GP Brazylii 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez R.O.N.O N paź 18, 2009 18:36  GP Brazylii 2009

Start niesamowity - zamieszanie, trzech kierowców odpada, dwóch fińskich kierowców w boksach ( :wink: )
Wyścig ciekawy - świetny debiut Kobayashiego i jego obrony przed (teoretycznie) lepszymi kierowcami, dobra taktyka RedBulla (Webber po pierwszym postoju utrzymał pierwszą pozycję), w ogóle wyścig w Brazylii jak zawsze ciekawy (pomimo tego, że w tym roku nie jest ostatnim wyścigiem sezonu). Bardzo dobra jazda Roberta, miałem też nadzieję na lepszy występ Rubensa, ale najwyraźniej coś mu przeszkodziło (coś za słabo jechał po pierwszym postoju, a później "kapeć")
Końcówka i finisz - Webber dalej na pierwszym miejscu, RK drugi, Hamilton 3.

Mamy mistrza w postaci Buttona (z czego nie jestem zadowolony, bo trzymałem kciuki za Rubensa).
Vettel teraz drugi w generalce, więc mam nadzieję, że Rubens odrobi te dwa punkty w Abu Zabi ;]
Jak widać GP Brazylii nie musi być ostatnim, aby był "arcyciekawy" (jak to mówi A.B.) i abyśmy to po nim znali mistrza ;)

Btw. BMW wykonało niezły progres w trakcie sezonu (z końca stawki na drugie miejsce w tym wyścigu). Szkoda trochę, że tak późno...
"How hard can it be?"
Avatar użytkownika
R.O.N.O
 
Dołączył(a): Pn paź 13, 2008 10:52
Lokalizacja: Grudziądz/Gdańsk
GG: 2940884

Postprzez Kajek N paź 18, 2009 18:38  Re: GP Brazylii 2009

I kto miał racje? kto kto kto kto?! :D

Kubica rozwalił system, wyprzedzał, mial zawalisty drugi stint.
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez Damian375 N paź 18, 2009 18:41  Re: GP Brazylii 2009

ROBERT SUPER JAZDA, WALKA ROBERTA I CO TERAZ POWIECIE !?
Ostatnio edytowano Pn paź 19, 2009 9:10 przez rafaello85, łącznie edytowano 1 raz


Ja powiem żebyś NIE pisał postów wielkimi literami!!!!!
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez Don Pedros N paź 18, 2009 18:43  Re: GP Brazylii 2009

Mówcie sobie co chcecie, ale Brazylia w tym roku podobnie jak rok temu była bardzo emocjonująca.
Mamy mistrza świata. Brawo Dla Buttona Chyba mu się należało. Początek miał świetny z końcówką nie najlepiej, ale ogólnie zaliczył najlepszy sezon w swoim życiu.
Na dodatek Robert świetny wyścig, start bez zarzutu świetna orientacja w tym co się działo i awans o 4 pozycje. Potem świetny manewr wyprzedzania i trzecia pozycja. Potem wspaniała jazda w drugim stincie i awans na drugie miejsce. Czy ktoś ma jeszcze jakieś uwagi do Roberta ??
Trzeba pochwalić tym razem i zespół, który spisał się na metal (srebrny :grin: ).
Ostatnio edytowano N paź 18, 2009 18:48 przez Don Pedros, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Don Pedros
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 16:58
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Chłodny N paź 18, 2009 18:45  Re: GP Brazylii 2009

Brawo Webber, brawo Robert, brawo Button. Zadyma po starcie dzięki której Kubica się przebił, potem równe i dobre tempo. Problemy Rubensa. Kimas płonący w boksach. No cóż... Mamy nowego mistrza, co się odwlecze to nie uciecze - Australia nie kłamie :P Brawo Button, doczłapałeś się.

PS. Kubika ma teraz więcej punktów od Heidfelda - ciekawe co Niemiec powie :twisted:
Avatar użytkownika
Chłodny
 
Dołączył(a): Cz cze 26, 2008 10:46
Lokalizacja: Ziemia

Postprzez Razor N paź 18, 2009 18:49  Re: GP Brazylii 2009

Kubica - Man Of The Race !!!!!!
Brawo Jenson!! Zasłużył sobie.
RObert fenomenalnie!.
Również świetny wyścig Koby. Jak dla mnie on ma bardzo dobrą przyszłość w F1.
Dużo emocji. WYŚCIG SEZONU !
Avatar użytkownika
Razor
 
Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 9:38
Lokalizacja: Kłodawa

Postprzez Damian375 N paź 18, 2009 18:51  Re: GP Brazylii 2009

Robert też świetnie wystartował i ten zmysł orientacji u Niego działa świetnie.
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez Master N paź 18, 2009 18:51  Re: GP Brazylii 2009

Kubica znowu nie umiał wyprzedzać i jechał jak ostatni fajtłapa :???: Zapewne ponarzeka na samochód :shock:
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Angulo N paź 18, 2009 18:52  Re: GP Brazylii 2009

Jeeeeeeeeeest!!!!!! Button Mistrzem Świata! :woohoo: :ukłon: :dobrze: A już zwątpiłem! Właśnie dla takich chwil warto żyć!!! Fantastycznie!
Brawo Webber :o :brawo: , zasłużyłeś na wygraną. Świetnie Robert, nie spodziewałem się takiego tempa, duże brawa :brawo: . Wyścig z początku bardzo ciekawy. Mechanicy Maka prawie jak Ferrari...to niedobrze wróży. :|
A i walka samurajów także świetna. Sam Button miał chyba wyścig życia, tylu kierowców to w całym sezonie nie wyprzedził. :o
Ostatnio edytowano N paź 18, 2009 18:58 przez Angulo, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez AutoryteT N paź 18, 2009 18:52  Re: GP Brazylii 2009

Man of the race- Kamui Kobayashi :ukłon: :ukłon: :ukłon:
Kubica- Świetny wyścig! Kubica gdyby lepsza taktyka powinien wygrać, bo był szybszy od Webera.
Weber- Może widać go za bardzo w wyścigu nie było, po prostu jechał, ale z jakim efektem.
Button- Szczęściarz. Szkoda, że już teraz zdobył tytuł, ale się stało.
Barichello- Pech, po prostu pech. Button i tak musiałby być 8, żeby zachował szanse na mistrzostwo, jednak się nie udało.
Reszty nie opisze. Wyścig bardzo ciekawy, w 1 wyścigu było tyle wyprzedzeń co przez cały sezon :razz: . Wielkie zamieszanie po starcie, które Kubica bardzo dobrze wykorzystał.
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez MixelF1 N paź 18, 2009 18:52  Re: GP Brazylii 2009

Ehh... no cóż...wyścig emocjonujący, brawo Robert, zamieszanie duże, no i brawo Button. Osobiście do końca kibicowałem Rubensowi ale stało się jak stało, ja jestem ciekaw czy nie było czegoś w wykonaniu pana Brawna. najpierw problemy z samochodem potem kapeć. To to 2 to już bardziej wydaje mi się wina Hamiltona. Stało się jak się stało i już... :-P

Edit: No i zapomniałem o debiutancie! Brawo. Bardzo dobra jazda, ostrożna co mnie zdziwiło jeśli patrząc na kazukiego :D

Edit2:
Master napisał(a):Kubica znowu nie umiał wyprzedzać i jechał jak ostatni fajtłapa :???: Zapewne ponarzeka na samochód :shock:


Trochę Cię nie rozumiem, właśnie Kubica jechał dobrze, kto wyprzedził m.i. Rosberga? No nie wiem czy ta twoja opinia jest poprawna... :P
Ostatnio edytowano N paź 18, 2009 18:57 przez MixelF1, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
MixelF1
 
Dołączył(a): Wt lip 08, 2008 21:47
Lokalizacja: Częstochowa
GG: 6480397

Postprzez Mati93 N paź 18, 2009 18:53  Re: GP Brazylii 2009

Button Brawo, brawo !!! W końcu mistrz, chociaż liczyłem na Rubensa :-P
Webber Brawo !!! Dobra i równa jazda !!!
Kubica :o Miał seta na suchy :shock: Nick, grzebiąc pomylił bolidy :lol:
Lewis - farcik :-P

Reszta później :wink: jak ochłonę :D
Avatar użytkownika
Mati93
 
Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 12:49
Lokalizacja: Podlasie
GG: 8604191

Postprzez kuba N paź 18, 2009 18:57  Re: GP Brazylii 2009

No to chyba teraz im9ulse będzieco roku 18 października miał swoją rocznicę tak jak ja mam 21 października - w tym roku druga :-D
Nie powiem - początek wyścigu bardzo ciekawy. Liczyłem mimo wszystko na jakiś deszczyk w połowie no ale cóż.
Szkoda tego skrzydła Kimiego bo my mogła być jakaś fajna walka w czołówce.
Brazylia znowu pechowa dla Rubensa... :P
Wielkim zaskoczeniem był dla mnie Kobayashi. Jakże podobała mi sięjego postawa. Nakajima też debiutował w Brazylii i zdołał skasować mechanika a jego rodak w swoim pierwszym wyścigu szczególnie w pierwszej części jechal całkiem całkiem dojrzale. Pięknie bronił się przed atakami rywali i popełniał błędów. Niespodzianka na plus :-)
Ostatnio edytowano N paź 18, 2009 19:01 przez kuba, łącznie edytowano 1 raz
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez kaziktom N paź 18, 2009 18:58  Re: GP Brazylii 2009

IceMan w ogniu - bezcenne :)

Interlagos jak zawsze -wymiata, F1 na tym torze to poezja.

Trullego totalnie pogięło..
kaziktom
 
Dołączył(a): So maja 26, 2007 14:25

Postprzez mik3 N paź 18, 2009 18:58  Re: GP Brazylii 2009

Jeden z niewielu wyścigów który mnie nie zanudził :) Liczyłem na coś więcej dla Roberta w pewnym momencie, ale czy można narzekać? Nie! BMW na 2 miejscu, to brzmi jak sc-fi w tym sezonie :D A jeśli chodzi o mistrza świata, to mi to lotto :P Chociaż w przeciągu sezonu kibicowałem Buttonowi.
GLORY GLORY MAN UNITED!
Avatar użytkownika
mik3
 
Dołączył(a): Wt sty 15, 2008 0:50
Lokalizacja: Kosmos
GG: 10651498

Następna strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości