GP Brazylii 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez szugher N paź 18, 2009 18:58  Re: GP Brazylii 2009

Widok Nicka na trawniku.... bezcenne, ale zal mi sie go troche zrobilo. Roberto genialna jazda, swietny wyscig w wykonaniu Polaka, Przyciska, Webbera i Vettela. Hamilton tez zajebiscie. Baricz kiepsko, jak zwykle szkoda Sutila. Kobayashi debesciak. I co najwazniejsze, dawno nie widzialem takiej klotni miedzy driverami. I Alonso w tle przepychanki wzial to wszystko na miekko. [...] wyscig
EDYTA: GÓRNIAK
Avatar użytkownika
szugher
 
Dołączył(a): So paź 21, 2006 19:49

Postprzez patgaw N paź 18, 2009 18:58  Re: GP Brazylii 2009

kaziktom napisał(a):IceMan w ogniu - bezcenne :)




dobrze ze sie nie stopil ;)
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Mati93 N paź 18, 2009 19:02  Re: GP Brazylii 2009

mixel4444 napisał(a):Edit2:
Master napisał(a):Kubica znowu nie umiał wyprzedzać i jechał jak ostatni fajtłapa :???: Zapewne ponarzeka na samochód :shock:


Trochę Cię nie rozumiem, właśnie Kubica jechał dobrze, kto wyprzedził m.i. Rosberga? No nie wiem czy ta twoja opinia jest poprawna... :P


Masterowi wierzysz ? :-P
Toż to czysta ironia :P
Avatar użytkownika
Mati93
 
Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 12:49
Lokalizacja: Podlasie
GG: 8604191

Postprzez lechf1 N paź 18, 2009 19:02  Re: GP Brazylii 2009

mixel4444 napisał(a):Edit2:
Master napisał(a):Kubica znowu nie umiał wyprzedzać i jechał jak ostatni fajtłapa :???: Zapewne ponarzeka na samochód :shock:


Trochę Cię nie rozumiem, właśnie Kubica jechał dobrze, kto wyprzedził m.i. Rosberga? No nie wiem czy ta twoja opinia jest poprawna... :P


jakbyś nie zrozumiał jest to ironia skierowana do osób narzekających na Kubice, m.in do Pokwy, który jest wielkim fanem Rosberga.
lechf1
moderator
 
Dołączył(a): Cz gru 20, 2007 19:02

Postprzez qTeck N paź 18, 2009 19:02  Re: GP Brazylii 2009

AutoryteT napisał(a):Man of the race- Kamui Kobayashi :ukłon: :ukłon: :ukłon:


No już bez przesady, w pewnych momentach Kobayashi wyręczał nieobecnego kolegę z zespołu w roli Trulli train i cały weekend odstawał od Włocha. Nic mu nie odejmuję od jego bardzo solidnego debiutu, ale gwiazdą wyścigu bym go nie nazwał (zwłaszcza przez ten incydent ze swoim krajanem). Na Rubensie z kolei ciąży chyba jakaś klątwa, która uniemożliwia mu dobry wynik w domowym wyścigu. Na zwycięstwo szans i tak by nie miał, ale mógłby bez tego pecha dojechać spokojnie na podium. Bardzo dobry wyścig pojechali Hamilton, Kubica i Webber - słowem podium w pełni dla nich zasłużone. Szkoda tylko, że przez realizatora zostali potraktowani po macoszemu. Moim skromnym zdaniem obrazki z Jensonem padającym w objęcia swojego taty można było spokojnie puścić później, "z playbacku".
Podsumowując - ileż to było dziś wyprzedzania, a ponadto wypadków, wszelakich incydentów i jedna prawie walka wręcz - przez chwilę można się było poczuć jakbyśmy oglądali GP sprzed co najmniej 20 lat :grin:
Ostatnio edytowano N paź 18, 2009 19:03 przez qTeck, łącznie edytowano 1 raz
I like my sugar with coffee and cream.
Avatar użytkownika
qTeck
 
Dołączył(a): Wt wrz 23, 2008 23:23
Lokalizacja: Brieg/Breslau

Postprzez 3557 N paź 18, 2009 19:02  Re: GP Brazylii 2009

Jeeensooon Buuuttoooon :woohoo: pojechał bardzo dobry wyścig, szkoda że się tak zatrzymał na Kamuim (wielkie brawa dla niego). Kubica pięknie (świetna akcja na podium, gdy nie wiedział gdzie stanąć), Webber również. Hamilton pokazał się od świetnej strony. Vettel musi się ogolić :wink: Kimi w ogniu, pojechał dobry wyścig. Buemi bardzo dobrze, co umknęło mej uwadze. Wielki pech Rubensa. Genialny wyścig.
Avatar użytkownika
3557
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 12:55
Lokalizacja: Kraków

Postprzez patgaw N paź 18, 2009 19:03  Re: GP Brazylii 2009

lechf1 napisał(a):m.in do Pokwy, który jest wielkim fanem Rosberga.


Damskie sie nie liczy ;)
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez kemek N paź 18, 2009 19:04  Re: GP Brazylii 2009

Hamilton miał sporo szczęścia z oponami, bo przez właściwie cały wyścig mógł jechać na średniej mieszance. No i Rubensowi oponę przebił przy wyprzedzaniu. [;
Kubica słabo wystartował, wyprzedzać nie umie, tempo słabe. Ogólnie potwierdził, że jest przeciętnym kierowcą. Drugie miejsce w najlepszym bolidzie w stawce to żenada. Przecież miał setup na suchy tor, to każdy by przynajmniej tak dojechał. :evil:
Kobayashi bardzo ładnie - naprawdę zaskoczył mnie. Może troszkę za agresywnie z Kazukim się zabawił, ale wrażenie ogólne pozytywne.
Button ładnie wyprzedzał. ale mistrzem jest słabym (wg mnie). Na początku sezonu było idealnie, druga część sezonu niestety niegodna mistrza świata (poza Monzą). Mimo to - gratuluję mu jak najbardziej. [;
シボレー・オプトラ
Avatar użytkownika
kemek
 
Dołączył(a): Cz lut 21, 2008 22:31

Postprzez FORTI 94 N paź 18, 2009 19:06  Re: GP Brazylii 2009

Wiadomo już którą barichello opone miał pękniętą ? Mogło to być po kontakcie z Lewusem :twisted: Dobry wyścig w wykonaniu Webbera i Kobayashi.
Avatar użytkownika
FORTI 94
 
Dołączył(a): Śr paź 15, 2008 8:48
Lokalizacja: Wadowice
GG: 20535421

Postprzez Dasqez N paź 18, 2009 19:09  Re: GP Brazylii 2009

Genialny wyścig, dużo emocji nie tylko na początku ale także w trakcie wyścigu. Dobry wyścig Roberta, w końcu coś zatrybiło, jestem w szoku :-o Cholernie, cholernie żal mi Barrichello, taka okazja i taki pech! Niestety majstrem został Button, trochę dziwny ten nasz nowy mistrz. Kobayashi jak dla mnie 'Man of the day', pokazał wielką klasę, blokował rywali jak stary wyga, w porównaniu z Alguersuarim i Grosjeanem wypada imponująco. Trulli kogucik ale wg mnie za bardzo optymistycznie zabrał się za Sutila przez co spartolił wyścig i sobie i jemu. Ładna jazda Hamiltona i Vettela, zapewne nie wszyscy byliby w stanie awansować ze środka stawki na początek. Brazylia znów dostarczyła wielu emocji i znów wyłoniła majstra. Jeśli za rok Baricz będzie jeszcze jeździł, to nie ma bata, musi zdobyć tytuł!
Avatar użytkownika
Dasqez
 
Dołączył(a): Pn lip 07, 2008 23:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez krzych N paź 18, 2009 19:09  Re: GP Brazylii 2009

Uważam, że był to chyba najlepszy wyścig sezonu. Sporo walki na torze, ale także poza nim. Świetna postawa Roberta Kubicy. Jego tempo było bardzo równe. Czasy okrążen wyśmienite i tak oto mamy drugie miejsce. Hehehe szybkość bolidu BMW podczs tego GP chyba pozytywnie zaskoczyła mechaników :evil: Brawa dla Marka Webbera za zwycięstwo i dla Hamlitona za trzecie miejsce. Kamui Kobayashi również zrobił dziś na mnie spore wrażenie. Jak na debiutanta radził sobie bardzo dobrze za kierownicą bolidu Toyoty. Button Mistrzem Świata i jakoś specjalnie tym zaskoczony nie jestem. Mimo wszystko brawa dla niego.
2010 : True World Champion - Fernando Alonso
Avatar użytkownika
krzych
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 15:10
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez tabibaboo N paź 18, 2009 19:10  Re: GP Brazylii 2009

Red Bulle były dziś bardzo dobre - Webber dobrze jechał,dobre pit-stopy, a Vettel wskoczył sporo do góry.
Robert świetnie pojechał, szkoda tylko, że tak długo nie stawał na podium, że zapomniał gdzie jest miejsce dla 2 :twisted:
Kobayashi świetnie się bronił przed Buttonem przez długi czas, myślę, że za rok może jeszcze bardziej poszaleć
szkoda Rosberga i przede wszystkim Barichello :-?
a Nakajima efektownie zakończył swoją krótką przygodę w F1, bo wątpię, żeby ktoś go jeszcze chciał gdziekolwiek :evil:
Grosjean - mam nadzieję, że nie zostanie w Renault - wszyscy go dziś objeżdżali jak kolarza na szosie :razz: jedynie Alguersuari nie, co też świadczy o klasie obu ...

Ogólnie dosyć ciekawy wyścig :-)
Avatar użytkownika
tabibaboo
 
Dołączył(a): Pt cze 26, 2009 14:28

Postprzez kamika N paź 18, 2009 19:12  Re: GP Brazylii 2009

Co za piękny i emocjonujący wyścig ach i jak tu nie kochać Formuły 1 :grin: Wielkie brawa dla Webbera, Roberta no i Buttona, który wytrzymał i dziś może się cieszyć z tytułu mistrza.
Kubica świetny wyścig, świetne tempo (a już myślałam, że w tym sezonie nie uda mu się ustać na podium a tu taka niespodzianka :) ) Brawo :brawo:
No no no Kamui Kobayashi pozytywnie mnie zaskoczył świetnie pojechał w swoim debiucie :) :brawo:
Szkoda mi Baricza ach... trzymałam za niego kciuki :-( ale tak czasem bywa.
Kiedy wrócę dam z siebie wszystko R.K.
Avatar użytkownika
kamika
 
Dołączył(a): Śr wrz 17, 2008 13:18
Lokalizacja: Ciechanów
GG: 9908670

Postprzez kamika N paź 18, 2009 19:13  Re: GP Brazylii 2009

Co za piękny i emocjonujący wyścig ach i jak tu nie kochać Formuły 1 :grin: Wielkie brawa dla Webbera, Roberta no i Buttona, który wytrzymał i dziś może się cieszyć z tytułu mistrza.
Kubica świetny wyścig, świetne tempo (a już myślałam, że w tym sezonie nie uda mu się ustać na podium a tu taka niespodzianka :) ) Brawo :brawo:
No no no Kamui Kobayashi pozytywnie mnie zaskoczył świetnie pojechał w swoim debiucie :) :brawo:
Szkoda mi Baricza ach... trzymałam za niego kciuki :-( ale tak czasem bywa.
Kiedy wrócę dam z siebie wszystko R.K.
Avatar użytkownika
kamika
 
Dołączył(a): Śr wrz 17, 2008 13:18
Lokalizacja: Ciechanów
GG: 9908670

Postprzez Chłodny N paź 18, 2009 19:13  Re: GP Brazylii 2009



Kimi się chyba lekko stopił, no i dobrze że nikt z pobliskiego stanowiska dowodzenia któregoś zespołu nie ucierpiał :-)

PS. No i fajnie że mechanicy Brawna pomogli :P
Avatar użytkownika
Chłodny
 
Dołączył(a): Cz cze 26, 2008 10:46
Lokalizacja: Ziemia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości