Przed GP Belgii 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Rubiq So sie 29, 2009 23:02  Re: Przed GP Belgii

Rubiq - chodzi o max speed z końca pierwszego sektora, czyli mógł kogoś za La Source "złapać".


Czyli pewnie chodzi o kogoś, kto z boksu właśnie wyjeżdżał.
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez patgaw So sie 29, 2009 23:06  Re: Przed GP Belgii

kemek napisał(a):Czyli zapewne "coś nabałaganił". :D


tak, przyznal ze popelnil maly blad.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Pokwa So sie 29, 2009 23:18  Re: Przed GP Belgii

Dżejson napisał(a):Sytuacja trochę jak w kolarstwie torowym czy jak to się tam zwie, że podjeżdża "lider" zespołu do kolegi, a ten go wyrzuca do przodu :P

@up - był przed nim, bo był na wyjazdowym, Fisico go dogonił (a może to Sutil poczekał ?), pojechał chwilę za nim żeby złapać tunel, jak już złapał to Sutil zjechał na bok, proste.


Ta konkurencja to madison. Jeśli tak było to niezły team work w Force India.
Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Postprzez barteks N sie 30, 2009 0:06  Re: Przed GP Belgii

Razor_3000 napisał(a):A ja mam dziwne uczucie że któryś bolid BMW rozbija się na starcie :P

Pewnie obaj się zderzą ze sobą :evil:
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez SirKamil N sie 30, 2009 0:14  Re: Przed GP Belgii

Coś mi mówi, że Nick może zrobić swój tradycyjny szał na starcie- po swojemu... po skrzydłach, bez lusterek i te sprawy- tylko może teraz dla odmiany nie na Robercie :wink:
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez Menuna N sie 30, 2009 8:04  Re: Przed GP Belgii

Dla wszystkich spragnionych aktualnej pogody na torze pragne poinformowax, ze choc jest zimno jak w psiarni, bo nie ma nawet 13 stopni, to niebo jest bezchmurne, a wrecz lazurowe. Nie wierzcie tez w oficjalny komunikat po sesji. Wczoraj rozmwialismy z Panem Lorkiem, ktory powiedzial ze Kubica jest usmiechniety i zadowolony, wiec jeśli problem był to pewnie już zniknal.
Zycze na koniec wszystim duzo emocji. Wypatrujcie bialo-czerwonych flag na pierwszym zakrecie, będziemy sie starac być zauwazalni :-)
Avatar użytkownika
Menuna
 
Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 18:03

Postprzez emwu N sie 30, 2009 8:25  Re: Przed GP Belgii

kurczę, nie wiem ja Wy, ale ja ze względu na to jak wyglądał qual, oczekuję na ten wyścig z największym w tym sezonie dreszczykiem emocji, porównywalnym jedynie do początkowego GP Australii :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
emwu
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 22:48

Postprzez Mati93 N sie 30, 2009 8:32  Re: Przed GP Belgii

Dziwisz się, sam qual przejdzie do historii, a takie ustawienie na starcie samo w sobie robi dreszczyk emocji :twisted:
Ja nie mogę już usiedzieć na miejscu, a co to będzie w wyścigu :-P

PS: Jak pojawi się przed wyścigiem reklama Bridgestone, to dziś jedna opona komuś strzeli, albo coś z nią będzie nie tak. Zobaczycie :)
Avatar użytkownika
Mati93
 
Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 12:49
Lokalizacja: Podlasie
GG: 8604191

Postprzez luk7779 N sie 30, 2009 9:06  Re: Przed GP Belgii

a może Nick przepuści Roberta tak jak w Walencji?
luk7779
 
Dołączył(a): Cz sie 06, 2009 14:06

Postprzez lubczyk N sie 30, 2009 9:09  Re: Przed GP Belgii

Teraz nie wchodzi to w opcję. To nie walka o punkciki czy nawet podium, to walka (jak to mówi Borówa) o coś więcej. A w przypadku BMW to więcej jest na wagę złota.
lubczyk
 
Dołączył(a): N lip 15, 2007 12:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Dale65 N sie 30, 2009 9:53  Re: Przed GP Belgii

Poza tym Heidfeld ma więcej paliwa, a Kubek problemy z tego co mówił, więc nie ma sensu żeby Heidfeld go przepuszczał
Dale65
 
Dołączył(a): So kwi 05, 2008 17:32

Postprzez impr N sie 30, 2009 9:54  Re: Przed GP Belgii

Tak, czy inaczej Nick będzie twardo twierdził, że każdy dobry wynik Roberta to tylko i wyłącznie jego zasługa :-)
Avatar użytkownika
impr
 
Dołączył(a): So lut 02, 2008 13:42
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Pocisk N sie 30, 2009 10:00  Re: Przed GP Belgii

Wracając do wątku mniejszej mocy w bolidzie Kubicy. Robert tutaj na pewno dojeżdża używaną jednostkę a nowy silnik oszczędza na Monze. Coś za coś - kompromis musi być.
Byłoby pięknie gdyby dzisiaj załapał się na podium :-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pocisk
 
Dołączył(a): N lip 06, 2008 23:59

Postprzez lubczyk N sie 30, 2009 10:07  Re: Przed GP Belgii

No a śmiesz twierdzić że tak nie jest ? ;]

Co do samego wyścigu to jednak liczę na porządny dorobek punktowy Fisichelli. Choć trzeba przyznać że ich tempo wyścigowe jest dość niezłe, a co za tym idzie, może jednak będziemy mieli niespodziewajkę, niczym wygrana Vettela na Monzy A.D 2008, na pewno było by to świetne dla tego sezonu, który i tak jest okropnie ciekawy.
Co do BMW, to jeśli Nickowi nic się nie przytrafi to myślę że podium możliwe. Kubica, on ma dość ciężko na starcie. Mimo że prosta do pierwszego zakrętu jest krótka, to Kimi ma kers, i nie zawaha się go użyć, jak nie na prostej start/meta, to potem ma koło 1,5 km na kers. U Kubicy liczę na punkty.
Jest jeszcze Trulli. On musi pokazać Toyocie, że powinni go zatrudnić na następny sezon, i chłop musi coś w tym sezonie osiągnąć. Dlaczego miał by nie wygrać właśnie w Belgii ?
lubczyk
 
Dołączył(a): N lip 15, 2007 12:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez patgaw N sie 30, 2009 11:08  Re: Przed GP Belgii

barteks napisał(a):
Razor_3000 napisał(a):A ja mam dziwne uczucie że któryś bolid BMW rozbija się na starcie :P

Pewnie obaj się zderzą ze sobą :evil:


o ile Kubica nie wyprzdzi Heidfelda to raczej tak sie nie stanie, bo wtedy nie bedzie okazji zeby Robert uderzyl go tak jak na Nurburgringu 2007 :P
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron