Przed GP Abu Zabi 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez fletcher So paź 31, 2009 15:53  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

krzych napisał(a):Hamilton to dziś zdeklasował rywali - Brawo !!! Myślę, że to On wygra niedzielny wyścig.

Tu nie ma nad czym myśleć. Pozostaje tylko pytanie: z jaką przewagą wygra?
Avatar użytkownika
fletcher
 
Dołączył(a): N lip 26, 2009 20:20

Postprzez Angulo So paź 31, 2009 16:08  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

Hamilton masakruje rywali jak na GP Kanady 2008 :diabełek: Oby tylko nie skończył jak w tamtym, pamiętnym dniu. RBR mnie zaskoczyły, myślałem, że są za Brawnami... Zaś ci mnie rozczarowali. Button był szybszy od Barichello we wszystkich treningach, w Q1 i Q2, ale w Q3 oczywiście znów za nim... :evil: To już nie ten sam Button co na początku sezonu. Od GP Wielkiej Brytanii regularnie chrzani quale i starty, i mimo że ma świetne tempo wyścigowe jest gdzieś w środku stawki, teraz będzie tak samo. :shock:
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez bosssu So paź 31, 2009 16:17  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

Świetne kwalifikacje w wykonaniu Hamiltona ! :brawo: Duża przewaga nad rywalami we wszystkich częściach czasówki. Jutro pewna wygrana niezależnie od ilości paliwa.
Robert P7 - szczerze mówiąc spodziewałem się trochę lepszego czasu na ostatnim kółku ale nie jest źle. Myślę, że jutro będzie ciekawa walka z Heidfeldem. Nick zjechał kółko wcześniej i jest chyba trochę cięższy ale poczekajmy do podania oficjalnych wag.

incar napisał(a):Kovalainena nie ma co potępiać :), moż nie jest rewelacyjny ale... -> http://www.sport.pl/sport/1,65025,72077 ... renie.html


Ciężko spodziewać się równego traktowania w zespole jeśli jest się dużo wolniejszym kierowcą. Najlepszy przykład dzisiaj w Q1 był prawie sekundę wolniejszy od Hamiltona.
Avatar użytkownika
bosssu
 
Dołączył(a): So paź 17, 2009 21:27
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez cichy So paź 31, 2009 16:25  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

Angulo napisał(a):RBR mnie zaskoczyły, myślałem, że są za Brawnami...

nie patrząc na dyfuzor.. to byli w ogóle przez chwile za BGP w tym sezonie? :wink:

bosssu napisał(a):Ciężko spodziewać się równego traktowania w zespole jeśli jest się dużo wolniejszym kierowcą. Najlepszy przykład dzisiaj w Q1 był prawie sekundę wolniejszy od Hamiltona.

no właśnie ta sekunda wynika z nierównego traktowania :|
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Angulo So paź 31, 2009 16:28  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

nie patrząc na dyfuzor.. to byli w ogóle przez chwile za BGP w tym sezonie? :wink:

Australia, Malezja, Monako, Turcja, Europa, Włochy - masz mało? :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez cichy So paź 31, 2009 16:32  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

australia, malezja - dyfuzor ;) a pisałem z wyłączeniem :lol:
btw. podwójne podium w Turcji dla RBR + PP dla Vettela.. więc fail ;)

Monako bardziej pech :-D Europa i Włochy... ? No ewentualnie się zgodzę..
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Angulo So paź 31, 2009 16:35  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

cichy napisał(a):australia, malezja, turcja - dyfuzor ;) a pisałem z wyłączeniem :lol:
btw. podwójne podium w Turcji dla RBR.. więc fail ;)

O matko i córko! A 20s przewagi Buttona w Turcji wcale nie wynikało z przewagi Brawna... Kończmy OT.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez McLfan So paź 31, 2009 16:35  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

cichy napisał(a):no właśnie ta sekunda wynika z nierównego traktowania :|

Więc dostaje auto pokroju FI, że aż sekunda? Tak, czy inaczej byłby wolniejszy. Więc wiadomo, że jak są części do jednego auta, to nie daje się ich temu słabszemu.

Jeśli tak dzieje się w RBR, to już wiadomo, czemu nie im się gratuluje WDC/WCC. :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
McLfan
 
Dołączył(a): Cz mar 09, 2006 16:11
Lokalizacja: Opole
GG: 2841050

Postprzez cichy So paź 31, 2009 16:39  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

McLfan napisał(a):Więc dostaje auto pokroju FI, że aż sekunda? Tak, czy inaczej byłby wolniejszy. Więc wiadomo, że jak są części do jednego auta, to nie daje się ich temu słabszemu.

Arku wiadomo, że rozmowa z Toba na temat McL to jak z łysym o włosach :)

McLfan napisał(a):Więc wiadomo, że jak są części do jednego auta, to nie daje się ich temu słabszemu.

sam sobie właśnie odpowiedziałeś :wink:

McLfan napisał(a):Jeśli tak dzieje się w RBR, to już wiadomo, czemu nie im się gratuluje WDC/WCC. :wink:

typowa próba na poziomie przedszkolaka, zwana "nadepnij mu na odcisk"? :-)
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez bosssu So paź 31, 2009 16:42  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

cichy napisał(a):no właśnie ta sekunda wynika z nierównego traktowania :|


Można być wolniejszym kilka dziesiątych ale żeby aż sekundę...
Chyba nie powiesz mi że uważasz Kovala za lepszego albo chociaż równego kierowcę względem Hamiltona.
Avatar użytkownika
bosssu
 
Dołączył(a): So paź 17, 2009 21:27
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez cichy So paź 31, 2009 16:45  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

bosssu napisał(a):Chyba nie powiesz mi że uważasz Kovala za lepszego albo chociaż równego kierowcę względem Hamiltona.

nie, nie, nie.. na pewno nie. Ale podzielam zdanie Mikki, który ostatnio mówił o tym, że prawdziwy potencjał Heikkiego jest po prostu "trzymany na wodzy"
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Darkat So paź 31, 2009 16:50  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

Co do Kovalainena oczywiście można powiedzieć jak na złość w ostatnim ważnym dla niego wyścigu nie wyszło. Tylko że ten sezon też mu nie wyszedł :| i w Maclarenie wiedzą że nawet jakby tu wyczyniał cuda to wiedzą że trzeba by było poszukać lepszego drivera.
Czy musi być to Raikkonen. Oczywiście że nie choć dla nas ciekawe by było jakby się to skończyło choć pewnie dla wielu gorzką pigułką do przełknięcia by było gdyby to Hamilton okazał się lepszy. Hamilton to gwiazda i Maclaren nie potrzebuje drugiej.
Darkat
 
Dołączył(a): So sie 23, 2008 21:40

Postprzez manieq So paź 31, 2009 16:51  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

Coś czuję, że jutro sobie kierowcy BMW razem zaszarżują i skończą pożegnalny wyścig po 1 okrążeniu.
I want to believe
Avatar użytkownika
manieq
 
Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 23:32

Postprzez fletcher So paź 31, 2009 16:52  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

Angulo napisał(a): Button był szybszy od Barichello we wszystkich treningach, w Q1 i Q2, ale w Q3 oczywiście znów za nim... :evil: To już nie ten sam Button co na początku sezonu.

Może Rubens ma mniej paliwa, aby walczyć z Vettelem o drugie miejsce w generalce?
Avatar użytkownika
fletcher
 
Dołączył(a): N lip 26, 2009 20:20

Postprzez McLfan So paź 31, 2009 16:54  Re: Przed GP Abu Zabi 2009

cichy napisał(a):Arku wiadomo, że rozmowa z Toba na temat McL to jak z łysym o włosach :)

Właśnie usłyszałeś, że piszę to, co byś chciał, a i tak nie triumfujesz. :] Tak, Lewis jest faworyzowany, ale ma to swoje solidne uzasadnienie.

Oczywistym jest, że nie może być o sekundę wolniejszy. Nie ma takich różnic w F1. Ale ta sekunda nie wynika tylko z faworyzowania.

cichy napisał(a):Ale podzielam zdanie Mikki, który ostatnio mówił o tym, że prawdziwy potencjał Heikkiego jest po prostu "trzymany na wodzy"

Nie jest to działanie celowe na niekorzyść Heikkiego, tylko działanie dla dobra zespołu. Wspiera się bardziej tego, który lepiej to wsparcie wykorzysta. Jak ktoś jest inwalidą, to nie robi się z niego pełnosprawnego, szkodząc innym pełnosprawnym. Niepełnosprawnemu pomaga się na tyle, na ile to nie przeszkodzi pełnosprawnym. Oczywiście nie jest tom przykład ubarwiający różnice między nasyzmi kierowcami. Po prostu takie coś mi przyszło do głowy. ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
McLfan
 
Dołączył(a): Cz mar 09, 2006 16:11
Lokalizacja: Opole
GG: 2841050

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość