Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Moderator: Ekipa F1

Najlepszy kierowca 2008

L.Hamilton
17
6%
F.Massa
14
5%
H.Kovaleinen
2
1%
K.Raikkonen
6
2%
R.Kubica
193
67%
S.Vettel
11
4%
F.Alonso
47
16%
 
Liczba głosów : 290

Postprzez Lipek Pt sty 02, 2009 13:01  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Kubica P1 :o
Heidfeld jest za wysoko, a Loeb za nisko(co najmniej P2)
"Jak ja się naprawdę cieszę, że Neostrada dociera już do najdalszych zakątków naszego kraju. I że jest już w waszych miejscowościach..." - Aba :D
Avatar użytkownika
Lipek
 
Dołączył(a): Pt lis 30, 2007 14:51
Lokalizacja: Bydgoszcz
GG: 6868981

Postprzez slipstream Pt sty 02, 2009 13:14  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Rany boskie. Anglicy popadli w Kubicomanię ! Bo skoro każdy kto uważał na tym forum że Robert był najlepszy był odsądzany od czci i wiary, w dodatku posądzany o narodowościowe małostki argumentowane to tym że tylko Polak ślepo uważa Roberta za najlepszego. A tu taki psikus ze strony takiego bastionu Brytyjskości jak Autosport.

Czyli teraz tak. Skoro głosowanie na rodaka jest wyrazem całkowitego braku obiektywizmu, to zgodnie z tym wybór Roberta przez Autosport jest jak najbardziej obiektywny. Dlaczego? Bo Anglicy nie wybrali Hamiltona, czyli nie wykazali się tymi "małościami" wszelkiej -manii.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez rteger Pt sty 02, 2009 13:32  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

:-o :-o :-o
No, no. Jestem zdumiony. Tylko co tak wysoko robi tam Trulli? A Bourdais i Fisico IMO nie powinni się znaleźć w tym TOP-ie w ogóle...
Avatar użytkownika
rteger
 
Dołączył(a): N cze 08, 2008 9:51

Postprzez bankoq Pt sty 02, 2009 13:43  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Lipek napisał(a):Kubica P1 :o
Heidfeld jest za wysoko, a Loeb za nisko(co najmniej P2)


Heidfeld nie zrobił żadnego błędu w wyścigach w całym sezonie, jako JEDYNY w całej stawce obok Roberta (sytuacja na Silverstone dyskusyjna). Był słaby w kwalifikacjach, ale w wyścigach świetny. Może w końcu czas docenić jego możliwości i zdać sobie sprawę, że nie jest przypadkiem to, że w przeszłości zbił Massę i Raikkonena w takim samym bolidzie?

@Barteks2: wrzuć ten ranking na board autosportu do tematu top10 drivers :p
bankoq
 
Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 0:07
GG: 2774995

Postprzez rafaello85 Pt sty 02, 2009 15:36  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

To się porobiło :-D Autosport uznał Kubka za najlepszego kierowcę :grin: Widać, że nawet Brytole potrafią docenić naszego Roberta :) Szkoda tylko, że nie wszyscy nasi rodacy potrafią to zrobić... :-( Nie mówię, że Robka trzeba uwielbiać i stawiać na piedestale, ale chłopak naprawdę świetnie jeździ i możemy być z niego dumni.
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez im9ulse Pt sty 02, 2009 16:01  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

ekh...nie podoba mi się ten ranking - musiały być jakieś dziwne kryteria wyboru :shock: Nico lepszy niż Pantano, Edwardsa i Helio ??? wydaje mi się ze w tym rankingu powinno się brać pod uwagę - moc pakietu i uzyskiwane rezultaty , a nie "ważność" serii - tutaj królują kierowcy F1 ktorzy niczym szczegolnym sie w ubieglym roku nie wykazalinp. Fisico,Button i Nico

ja bym dal :

1.Alonso / Kubica
2.Hamilton
3.Dixon/ Loeb
4.Johnson/Massa
5.Vettel
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez DamianF Pt sty 02, 2009 17:05  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

No rzeczywiście ten ranking jest co najmniej dziwny... Loeb powinien być wyżej. Hamilton wcale niczym nie zasłużył na to 2 miejsce, Webber?! Co on takiego zrobił? Tak samo Trulli i reszta mniej znaczących kierowców F1. Z resztą Kubica też aż taki świetny nie jest no ale jak Brytyjczycy tak uważają no to dobra ;p A i jeszcze Baricz.... 3 miejsce w WB tak? Nie pamiętam ale gdzieś zajął to 3 miejsce, bądź co bądź, ale to nie powinno mu dać tak wysokiego miejsca... :)
DamianF
redaktor
 
Dołączył(a): Cz lip 24, 2008 17:05
Lokalizacja: Chwałowice

Postprzez pawel92setter Pt sty 02, 2009 17:34  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Nie wiem jaki jest sens porównywania w takich zestawieniach rajdowców i "wyścigowców" :-D.
W każdym razie nie wiem na jakiej podstawie wywnioskowali, że Loeb jest gorszym kierowcą od Hamiltona, Kubicy czy Alonso.

Szkoda, że to tylko ranking :/
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Salem So sty 31, 2009 2:34  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Albo Yvan Muller, mistrz świata klasy aut turystycznych znajduje się niżej niż niejeden kierowca ze środka stawki F1... bezsens :?
Obrazek
Beam vs. Michalle Aragorn - Silent Tears (Shong 2 Faces mix)
Avatar użytkownika
Salem
 
Dołączył(a): N lis 11, 2007 21:54
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron