Przed GP Europy 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez MarekW So sie 22, 2009 14:10  Re: Przed GP Europy 2009

patgaw napisał(a):fajnie ze Robert jest w q3, ale jak go na starcie ciezy Heidfeld lykni to bida ;/
a podejzewam ze z q3 to Robert jest jednym z ciezszych, bo w ogole nic nie walczyl tam, 1s straty po 2 sektorze.

OK, ale Heidfeld na 100% lekki też nie będzie.

BTW, jak wejść na ten kanał IRC F1WM? Sorry za pytanie laika :grin:
MarekW
 
Dołączył(a): Pn kwi 18, 2005 20:44
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Schumacher So sie 22, 2009 14:10  Re: Przed GP Europy 2009

YYYYEAHHH!!! Jestem pozytywnie zaskoczony mój kochany MERCEDES znów wraca na czoło. Nie spodziewałem się takiego obrotu spraw, Brawn GP na powrót wraca do łask cieszę się niezmiernie z faktu że silniki Srebrnych się do tego przyczyniły.

Czekam z niecierpliwością na jutro... :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Schumacher
 
Dołączył(a): Wt wrz 18, 2007 11:01
Lokalizacja: Pszów
GG: 7542563

Postprzez Angulo So sie 22, 2009 14:20  Re: Przed GP Europy 2009

Yeah! Kto zajął pierwszy rząd? - McLaren!!!! Lepiej być nie mogło, wracają stare dobre czasy! :woohoo:
Rozczarował mnie Button, chociaż na P4 mógł być, a tak musi się uporać z Vettelem (który pewnie jest lekki jak piórko :twisted: :twisted: ). Ciekaw jestem co zmalował na ostatnim pomiarowym. Tak czy owak cieszę się z powrotu do czołówki Brawnów. :razz:
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez MixelF1 So sie 22, 2009 14:23  Re: Przed GP Europy 2009

Kovalainen miał szanse gdyby nie opóźnione hamowanie w ostatnim zakręcie. Kubica nawet dobrze ale przeczuwam że troche paliwa ma :P Szkoda że Fisico 16, Sutil też nie najlepiej-nie najgorzej bo 12. Zobaczymy jutro co będzie.
Obrazek
Avatar użytkownika
MixelF1
 
Dołączył(a): Wt lip 08, 2008 21:47
Lokalizacja: Częstochowa
GG: 6480397

Postprzez Sikorex So sie 22, 2009 14:26  Re: Przed GP Europy 2009

Ja tylko przytoczę wypowiedż Borówy ,,Badoer jest nieszczęściem Ferrari'' :evil:

Jutro liczę... sam nie wiem na co, bo wyścig będzie nudny raczej, moi kierowcy słabo (poza Robertem w porównaniu z bolidem jaki ma) , GP Manager tez nie qwejdzie, i typowania fatalnie :twisted:
Avatar użytkownika
Sikorex
 
Dołączył(a): Śr mar 05, 2008 14:51
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez szozda So sie 22, 2009 14:27  Re: Przed GP Europy 2009

Qwal bardzo ciekawy, Maclaren świetny, BMW wraca do formy, Badoer troche cienko, alonso wykrzesał z bolidu co się da.

p.s Polsat widac pojechal po kosztach - nie mieli nawet kasy na wyslanie borowczyka do Hiszpanii, ciekawe co się stało z Sokołem, moze chcieli mu obnizyc pensje i sie nie zgodzil, dlatego slyszymy maurycego. W sumie sie nie dziwie podobno F1 ma coraz mniejsza ogladalnosc i staje sie to troche nierentowne dla polsatu.
Avatar użytkownika
szozda
 
Dołączył(a): Śr lip 04, 2007 10:58

Postprzez Slawregas So sie 22, 2009 14:28  Re: Przed GP Europy 2009

Kova stracił PP w ostatnim zakręcie :/ i pewnie jest lżejszy od Hamiltona, który ma skrócony rozstaw osi w swoim Macu, dziwnie Webber daleko za Vettelem
Slawregas
 
Dołączył(a): Pn mar 24, 2008 15:14
GG: 10612336

Postprzez Master So sie 22, 2009 14:36  Re: Przed GP Europy 2009

MarekW napisał(a):musi pokonać Heidfelda - walczy o kontrakt z innym zespołem.


Kubica nie musi pokazywać, że jest lepszy od Heidfelda :P
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Karol So sie 22, 2009 14:38  Re: Przed GP Europy 2009

Toyota zapowiadała dobry występ i Vasselon mówił że ich aerodynamika pasuje do tego toru, a wynik? Tragedia. Renault gorzej niż przewidywałem, RBR tak jak myślałem wysokie temperatury i charakterystyka niezbyt im pasują. Renesans Brawna w pewnym sensie, zobaczymy jeszcze jak z paliwem. BMW dość nieźle, spodziewałem się gorszej postawy. Heidfelda ulubione miejsce czyli 11 i Robert 10 - to nie brzmi zbyt dobrze. Znając życie na starcie Heidfeld wyprzedzi Roberta i po wyścigu. STR słabiutko, Romek jak na pierwszy występ nieźle. Badoer zgodnie z oczekiwaniami...

Niesamowity Mclaren, od zera do bohatera. Jednak dobry zespół poradzi sobie nawet w beznadziejnej sytuacji. Z takiego crapa zrobić bolid który dominuje.
Bullshit stops when the clutch drops.
Avatar użytkownika
Karol
redaktor
 
Dołączył(a): Wt paź 30, 2007 21:30
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez rado123F1 So sie 22, 2009 14:39  Re: Przed GP Europy 2009

Ciekawy qual. Jeśli chodzi o wyścig to chyba oba McLareny zwieją i tyle inni ich widzieli(chyba, że na dublach :) )

BMW się poprawiło. Mam wrażenie, że odejście mogli zapowiedzieć na początku sezonu, bo wtedy byliby w czubie :grin:

Napiszę kilka słów o "debiutantach"
Raikonen 6, a Badoer ostatni, wiele to mówi o umiejętnościach drugiego.
Alguersuari(prawie debiutant) w 2 występie bez rewelacji musi popracować nad szybkością, bo na razie jednak wielkiej furory nie robi.
Grosjean poprawnie. Już w debiucie pokazuje większe umiejętności od Pirueta. Jeślo wyeliminuje drobne błędy( z czasem powinny znikać), to Renaut może mieć z niego pożytek :grin:
Ostatnio edytowano So sie 22, 2009 14:42 przez rado123F1, łącznie edytowano 1 raz
"Także tego... Ale że Dudka nie wzięli na mundial?"
rado123F1
 
Dołączył(a): Pn lip 13, 2009 17:17
Lokalizacja: Prudnik

Postprzez MarekW So sie 22, 2009 14:41  Re: Przed GP Europy 2009

Master napisał(a):
MarekW napisał(a):musi pokonać Heidfelda - walczy o kontrakt z innym zespołem.


Kubica nie musi pokazywać, że jest lepszy od Heidfelda :P

Nam, Polakom, to wydaje się oczywiste, ale zapewniam Cię, że ludzie innych narodowości nie mają takiego bezwarunkowego przekonania. Tak więc nadal uważam, że Kubica MUSI pokonać Nicka.
MarekW
 
Dołączył(a): Pn kwi 18, 2005 20:44
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Dale65 So sie 22, 2009 14:51  Re: Przed GP Europy 2009

Kubica rozgromił Nikusia przed rokiem, wygrał wyścig czego Nick przez całą swoją długą karierę nie dokonał, co jeszcze RK ma udowadniać nad Nickiem?
Dale65
 
Dołączył(a): So kwi 05, 2008 17:32

Postprzez Pokwa So sie 22, 2009 14:53  Re: Przed GP Europy 2009

Rzeczywiście go rozgromił :D 15 punktów. "Jesteś tak dobry jak Twój ostatni wyścig" ;)
Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Postprzez fletcher So sie 22, 2009 15:00  Re: Przed GP Europy 2009

No i zwycięzcę już znamy. Tylko awaria może odebrać Hamiltonowi kolejne zwycięstwo. Robert startuje z brudnej strony i jak nie będzie miał dobrego startu to Nick go wyprzedzi. Przed kierowcami BMW sami szybcy zawodnicy i bez pomocy losu to na punkty nie ma co liczyć. :(
Avatar użytkownika
fletcher
 
Dołączył(a): N lip 26, 2009 20:20

Postprzez Master So sie 22, 2009 15:02  Re: Przed GP Europy 2009

Pokwa napisał(a):Rzeczywiście go rozgromił :D 15 punktów.


Dlaczego się kompromitujesz i stawiasz siebie w złym świetle? Ile Nikuś stanął na podium w 08? Nie umiesz już atakować i brakuje Ci swojego poparcia. Zważ na równość Kubicy, a na nieregularność Heidfelda i na jego fuksa. Przepraszam bardzo, ale taktyka na 1 pit w Kanadzie dała mu 2 miejsce, a startował z ponad 10 pola. To śmieszne, bo co innego jak wygrywa kierowca startujący z P3,P2, a co innego jak jakiś farciarz przywozi do mety zwycięstwo, a startował z końca stawki! Wg. nikogo Heidfeld coś pokazał w sezonie 08.

Pokwa napisał(a):"Jesteś tak dobry jak Twój ostatni wyścig" ;)


Bzdura, poezja wyciągnięta z zakurzonej półki. To beznadziejne wypowiadać się kompletnie nieobiektywnie: trzeba spojrzeć na różne okoliczności - choćby to, że Nickowi zaleją 100kg i fuksem zdobędzie sobie punkt albo to, że Kubica ma słaby samochód i nic nie może pokazać i nie ważne, że jest gorszy od Heidfelda. Zespół, który wie że jest dobry, posiada konkurencyjne auto również posiada wiedzę, że Kubica w dobrym samochodzie to prawdziwy killer. Nie idzie Ci przegadać, bo drwisz z nieszczęścia swojego rodaka. Zarzucanie durnymi związkami frazeologicznymi, które są tylko po to, aby nauczyciele mieli czego uczyć w szkołach. Teraz ja Ci zarzucę frazeologią, może poznasz coś nowego: "Z gó*na to i rzeźbiarz posągu nie wyrzeźbi".

Myślałem, że umiesz się poprzeć logicznymi, dobrymi argumentami, ale Twoim sposobem na poparcie swojego stanowiska jest zarzucanie poezją z podręcznika języka polskiego...
Ostatnio edytowano So sie 22, 2009 15:08 przez Master, łącznie edytowano 1 raz
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości