GP Europy 2008 - Hiszpania, Walencja

Moderator: Ekipa F1

Postprzez McMarcin Pn maja 21, 2007 8:26  

Nie mam nic przeciwko temu, aby wiecej wyścigów było w Europie. W końcu w USA, spójrzmy prawdzie w oczy, nie ma zbyt wielu sympatyków F1 (nie ma co liczyć, że Speed zacznie wygrywać). Mamy już obstawioną Azję i kraje arabskie, Australię i Amerykę Płd. Ja czekam na GP w Rosji ;)
Avatar użytkownika
McMarcin
 
Dołączył(a): Pt sie 19, 2005 18:33
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez McLuke Wt maja 22, 2007 22:07  

McMarcin napisał(a):W końcu w USA, spójrzmy prawdzie w oczy, nie ma zbyt wielu sympatyków F1 (nie ma co liczyć, że Speed zacznie wygrywać). Mamy już obstawioną Azję i kraje arabskie, Australię i Amerykę Płd. Ja czekam na GP w Rosji


Dokładnie. Z resztą bardzo możliwe, że Speed zakończy jazdę w F1 już w tym sezonie (tak,tak wiem to tylko plotki i nie oznacza to, że może się tak zdarzyć), dlatego też liczę na to, że Bernie nie przedłuży kontraktu z Indy na dalsze lata i zamiast GP USA bedziemy mogli obejrzeć np. GP RPA (ale rym :P). Jakoś nie podobają mi sie wyścigi na Indy i nie wiem czemu...
Wyścig w Rosji też mógłby sie odbyć, tylko na jakim torze? Ulicznym? ;)
Ostatnio edytowano Śr maja 23, 2007 17:35 przez McLuke, łącznie edytowano 1 raz
"Racing, competing, is in my blood. It's part of me, it's part of my life; I've been doing it all my life. And it stands up before anything else." - Ayrton Senna
Avatar użytkownika
McLuke
 
Dołączył(a): Pn gru 05, 2005 19:27
Lokalizacja: Poznań
GG: 7404068

Postprzez TobaccoBoy Wt maja 22, 2007 22:14  

McLuke, skąd ta pewność ???

George może i rozwalił swój największy skarb (Indy 500), ale sam Bernie powiedział, że wyścig w USA będzie. A jedynym obiektem spełniającym standardy FIA jest Indy. Tory uliczne nie wchodzą w grę, bo jak sam to ujął 76-latek - "Za duża cena w przypadku niewypału, za mała w razie dobrej koniunktury"

PS: W USA jest około 5 mln zadeklarowanych fanów F1. fakt, na 305 mln ogólnej liczby mieszkańców to nie wiele, ale w tamtym roku zanotowano po raz pierwszy oglądalność w amerykańskiej tv wyscigu F1 na poziomie 12 mln widzów. To już jest coś. zresztą w Meksyku i Kanadzie sporo ludzi ogląda F1.
TobaccoBoy
 

Postprzez Tomas Śr maja 30, 2007 15:27  

Tak sie dobrze sklada, ze mieszkam w Hiszpanii i to dosc blisko Valencii, i juz nie moge sie doczekac wyprawy na to GP. Wybieralem sie wczesniej przez 3 lata do Barcelony, ale zawsze bylo cos na nie, a to kasa, a to odleglosc, a to cos jeszcze. Tym razem nie podaruje, zabiore synow i bede tam. Narka :-D I jeszcze jedno, oto rzut na Port w Valencii, to gdzies tam beda sie scigac nasi idole w 2008r. http://img100.imageshack.us/img100/2646 ... ortnk7.jpg
Obrazek
Shot at 2007-07-06
Avatar użytkownika
Tomas
 
Dołączył(a): Wt maja 29, 2007 1:20
Lokalizacja: Lubin
GG: 10275176

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron