Rywalizacja o tytuł mistrzowski kierowców w sezonie 2009

Moderator: Ekipa F1

Kto będzie mistrzem F1 w tym roku?

Ankieta wygasła So paź 31, 2009 8:48

Button
92
58%
Barrichello
48
30%
Vettel
9
6%
któryś z kierowców zespołu Brawn
9
6%
 
Liczba głosów : 158

Postprzez Epik N paź 04, 2009 22:31  Rywalizacja o tytuł mistrzowski kierowców w sezonie 2009

Wiem, że będzie ciężko, ale marzy mi się, żeby to Rubens został mistrzem świata tegorocznej edycji. Po tych wszystkich latach w F1 należy mu się. Myślę także, że jeśli owym mistrzem zostanie, na bank zakończy karierę ( jako niepokonany) i już nie usłyszymy o Williamsie itp . GO RUBENS!

wasze typy?
Ostatnio edytowano Pn paź 05, 2009 8:48 przez Mariusz, łącznie edytowano 3 razy


Poprawiłem nazwę tematu i dodałem ankietę.
Avatar użytkownika
Epik
 
Dołączył(a): Pn lut 27, 2006 11:55
Lokalizacja: Rybnik
GG: 4544101

Postprzez Damian375 N paź 04, 2009 22:35  Re: walka o mistrza

Mam nadzieje, że Rubens - bo mu się należy, ale do końca nie mam typów :D
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez Pokwa N paź 04, 2009 22:48  Re: walka o mistrza

Według mnie Button. Na 100 %. Jednak chciałbym bardzo, żeby to był Rubens.
Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Postprzez ice N paź 04, 2009 23:35  Re: walka o mistrza

Podobnie jak koledzy wyzej mam nadzieje, ze bedzie to Rubens, skonczylby kariere jako niepokonany, co nawet Schumacherowi sie nie udalo, poza tym pokazuje wole walki i po tylu latach ten tytul mu sie nalezy. Do Buttona nic nie mam, ale mistrz nie powienien jezdzic tak jak Button teraz. Najwieksza nadzieje mam jednak ze Vettel nie zdobedzie tytułu... popełnia mase bledow (Australia bum, Malezja zgaszony silnik, Monaco bum, Turcja wycieczka poza tor i glupia strata prowadzenia, Wegry zepsuty start, wiecej sobie nie przypominam, ale pewnie cos by sie jeszcze znalazlo), rozpycha sie na torze (monza), a jak cos nie idzie to szuka winnych. Jak wygra to skacze jak małpa i wrzeszczy jak dzieciak przez TR ze az uszy bolą, a jak tylko cos idzie nie po jego mysli to lazi z nadętą gębą. po prostu go nie lubie, koles jest szybki, ale strasznie nieregularny i tytul mu sie nie nalezy, Guzik moze juz nie pokazuje fajerwerkow, ale przynajmniej ciuła te punkty i pewnie do tytułu je dociuła, choc jak wspomnialem wczesniej chcialbym aby to Rubens zdobyl MŚ.
Formuła 1 skończyła się wraz z sezonem 2008.
„Bolidy F1 muszą być tylko dla prawdziwych mężczyzn, nie dla nastolatków, którzy potrafią obsługiwać przyciski na kierownicy." - Niki Lauda
Avatar użytkownika
ice
 
Dołączył(a): Śr sie 05, 2009 15:02

Postprzez Mariusz Pn paź 05, 2009 6:18  Re: walka o mistrza

Epik przede wszystkim zakładając nowy temat postaraj się pisać po prawnie. Tekst "walka o mistrza" jest niejednoznaczny. Kto niby ma się bić o mistrza i jakiego mistrza (Alonso, Schumachera, Hakkinena, Hamiltona ???).
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Pieczar Pn paź 05, 2009 7:14  Re: Rywalizacja o tytuł mistrzowski kierowców w sezonie 2009

To może dodajcie od razu ankietę?
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez beekeeper Pn paź 05, 2009 7:52  Re: Rywalizacja o tytuł mistrzowski kierowców w sezonie 2009

delikatny OT: wydaje mi się, że jeśli ktoś kogoś poprawia to sam musi być w tym względzie nieskazitelny. "po prawnie" lub "Poprawionłem" nie wygląda za dobrze :D Co do tematu to popieram Pieczara - ankieta byłaby na miejscu
Ostatnio edytowano Pn paź 05, 2009 8:49 przez Mariusz, łącznie edytowano 1 raz


Poprawiłem swój błąd i dodałem ankietę.
Avatar użytkownika
beekeeper
 
Dołączył(a): N mar 16, 2008 22:27
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez ewreteyrytu Pn paź 05, 2009 9:40  Re: Rywalizacja o tytuł mistrzowski kierowców w sezonie 2009

Rubens. Jeśli jakimś cudem uda mu się, to będzie sensacja na miarę tytułu Kimiego w 2007(według mnie większa :wink: ). Po tylu latach, na sam koniec kariery zdobyć wreszcie tytuł, kiedy wydawało się już że żadnej szansy po temu nie będzie, życzę tego Bariczowi, wszystkie lata 2go w Ferrari, obijanie się szkapowatą Hondą i w końcu WDC, który kierowca mógłby sobie wymarzyć lepsze zakończenie kariery?
O Vettelu: "Chwilami dorównuje głupotą Lewisowi, a czasami go nawet przewyższa".
:P :D
Avatar użytkownika
ewreteyrytu
 
Dołączył(a): Śr lip 04, 2007 10:41

Postprzez fletcher Pn paź 05, 2009 10:08  Re: Rywalizacja o tytuł mistrzowski kierowców w sezonie 2009

Epik napisał(a):Po tych wszystkich latach w F1 należy mu się.

Damian375 napisał(a):Mam nadzieje, że Rubens - bo mu się należy

ice napisał(a):… po tylu latach ten tytul mu sie nalezy.

Od kiedy w sporcie coś się komuś należy? Chcesz zdobyć tytuł to musisz o niego walczyć. Za zasługi to można dostać medal od prezydenta.
Avatar użytkownika
fletcher
 
Dołączył(a): N lip 26, 2009 20:20

Postprzez chmiel Pn paź 05, 2009 10:30  Re: Rywalizacja o tytuł mistrzowski kierowców w sezonie 2009

ice napisał(a):Do Buttona nic nie mam, ale mistrz nie powienien jezdzic tak jak Button teraz.

A mistrz świata powinien na początku sezonu dostawać tęgie lanie od kolegi z zespołu, nie dojeżdżając zbyt często nawet zaraz za nim w tak dominującym samochodzie i mając prawie 2 razy mniej punktów po 7 wyścigach? Ja, od kiedy okazało się, że o tytuł walczyć będą kierowcy Brawn GP i RBR, kibicuję Jensonowi, bo od zawsze bardzo go lubię. Poza tym uważam, że zasługuje w tym sezonie na tytuł, mimo że miał zapaść formy, ponieważ Vettel czy Barriechello zasługują na to mistrzostwo w mniejszym od niego stopniu.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez SoBcZaK Pn paź 05, 2009 10:37  Re: Rywalizacja o tytuł mistrzowski kierowców w sezonie 2009

Jak dla mnie to żaden z nich nie zasługuje na tytuł. Dlaczego? a no dlatego, że wszyscy mają tak nie stabilną formę jak nastrój kobiety. Każdy z nich potrafi wygrywac i każdy z nich potrafi jeździć bezbarwnie i bez żadnego polotu jak przeciętniaki.
Baton świetny początek sezonu ale co z tego jak w dalszej cześci sezonu słabo słabo...
Barikello maścił początek sezonu a potem jakby się przebudził ale tez popełniał sporo błedów
Vetel- tez potrafi wygrywać ale tez potrafi jechać byle jak...
No i jak tu dać im tytuły... i tak wygra ten kto ma najwięcej punktów
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Maly-boy Pn paź 05, 2009 10:42  Re: Rywalizacja o tytuł mistrzowski kierowców w sezonie 2009

z pustego i salomon nie naleje.... co ma zrobić taki Button i Baricz jak bolid nie jedzie ?
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez haha_xd Pn paź 05, 2009 10:45  Re: Rywalizacja o tytuł mistrzowski kierowców w sezonie 2009

W Valencii bolid Barichello jakoś jechał,a Buttonowi już nie. Tak więc...?
F1 doesn't miss Schumacher.
Przeglądarka Opera - z wersji na wersję coraz lepsza.
Avatar użytkownika
haha_xd
 
Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 18:44
Lokalizacja: Mielec

Postprzez incar Pn paź 05, 2009 10:49  Re: Rywalizacja o tytuł mistrzowski kierowców w sezonie 2009

To faktycznie będzie najsłabszy mistrz świata od długiego czasu, ale gdyby Button wygrał te 6 wyścigów pod koniec sezonu to opinie na jego temat byłyby zupełnie inne.
Button powinien zotać mistrzem za przygniatający początek sezonu.
Avatar użytkownika
incar
 
Dołączył(a): Cz sie 20, 2009 12:34

Postprzez Pieczar Pn paź 05, 2009 10:50  Re: Rywalizacja o tytuł mistrzowski kierowców w sezonie 2009

A mistrz świata powinien na początku sezonu dostawać tęgie lanie od kolegi z zespołu, nie dojeżdżając zbyt często nawet zaraz za nim w tak dominującym samochodzie i mając prawie 2 razy mniej punktów po 7 wyścigach?

Od kilku wyścigów role się odwróciły. Może Button nie dostaje "tęgiego lania" od Barrichello, ale regularnie z nim przegrywa na wyścigach i podczas kwalifikacji. Ktokolwiek nie zostanie mistrzem, będzie to marny mistrz. O ile rok temu można było narzekać, że Hamilton "dowiózł" tytuł w Brazylii, tak teraz Button dowozi ten tytuł (o ile go zdobędzie) od połowy sezonu. Vettel robi głupie błędy i jeszcze musi się sporo nauczyć, a Barrichello ma nierówną formę, chociaż w ostatnich wyścigach wyciska z tego auta zdecydowanie więcej niż Button. Kimi z Hamiltonem pokazali się z o wiele lepszej strony od wyminenionej trójki w drugiej połowie sezonu (kiedy ich bolidy wreszcie zaczęły "jeździć").
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Następna strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości