lignie to widze, ze mozna być szybkim, ale jeśli popełniasz takie błedy jak Vettel (pamietacie jak wyeliminował Webbera?) czy takie jak ostatnie Turcji - to ma być lepszy kierwoca? no way.
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość