Przed GP Abu Zabi 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez RENO So paź 31, 2009 19:37  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

Grosjean - tyle spinów to Piquet nie zdążył zrobić przez całą swoją karierę w F1, co wesoły Romek przez ten weekend i te kilka wyścigów.
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez chmiel So paź 31, 2009 19:56  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

Lewis zdominował dzisiejsze kwalifikacje. McLaren wygląda na tym torze jak z innej bajki niż reszta bolidów. Zwycięstwo kogoś innego niż Hamilton będzie dla mnie zaskoczeniem. Szkoda, że nie mogliśmy zobaczyć, co pokazałby Heikki. Duet Red Bulla przed duetem Brawna. Różnice pomiędzy nimi niewielkie, jednak Sebek i Mark z troszeczkę większym ładunkiem paliwa. Bardzo ładnie pojechał Trulli. Brawa należą się również Buemiemu. Robert dobrze, 10 kg paliwa mniej niż Heidfeld i czas lepszy od niego o 0.4 s. Przełożyło się to jednak na jedynie jedno miejsce wyżej od Niemca, co stawia Polaka w trudnej sytuacji w jutrzejszym wyścigu, bo kilka kółek później na 1. pit zjedzie również Rosberg. W przypadku Ferrari i Renault widać wyraźnie, że dawno temu zaprzestano rozwijać tegoroczny samochód, a skupiono się na następnym sezonie. Giancarlo nie pokazuje możliwości Ferrari, ale nawet Kimi nie dał rady awansować do ostatniego bloku. Co do Renault, są dramatycznie wolni. Jutro zobaczymy, jak będzie wyglądać rywalizacja na nowym torze w Abu Zabi. Liczę na ciekawy wyścig kończący ten sezon.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Angulo So paź 31, 2009 20:07  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

Nie zdziwię się, jeśli jutrzejszy wyścig będzie mało ciekawy. Jeśli rzeczywiście RBR jest szybszy niż Brawn to myślę, że będzie procesja, bowiem ustawienie wygląda adekwatnie do szybkości bolidów. Trzeba się raczej nastawić na walkę w środku stawki z Heikkim i Kimim w roli głównej. :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez Pokwa So paź 31, 2009 20:24  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

Damian375 napisał(a):Ten silnik o innym mapowaniu, co zrobić...


Silnik Vettela jest starszy o jedno GP :) . Już go nie usprawiedliwiajcie ;).
Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Postprzez Master So paź 31, 2009 20:29  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

Usprawiedliwiam go tym, że padł mu silnik w drugiej sesji treningowej i nie miał do końca dopracowanych ustawień :-)
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Fire So paź 31, 2009 20:29  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

Panienka też coś słabo, ledwo wpadła do Q2 :evil:
Fire
 
Dołączył(a): Pn lis 03, 2008 20:43
Lokalizacja: Padock F1
GG: 6016343

Postprzez manieq So paź 31, 2009 20:55  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

Pokwa już chyba nie kosia Rosberga, znudziło mu się. Kurdę nie mogę się już doczekać jutrzejszego wyścigu, ino żeby rodzina w tym czasie nie szła na cmentarz.
I want to believe
Avatar użytkownika
manieq
 
Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 23:32

Postprzez Linguini So paź 31, 2009 21:11  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

manieq napisał(a):Coś czuję, że jutro sobie kierowcy BMW razem zaszarżują i skończą pożegnalny wyścig po 1 okrążeniu.



Trafne spostrzeżenie.
Myślę że ambicjonalny i nieco upokorzony w tym marnym sezonie Nick bedzie chciał za wszelka cene byc lepszy od Roberta.
Albo pokona go w pierwszych dwóch zakrętach, albo nie da Robertowi dalej pojechać, ... i tyle
Avatar użytkownika
Linguini
 
Dołączył(a): Wt mar 10, 2009 14:52
Lokalizacja: łódź

Postprzez coyot So paź 31, 2009 21:31  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

Widzę niezłych strategów :D

Panowie to co Kubica będzie robił dwa tankowania ??? Czy po tych 13-16okrążeniach zatankuje się na full ???
Jak tak to kiedy 2 tankowanie, po tych co do pełna mają czy kiedy, jak sądzicie,a może pokusi się ktoś o wytypowanie na którym okrążeniu będzie /o ile będzie drugie tankowanie ???
Ostatnio edytowano So paź 31, 2009 21:33 przez coyot, łącznie edytowano 1 raz
coyot
 
Dołączył(a): So paź 31, 2009 21:00

Postprzez siewca So paź 31, 2009 21:32  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

Mysle ze robert uniknie wypadku z nickiem :)
''Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe''Albert Einstein
Avatar użytkownika
siewca
 
Dołączył(a): Pt mar 06, 2009 16:10
Lokalizacja: Sanok

Postprzez Dasqez So paź 31, 2009 21:32  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

manieq napisał(a):Pokwa już chyba nie kosia Rosberga, znudziło mu się. Kurdę nie mogę się już doczekać jutrzejszego wyścigu, ino żeby rodzina w tym czasie nie szła na cmentarz.


Nie mówi się ino, ino tylko!

A tak na poważnie to ja mam jutro z głowy wyścig bo zapowiada się całodniowy Tour de Cmentarz, szlag by to trafił.
Co do samych kwalifikacji, to były dość nudne, tor taki sobie, wyścig pomiędzy dniem a wieczorem nie robi na mnie większego wrażenia. Kubicy jutro będzie ciężko cokolwiek ugrać, nie rozumiem dlaczego z tak lekkim bolidem zajął dopiero 7. miejsce. Hamilton klasa sama dla siebie i tyle. Oby tylko cherubinek jutro nie wygrał.
Avatar użytkownika
Dasqez
 
Dołączył(a): Pn lip 07, 2008 23:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Pokwa So paź 31, 2009 21:46  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

Kurde Dasqez mając 18 lat powinieneś mieć prawo do decydowania o tym czy idziesz czy nie idziesz :P

Fire napisał(a):Panienka też coś słabo, ledwo wpadła do Q2 :evil:
Ale i tak w wyścigu będzie przed Kubicą :)
Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Postprzez MarK So paź 31, 2009 22:05  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

Angulo napisał(a):Nie zdziwię się, jeśli jutrzejszy wyścig będzie mało ciekawy.

Ja się zdziwię jeśli będzie ciekawy. Tor oprócz tego, że jest bajerancki to jest niestety kolejnym, nudnym i beznadziejnym nowoczesnym, betonowym placem (wow ale przymiotników :razz: ) i gwarantuje równe ZERO emocji.

Linguini napisał(a):
manieq napisał(a):Coś czuję, że jutro sobie kierowcy BMW razem zaszarżują i skończą pożegnalny wyścig po 1 okrążeniu.


Trafne spostrzeżenie.

No ja jednak myślę, że te czasy już minęły i profesjonalizm obu Panów wyklucza taką sytuację. No co innego jeśli mówimy tylko o lekkim uszkodzeniu przedniego skrzydła :lol: .

coyot napisał(a):Widzę niezłych strategów :D

Panowie to co Kubica będzie robił dwa tankowania ??? Czy po tych 13-16okrążeniach zatankuje się na full ???
Jak tak to kiedy 2 tankowanie, po tych co do pełna mają czy kiedy, jak sądzicie,a może pokusi się ktoś o wytypowanie na którym okrążeniu będzie /o ile będzie drugie tankowanie ???

Ja to się będę cieszyć jak Kubica dojedzie bo ma silnik bodaj po 3 weekendach GP. To oznacza, że silnik jest zalany ile wlezie, żeby dojechał, a to z kolei oznacza, że pali jak smok i ma jeszcze dodatkowo zaniżone osiągi.
Avatar użytkownika
MarK
 
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 21:08
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez patgaw So paź 31, 2009 22:18  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

ciekawe :D
obie renówki bija chyba rekord wagi w tym sezonie, podobno w brazylii mieli jakies czesci z R30, moze teraz tez testuja na przyszly rok :d
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez marcan So paź 31, 2009 22:19  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

Pokwa napisał(a):Kurde Dasqez mając 18 lat powinieneś mieć prawo do decydowania o tym czy idziesz czy nie idziesz :P

Fire napisał(a):Panienka też coś słabo, ledwo wpadła do Q2 :evil:
Ale i tak w wyścigu będzie przed Kubicą :)


Patrzcie, wróżka :D
No i znowu Kubica...Masz jakąś obsesję na jego punkcie, czy po prostu nie możesz się powstrzymać?

Angulo napisał(a):Nie zdziwię się, jeśli jutrzejszy wyścig będzie mało ciekawy. Jeśli rzeczywiście RBR jest szybszy niż Brawn to myślę, że będzie procesja, bowiem ustawienie wygląda adekwatnie do szybkości bolidów. Trzeba się raczej nastawić na walkę w środku stawki z Heikkim i Kimim w roli głównej. :P


No niestety mam podobne odczucia. Obym się mylił, bo sezon mógłby się zakończyć ciekawie. "Procesja" raczej emocji nam nie dostarczy.
Avatar użytkownika
marcan
 
Dołączył(a): Cz sie 06, 2009 19:26
Lokalizacja: Mazury

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości