Podsumowanie sezonu 2009

Moderator: Ekipa F1

Postprzez patgaw Pt lis 20, 2009 13:20  Re: Podsumowanie sezonu 2009

Nie ma co ukrywac - Nick jest zdecydowanie najlepszym kierowca w stawce, a dowodem na to jest to ze był team-partnerem Kubicy.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Maly-boy Pt lis 20, 2009 14:41  Re: Podsumowanie sezonu 2009

szczególnie w sezonie 2008 pokazał ,że jest znakomitym kierowcą który potrafi wykorzystać bolid z czołówki

MOD: Proponowałbym nie karmić trolla.
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez szozda Pt lis 20, 2009 17:27  Re: Podsumowanie sezonu 2009

Drodzy Fani sportów motorowych!
Nie jestem żadnym trollem, poprostu stwierdzam fakty. Macie jakieś argumenty, że Nick nie jest kierowcą z czołówki? Macie dowód na to, że Robert jest lepszy od Nicka? Jak myślicie dlaczego to Niemiec zostanie kierowcą Mercedesa a nie Kubica? Ja wcale nie mówie, że Robert jest gorszym kierowcą, stwierdzam jedynie, że w tym sezonie lepsze wrażenie według mnie zrobił Heidfeld. Nie musicie mi przypominać sezonu 2008, kiedy to Robert spisywał się wyśmienicie - tamten sezon należał do niego i sam się z tym zgadzam. Wiem, że Nick nie jest kierowcą pokroju Raikkonena, Hamiltona, czy Schumiego, ale moim zdaniem w tym sezonie wykazał się uporem, konsekwencją i solidnością, czego brakowało Vettelowi, Buttonowi, Webberowi, Hamiltonowi, Kubicy itd. Należałoby mieć choć trochę szacunku do tego kierowcy. Walczył dla zespołu pełen pasji, rządzy walki, wiedział, że jego przyszłość zależy od jego wyników. Powtórzę raz jescze - Heidfeld nie jest najlepszym kierowcą z obecnej stawki F1, jednak uważam, że w tym sezonie spisał się doskonale w porównaniu do faworyzowanego Kubicy, który według przedsezonowych prognoz miał zmiażdżyć Nicka pod względem ilości punktów na koncie. Pozdrawiam serdecznie wszytskich fanów F1 i mam nadzieję, że najbliższy sezon dostarczy nam wielu wspaniałych emocji.
Avatar użytkownika
szozda
 
Dołączył(a): Śr lip 04, 2007 10:58

Postprzez cichy Pt lis 20, 2009 17:33  Re: Podsumowanie sezonu 2009

po części się zgodzę.. jednak czy na pewno brakowało uporu Vettelowi, Buttonowi, Webberowi i Hamiltonowi? śmiem wątpić..
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez chmiel Pt lis 20, 2009 17:34  Re: Podsumowanie sezonu 2009

szozda napisał(a):stwierdzam jedynie, że w tym sezonie lepsze wrażenie według mnie zrobił Heidfeld.

Teraz tak, ale wcześniej nie było nic w stylu "wg mnie" albo "moim zdaniem", a coś takiego:

szozda napisał(a):To, że quick nick był w tym sezonie lepszy od Kubicy chyba wie każdy

Czyż nie ma różnicy?
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez cichy Pt lis 20, 2009 17:39  Re: Podsumowanie sezonu 2009

a tak jeszcze poza QN... to mam pewne ale...
szozda napisał(a):Zespół roku: Zdecydowanie Red Bull Racing - Jezeli bylby tam jakis kierowca a nie 2 partaczy mieliby majstra w konstruktorach


przypomniał mi się jeden kultowy tekst z wspaniałego polskiego filmu..
"czy Tobie, czasem wąski sufit na łeb się nie spadł" ?
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez szozda Pt lis 20, 2009 17:43  Re: Podsumowanie sezonu 2009

chmiel napisał(a):
szozda napisał(a):stwierdzam jedynie, że w tym sezonie lepsze wrażenie według mnie zrobił Heidfeld.

Teraz tak, ale wcześniej nie było nic w stylu "wg mnie" albo "moim zdaniem", a coś takiego:

szozda napisał(a):To, że quick nick był w tym sezonie lepszy od Kubicy chyba wie każdy

Czyż nie ma różnicy?



Mój wcześniejszy ton wypowiedzi rzeczywiście nie był odpowiedni za co przepraszam tych, których uraziłem.
Avatar użytkownika
szozda
 
Dołączył(a): Śr lip 04, 2007 10:58

Postprzez chmiel Pt lis 20, 2009 17:53  Re: Podsumowanie sezonu 2009

Uraziłeś? Bez przesady. :-P Po prostu taka jest reakcja, jeżeli ktoś chce komuś wręcz narzucić jakieś zdanie.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez bosssu Pt lis 20, 2009 17:55  Re: Podsumowanie sezonu 2009

cichy napisał(a):a tak jeszcze poza QN... to mam pewne ale...
szozda napisał(a):Zespół roku: Zdecydowanie Red Bull Racing - Jezeli bylby tam jakis kierowca a nie 2 partaczy mieliby majstra w konstruktorach


przypomniał mi się jeden kultowy tekst z wspaniałego polskiego filmu..
"czy Tobie, czasem wąski sufit na łeb się nie spadł" ?

Ja się zgadzam z szozda. Red Bull miał w tym sezonie auto zdolne do zdobycia może nie WCC, ale na pewno WDC. Vettel może i miał dużo awarii ale popełnił zbyt wiele błędów, a szansa ma mistrza była. Webber w tym sezonie także popełniał błędy, może nie jest on kierowcą zdolnym do zdobycia mistrzostwa ale Red Bull stracił przez niego dużo punktów w klasyfikacji konstruktorów.
Avatar użytkownika
bosssu
 
Dołączył(a): So paź 17, 2009 21:27
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez Master Pt lis 20, 2009 18:42  Re: Podsumowanie sezonu 2009

http://f1.sport.pl/Artykul.82+M54c433a3404.0.html

W całej rozciągłości zgadzam się z tym, co powiedział Hughes. Wymienił swoje jak i moje poglądy.
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez cichy Pt lis 20, 2009 18:47  Re: Podsumowanie sezonu 2009

bosssu napisał(a):Ja się zgadzam z szozda. Red Bull miał w tym sezonie auto zdolne do zdobycia może nie WCC, ale na pewno WDC. Vettel może i miał dużo awarii ale popełnił zbyt wiele błędów, a szansa ma mistrza była. Webber w tym sezonie także popełniał błędy, może nie jest on kierowcą zdolnym do zdobycia mistrzostwa ale Red Bull stracił przez niego dużo punktów w klasyfikacji konstruktorów.


1. silnik
2. dyfuzor


fakt, było dużo błędów... ale Webber i Vettel partaczami? Nadaję mi się to całkowicie do działu "humor f1" :o Bardziej zawodni byli już kierowcy BGP.. bo tu akurat wygrał bolid a nie człowiek..

18, 5 pkt. starty do mistrza.. 82,5 pkt. przewagi nam trzecim zespołem... hmm.. partacze jakich mało. Na dodatek jeden z nich wybrany najlepszym kierowcą sezonu.. z 9 punktową przewagą nad "mistrzem świata".

fiu, fiu.. sufity lecą z drzeeew :zakrywa:
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Angulo Pt lis 20, 2009 18:50  Re: Podsumowanie sezonu 2009

Bardziej zawodni byli już kierowcy BGP.. bo tu akurat wygrał bolid a nie człowiek..

Właśnie to nadaje się do humoru F1. Kierowcy Red Bulla nie pokazali dosłownie nic, gdy ich bolid wyraźnie odstawał.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez slipstream Pt lis 20, 2009 18:56  Re: Podsumowanie sezonu 2009

Kierowcy Red Bulla nie pokazali dosłownie nic, gdy ich bolid wyraźnie odstawał.

Hmm, a czy to aby przypadkiem bez dyfuzora ustrzelili sobie dublet w Chinach czy może jednak była to inna czasoprzestrzeń ?Choć zaraz z pewnością przytoczycie absurdalne że "w deszczu się nie liczy" :razz:
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez bosssu Pt lis 20, 2009 18:58  Re: Podsumowanie sezonu 2009

cichy napisał(a):
bosssu napisał(a):Ja się zgadzam z szozda. Red Bull miał w tym sezonie auto zdolne do zdobycia może nie WCC, ale na pewno WDC. Vettel może i miał dużo awarii ale popełnił zbyt wiele błędów, a szansa ma mistrza była. Webber w tym sezonie także popełniał błędy, może nie jest on kierowcą zdolnym do zdobycia mistrzostwa ale Red Bull stracił przez niego dużo punktów w klasyfikacji konstruktorów.


1. silnik
2. dyfuzor


fakt, było dużo błędów... ale Webber i Vettel partaczami? Nadaję mi się to całkowicie do działu "humor f1" :o Bardziej zawodni byli już kierowcy BGP.. bo tu akurat wygrał bolid a nie człowiek..

18, 5 pkt. starty do mistrza.. 82,5 pkt. przewagi nam trzecim zespołem... hmm.. partacze jakich mało. Na dodatek jeden z nich wybrany najlepszym kierowcą sezonu.. z 9 punktową przewagą nad "mistrzem świata".

fiu, fiu.. sufity lecą z drzeeew :zakrywa:

Tak, partacze to może za duże słowo. Ale jeśli szukać winnych tego, że Red Bull nie zdobył tytułu, to byli nimi na pewno kierowcy...
Avatar użytkownika
bosssu
 
Dołączył(a): So paź 17, 2009 21:27
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez Angulo Pt lis 20, 2009 18:59  Re: Podsumowanie sezonu 2009

Hmm, a czy to aby przypadkiem bez dyfuzora ustrzelili sobie dublet w Chinach czy może jednak była to inna czasoprzestrzeń ?Choć zaraz z pewnością przytoczycie absurdalne że "w deszczu się nie liczy" :razz:

A co pokazali w Walencji czy na Monzy, gdy ich bolid był dosyć wolny?
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron