Przed GP Europy 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Maly-boy So sie 22, 2009 21:13  Re: Przed GP Europy 2009

ja się obawiam tylko o to ,że ten wyścig (co jest bardzo prawdopodobne) będzie mega nudny jak ten rok temu ..
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez DriverF1 So sie 22, 2009 21:58  Re: Przed GP Europy 2009

Jak nie usnę przed 1 pitstopami to go raczej obejrzę do końca.
Jestem ciekaw po którym okrążeniu zdublują Baodera. :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
DriverF1
 
Dołączył(a): Wt lip 14, 2009 19:34

Postprzez OldHorse So sie 22, 2009 22:22  Re: Przed GP Europy 2009

Fagaldo napisał(a):Ferrari wykonało fail sezonu :D. Nie dość że walczą o 3 miejsce w konstruktorce, to robią to teraz JEDNYM kierowcą, a Maki ich gonią, mają dwójkę dobrych kierowców i szybszy od Ferrari bolid. Powodzenia :twisted:.


ROTFL Obrazek

Jest oczywistą i nie podlegającą dyskusji oczywistoscią, że zespół, który w swej historii zdobył 16 tytułów mistrza świata konstruktorów, musi być niezwykle zaangażowany w walkę o trzecie miejsce :-D

Po prostu, odpuścili ten sezon i testują części na 2010. Nie ma do tego lepszego kierowcy, niż Luca Badoer. Amen.
Avatar użytkownika
OldHorse
 
Dołączył(a): Wt wrz 19, 2006 9:26
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Pieczar So sie 22, 2009 22:26  Re: Przed GP Europy 2009

Pamiętajmy, że na GP Singapuru przygotowywany jest cały pakiet poprawek, a w Walencji tylko kilka z nich jest wprowadzonych.

Zanim oni wprowadzą te poprawki, reszta im tak odskoczy, że wrócą do punktu wyjścia - czyli walka o 8-10 pozycje. W tym sezonie już nic im nie pomoże. Bolid jest do dupy i widać, że nie mają na niego pomysłu. Jeżeli na ich miejsce ma powstać coś nowego to mam nadzieję, że nie z Theissenem w roli szefa, bo chłop ewidentnie się nie nadaje. Już lepiej niech Sauber prowadzi nowy zespół.

A co do Mclarena - ktoś przed sezonem przewidywał, że oni zdominują. Nie udało się, dopiero jak zrozumieli gdzie tkwi problem z aero są w stanie wycisnąć max z KERS i reszty bolidu. Mają bardzo dobrą bazę przed przyszłym rokiem.

PS. Schumi na torze, jutro Kimi nie dojedzie do mety :-P
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez slipstream So sie 22, 2009 22:36  Re: Przed GP Europy 2009

PS. Schumi na torze, jutro Kimi nie dojedzie do mety

Pytanie jak blisko Kimiego będzie Sutil i ile punktów będzie wiózł do mety :P
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez patgaw So sie 22, 2009 23:11  Re: Przed GP Europy 2009

no wlasnie nie, bo Kimi dojezdzal do mety jak mial przygody z Sutilem ;p
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez McMarcin N sie 23, 2009 7:20  Re: Przed GP Europy 2009

Brawo McLaren! Wiedziałem, że się podniosą jeszcze w tym sezonie. Liczę na kolejne zwycięstwo Hamiltona ;-). Co do BMW - jest nieco lepiej, może Robert dobrym startem przebije się wyżej i zaliczy jakieś małe punkty. Chyba nikt, kto choć trochę zna F1 nie liczył, że Luca Badoer wskoczy do Q3. Po pierwsze Włoch nie ścigał się w F1 10 lat, po drugie nigdy nie był liczącym się kierowcą. Zastanawia mnie dlaczego Ferrari nie sięgnęło po jakiegoś młodego wilka typu Buemi ? Ale to nie mój problem. Mój zespół ma P1 i P2 ;)
Avatar użytkownika
McMarcin
 
Dołączył(a): Pt sie 19, 2005 18:33
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez rafaello85 N sie 23, 2009 9:50  Re: Przed GP Europy 2009

DriverF1 napisał(a):Jestem ciekaw po którym okrążeniu zdublują Baodera. :twisted:

Albo ile razy go zdublują? :dusi:

Pieczar napisał(a):PS. Schumi na torze, jutro Kimi nie dojedzie do mety :-P

Mam nadzieję, że ta prawidłowość przestałą się sprawdzać :| Inaczej będzie to jeden z najgoirszych wyścigów Ferrari w tym sezonie.


Skoro Badoer startuje z ostatniego miejsca, to mam nadzieję, że przetestuje jakieś nowe rozwiązania, które będzie można zastosować w przyszłości. Bo chyba jedynie do tego może się teraz przydać.
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron