GP Abu Zabi 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez baron N lis 01, 2009 16:33  Re: GP Abu Zabi 2009

Pokwa napisał(a):
baron napisał(a):Ja ciebie chłopczyku nie chcę słyszeć.Nie wiem co cię opętało że za każdym razem na Kubice bluzgasz? Kompletny brak mózgu w twojej głowie. W Brazylii Robert miał świetny występ, a on dalej swoje, że Kubica to kierowca "przeciętny"

Robert spróbował chociaż kogoś zaatakować i mu się to całkiem udawało. Może i miał poślizg, ale nie byłeś w jego kokpicie i nie wiesz kogo to wina.



Idąc Twoim tokiem rozumowania - Piquet był drugi w Niemczech, więc jest świetny :)


Właśnie to ty tak sądzisz. Nic nie wspomniałem o klasyfikacji generalnej także nie masz nic do gadania.
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez Matie N lis 01, 2009 16:34  Re: GP Abu Zabi 2009

Matie
 
Dołączył(a): N maja 17, 2009 17:30

Postprzez slon1u N lis 01, 2009 16:35  Re: GP Abu Zabi 2009

Wyscig moze nie jakis arcyciekawy, ale troche emocji bylo ;]

Vet - bardzo dobra jazda, dobry 1 stint tuz tuz za kersowym hamiltonem
Web - ubawilem sie po pachy ogladajac w angielskim pubie jak to mistrz swiata w bolidzie szybszym o 0.5-0.8 (akurat w tamtym okresie wyscigu) nie potrafi lyknac Mareczka :)
But - mimo dobrej jazdy, koncowe 5 kolek uwazam za podsumowujace. Mistrz? kpina.

Algersuari w wywiadzie dla BBC powiedzial, ze str nie bylo gotowe na pit stop, wiec chcial sprobowac u red bulla ;)
Kobayashi po tym co pokazal przez 2 ostatnie weekendy utwierdza mnie w przekonaniu, ze w przyszlym roku na pewno zobaczymy go na gridzie.

Bardzo podobala mi sie analiza 3d T1 po starcie! :O
Avatar użytkownika
slon1u
 
Dołączył(a): N maja 25, 2008 15:46

Postprzez kamika N lis 01, 2009 16:35  Re: GP Abu Zabi 2009

Co za nudny wyścig :( Brawo Vettel :brawo: . Jak dla mnie najciekawszy moment wyścigu to to jak Buton dobierał się już do Webbera. Heidfeld swoją równą jazdą wyprzedził Roberta (niech się cieszy :-P ), no cóż trudno się mówi ale Kubica dziś słabo jechał (może to problem z silnikiem). Kobayashi kolejny świetny wyścig :) Gdyby Hamilton nie miał problemów to na pewno było by ciekawiej :-)

Ostatni wyścig sezonu, ostatni wyścig BMW Sauber, teraz pozostaje czekać na kolejny sezon. Mam nadzieję, że będzie jeszcze ciekawszy niż ten, który i tak był bardzo bardzo ciekawy :).

:-?
Kiedy wrócę dam z siebie wszystko R.K.
Avatar użytkownika
kamika
 
Dołączył(a): Śr wrz 17, 2008 13:18
Lokalizacja: Ciechanów
GG: 9908670

Postprzez bosssu N lis 01, 2009 16:38  Re: GP Abu Zabi 2009

Robert Kubica napisał(a):Zapytany o jedno zdanie, podsumowujące sezon, Kubica w swoim stylu odpowiedział: - Dobrze, że się już skończył.

Jak zwykle trafne podsumowanie :twisted:
Avatar użytkownika
bosssu
 
Dołączył(a): So paź 17, 2009 21:27
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez Dasqez N lis 01, 2009 16:44  Re: GP Abu Zabi 2009

No cóż, wyścig tak ciekawy jak zeszłoroczny śnieg. W ogóle tory w F1 to ostatnio same niewypały.

Co do samej akcji na torze... Niestety wygrał cherubinek ale oddaję mu co jego, niezły wyścig, ale na miłość boską, nie może powstrzymać się od tych idiotycznych wrzasków po wyścigu? Obydwaj z Buttonem mają coś nie tak pod tym względem. Szkoda Hamiltona, bo pewnie powalczyłby o P1, Mark też pojechał super wyścig. Ale 'Man of the Day' i tak idzie w ręce Kobayashiego, świetna jazda samuraja, Toyota z czystym sumieniem może go zatrudniać na przyszły sezon. Co do Roberta, to jego postawę mam gdzieś, pojechał tak jak bolid i umiejętności swoje i rywali pozwoliły. Może w Renault pójdzie mu trochę lepiej.

Ogólnie rzecz biorąc ten sezon dla mnie to jakieś jedno wielkie rozczarowanie, po cholerę w ogóle ruszali te bolidy, nie dość, że wyglądają jak wycięte siekierką to jeszcze takie kombinacje z KERSem i dyfuzorami, że się rzygać chce. Mam nadzieję, że 2010 będzie o wiele ciekawszy bo tutaj przez cały rok wiało nuuuudą, ale faktem jest, że sezon zleciał dość szybko. Tyle. "Dobrze, że to już koniec."
Avatar użytkownika
Dasqez
 
Dołączył(a): Pn lip 07, 2008 23:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Angulo N lis 01, 2009 16:48  Re: GP Abu Zabi 2009

Było tak, jak przeczuwałem, czyli procesja. Nie byłem tym zaskoczony, bowiem kierowcy ustawili się wg rozkładu sił i nie było mowy o dużej liczbie wyprzedzeń. Zaś sam tor daje miejsca do wyprzedzania, i to cieszy. :-P
Ogromnie szkoda Hamiltona... :zły: :nie: :płacze: :rozpacz: Cholerne hamulce pozbawiły go dobrego wyniku :evil: :evil: , całe szczęście, że McLaren utrzymał 3 miejsce w konstruktorach. I dobrze, bo bardziej na nie zasłużyli, i bez błędów Hamiltona mieliby znacznie więcej punktów.
Gratulacje dla Red Bulla :brawo: , myślę, że Vettel nawet bez awarii Lewisa wygrałby ten wyścig. nie spodziwałem się aż takiego tempa z ich strony. Pod koniec wyścigu pięknie walczyli Button i Webber i już myślałem, że Jense go wyprzedzi, ale 3 miejsce to i tak sukces. Znów Button potwierdził moje słowa - na miękkich oponach i bez żadnego marudera przed sobą jest piekielnie szybki :warrior: .
Duże pochwały dla Kobayashiego, przeczuwałem, że nie będzie on drugim Ide. :brawo:
Sezon podsumuję później, a tak niedawno się zaczęło... Szkoda, że to już koniec... :-? :pozdro:
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez maiesky N lis 01, 2009 16:53  Re: GP Abu Zabi 2009

Wykresy już gotowe:
http://www.f1wm.pl/php/rel_gen.php?rok=2009&nr=17&dzial=29

HEI i BUT mieli najwięcej najrówniejszych okrążęń (czyli nie gorszych niż 1% swojego najlepszego czasu)- aż 29.
Wyścig rozczarował jesli chodzi o walkę.
Avatar użytkownika
maiesky
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 12:16
Lokalizacja: Świecie

Postprzez DawiDch N lis 01, 2009 16:53  Re: GP Abu Zabi 2009

Gdyby ktoś nie widział, bo był np. na cmentarzu
Avatar użytkownika
DawiDch
 
Dołączył(a): Wt lip 03, 2007 11:54
Lokalizacja: Częstochowa
GG: 7075940

Postprzez Matie N lis 01, 2009 16:58  Re: GP Abu Zabi 2009

Odnosiłem wrażenie, że komentatorzy, ale ci z Polski nie chcieli chyba pewnych rzeczy widzieć, bo np. filmik powyżej przemilczeli i z Kubicą podobnie było, gdy wyprzedził Trulliego. :x
Matie
 
Dołączył(a): N maja 17, 2009 17:30

Postprzez George N lis 01, 2009 17:03  Re: GP Abu Zabi 2009

Ma ktoś ujęcie z kamery Alguersuariego?
Avatar użytkownika
George
 
Dołączył(a): Cz lis 01, 2007 22:29
Lokalizacja: Łódź/Woking

Postprzez 3557 N lis 01, 2009 17:05  Re: GP Abu Zabi 2009

Wątpię czy taki obraz istnieje, ponieważ raczej Jaime nie miał zamontowanej kamery.
Avatar użytkownika
3557
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 12:55
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Ralph1537 N lis 01, 2009 17:11  Re: GP Abu Zabi 2009

Mnie rozwalił komentarz Zientata w studio : Największym przegranym był realizator lub wujek Włodek :evil:
Szkoda Kubicy ciekawe co się stało że po drugim pit stopie jechał wolniej, czyżby ciśnienie opon.Incydent z Buemi skojarzył mi się z australią i tym wypadkiem z vettelem.Ciekawe jest to że Buemi twierdzi ze zostawil kubicy dosc miejsca ,a kubica mowi ze buemi zostawil mu za malo miejsca :detektyw:
Jedynie co ciekawe w tym wyscigu to ostatnia walka webbera z buttonem, a klase pokazal tez Kobayashi i zasluzenie zdobyl punkty
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006

Postprzez Jacobss N lis 01, 2009 17:18  Re: GP Abu Zabi 2009

3557 napisał(a):Wątpię czy taki obraz istnieje, ponieważ raczej Jaime nie miał zamontowanej kamery.


Każdy kierowca ma kamerę. Telewizja (w tym wypadku FOM) po prostu nie pokazuje wielu rzeczy.
Avatar użytkownika
Jacobss
 
Dołączył(a): Pn lip 27, 2009 15:40

Postprzez Kubicomaniak N lis 01, 2009 17:19  Re: GP Abu Zabi 2009

Matie napisał(a):Odnosiłem wrażenie, że komentatorzy, ale ci z Polski nie chcieli chyba pewnych rzeczy widzieć, bo np. filmik powyżej przemilczeli i z Kubicą podobnie było, gdy wyprzedził Trulliego. :x

Możesz wyjaśnić o co Ci chodzi ?

Odwołuję to co napisałem na 1 stronie , widać że jednak mechanicy bardzo się postarali żeby Kubica po zjechaniu do 1 pitstopu już nie jechał tak szybko , aby Heidfeld mógł go wyprzedzić. Chcieli w ten sposób Nickowi wynagrodzić to co się stało w Brazylii.
Kubicomaniak
 
Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:41
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron