GP Japonii 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Damian375 N paź 04, 2009 13:06  Re: GP Japonii 2009

Nie rozumiesz...
Oni czyli BMW Sauber.
Ja mówię, że Robert nie mógł przejechać czystego okrążenia, bo jak już wyjechał to zawsze była flaga - przejechał jedno okrążenie, ale było wolne, potem już po pierwszym sektorze miał -0,3.
A Kimi z tego co pamiętam zrobił czas na samiutkim początku, Robert wyjechał chyba trzy, cztery minuty po rozpoczęciu, a Kimi i chyba Buemi mieli już czasy.
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez baron N paź 04, 2009 13:08  Re: GP Japonii 2009

Damian przestań karmić trolla, bo to prawdziwy "specjalista" z onetu wzięty. Takich już niestety coraz więcej. :/
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez Anderis N paź 04, 2009 13:08  Re: GP Japonii 2009

Master napisał(a):
Pokwa napisał(a):Tak to był Rosberg, który przez wielu jest uważany za łajzę.


Bo jest łajzą i uwierz mi, że prawdopodobnie zostanie w Williamsie, bo jego ostatnie błędy działają na jego niekorzyść. Pomysły widać mu się jeszcze nie kończą, brakuje tylko, żeby zdobył PP i ruszając z pierwszego pola wrzucił wsteczny i bum w zawodników z tyłu. Jest łajzą ostatnią i zespół, który go zatrudni, strzeli sobie w kolano. Liczę na nowe pomysły Rosberga, jestem ciekaw co wyczyni w Brazylii.


To powiedz, co takiego w tym sezonie (jakie błędy lub inne historie w stylu wrzucania wstecznego na starcie) oprócz wyjazdu poza białą linię w Singapurze popełnił Rosberg?
Ostatnio edytowano N paź 04, 2009 13:09 przez Anderis, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez Arya N paź 04, 2009 13:09  Re: GP Japonii 2009

Damian375 napisał(a):Dla mnie Robert pokazał więcej niż np. Raikkonen, ale oczywiście On miał super wyścig.

Hmm, nie zaprzeczę, że Kubica pojechał dobrze, ale dlaczego uważasz, że pokazał więcej niż Raikkonen? Który:
-ukończył wyścig na lepszej pozycji
-zajął lepsze miejsce w kwalifikacjach
-pojechał dużo lepiej od kolegi z zespołu (w dodatku długo nierozwijanym bolidem)
-awansował w wyścigu
-miał lepszy FL
-w ogóle miał lepsze czasy
-nie dał się nikomu wyprzedzić na torze
:grin:

Co do Rosberga, to też nie rozumiem, dlaczego mówią o nim "łajza", "bez błysku" itp. Rzeczywiście, w GP Singapuru popełnił bezsensowny błąd, ale ile takich zrobił Hamilton? Jeszcze głupszych, w walce o zwycięstwo czy nawet mistrzostwo? Poza tym oceniamy tylko ostatni wyścig? Cały sezon jechał bardzo dobrze i równo, nie przypominam sobie błędów, do tego dosłownie zmiótł swego kolegę z zespołu. Może Williams nie jest zwykle zdolny do walki o podium?
#5 #7
Avatar użytkownika
Arya
 
Dołączył(a): Cz lip 23, 2009 20:40
Lokalizacja: Łódź
GG: 37788836

Postprzez KrzysR N paź 04, 2009 13:09  Re: GP Japonii 2009

Damian375 napisał(a):A Kimi z tego co pamiętam zrobił czas na samiutkim początku, Robert wyjechał chyba trzy, cztery minuty po rozpoczęciu, a Kimi i chyba Buemi mieli już czasy.


No własnie w koncu zrozumiales, a dlaczego Kubica nie zrobił tego co Kimi? byc dobrym w wyscigach to nie tylko szybko jezdzic trzeba jeszcze tez czasem myslec!
KrzysR
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 14:56

Postprzez Damian375 N paź 04, 2009 13:13  Re: GP Japonii 2009

KrzysR napisał(a):
Damian375 napisał(a):A Kimi z tego co pamiętam zrobił czas na samiutkim początku, Robert wyjechał chyba trzy, cztery minuty po rozpoczęciu, a Kimi i chyba Buemi mieli już czasy.


No własnie w koncu zrozumiales, a dlaczego Kubica nie zrobił tego co Kimi? byc dobrym w wyscigach to nie tylko szybko jezdzic trzeba jeszcze tez czasem myslec!




Hahaha, tutaj mnie ubawiłeś ;D, gdzie niby Robert nie myślał, ja mam wrażenie, że On i jeszcze kilku kierowców wogóle myśli co robi na torze (Oczywiście w niektórych sytuacjach)

Arya - masz rację, dałem zły przykład po prostu się spieszyłem i zdenerwowałem...
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez Pokwa N paź 04, 2009 13:16  Re: GP Japonii 2009

No niestety tendencja jest taka, że Rosberga nikt nie lubi, a Kubica jest Bogiem, dlatego jak widzę, że jakiś post jest napisany przez mastera to już pojawia się uśmiech na mojej twarzy :twisted: .

Damian375 napisał(a):Dla mnie Robert pokazał więcej niż np. Raikkonen


:idiota: :idiota: :idiota:
Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Postprzez KrzysR N paź 04, 2009 13:17  Re: GP Japonii 2009

Damian375 napisał(a):gdzie niby Robert nie myślał
w czasie kwalifikacji wczoraj myslał ale nieskutecznie :-)
KrzysR
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 14:56

Postprzez Damian375 N paź 04, 2009 13:22  Re: GP Japonii 2009

Pokwa, a ja nic do Rosberga nie mam, ale bardziej kibicuje Robertowi - tak jak Ty Rosbergowi, a to porównanie z Kimim - wiem nie trafione z pośpiechu...


KrzysR, jeżeli Ty uważasz, że Robert mógł przewidzieć żółtą flagę to jesteś po prostu śmieszny, od dawna wiadomo, że Robert jak i Fernando czy Lewis itp. potrafią jednym okrążeniem załatwić wszystko co trzeba, On się czuł pewnie i wyjechał na dwa pomiarowe okrążenia, ale powiedź mi jak mógł przewidzieć flagi ?
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez RENO N paź 04, 2009 13:32  Re: GP Japonii 2009

Kimi miał lepszą pozycję w kwalu, bo Ferrari nie kazało mu czekać, tylko od razu go wypuściło na tor w przeciwieństwie do hazardzistów z BMW, którzy zawsze czekają do ostatniej chwili, albo czekają aż się tor trochę nagumuje, bo mają problem z gumami???
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez KrzysR N paź 04, 2009 13:35  Re: GP Japonii 2009

Damian375 napisał(a):ale powiedź mi jak mógł przewidzieć flagi ?


Przewidziec na pewno niczego nie mozna, ale mozna wziąśc :arrow: wziąć pod uwagę prawdopodobienstwo ich pojawienia sie, i Ci lepsi biorą to pod wzgląd i tym wygrali dzis z Kubicą, tym bardziej ze żołta flaga Buemiego to była juz 3 z koleji bodaj w tych kwalifikacjach, nie mowiąc o innych GP gdzie na tego typu przypadki Kubica juz sie naciął.
KrzysR
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 14:56

Postprzez Damian375 N paź 04, 2009 13:44  Re: GP Japonii 2009

Ale nie tylko Robert miał flagę, gdyby Nick jechał 15 sekund wcześniej, to by też miał to samo, więc to raczej decyzje BMW Sauber i kierowców, a nie samych kierowców, widocznie czuli się tutaj dość pewnie.
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez kostrzewus N paź 04, 2009 13:46  Re: GP Japonii 2009

Tylko zauważ KrzysR, że kierowca koncentruje się jedynie na jeździe, ustawianiu bolidu i porównywaniu opon. Kierowca nie ustala taktyki. No, ale żeby myśleć, trzeba mieć mózg.
Ostatnio edytowano N paź 04, 2009 13:47 przez kostrzewus, łącznie edytowano 1 raz
No jest kozakiem
Avatar użytkownika
kostrzewus
 
Dołączył(a): So paź 20, 2007 14:29
Lokalizacja: Lublin
GG: 2155912

Postprzez Pokwa N paź 04, 2009 13:46  Re: GP Japonii 2009

Tutaj to akurat się zgodzę, że to zapewne BMW decydowało, ale z drugiej strony co by zrobili, gdyby Kubica powiedział, że chce wyjechać szybciej?
Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Postprzez KrzysR N paź 04, 2009 13:47  Re: GP Japonii 2009

Damian375 napisał(a):Ale nie tylko Robert miał flagę, gdyby Nick jechał 15 sekund wcześniej, to by też miał to samo, więc to raczej decyzje BMW Sauber i kierowców, a nie samych kierowców, widocznie czuli się tutaj dość pewnie.


Masz racje i to wlasnie były błedne decyzje, tak sie zdarza, ale w przypadku BMW i Kubicy za czesto.
KrzysR
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 14:56

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości