Przed GP Belgii 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez barteks N sie 30, 2009 11:41  Re: Przed GP Belgii

SirKamil napisał(a):Coś mi mówi, że Nick może zrobić swój tradycyjny szał na starcie- po swojemu... po skrzydłach, bez lusterek i te sprawy- tylko może teraz dla odmiany nie na Robercie :wink:

Nick zazwyczaj kasował Roberta na starcie, jak Polak znajdował się z przodu, więc teraz powinno być spokojnie ;)

@up, właśnie to miałem na myśli :)
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Sikorex N sie 30, 2009 11:46  Re: Przed GP Belgii

Jakoś nie widziałem wag bolidów na stronie...

Wyścig zapowiada się niesamowicie. Myślę że walka rozstrzygnie się między Jarno, Rubensem, może może Heidfeld. A jak spadnie deszcz to mórowany faworyt dla mnie to Heidfeld.
Nie wiecie co z tym silnikiem Roberta, wczesniej ktoś napisał prosto z Belgii że jest chyba dobre bo Robert uśmiechnięty :)
Avatar użytkownika
Sikorex
 
Dołączył(a): Śr mar 05, 2008 14:51
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez haha_xd N sie 30, 2009 11:49  Re: Przed GP Belgii

Co do samego wyścigu to jednak liczę na porządny dorobek punktowy Fisichelli. Choć trzeba przyznać że ich tempo wyścigowe jest dość niezłe, a co za tym idzie, może jednak będziemy mieli niespodziewajkę, niczym wygrana Vettela na Monzy A.D 2008, na pewno było by to świetne dla tego sezonu, który i tak jest okropnie ciekawy.

Musisz przyznać, że zwycięstwo Fisichelli jednak będzie większą niespodzianką niż Vettela prawie rok temu. :wink:
F1 doesn't miss Schumacher.
Przeglądarka Opera - z wersji na wersję coraz lepsza.
Avatar użytkownika
haha_xd
 
Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 18:44
Lokalizacja: Mielec

Postprzez Darkat N sie 30, 2009 11:59  Re: Przed GP Belgii

tym bardziej że ma być sucho i nie wszystko zależy od kierowcy ale i od bolidu. Oj będzie musiał z siebie dać wszystko i jeszcze więcej żeby wygrać. Jakoś w to nie wierzę po dotychczasowych występach ale kto się wczoraj spodziewał że PP będzie jego
Darkat
 
Dołączył(a): So sie 23, 2008 21:40

Postprzez lubczyk N sie 30, 2009 12:01  Re: Przed GP Belgii

No tak. W tamtym roku Toro Rosso punktowało dość regularnie od GP Monaco. A Force India nie zdobyło jeszcze ani jednego punkciku. Choć gdyby dzisiaj nawet nie mówię o wygranej ale stanęli na podium, to było by tak pozytywne "kopnięcie w tyłek" że na pewno stali by się czymś na wzór Toro Rosso z zeszłego roku.
lubczyk
 
Dołączył(a): N lip 15, 2007 12:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez craig N sie 30, 2009 12:11  Re: Przed GP Belgii

Gdzie są teraz ci szczekacze, którzy w samych najgorszych rzeczach wypowiadali się o BMW? No gdzie? Jak macie coś do powiedzenia odnośnie formy BMW, to walcie teraz. Niby jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale za chwilę jest Monza, na której BMW zapewne również będzie się dobrze spisywało ze względu na podobną charakterystykę toru. Potem będą poprawki, które, jak widać, dużo dają. Mistrzostwa już nie będzie, ale o zwycięstwa można powalczyć nawet w dwóch ostatnich wyścigach. Decyzja o odejściu okazuje się zbyt pochopną.

Jak dobrze pójdzie to BMW może się dzisiaj pokusić nawet o dublet. Jeżeli Robertowi wyjdzie start może nawet wygrać, w przeciwnym razie liczę co najwyżej na 4-5 miejsce w wyścigu. Brawny widać, po farciarskim początku sezonu tracą impet i wygląda na to, że Jenson Button będzie jednym z najgorszych mistrzów w historii, o ile nie łyknie go średniak Barichello
Ustalając szanse zespołów w tym roku weźcie pod uwagę wasze typy na sezon poprzedni.
craig
 
Dołączył(a): N sty 13, 2008 16:10

Postprzez l00kers N sie 30, 2009 12:17  Re: Przed GP Belgii

Jasne akurat Nick może po starcie byc juz daleko z przodu, startuje podobnie jak Robert z czystej strony toru, ale Kubica ma za plkecami Raikonena z KERS na pokładzie. PO t1 wg mnie kolejnośc to:
1 FIS
2 HEI
3 TRU
4 BAR
5 RAI
6 KUB
Avatar użytkownika
l00kers
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 15:04
GG: 9474518

Postprzez Dżejson N sie 30, 2009 12:38  Re: Przed GP Belgii

craig napisał(a):Gdzie są teraz ci szczekacze, którzy w samych najgorszych rzeczach wypowiadali się o BMW? No gdzie? Jak macie coś do powiedzenia odnośnie formy BMW, to walcie teraz.

Szkoda, że Albert zrobił aero na tylko 2 tory z kalendarza.

craig napisał(a):Brawny widać, po farciarskim początku sezonu tracą impet i wygląda na to, że Jenson Button będzie jednym z najgorszych mistrzów w historii, o ile nie łyknie go średniak Barichello


:rotfl: :rotfl: :rotfl: Proszę Cię, skończ ;)

EDIT : kochany Polsat :rotfl: "Replay obejrzeliście, dzięki firmie Rexona" :rotfl: :rotfl:
Ostatnio edytowano N sie 30, 2009 12:51 przez Dżejson, łącznie edytowano 1 raz
Dżejson
 
Dołączył(a): Pn sie 04, 2008 23:34

Postprzez slipstream N sie 30, 2009 12:39  Re: Przed GP Belgii

Gdzie są teraz ci szczekacze, którzy w samych najgorszych rzeczach wypowiadali się o BMW? No gdzie? Jak macie coś do powiedzenia odnośnie formy BMW, to walcie teraz.

Gdzie są teraz ci szczekacze, którzy w samych superlatywach pisali jak to BMW podąża słuszną drogą rozwoju i jest w ogóle najmądrzejsze jak chodzi o przygotowania do przyszłego sezonu? Gdzie CI wszyscy którzy dali się pociąć że BMW bardzo dobrze przygotowuje się i w dodatku świadomie na następny sezon i jak ślepe durnie dawały się zwodzić BMW jak dzieci, a i w ogień za nich by poszli? No gdzie? :-P

A ja poszczekam owszem — więcej w tym szczęścia z charakterystyką toru, bo przecież nikt mi nie wmówi że to taki świetny, świadomy rozwój BMW :rotfl:
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez gregoff N sie 30, 2009 13:12  Re: Przed GP Belgii

To co zrobił Kimas to się należy kara. Sorry, że w trakcie wyś cigu. Ale zyskał dzięki tak szerokiemu wyjazdowi poza tor prędkości. Dla mnie kara powinna być bez dwóch zdań. Po wyścigu będzie dużo dyskusji o tym jak zawodnicy pokunją na spa ten pierwszy zakręt...
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez slipstream N sie 30, 2009 13:13  Re: Przed GP Belgii

Po wyścigu będzie dużo dyskusji o tym jak zawodnicy pokunją na spa ten pierwszy zakręt...

Coś jak Massa z wyprzedzeniem Kubicy na Fuji w 2007, czy problem pierwszego zakrętu na A1-Ringu... no ale cóż, przejdzie to pewnie bez echa, bo już na spa tak robili.

No ale żeby uniknąć gorących głów z emocji, temat zamykany.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron