GP Singapuru 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Krystian792 N wrz 27, 2009 15:00  GP Singapuru 2009

Spodziewałem się czegoś lepszego, bo wyścig był trochę nudny, poza błędami Sutila, Rosberga, Vettela i jego latających częściami to nic się nie działo. Mogło być więcej wyprzedzeń w czasie wyścigu, bo kierowcy popełnili za dużo błędów, a manewry wyprzedzania zapewne bardziej zainteresowałyby widza. Dojechało 14 z 20. :zakrywa:

Krystian792; cytat z tematu 'Przed GP Singapuru 2009' napisał(a):Miałem sen, że będzie wypadek w boxach podczas weekendu w Singapurze. :P

Nom i Alguersuari pojechał sobie podczas tankowania paliwa. :rotfl: Nie mówiąc o błędach Sebastianka i Nico.

Hamilton - PP i wygrana, nie popełnił większych błędów.
Glock drugi, ładnie się spisał, a Ferrari gdzieś z tyłu. :|
Prowadzący Alonso w wyścigu - piękny widok. Podium Hiszpana bardzo mnie cieszy, bo bolid Renault'a nie spisuje się w tym sezonie najlepiej. :brawo: Szkoda, że Grosjean dostał rozwolnienia i się wycofał z race. :rotfl:
Kubica 8 miejsce, czyli maksimum do osiągnięcia w tym szrocie z super extra pakietem aerodynamicznym.
Ostatnio edytowano N wrz 27, 2009 15:06 przez Krystian792, łącznie edytowano 2 razy
Podpis na urlopie.
Avatar użytkownika
Krystian792
 
Dołączył(a): So sie 29, 2009 17:44

Postprzez craig N wrz 27, 2009 15:03  Re: GP Singapuru 2009

Potwierdziło się, że Vettel ma nieróno pod kopułą. Rozczarowujący wyścig. Drewniany Glock na 2. miejscu. Pech Kubicy.
Ustalając szanse zespołów w tym roku weźcie pod uwagę wasze typy na sezon poprzedni.
craig
 
Dołączył(a): N sty 13, 2008 16:10

Postprzez Mati93 N wrz 27, 2009 15:04  Re: GP Singapuru 2009

Miałem większą nadzieje że wyścig będzie ciekawszy :-P
Hamilton brawo, rzadko to pisze, ale Mclaren odwalił kawał dobrej roboty, należało się :twisted:
Glock Brawo !!! liczyłem w końcówce na błąd Lewisa :-P, chciałem aby Glock wygrał.
Alonso znów lekki fart :P
Vettel - coś ty chłopie zrobił...
BrawnyGP- mistrz już w kieszeni.
Kubica - SC znów mu popsuł wyścig, mogło być 6 miejsce.
Najbardziej szkoda Rosberga, bo chłop miał szanse na wygraną, no ale trudno...

Przepraszam, że to napisze:
Alonso, zachował się po chamsku...
Ostatnio edytowano N wrz 27, 2009 15:09 przez Mati93, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Mati93
 
Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 12:49
Lokalizacja: Podlasie
GG: 8604191

Postprzez Damian375 N wrz 27, 2009 15:08  Re: GP Singapuru 2009

Jeżeli teraz Ktoś powie, że Robert nie potrafi jeździć agresywniej to ja chyba nie wiem co zrobię :D.
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez Wojtek N wrz 27, 2009 15:09  Re: GP Singapuru 2009

Strasznie nudny wyścig. Cały weekend Kubek miał pecha, ale przynajmniej jest punkcik :)
Avatar użytkownika
Wojtek
 
Dołączył(a): Pt mar 14, 2008 3:32

Postprzez Master N wrz 27, 2009 15:10  Re: GP Singapuru 2009

No i widzicie? :diabełek: Mówiłem Wam, że wygra Hamilton :D Kolejny raz potwierdził, że jest mistrzem świata i pojechał genialny wyścig. McLaren przygotował świetne poprawki do swojego samochodu, a Hamilton bardzo dobrze to wykorzystać i wygrał :D


Ogółem wyścig bardzo nudny, końcówkę oglądałem z zamkniętymi oczami bo chciało mi się spać. Nic się nie działo kompletnie i po raz kolejny powtórzę - Herman Tilke to pseudo architekt.
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Epik N wrz 27, 2009 15:12  Re: GP Singapuru 2009

hehe kto jeszcze zauważył, że podczas czekania na wejście na podium, Alonso otworzył se puszkę Coca - Coli:P? odłożył ją oczywiście tak żeby loga nie było widać:P
Avatar użytkownika
Epik
 
Dołączył(a): Pn lut 27, 2006 11:55
Lokalizacja: Rybnik
GG: 4544101

Postprzez Anderis N wrz 27, 2009 15:13  Re: GP Singapuru 2009

Rosberg sam sobie winny, że stracił drugie miejsce, ale miał sporego pecha, że karę dostał akurat tuż przed neutralizacją, bo gdyby nie Sutil, to Nico skończyłby wyścig w okolicach Vettela.

Swoją drogą wydawało mi się, że Sutil za wcześnie chciał wrócić na tor. Jeśli mam rację, to było to nieodpowiedzialne zachowanie Adriana i powinien dostać karę.

Spodziewałem się Glocka na podium po wczorajszych kwalifikacjach. Toyota ostatnio zazwyczaj miała znacznie lepsze tempo wyścigowe, niż kwalifikacyjne.

Po qualu mało kto się spodziewał, że sytuacja Buttona będzie w mistrzostwach wyglądała tak dobrze, jak wygląda.

Wyprzedzać trudno było na tym torze. :zakrywa: Ale jak na wyścig bez wyprzedzania, to całkiem ciekawy moim zdaniem.
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez Master N wrz 27, 2009 15:17  Re: GP Singapuru 2009

No właśnie, gdyby nie akcje Rosberga to wyłączyłbym telewizor.

Brawa dla Hamiltona! :popijawa:
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Lukas N wrz 27, 2009 15:17  Re: GP Singapuru 2009

Srebrni ole!!! :D :D Idealny wyścig Lewisa :)
Co do Alonso - pogratulował Lewisowi więc nie ma o co robić krzyku ;)
Ten tor, szczególnie przy boxach jest wybitnie zaprojektowany do jazdy na odwrót... Ciekawy pomysł wykonawcy z popsuciem tego.
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez rado123F1 N wrz 27, 2009 15:18  Re: GP Singapuru 2009

Wyścig średni, jeden SC i triumf Hamiltona. Kubica miał troche pecha z SC, bo mogło być lepiej. Ale przynajmniej jeden punkt cieszy. Szczególnie, że miał pod koniec problemy z bolidem. Na podium niespodzianki - Glock i Alonso. Ferrari po słabym qualu przeciętny wyścig i bez punktów. Rosberg i Vettel szanse na ,może nawet zwyciestwo, pogrzebali przez swoje błędy. Na błędzie Vettela skorzystał Brawn który niewiele stracił do niego. Za tydzień Suzuka i mam nadzieję, że więcej emocji
"Także tego... Ale że Dudka nie wzięli na mundial?"
rado123F1
 
Dołączył(a): Pn lip 13, 2009 17:17
Lokalizacja: Prudnik

Postprzez Chłodny N wrz 27, 2009 15:18  Re: GP Singapuru 2009

Ano pił Coca-Colę - czyżby jakieś odniesienie do tego co robił Kimi w Malezji? :-) Wyścig ogólnie nudnawy, poza pierwszymi zakrętami po starcie i SC nie działo się nic prócz błędów tych którzy mogli powalczyć czyli Rosberga i Vettela. Kubica punkcik, Brawny po majstrów, dużo problemów technicznych, Ferrari słabo. Choc w końcówce tempo Raikkonena było obiecujące. Hamilton PP i wygrana, niech się tylko tegoroczny wysiłek w poszukiwaniu wygranych nei odbije na kolejnym sezonie.
Avatar użytkownika
Chłodny
 
Dołączył(a): Cz cze 26, 2008 10:46
Lokalizacja: Ziemia

Postprzez Pokwa N wrz 27, 2009 15:18  Re: GP Singapuru 2009

Alonso pogratulował Hamiltonowi. To red. Kochański jest ślepy... :???:
Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Postprzez Doki N wrz 27, 2009 15:18  Re: GP Singapuru 2009

Mati93 napisał(a):Alonso, zachował się po chamsku...



ponieważ? nie podał ręki temu czarnemu co wygrał? nie pamiętam nazwiska, ale taki śmieszny chłopczyk z idiotycznie obciętymi włosami, mam nadzieję, że wiecie o kogo mi chodzi (sorry, ale nie interesuję się nazwiskami mało znaczących kierowców)

ja bym chciał się dowiedzieć, o co miał pretensje Rosberg do Alguersuariego? że mu ustąpił i przepuścił??
Doki
 
Dołączył(a): Cz lip 03, 2008 21:53
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Barti N wrz 27, 2009 15:18  Re: GP Singapuru 2009

Najładniejsze GP pod względem wizualnym... ale niczym mnie nie porwało, było nudne mimo momentami dużego zamieszania.

Największy plusy dla punktujących za solidy wyścig, poza Vettlem.

Na minus Sutil który kolejny raz pokazuje że kierowca z niego bardzo przeciętny. Alguersuari katastrofa...

Jeszcze jedna sprawa. Komentarz polsatu osiągnął dzisiaj poziom dna. Ja rozumiem, że może być ciężko komentować wyścig ze studia... ale nic nie usprawiedliwia pewnych wpadek. Np. to że nie wiedzieli o problemach Heidfelda przed startem. Moment kiedy długi czas była żółta flaga na torze i nastąpiła walka kierowców FI z rywalami, wtedy nie ogarniali sytuacji.. czy też na koniec kiedy snuli podejrzenia co do Alonso jakoby nie pogratulował Hamiltonowi... a przecież wyraźnie to zrobił.

Żenada, za dużo siedzą w LT a nie potrafią uważnie oglądać relacji...
Obrazek
Avatar użytkownika
Barti
 
Dołączył(a): Wt kwi 17, 2007 8:36
Lokalizacja: Kraków

Następna strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron