Przed sezonem 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Maly-boy N mar 09, 2008 16:11  

te wypowiedzi Toyoty to standard przed sezonem ,wszystko trzeba zweryfikować co im napewno się nie uda
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez MITSUBISHI_WRC N mar 09, 2008 18:43  

SoBcZaK napisał(a):o ile dobrze sobie przypominam to Toyota tylko raz wygrała testy, był to Truli

Testy na torze Jerez dzień 3: Glock najszybszy w TF108
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ventylator N mar 09, 2008 18:44  

Nie zmienia to faktu, że był to tylko raz. I ktoś już mówił, że byli wtedy jacyś ważni ludzie z Tooty i oni poprostu chcieli "zaszpanować".
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez MITSUBISHI_WRC N mar 09, 2008 18:49  

the_stig napisał(a):Nie zmienia to faktu, że był to tylko raz. I ktoś już mówił, że byli wtedy jacyś ważni ludzie z Tooty i oni poprostu chcieli "zaszpanować".

Chcieli zaszpanowac czy nie chcieli to ten czas został uznany, i były dwa testowe zwycięstwa Toyoty, koniec kropka.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ventylator N mar 09, 2008 18:51  

MITSUBISHI_GT napisał(a):Chcieli zaszpanowac czy nie chcieli to ten czas został uznany, i były dwa testowe zwycięstwa Toyoty, koniec kropka.



Ale kiedy to drugie testowe zwycięstwo?? Bo jakoś sobie nie potrafie przypomnieć.
A co do przyszpanować czy nie, to nie ma sensu podniecać się tym, że Toyota wygrała te testy, powtórze po raz 10000 testy nie są miarodajne :lol:
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez MITSUBISHI_WRC N mar 09, 2008 19:04  

the_stig napisał(a):Ale kiedy to drugie testowe zwycięstwo?? Bo jakoś sobie nie potrafie przypomnieć.

Ty tak udajesz że nie wiesz o co biega ?
the_stig napisał(a):A co do przyszpanować czy nie, to nie ma sensu podniecać się tym, że Toyota wygrała te testy, powtórze po raz 10000 testy nie są miarodajne :lol:

Czyli będzie tak, driverzy Hondy wykręcali słabe czasy na testach, no ale według ciebie nie bierzemy tego pod uwage. I tu nagle w pierwszym GP Honda zaskakuje nas mega szybkim bolidem i jeden z driverów Hondy wygrywa 1 GP :o :haha:
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez SoBcZaK N mar 09, 2008 19:13  

MITSUBISHI_GT napisał(a):Testy na torze Jerez dzień 3: Glock najszybszy w TF108

zwracam honor, byli najszybsi 2 razy

MITSUBISHI_GT napisał(a):Czyli będzie tak, driverzy Hondy wykręcali słabe czasy na testach, no ale według ciebie nie bierzemy tego pod uwage. I tu nagle w pierwszym GP Honda zaskakuje nas mega szybkim bolidem i jeden z driverów Hondy wygrywa 1 GP

prędzej uwierze w zwycięstwo Toyoty niż Hondy :P Ale to już musiałby by być deszczowe warunki.... no bo nie ma co ukrywac- do Mclarena i Ferrari Toyocie jeszcze brakuje i to sporo, będą mogli walczyć jedynie ze środkiem stawki, który jest dosyć ciasny i ciężko typowac ich miejsca
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez MITSUBISHI_WRC N mar 09, 2008 19:20  

SoBcZaK napisał(a):no bo nie ma co ukrywac- do Mclarena i Ferrari Toyocie jeszcze brakuje i to sporo, będą mogli walczyć jedynie ze środkiem stawki, który jest dosyć ciasny i ciężko typowac ich miejsca

Zgadzam sie, do tych dwóch zespołów Toyocie jeszcze sporo brakuje, zresztą sami driverzy Toyoty o tym mówili. Tak jak napisałeś będą walczyli w środku stawki a może i wyżej. Jak sie nie myle to chyba Jarno Trulli w wywiadzie sam przyznał że do Ferrari na jednym kółku będą tracili 1 sekunde.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Pokwa N mar 09, 2008 19:25  

SoBcZaK napisał(a):Ale to już musiałby by być deszczowe warunki....


To wtedy według mnie największe szanse z czwórki Trulli, Glock, Button, Barichello miałby Button, a więc Honda :P
Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Postprzez MITSUBISHI_WRC N mar 09, 2008 19:28  

Pokwa napisał(a):To wtedy według mnie największe szanse z czwórki Trulli, Glock, Button, Barichello miałby Button, a więc Honda :P

W 2007 roku był taki wyścig że w pewnym momencie zaczeło padac, i od tego momentu Button zaczoł wykręcac najlepsze czasy.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kara Nocny Cień N mar 09, 2008 22:38  

MITSUBISHI_GT napisał(a):
Pokwa napisał(a):To wtedy według mnie największe szanse z czwórki Trulli, Glock, Button, Barichello miałby Button, a więc Honda :P

W 2007 roku był taki wyścig że w pewnym momencie zaczeło padac, i od tego momentu Button zaczoł wykręcac najlepsze czasy.



to o niczym nie świadczy inni nie chieli ryzykowaa albo im sie nie opłacało :)
Ja wam pokaże...
Avatar użytkownika
Kara Nocny Cień
 
Dołączył(a): Cz gru 27, 2007 11:51

Postprzez Maly-boy N mar 09, 2008 22:40  

Kara Nocny Cień napisał(a):
MITSUBISHI_GT napisał(a):
Pokwa napisał(a):To wtedy według mnie największe szanse z czwórki Trulli, Glock, Button, Barichello miałby Button, a więc Honda :P

W 2007 roku był taki wyścig że w pewnym momencie zaczeło padac, i od tego momentu Button zaczoł wykręcac najlepsze czasy.



to o niczym nie świadczy inni nie chieli ryzykowaa albo im sie nie opłacało :)


albo nie mieli wystarczajacych umiejetnosci zreszta bezsensu jest taka wyliczanka chyba wiadomo ze kazdy jedzie najszybciej jak moze chyba ze ma problemy techniczne
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez M-Power N mar 09, 2008 23:00  

To chyba chodzi o pamiętne GP Chin, albo ja źle pamiętam, ale raczej wtedy tor zaczął przesychać Jenson podobnie jak Kubica założył ogumienie na suchą nawieżchnię, warunki poprawiały się z każdą chwilą dlatego osiagał takie dobre czasy, Robert w dużo szybszym BMW odpadł już wtedy z rywalizacji, reszta stawki jeszcze nie zdążyła zmienić opon dlatego Button kręcił fast lapy.
Avatar użytkownika
M-Power
 
Dołączył(a): Wt mar 13, 2007 9:30
Lokalizacja: Lublin
GG: 9009253

Postprzez Maly-boy N mar 09, 2008 23:06  

M-Power napisał(a):To chyba chodzi o pamiętne GP Chin, albo ja źle pamiętam, ale raczej wtedy tor zaczął przesychać Jenson podobnie jak Kubica założył ogumienie na suchą nawieżchnię, warunki poprawiały się z każdą chwilą dlatego osiagał takie dobre czasy, Robert w dużo szybszym BMW odpadł już wtedy z rywalizacji, reszta stawki jeszcze nie zdążyła zmienić opon dlatego Button kręcił fast lapy.


to nie ma nic do rzeczy i tak miał 5 najszybsze okr wiec nie ma tu nic do rzeczy tor ktory na koncu i tak byl suchy
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez Pokwa N mar 09, 2008 23:09  

Chodziło mi o Japonie. Jechał tam naprawdę dobrze.
Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość