Przed GP Europy 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez kemot Cz sie 20, 2009 7:45  Przed GP Europy 2009

Obrazek
Tu są godziny transmisji w tv.
Wypowiadać się lenie o nadchodzącym wyścigu ; d
Szkoda, że niestety będzie to najnudniejszy wyścig sezonu i może, dobrze, że nie będę go w stanie obejrzeć.
Najbardziej jestem ciekaw, jak pojedzie Raikkonen, na którego to zespół teraz postawi.
Po jednej z wypowiedzi Baodera mniemam, że on nie zdobędzie żadnych punktów, a tylko dojedzie do mety, no ale zobaczymy.
Dalej mi się nie chce pisać, bo mi się spać chce :D
Ostatnio edytowano Cz sie 20, 2009 8:16 przez kemot, łącznie edytowano 1 raz
Poza tym uważam, że bartoszcze powinien zostać zbanowany...
kemot
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 0:34
Lokalizacja: Zgorzelec

Postprzez e-Manitou Cz sie 20, 2009 8:06  Re: Przed GP Europy 2009

kemot napisał(a):Szkoda, że niestety będzie to najnudniejszy wyścig sezonu i może, dobrze, że nie będę go w stanie obejrzeć.


Dla mnie, po czterotygodniowym poście nawet wyścig po prostej na lotnisku byłby rarytasem :D Poza tym Walencja ma ciekawą architekturę :D
Tak na serio to mnie osobiście najbardziej ciekawi postawa "debiutantów" oraz czy Lewis utrzyma formę z ostatniego GP. Podobno Maki mają mieć nawet jakieś poprawki zatem chyba będzie on jednym z faworytów.
W8 4 F1 2010 by Codemasters
Avatar użytkownika
e-Manitou
 
Dołączył(a): N lis 02, 2008 11:04

Postprzez Arnulf Cz sie 20, 2009 9:06  Re: Przed GP Europy 2009

Wyścig będzie jednocześnie nudny i ciekawy :razz: . Nudny, bo pewnie tak jak przed rokiem w samym wyścigu niewiele się będzie działo. A ciekawy, bo zupełnie nie wiadomo kto ma największe szanse go wygrać. McLaren na Węgrzech pokazał się ze świetnej strony i pewnie także w GP Europy będą mocni. Podobnie Ferrari, które już od kilku GP odnoszą dobre wyniki, jednak do zwycięstwa wciąż im czegoś brakuje. Red Bull pewnie też będzie walczył o zwycięstwo. Ciekawe czy Brawn przerwie serię słabych GP, w ostatnich 3 wyścigach zdobyli tylko jedno miejsce na podium. Wymieniona czwórka zespołów ma chyba największe na wygranie wyścigu.

Ale po cichu liczę na jakiegoś niespodziewanego zwycięzcę. Williams od kilku GP za sprawą Rosberga odnosi równe wyniki. Przed rokiem zdobyli na tym torze 1 punkt, a samochód mieli dużo słabszy niż obecnie (więc pewnie tor im pasuje). Mam nadzieję na dobry wynik Brytyjczyków. Wielką niewiadomą jest także Toyota, która na jednym torze zdobywa dużo punktów, a na innym ciągnie się gdzieś w środku stawki. BMW pewnie tak jak w całym sezonie niewiele zawojuje. Natomiast jestem ciekawy formy Renault. W poprzednim wyścigu startowali z PP (co prawda, Alonso miał mniej paliwa, ale w innych wyścigach też miał mało, a startował gdzieś w środku stawki), zobaczymy jak będzie w Walencji. Może jakieś punkty zdobędzie Force India? :grin:

Ciekawy jestem formy Badoera i Grosjeana. O ile Włoch chce dojechać do mety, to Francuz na pewno liczy na jakieś punkty lub przynajmniej dobry występ. Oby tylko okazał się lepszy od Piquet'a (czyli wszedł do Q2 :P) to będę zadowolony.
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez Dżejson Cz sie 20, 2009 9:10  Re: Przed GP Europy 2009

Pamiętajcie, że w Walencji różnice między zespołami powinny się mocno zatrzeć. Może być jakaś sensacja ;)
Dżejson
 
Dołączył(a): Pn sie 04, 2008 23:34

Postprzez Dale65 Cz sie 20, 2009 9:28  Re: Przed GP Europy 2009

Będzie wiało nudą na kilometr(y) ale i tak obejrzę, bo po powrocie z wakacji do początku września jest już tylko nuda. O ile oczywiście nie usnę po kilku minutach.
Dale65
 
Dołączył(a): So kwi 05, 2008 17:32

Postprzez SpeedyGonzales Cz sie 20, 2009 9:51  Re: Przed GP Europy 2009

Ja chce zobaczyć jak sprawdzi się Grosjean w porównaniu do Alonso. I ogólnie liczę na dobry weekend dla Renault i BMW. :wink:
"We know the car is nowhere being a front-row car yet," says Renault's engineering chief Alan Permane. "It's there because of Robert."
SpeedyGonzales
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 15:33
Lokalizacja: Łódź

Postprzez mfm Cz sie 20, 2009 9:54  Re: Przed GP Europy 2009

Grosjean myślę, że podobnie jak Algersuari na Węgrzech zajmie ostatnią pozycję w kwalifikacjach, a czas treningów spędzi na zapoznaniu się z samochodem i jakotakim go ustawieniu. Możliwa jest oczywiście wyższa pozycja, aczkolwiek nie sądze by Roma dotarł do Q2.
mfm
 
Dołączył(a): Wt kwi 14, 2009 12:39

Postprzez Chłodny Cz sie 20, 2009 9:55  Re: Przed GP Europy 2009

Ja jeszcze żadnego wyścigu nie przespałem i mam nadzieję na podtrzymanie tej passy :twisted: Jest wiele niewiadomych jak i wielu faworytów. Red Bull, Brawny jak i Hamilton czy Raikkonen którzy ostatnio pokazują formę. Są oczywiście kolejni debiutanci - czyli Grosjean i Badoer (o ile tego drugiego można debiutantem nazwać...).
Avatar użytkownika
Chłodny
 
Dołączył(a): Cz cze 26, 2008 10:46
Lokalizacja: Ziemia

Postprzez Karol Cz sie 20, 2009 10:11  Re: Przed GP Europy 2009

BMW upatruje szanse w Jaime, Romku i Badoerze :-D Może niższej pozycji niż 17 nie zajmą :-)

Wiele zespołów zapowiada update, zobaczymy kto najlepiej odrobił prace domową, domniemywam że McMerc. Force India może się pokusić o ponowne odjechanie trupowi z Hinwil.
Bullshit stops when the clutch drops.
Avatar użytkownika
Karol
redaktor
 
Dołączył(a): Wt paź 30, 2007 21:30
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez Mati93 Cz sie 20, 2009 10:12  Re: Przed GP Europy 2009

Nareszcie jakiś wyścig, cztery tygodnie przerwy. zrobiły swoje, i teraz jak głupi czekam na jutrzejsze treningi żeby tylko popatrzeć na bolidy :-D Liczę, że RBR wygra, z Webberem na czele :) a Mclareny i Brawny gdzieś tam w oddali się doczołgają :-P


SpeedyGonzales napisał(a):Ja chce zobaczyć jak sprawdzi się Grosjean w porównaniu do Alonso. I ogólnie liczę na dobry weekend dla Renault i BMW. :wink:

:twisted: No to raczej nie licz :-P
Avatar użytkownika
Mati93
 
Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 12:49
Lokalizacja: Podlasie
GG: 8604191

Postprzez AutoryteT Cz sie 20, 2009 10:51  Re: Przed GP Europy 2009

BMW zapowiadało jakieś poprawki na ten weekend a na Singapur w ogóle mają mieć prawie całkiem nowy bolid..
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez Kubuś Fatalista Cz sie 20, 2009 11:25  Re: Przed GP Europy 2009

Carlo's napisał(a):
Wiele zespołów zapowiada update, zobaczymy kto najlepiej odrobił prace domową, domniemywam że McMerc.


W mojej opinii McLaren na tym torze będzie mieć problemy (znaczy podium mogą uznać za sukces). To nie jest tor który im leży tak jak Monako albo Hungaro. Silni mogą być znowu w Singapurze. Jeśli ktoś w czołówce ma namieszać to będzie to raczej Ferrari lub przy sprzyjających warunkach Williams.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez michu94 Cz sie 20, 2009 12:17  Re: Przed GP Europy 2009

http://f1.gpupdate.net/en/photolarge.ph ... =1102-3712 To skrzydło wyżej coś jest podobne do spoilera teamu Brawn GP.
Avatar użytkownika
michu94
 
Dołączył(a): Pn gru 29, 2008 12:06

Postprzez AutoryteT Cz sie 20, 2009 12:39  Re: Przed GP Europy 2009

Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez Marker Cz sie 20, 2009 12:43  Re: Przed GP Europy 2009

Są zmiany w skrzydle BMW.
Avatar użytkownika
Marker
 
Dołączył(a): Wt sie 04, 2009 13:42
Lokalizacja: Choroszcz
GG: 4354013

Następna strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron