GP Japonii 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez slipstream N paź 04, 2009 11:57  Re: GP Japonii 2009

Widać było to co do zupy ma zrobić każdy kierowca wyścigowy kiedy się ściga adekwatnie do sytuacji w jakiej się znajduje (opony, paliwo etc.) :-P

Zresztą, cała ta sytuacja jaką odwaliliście w tym temacie przypomina mi lamenty w podstawówce że ktoś dostał ocenę bardzo dobrą, ale rodzice oburzają się jakim prawem ktoś śmiał wystawić bdb a nie celujący bo ich dziecko jest wybitne... 'Rodzice' moi kochani.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Voodoo N paź 04, 2009 12:07  Re: GP Japonii 2009

SPIDER napisał(a):Strasznie irytuje mnie mówienie, że Kubica jest wielki, świetny, najlepszy, bo coś tam w wyscigu walczył. Może dla ślepo zapatrzonej w niego hordy fanów jest to zauważalne, bo mnie to nie rusza. Nie zdobył punktów.

Ja swojej opinii nie wypowiem, ale mam rozumieć, że dobry jest tylko ten, kto akurat punkty zdobywa? :przewraca:
To Piquet w GP Niemiec 2008 był wielką gwiazdą...
Avatar użytkownika
Voodoo
 
Dołączył(a): Śr lip 15, 2009 18:53

Postprzez fibon N paź 04, 2009 12:09  Re: GP Japonii 2009

Najprostsza statystyka wskazuje, że Kubica startował z 9. pozycji i zakończył na 9. Aby uznać wyścig za rewelacyjny trzebaby się przesunąć o kilka pozycji. Tragedii też nie było, bo nic nie stracił. Tak więc wyścig można uznać za 'normalny', bez szału.
fibon
 
Dołączył(a): Wt kwi 14, 2009 20:09

Postprzez chmiel N paź 04, 2009 12:11  Re: GP Japonii 2009

incar napisał(a):Swoja droga Button chyba nie zasluguje na tytuł, jak nie idzie wszystko po jego myśli to chłopak sobie nie radzi i cala sytuacja troche go przytłacza.

A Vettel czy Barrichello zasługują? Wg mnie zasługują jeszcze w mniejszym stopniu od Buttona. Vettel potrafi być bardzo szybki, jednak popełnia jeszcze sporo błędów, tracąc przez to wiele punktów. Barrichello natomiast został tak zdominowany na początku przez Jensona (który mógł być trochę faworyzowany, ale bez przesady), że nawet lepsza dyspozycja Brazylijczyka w kilku poprzednich wyścigach nie sprawi, że będę uważał go za tego lepszego w tym sezonie w Brawn GP. Jenson wpadł w spory dołek w środku sezonu, jednak teraz jakby z niego powoli wychodził, jeżdżąc na poziomie Rubensa w ostatnich 3 wyścigach. Nie należy też przez ten dołek kompletnie zapominać o pierwszej części sezonu, kiedy dominował w świetnym stylu. Zgadzam się z opiniami, że będziemy mieli w tym sezonie jednego z najsłabszych Mistrzów Świata w historii F1, jednak gdyby Button dowiózł do końca prowadzenie w klasyfikacji (a tak pewnie się stanie), to wg mnie tytuł ten zdobędzie zasłużenie.

SPIDER napisał(a):Strasznie irytuje mnie mówienie, że Kubica jest wielki, świetny, najlepszy, bo coś tam w wyscigu walczył. Może dla ślepo zapatrzonej w niego hordy fanów jest to zauważalne, bo mnie to nie rusza. Nie zdobył punktów.

Mateusz, ale akurat w tym GP trzeba wziąć poprawkę na pecha Roberta w kwalifikacjach, co miało wielki wpływ na występ Polaka w wyścigu. Nie można o tym zapomnieć i mówić jedynie o tym, że nie zdobył punktów. W końcu wyniki nie zawsze mówią wszystko o występie danego kierowcy, o czym zresztą na pewno dobrze wiesz.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez sceptyk N paź 04, 2009 12:21  Re: GP Japonii 2009

Kilku kolegów w tym wątku zdecydowanie przekroczyło granicę oddzielającą kibicowanie od fanboystwa i kubicomianiactwa.
Juz nawet nie czytacie co inni piszą :dusi:
sceptyk
 
Dołączył(a): Cz lut 28, 2008 20:37

Postprzez Pokwa N paź 04, 2009 12:25  Re: GP Japonii 2009

Chłodny napisał(a):Rosberg ;p

PS. Jakze nierównym tempem jechał SC :D


Tak to był Rosberg, który przez wielu jest uważany za łajzę.
Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Postprzez fletcher N paź 04, 2009 12:27  Re: GP Japonii 2009

Rubens w sobotę dostaje „ 5 pozycji w dół”, a w niedzielę okazuje się, że stracił tylko jedno miejsce. Pozostaje tylko się śmiać z tego.
Po zakończeniu wyścigu nie mogłem zrozumieć, dlaczego Kubica startując z 9 pola i z pokaźnym ładunkiem paliwa nie załapał się na punkty.
Ci, co łudzą się, że coś w kwestii tytułu jeszcze się zdarzy, powinni porzucić nadzieję. Nie ma sensu przywoływanie sezonu 2007. Wystarczy porównać ile błędów wtedy zrobił Hamilton a ile teraz Button. Różnica jest kolosalna. A do tego Button potrzebuje tylko 4 punktów.
Avatar użytkownika
fletcher
 
Dołączył(a): N lip 26, 2009 20:20

Postprzez KrzysR N paź 04, 2009 12:27  Re: GP Japonii 2009

Damian375 napisał(a):Po tym co pokazał Robert jestem dumny z tego, że jestem Polakiem i Jego kibicem.

Jazda świetna, walka, szybkość - dosłownie super.


Sorry ale oglądałes moze inny wyscig, KUB wystarował 9 i zakonczył wyscig na 9 miejscu wiec nic wielkiego nie pokazał na tle rywali, wiec nie wiem skad u Ciebie te zachwyty? Zupełnie przecietny wyscig i całkiem spieprzone kwalifikacje przez zespół albo przez samego Kubice, bo nie wiem kto do konca decyduje o tak poznym wyjezdzie z boksów na tor w czasie kwala, zreszta juz ktorys raz z koleji.
KrzysR
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 14:56

Postprzez SirKamil N paź 04, 2009 12:31  Re: GP Japonii 2009

O, też świetny post. Przyszedł KrzysR i z bomby przekraczamy kolejne granice absurdu.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez KrzysR N paź 04, 2009 12:36  Re: GP Japonii 2009

chmiel napisał(a):Mateusz, ale akurat w tym GP trzeba wziąć poprawkę na pecha Roberta w kwalifikacjach, co miało wielki wpływ na występ Polaka w wyścigu


TY mowisz pecha, kto inny nazwie to głupotą (ktory to juz raz?) i nie wiem do konca kto bedzie miał racje. Dlaczego np Raikkonen czy jeszcze paru innych nie trafiło na zółtą flage? Dlatego ze KImi juz sie kiedys naciął na takie poźne wyjeżdzanie w kwalu i teraz wyciąga poprawne wnioski, Kubica i BMW niestety nie.

SirKamil napisał(a):O, też świetny post. Przyszedł KrzysR i z bomby przekraczamy kolejne granice absurdu.


co niby tu absurdalnego?
KrzysR
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 14:56

Postprzez Damian375 N paź 04, 2009 12:51  Re: GP Japonii 2009

Nie rozumiesz tego, że właśnie Oni wyjechali na początku Q2 i byłą zaraz flaga, potem to samo, a później była żółta, trzy okrążenia i trzy przerwane, więc nie wypowiadaj się na temat kwalifikacji Roberta, wogóle nie mając o nich pojęcia...
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez baron N paź 04, 2009 12:52  Re: GP Japonii 2009

No i co ? To wina BMW że nie wypuszczają swoich kierowców na czas a nie samego Kubicy. Jeszcze uważa że pojechał żałosne kwale jak on miał pecha, bo się Buemi rozwalił i nie mógł się wykazać. Idź i więcej nie grzesz, bo twoje posty to poziom dna.
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez Damian375 N paź 04, 2009 12:55  Re: GP Japonii 2009

Dla mnie Robert pokazał więcej niż np. Raikkonen, ale oczywiście On miał super wyścig.
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez Master N paź 04, 2009 12:57  Re: GP Japonii 2009

Pokwa napisał(a):
Chłodny napisał(a):Rosberg ;p

PS. Jakze nierównym tempem jechał SC :D


Tak to był Rosberg, który przez wielu jest uważany za łajzę.


Bo jest łajzą i uwierz mi, że prawdopodobnie zostanie w Williamsie, bo jego ostatnie błędy działają na jego niekorzyść. Pomysły widać mu się jeszcze nie kończą, brakuje tylko, żeby zdobył PP i ruszając z pierwszego pola wrzucił wsteczny i bum w zawodników z tyłu. Jest łajzą ostatnią i zespół, który go zatrudni, strzeli sobie w kolano. Liczę na nowe pomysły Rosberga, jestem ciekaw co wyczyni w Brazylii.
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez KrzysR N paź 04, 2009 13:04  Re: GP Japonii 2009

Damian375 napisał(a):Nie rozumiesz tego, że właśnie Oni wyjechali na początku Q2 i byłą zaraz flaga, potem to samo, a później była żółta, trzy okrążenia i trzy przerwane


Oni czyli kto?
To ciekawe dlaczego np Kimi był 8 w kwalu a Kubica 13? hehe, TYlko nie mow ze miał lepszy bolid. :)
Aporpo kwalifikacji to mam o nich co najmniej takie albo lepsze pojecie jak Ty.Ale o tym juz nie chce mi sie dyskutowac.
KrzysR
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 14:56

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości