GP Europy 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Angulo N sie 23, 2009 20:41  Re: GP Europy 2009

Wyścig jak wyścig, nigdy nie nudny. :-)
Gratuluję Rubensowi, należało mu się za te wszystkie niepowodzenia. Miał szczęście, że stratedzy Maka schrzanili sprawę, a właśnie stratedzy Maka: :evil: :evil: :zły: :arge: :mur: :arge: , nic dodać nic ująć. Między Lewisem i Rubensem byłaby walka do końca. Teraz nie wierzę w to co napiszę : Nawet bez błędu zespołu Lewisek nie wygrałby tego wyścigu! Rubens jechał mega szybkim tempem po Picie Hamiltona!
Kimi na miarę możliwości, w pitach pokonał resztę.
Heikki - Już straciłem do niego cierpliwość. W 2008r. miał dużo pecha przez co McLaren nie zdobył ani jednego dubletu, ale tutaj miały być 2 McLareny na podium i w idiotyczny sposób stracił 3 miejsce. Nie jest wart miejsca w McLarenie. :? :evil:
Z Jensonem stało się dokładnie to czego się obawiałem. Spaprał start, a potem już się mógł w d*** pocałować. Całe szczęście, że Redy bez punktów.
Poza tym pochwały dla Kubicy, Sutila, Fisichelli i Grosejana, a Badoer - :eek: :shock: :zdziwiony: :arge: :zombie: :dusi: :patelnia: totalne nieporozumienie.

SPIDER i Darth ZajceV - do cholery jasnej, nie prowokujcie mnie!!!
Oj, Masterku, Masterku Lewis już czeka na twój podpis :diabełek:
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez kemot N sie 23, 2009 20:48  Re: GP Europy 2009

Tak, jak przypuszczałem - nie obejrzałem wyścigu.
Dlatego mam pytanko: będzie jakaś powtórka na Polsacie Sport? Bo z reguły były, ale patrzę w program tv i coś nie widzę.
Poza tym uważam, że bartoszcze powinien zostać zbanowany...
kemot
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 0:34
Lokalizacja: Zgorzelec

Postprzez Marker N sie 23, 2009 20:50  Re: GP Europy 2009

Na Polsacie Sport nie będzie, lecz na PSE i owszem.
Avatar użytkownika
Marker
 
Dołączył(a): Wt sie 04, 2009 13:42
Lokalizacja: Choroszcz
GG: 4354013

Postprzez Pieczar N sie 23, 2009 20:57  Re: GP Europy 2009

Button coś ostatnio zniżke formy ma i to sporą. Od 4 wyścigów (pomijając Węgry) Baricz jest lepszy od niego na qualu i podczas wyścigu. Ten wyścig imho pogrzebał szanse puszkowym, będzie im teraz bardzo ciężko odrabiać, tym bardziej, że Mclaren i Ferrari są coraz mocniejsze (coś czuję, że na koniec sezonu te 2 zespoły będą rządzić). Słusznie nie rezygnowali z KERS.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Karol N sie 23, 2009 21:09  Re: GP Europy 2009

Co miało być napisane to już napisano. Ja tylko dodam od siebie że Rubens nie tylko był niesamowity w wyścigu, ale także na podium :wink: I to ucałowanie podium :-)
Bullshit stops when the clutch drops.
Avatar użytkownika
Karol
redaktor
 
Dołączył(a): Wt paź 30, 2007 21:30
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez kemot N sie 23, 2009 21:43  Re: GP Europy 2009

Pieczar napisał(a):Button coś ostatnio zniżke formy ma i to sporą. Od 4 wyścigów (pomijając Węgry) Baricz jest lepszy od niego na qualu i podczas wyścigu. Ten wyścig imho pogrzebał szanse puszkowym, będzie im teraz bardzo ciężko odrabiać, tym bardziej, że Mclaren i Ferrari są coraz mocniejsze (coś czuję, że na koniec sezonu te 2 zespoły będą rządzić). Słusznie nie rezygnowali z KERS.

Button coś kiedyś mówił, że specyfikacja po GP Hiszpanii mu nie za bardzo odpowiada, natomiast Rubensowi wprost przeciwnie - możliwe, że coś w tym jest.
Poza tym uważam, że bartoszcze powinien zostać zbanowany...
kemot
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 0:34
Lokalizacja: Zgorzelec

Postprzez OldHorse N sie 23, 2009 22:39  Re: GP Europy 2009

Kubicomaniak napisał(a):No właśnie , ten Badoer to wydaje się że to jakieś nieporozumienie , według mnie to on nawet na kierowcę testowego się średnio nadaje dla takiego zespołu jak Ferrari.


Źle Ci się wydaje, gdyby się nie nadawał, to by nie był.
Avatar użytkownika
OldHorse
 
Dołączył(a): Wt wrz 19, 2006 9:26
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Damian375 N sie 23, 2009 22:47  Re: GP Europy 2009

Bello86 napisał(a):Nudy ale Roberta to Nick dzis przepuscil.
Szkoda Hamiltona. Niestety tak to jest w Formule ze najwieksze geniusze kierownicy przegrywaja przez losia ktoremu placi sie kilkaset dolcow miesiecznie za przykrecanie kola pare razy w miesiacu.


To nie była raczej wina mechanika Mclarena, wydawało mnie się, że mechanik wyciągnął oponę z koca grzewczego i raz dwa musieli ją wymienić, może była lekko uszkodzona ?
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez buczu N sie 23, 2009 23:06  Re: GP Europy 2009

Nie masz racji. Wyraźnie było widać, że mechanicy dopiero wybiegają z oponami z garażu w momencie podjeżdżania HAM na stanowisko. Jeden z mechaników wręcz musiał czekać, aż HAM podjedzie, żeby z oponą podejść do bolidu. Wygląda na to, jakby byli spóźnienie z przygotowaniem się do obsługi bolidu HAM
Obrazek
D. Morelli: Robert ma bardzo silny charakter i przezwycięży to!!!
Avatar użytkownika
buczu
 
Dołączył(a): Pn sie 21, 2006 20:20
Lokalizacja: Nysa/Wrocław
GG: 6295396

Postprzez patgaw N sie 23, 2009 23:09  Re: GP Europy 2009

omg przeczytali byscie wypowiedzi po wyscigu to byscie nie musieli sie tu produkowac piszac jakies domysly ;o
Hamilton z Heikkim zamienili sie kolejnoscia pit stopow w ostatniej chwili i przez to mechanicy nie byli przygotowani. Znaczy 3 dalo rade, a jeden sie zamotal ;p
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Sanki Pn sie 24, 2009 9:06  Re: GP Europy 2009

http://www.youtube.com/watch?v=38gND5ZEmpY macie dokładnie tutaj.... .

PS: Trochę żenujące w innym temacie jest to, że wszyscy pisali o tym, że pan Borowczyk się pomylił co do problemu z maszyną tankującą, a tak na prawdę był problem z założeniem prawego przedniego koła.... . Śmieją się a sami lepiej nie widzieli :razz:
Obrazek
Sanki
 
Dołączył(a): N cze 10, 2007 19:01

Postprzez Anderis Pn sie 24, 2009 9:32  Re: GP Europy 2009

Sanki napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=38gND5ZEmpY macie dokładnie tutaj.... .


Na tym filmiku widać również, że i lewe, przednie koło było lekko "spóźnione". Zostało przykręcone około 10-10,5 sekundy po rozpoczęciu pit stopu.
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez Foxu Pn sie 24, 2009 9:44  Re: GP Europy 2009

Spodziewałem się ciekawszego wyścigu. Manewry wyprzedzania można policzyć na palcach jednej ręki... McLaren pojechał tak jak można się było tego spodziewać po sobotnich kwalifikacjach. Hamilton po wyścigu powiedział, że powodem ich porażki nie był przedłużony postój w boksach, tylko bolid Brawn GP :) Chociaż byłoby dużo ciekawiej, gdyby mechanicy nie zaspali i przynieśliby prawe przednie koło na swoje miejsce przed pistopem (który podobno miał być jedno okrążenie później, ale nie było pewności czy starczy paliwa). Wtedy nie wiadomo kto prowadziłby po drugiej rundzie postojów w boksach, a walka trwałaby z pewnością do samego końca. Jako kibic Ferrari cieszę się, że Kimi po raz drugi z rzędu dojechał na podium, ale wstyd mi Badoera ;) Oby na swoje domowe GP pomyśleli nad wyborem kierowcy na miejsce Badoera, bo chyba nie chcą się skompromitować przed swoją publicznością.
Foxu
 
Dołączył(a): Pn sie 24, 2009 9:39

Postprzez fordern Pn sie 24, 2009 10:10  Re: GP Europy 2009

Angulo napisał(a):Nawet bez błędu zespołu Lewisek nie wygrałby tego wyścigu


Nie waż się więcej pisać takich herezji, bo na stosie skończysz :diabełek:
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez patgaw Pn sie 24, 2009 10:17  Re: GP Europy 2009

Foxu napisał(a): Manewry wyprzedzania można policzyć na palcach jednej ręki...



Nie bylo zadnego, chyba ze liczyc RG na Badoerze :rotfl:
ewentualnie Webbera oddajacego pozycje Buttonowi ;p
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron