Przed GP Włoch 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Campeon So wrz 12, 2009 19:24  Re: Przed GP Włoch

Jak się okazuje w Brawnie wciąż się zastanwiają nad wymianą skrzyni biegów w samochodzie Rubensa Barrichello, co wiązałoby się oczywiście z cofnięciem od pięć pozycji na starcie. Twierdzą, że teraz muszą przekalkulować czy im się opłaca wymienić, czy może podjąć ryzyko i nie wymieniać tej trefnej skrzyni. Jeszcze może się okazać, że Baricz będzie startował z pozycji dziesiątej.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Kamil F1 So wrz 12, 2009 19:28  Re: Przed GP Włoch

Ee tam wygra Hamilton PP + Kers, szybki McL i wydaje mi się największym faworytem jutrzejszego wyścigu tutaj liczy się szybkość ;) A im lżej tym szybciej :P
http://f1forum.formula1.pl/index.php :)

^^F1> tam mnie znajdziesz :D
Avatar użytkownika
Kamil F1
 
Dołączył(a): Pn lut 19, 2007 10:56
Lokalizacja: Wieluń
GG: 7218555

Postprzez Campeon So wrz 12, 2009 19:39  Re: Przed GP Włoch

Ja bym faworyta upatrywał raczej w Kovalainenie. Również ma KERS, a więc po pierwszym zakręcie powinien być trzeci, może nawet drugi, ma dużo paliwa i prawdopodobnie na jeden pit stop będzie jechał. Na Monzy wizyta na pasie serwisowym zabiera bardzo dużo czasu, zatem to jest na niekorzyść pierwszej trójki, która obrała strategię dwóch postojów. Barrichello ma jeszcze szanse, ale nie wiadomo co ze skrzynią biegów - jeśli zdecydują się na wymianę, to Brazylijczyk może zapomnieć o zwycięstwie, a nawet o podium.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez horch So wrz 12, 2009 19:51  Re: Przed GP Włoch

Zauwazyl ktos, ze Windsor znowu przeprowadza konferencje z pierwsza trojka kierowcow?
Avatar użytkownika
horch
 
Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 23:20

Postprzez marrak So wrz 12, 2009 19:57  Re: Przed GP Włoch

Tak defensywnego Q3 to dawno chyba nie bylo. 7 kierowcow walczylo o P4 :P
A wczesniej BMW pokazalo dlaczego w 2010 nie beda dostarczac silnikow :hihi: BMW-POWER
No i 2 cysterny to standard w takich sytulacjach
Liuzzi -> wejscie smoka oby tylko przejechal jutro wiecej niz 1. zakret :-)

P.S. deszczu i tak nie bedzie :-P i pewnie procesja :?
press the red button...
Avatar użytkownika
marrak
 
Dołączył(a): Pn maja 07, 2007 10:09
Lokalizacja: wlkp

Postprzez sceptyk So wrz 12, 2009 19:58  Re: Przed GP Włoch

W BMW mogli przegiąć z ustawieniami softu sterującego silnikiem.
Mocno chcieli.
sceptyk
 
Dołączył(a): Cz lut 28, 2008 20:37

Postprzez fletcher So wrz 12, 2009 19:59  Re: Przed GP Włoch

rafaello85 napisał(a):hehe, aż się boję patrzeć na walkę w pierwszej szykanie. :wink: Sutil kontra Raikkonen - do tej pory te pojedynki źle się kończyły :evil: Mam nadzieję, że jutro któryś z nich ( najlepiej Sutil :-P ) odpuści i nie dojdzie do żadnego zderzenia.

Spokojnie. Zanim dojadą do pierwszego zakrętu Sutil będzie już daleko z tyłu. :wink:
Avatar użytkownika
fletcher
 
Dołączył(a): N lip 26, 2009 20:20

Postprzez Noras So wrz 12, 2009 20:00  Re: Przed GP Włoch

fletcher napisał(a):
rafaello85 napisał(a):hehe, aż się boję patrzeć na walkę w pierwszej szykanie. :wink: Sutil kontra Raikkonen - do tej pory te pojedynki źle się kończyły :evil: Mam nadzieję, że jutro któryś z nich ( najlepiej Sutil :-P ) odpuści i nie dojdzie do żadnego zderzenia.

Spokojnie. Zanim dojadą do pierwszego zakrętu Sutil będzie już daleko z tyłu. :wink:


Tak samo wszyscy myśleli tydzień temu o Fisichelli :???:
Xabi się skończy, a Barca razem z nim!
Avatar użytkownika
Noras
 
Dołączył(a): Wt gru 30, 2008 20:43
Lokalizacja: Saint-Tropez

Postprzez Pokwa So wrz 12, 2009 20:04  Re: Przed GP Włoch

Boże, ale z Was *******. Dwa tygodnie temu wszyscy zachwycali się Fisim, a teraz wszyscy wieszają nad nim psy. Ponad połowa stawki na 1 stop :twisted:
Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Postprzez Arya So wrz 12, 2009 20:07  Re: Przed GP Włoch

rafaello85 napisał(a):hehe, aż się boję patrzeć na walkę w pierwszej szykanie. :wink: Sutil kontra Raikkonen - do tej pory te pojedynki źle się kończyły :evil: Mam nadzieję, że jutro któryś z nich ( najlepiej Sutil :-P ) odpuści i nie dojdzie do żadnego zderzenia.

Hmmm, w którymś wyścigu ostatnio widziałam Sutila za Kimim i nic się nie stało :-) Ale jakby się uprzeć, to cała pierwsza trójka jest wybuchowa, w końcu mieliśmy też całkiem sporo przykrych incydentów Raikkonen - Hamilton (Kanada, Belgia i Japonia w zeszłym roku) :grin:
MCNoras napisał(a):
fletcher napisał(a):
rafaello85 napisał(a):hehe, aż się boję patrzeć na walkę w pierwszej szykanie. :wink: Sutil kontra Raikkonen - do tej pory te pojedynki źle się kończyły :evil: Mam nadzieję, że jutro któryś z nich ( najlepiej Sutil :-P ) odpuści i nie dojdzie do żadnego zderzenia.

Spokojnie. Zanim dojadą do pierwszego zakrętu Sutil będzie już daleko z tyłu. :wink:


Tak samo wszyscy myśleli tydzień temu o Fisichelli :???:

Ale zauważ, że było koło niego mniej KERS-owców :-) Nie sądzę, żeby spadł bardzo daleko (chyba, że natknie się na jakieś zamieszanie), ale pewnie straci na starcie, szczególnie na rzecz dwóch Finów... Mamy tutaj spory kawałek prostej, duże pole do popisu dla KERS-u, powinni zdążyć sobie poradzić z Sutilem.
#5 #7
Avatar użytkownika
Arya
 
Dołączył(a): Cz lip 23, 2009 20:40
Lokalizacja: Łódź
GG: 37788836

Postprzez fletcher So wrz 12, 2009 20:17  Re: Przed GP Włoch

MCNoras napisał(a):
fletcher napisał(a):
rafaello85 napisał(a):hehe, aż się boję patrzeć na walkę w pierwszej szykanie. :wink: Sutil kontra Raikkonen - do tej pory te pojedynki źle się kończyły :evil: Mam nadzieję, że jutro któryś z nich ( najlepiej Sutil :-P ) odpuści i nie dojdzie do żadnego zderzenia.

Spokojnie. Zanim dojadą do pierwszego zakrętu Sutil będzie już daleko z tyłu. :wink:


Tak samo wszyscy myśleli tydzień temu o Fisichelli :???:

Wtedy były jeszcze cztery bolidy między nimi, a tym razem Kimi jest tuż za Sutilem.
Avatar użytkownika
fletcher
 
Dołączył(a): N lip 26, 2009 20:20

Postprzez Schumacher So wrz 12, 2009 20:41  Re: Przed GP Włoch

Fenomenalnie!!!

Jestem zachwycony postawą McLaren Mercedes i Adriana Sutila. Sześć Mercedesów w pierwszej siódemce jestem zdumiony i zachwycony po prostu unglaubliches Arbeit :lol:

A co do Fisiego to nie wątpię w jego talent to doświadczony kierowca i szanuję go za to jakim jest. Osobiście jednak uważam iż cena marzeń w tym przypadku jest niezwykle słona. Ma tu racje mówiąc iż bolid jest bardziej skomplikowany i na pewno nie łatwo jest się przyzwyczaić do nowego "środowiska". Marzenie i owszem się spełniło, ale czy nie przypadkiem zamienił stryjek siekierkę na kijek...

Tak jutro chcę dublet MERCEDESA!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
Schumacher
 
Dołączył(a): Wt wrz 18, 2007 11:01
Lokalizacja: Pszów
GG: 7542563

Postprzez buczu So wrz 12, 2009 20:47  Re: Przed GP Włoch

Dla Włocha Ferrari to świętość. Badoer wolał dojeżdżać na końcu, ale i tak chciał startować. A Fisicella spełnił swoje marzenie i jest szczęśliwy.
Obrazek
D. Morelli: Robert ma bardzo silny charakter i przezwycięży to!!!
Avatar użytkownika
buczu
 
Dołączył(a): Pn sie 21, 2006 20:20
Lokalizacja: Nysa/Wrocław
GG: 6295396

Postprzez sceptyk So wrz 12, 2009 20:55  Re: Przed GP Włoch

Ciekawe jak długo czerwoni będą szczęśliwi...
sceptyk
 
Dołączył(a): Cz lut 28, 2008 20:37

Postprzez OldHorse So wrz 12, 2009 21:02  Re: Przed GP Włoch

buczu napisał(a): A Fisichella spełnił swoje marzenie i jest szczęśliwy.


Myślisz, że gdyby wygrał "domowe" GP - być może ostatnie w karierze - w samochodzie FI, to byłby mniej szczęśliwy ? :o

Sądząc po wynikach kwalifikacji Sutila i Liuzziego, miał na to realną szansę. A Sutil pewnie coś znowu spieprzy i przegra.
Avatar użytkownika
OldHorse
 
Dołączył(a): Wt wrz 19, 2006 9:26
Lokalizacja: Olsztyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron