Bolidy 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez bankoq Pt gru 21, 2007 19:27  

Pod koniec minionego sezonu czytałem anglojęzyczny artykuł, w którym autor bardzo zachwalał przyczepność mechaniczną bolidu BMW. Teraz przy braku kontroli trakcji powinno to odgrywać dużo większą rolę. Ach jak nie mogę się doczekać testów, w których wszyscy wyjadą już nowymi bolidami, będzie się działo :)
bankoq
 
Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 0:07
GG: 2774995

Postprzez barteks Pt gru 21, 2007 19:42  

Ciekawy news z Autosportu:

Next year the team aims to get the first victory and if this isn't going to happen by luck, the car will need to be improved by at least 0.3 tenths a lap more than the improvement of the competitors. The engineers at BMW Sauber already know that the aerodynamics of the F1.08 have exceeded all the set objectives.


"Inżynierowie z BMW Sauber już wiedzą, że aerodynamika modelu F1.08 przekracza wszelkie postawione cele."

8)
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez patgaw Pt gru 21, 2007 19:44  

barteks2 napisał(a):"Inżynierowie z BMW Sauber już wiedzą, że aerodynamika modelu F1.08 przekracza wszelkie postawione cele."


aż strach się bać.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez andrut90 Pt gru 21, 2007 19:46  

zobaczymy co zdziałaja 16 stycznia na testach, wtedy juz bedzie jakis pierwotny obraz tego jak bedą wygladały sily zespolow w sezonie 2008
Ma 730 km, silnik V8 o pojemnosci 2,4l, przyspiesza od 0-100 km/h w 2,4s i w 4,8s od 0-200 km/h,,, co to takiego ?? :>:>:>
Avatar użytkownika
andrut90
 
Dołączył(a): So paź 13, 2007 10:25
Lokalizacja: Wola

Postprzez Darth ZajceV Pt gru 21, 2007 20:03  

barteks2 napisał(a):"Inżynierowie z BMW Sauber już wiedzą, że aerodynamika modelu F1.08 przekracza wszelkie postawione cele."


Szczerze mówiąc to nie ma się z czego cieszyć. W świetle przekazanych przez Ciebie informacji (z samego źródła), to chyba przyjdzie nam spalić siedzibę BMW :P.

A tak na poważnie to oby się sprawdziło. O Roberta postawę Roberta w dobrym sprzęcie bym się nie martwił, ale chętnie zobaczę Kwika i jego tytuł :]
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Jacobser Pt gru 21, 2007 20:06  

Jak widzę już zaczęły się pierwsze spekulacje na temat nowego sezonu. Co się tyczy formy BMW Sauber myślę, że możemy być spokojni. Już w tym sezonie przekroczyli swój plan minimum, więc powinni pójść za ciosem i przedstawić jeszcze lepszą broń. A jak na razie widzę, że tylko mamy szkice nowego Ferrari. Cóż, pozostaje więc tylko czekać.
Formuła 1 - formuła,którą kochasz.
"F1 Racing"
Jacobser
 
Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 21:55
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Rubiq Pt gru 21, 2007 21:23  

Już się nie mogę doczekać...

Formy Ferrari możemy być pewni, BMW może stworzyć świetny samochód, Honda i Renault się podniosą, Red Bull pójdzie do przodu, McLaren pewnie aż tak nie obniży lotów, Toyota i Williams też nie śpią. No i dochodzi jeszcze STR z nieobliczalnymi kierowcami...

Będzie ciekawie!!
Ostatnio edytowano Pn mar 03, 2008 19:38 przez Rubiq, łącznie edytowano 1 raz
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez gongi Pt gru 21, 2007 21:40  

andrut90 dzięki.

patgaw napisał(a):mnie ciekawi czy 16 stycznia w jerez bmw pojedzie f1.08

Z tego co mi wiadomo to zespoły mogą już jeżdzić swoimi perełkami,ale pod inną karoserią.
Jacobser napisał(a):A jak na razie widzę, że tylko mamy szkice nowego Ferrari.

Mówisz o tym na pierwszej stronie? Nie bądź śmieszny. To są jakieś bazgroły.
Avatar użytkownika
gongi
 
Dołączył(a): N maja 27, 2007 20:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Mateucha Pt gru 21, 2007 21:42  

Darth ZajceV napisał(a):tak na poważnie



Darth ZajceV napisał(a):chętnie zobaczę Kwika i jego tytuł


tak na poważnie :P Jednego jestem pewien napewno nie kupi tytułu na stadionie X- lecia :-) Każdy zawsze preży muskuły przed prezentacją i nowym sezonem... Również mam nadzieje że wszystko z BMW będzie ok ale nie wątpiie w siłe innych zespołów oprócz MCL i Ferrari również Renault, Hondy może Williamsa (wreszcie 8) Liczyłem w Red bulla przed poprzednim sezonem patrząc na ostatnie Gp nie zawiodłem się. To i w nadchodzącym może być ciekawie. STR no może nie czarny koń ale mogą być "silni" "Pewni jesteśmy, że emocji nie zabraknie" :grin:
Mateucha
 
Dołączył(a): Pt mar 24, 2006 21:19
Lokalizacja: Suchedniów :)

Postprzez Master Pt gru 21, 2007 21:47  

gongi napisał(a):
Jacobser napisał(a):A jak na razie widzę, że tylko mamy szkice nowego Ferrari.

Mówisz o tym na pierwszej stronie? Nie bądź śmieszny. To są jakieś bazgroły.



Pewnie że tak. Ktoś ma niezłą fantazję. 8)
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez SpeedyGonzales So gru 22, 2007 7:47  

"Albert" dobrze wykonuje swoją pracę:) Czekam z niecierpliwością na testy w nowych kamaszach.
"We know the car is nowhere being a front-row car yet," says Renault's engineering chief Alan Permane. "It's there because of Robert."
SpeedyGonzales
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 15:33
Lokalizacja: Łódź

Postprzez andrut90 So gru 22, 2007 9:24  

Albert juz dawno odszedł na emeryture :P teraz ciągną na Albercie II a Intel juz szykuje dla Saubera Alberta III Najmocniejszy SUPERKOMPUTER w F1 ;]
Ma 730 km, silnik V8 o pojemnosci 2,4l, przyspiesza od 0-100 km/h w 2,4s i w 4,8s od 0-200 km/h,,, co to takiego ?? :>:>:>
Avatar użytkownika
andrut90
 
Dołączył(a): So paź 13, 2007 10:25
Lokalizacja: Wola

Postprzez SoBcZaK So gru 22, 2007 9:33  

Albert nie Albert na nic jego praca jeśli bolid będzie zawodził i zespół dalej będzie popełniał błędy. Bolid ma być szybki do ostatniego okrążenia a nie do połowy wyścigu ale to przecież oczywista oczywistość :-) poczekajmy do pierwszych testów na nowych bolidach, one pokażą który zespół co dokonał.
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez yankess So gru 22, 2007 9:58  

Rubiq napisał(a):Już się nie mogę doczekać...

Formy Ferrari możemy być pewni, BMW może stworzyć świetny samochód, Honda i Renault się podniesą, Red Bull pójdzie do przodu, McLaren pewnie aż tak nie obniży lotów, Toyota i Williams też nie śpią. No i dochodzi jeszcze STR z nieobliczalnymi kierowcami...

Będzie ciekawie!!
Na 90% - nie. W zeszłym roku mieli być 3 pretendenci do mistrza - McLaren, Ferrari i Renault. Miejsca na podium tez mieli zdobywać kierowcy BMW i Hondy i wiadomo jak sie skończyło. Dlatego ja bym sie nie napalał na mega-super sezon, bo jeszcze sie okaże, ze Ferrari będzie walczyć samo ze soba o ten tytuł (mam tu na myśli Maka i jego wszystkie problemy)
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez Maly-boy So gru 22, 2007 13:50  

Rubiq napisał(a):Już się nie mogę doczekać...

Formy Ferrari możemy być pewni, BMW może stworzyć świetny samochód, Honda i Renault się podniesą, Red Bull pójdzie do przodu, McLaren pewnie aż tak nie obniży lotów, Toyota i Williams też nie śpią. No i dochodzi jeszcze STR z nieobliczalnymi kierowcami...

Będzie ciekawie!!


a w tym sezonie jak miało być ? napewno ciekawiej to samo będzie w 2008 dopuki w 2009 nieograniczą aerodynamiki co ewentualnie ze slickami w 2009 da napewno o wiele ciekawsze wyscigi a jesli chodzi o sama rywalizacje i układ sił to też niemożna zawiele oczekiwać od teamow nawet jesli kazdy pojdzie na przod to inny moze pójść jeszcze bardziej i bedzie podobnie jak w tym sezonie
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron