Przed GP Węgier 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Kubuś Fatalista N lip 26, 2009 10:19  Re: Przed GP Węgier 2009

patgaw napisał(a):
Kubuś Fatalista napisał(a):Z Alonso taki numer nie przejdzie. On musi czuć i być faktycznym nr 1. Inaczej skończy się tak jak w McLarenie.



taa ty juz to wiesz, ciekawe skad :???: :???:
bycie nr2, a nie bycie nr1 to jest roznica.


Zacznijmy od tego, że zdanie zaczynamy z dużej litery, używamy polskich znaków i Ty też piszemy z dużej litery.

Alonso nawet, jeśli miałby równe szanse byłby niezadowolony. On nawet w Renault narzekał na niedostateczna pomoc Fisico. Taki Schumacher miał wsparcie Felipe a Fernando nie mógł liczyć na wsparcie tej cioty.

Cały czas prowadzimy rozmowę, „co by było gdyby Alonso i Kubica jeździli w Ferrari”, ale jeśli nie ogarniasz stwierdzenia, „co by było gdyby” …
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez Master N lip 26, 2009 10:20  Re: Przed GP Węgier 2009

Kubuś Fatalista napisał(a):Z Alonso taki numer nie przejdzie. On musi czuć i być faktycznym nr 1. Inaczej skończy się tak jak w McLarenie.



Tyle, że Ferrari stosuje równouprawnienie - bynajmniej :arrow: przynajmniej przez jakąś część sezonu, aby mogła ona wykazać kto zasługuje na numer 1. Zobacz na sezon 07, początek 08, i na ten sezon co trwa.

pawel92setter napisał(a):Sądzisz, że Alonso był w McLarenie nr2? McLaren dał kierowcom równe szanse, stąd późniejsze problemy. Alonso nie mógł zrozumieć dlaczego zespół nie stawia go na pierwszym miejscu, w końcu był mistrzem świata.


Alonso BYŁ nr. 2.
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Kubuś Fatalista N lip 26, 2009 10:23  Re: Przed GP Węgier 2009

Master napisał(a):
Kubuś Fatalista napisał(a):Z Alonso taki numer nie przejdzie. On musi czuć i być faktycznym nr 1. Inaczej skończy się tak jak w McLarenie.



Tyle, że Ferrari stosuje równouprawnienie - bynajmniej przez jakąś część sezonu, aby mogła ona wykazać kto zasługuje na numer 1. Zobacz na sezon 07, początek 08, i na ten sezon co trwa.


A ja wam mówię że taki numer nie przejdzie. Alonso to taki typ jak Schumacher. Musi być nr 1.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez Darth ZajceV N lip 26, 2009 10:28  Re: Przed GP Węgier 2009

To będzie problem u czerwonych nawet bez Kubicy, bo Ferrari to już dawno nie ten sam zespół , który ustawił karierę Schumachera. Musieli by zatrudnić kierowce pokroju Kovalainena, ale w tedy mogą zapomnieć o WCC. Massa, Kubica, czy każdy innym który mógłby być numerem jeden przy faworyzowaniu Alonso będzie robił wojny i źle to się skończy dla wszystkich.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez patgaw N lip 26, 2009 10:32  Re: Przed GP Węgier 2009

Darth ZajceV napisał(a):Massa, Kubica, czy każdy innym który mógłby być numerem jeden przy faworyzowaniu Alonso będzie robił wojny i źle to się skończy dla wszystkich.


Akurat obaj siedzieli cicho podczas gdy mieli statusy nr2 w swoim zespole.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez cichy N lip 26, 2009 10:36  Re: Przed GP Węgier 2009

MCNoras napisał(a):To że budują bolid pod Vettela, nie znaczy że Mark jest na straconej pozycji...


Kajek napisał(a):Master, jeśli w RBR budują bolid pod Vettela co powiedzial sam Horner, to jakto Webber ma być namber łan? :>


a jak niby RBR miało stworzyć bolid kiedy Mark był w "niedyspozycji" ? Sam Christian powiedział, że dana sytuacja mu się nie podoba ale nie mają wyjścia. Tak czy siak Webber daje sobie świetnie radę.. bądź co bądź ale w bolidzie, który (przynajmniej patrząc na początek sezonu) nawet w 1% nie jest jego.
Teraz rozwój jest zdecydowanie podzielony na dwie części, dowodem na to był komentarz na temat walki między Sebastianem a Markiem, że bolid rozwija się zarówno dla Webbera jak i Vettela. Panowie z RBR mają ciężki orzech, bo na ten czas powinien być jakiś nr 1.. a oni muszę skupić się na dwóch kierowcach. Tak czy siak.. lanie tej samej ilości paliwa, strategie.. rozwiązują wspaniale aż jestem pełen podziwu :)

A co do przejścia Vettela do ferrari, to czerwonym na pewno by zależało na "mini powrocie" do starych czasów.. jednak nie zapominajmy, że "młody" to wychowanek RBR.. więc wszystkie sprawy, jak i on sam należą do RBR.. na dodatek brak menadżera przez jakiś czas też wcale nie ułatwi mu sytuacji. A ze strony rbr można się spodziewać, że nie oddadzą łatwo kury, która znosi złote jaja.

A co do wyścigu.. to stety / niestety.. Alonso wg. mnie nie wygra, liczę z całego serca na podwójne podium (z lekkim faworyzowaniem Webbera na P1 ;) ) i słaby wyścig BGP... oby RBR wbił się na to pierwsze miejsce i utrzymał je do końca sezonu.. WDC nie jest ważne ;) a nie ukrywajmy, że zdobycie przez nich mistrzostw może być jedyną i niepowtarzalną szansą w tym roku..
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Campeon N lip 26, 2009 10:41  Re: Przed GP Węgier 2009

cichy napisał(a):a jak niby RBR miało stworzyć bolid kiedy Mark był w "niedyspozycji" ?


Chodzi o bolid na przyszły rok, który według zapowiedzi Red Bull Racing, będzie budowany w oparciu o styl jazdy Vettela. :-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez SPIDER N lip 26, 2009 10:42  Re: Przed GP Węgier 2009

Nie oglądałem kwalifikacji, ale teraz zobaczyłem wypadek Massy. Nie wygląda to niestety ciekawie. Niby taka sprężyna, ale jakie wielkie szkody może stworzyć jadąc przy takiej prędkości. Niestety, po zeszłotygodniowym wypadku młodego Surteesa po raz kolejny potwierdza się, że wypadek nie musi być spektakularny, aby poczynić ogromne szkody. Mam nadzieję, że Massa szybko się wyliże z tego.

Alonso baardzo mnie zaskoczył zdobywając PP. Przeglądając wyniki byłem zaskoczony. Tak samo zaskoczony, jak kiepską formą Brawnów. Niestety, Brawny mają problem, a RBR idzie do przodu i odrabia straty. Niepokoi mnie to, a poprawy formy u Brawna od kilku wyścigów nie widać.

A właśnie. Bo nie orientuję się. Ktoś zastąpi Massę?
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez cichy N lip 26, 2009 10:44  Re: Przed GP Węgier 2009

SPIDER napisał(a):
A właśnie. Bo nie orientuję się. Ktoś zastąpi Massę?


nie, wystartuje 19 bolidów.
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez SPIDER N lip 26, 2009 10:46  Re: Przed GP Węgier 2009

To bardzo niedobrze. A dlaczego wynikła taka sytuacja? Ferrari ma przecież kierowców rezerwowych.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Campeon N lip 26, 2009 10:48  Re: Przed GP Węgier 2009

Ale nie zostali zgłoszeni na ten weekend, zatem już za późno, by wystawić któregoś z nich.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez lazurexxx N lip 26, 2009 10:48  Re: Przed GP Węgier 2009

Spider, taka niby sprężynka, a waży prawie 1 Kg. A wraz z prędkością jest trochę neibezpieczna...
Obrazek
lazurexxx
 
Dołączył(a): N lut 11, 2007 14:43
Lokalizacja: Jaworzno/Kraków
GG: 12144399

Postprzez Arek N lip 26, 2009 10:48  Re: Przed GP Węgier 2009

Ale jeśli rezerwowy nie wystąpił już w kwalifikacjach to nie ma prawa brać udziału w wyścigu. Takie zasady.
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez kemot N lip 26, 2009 10:57  Re: Przed GP Węgier 2009

bicampeon napisał(a):
cichy napisał(a):a jak niby RBR miało stworzyć bolid kiedy Mark był w "niedyspozycji" ?


Chodzi o bolid na przyszły rok, który według zapowiedzi Red Bull Racing, będzie budowany w oparciu o styl jazdy Vettela. :-)

Prawda, Horner, sam przyznał, że przyszłoroczny bolid będzie pod Vettela. Ale tegoroczny również jest zrobiony pod młodziaka, bo noga Webbera podczas zimy była niedysponowana i nie potestował sobie chłop za bardzo przed sezonem.
To tym bardziej pokazuje, jak świetnym kierowcą jest Webber, szkoda tylko, że nie ma talentu rozwijania bolidu :P
Poza tym uważam, że bartoszcze powinien zostać zbanowany...
kemot
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 0:34
Lokalizacja: Zgorzelec

Postprzez Pokwa N lip 26, 2009 11:05  Re: Przed GP Węgier 2009

Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości