Przed sezonem 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez M-Power N mar 09, 2008 23:24  

Z japonią to się zgodzę :)

Może naskoczyłem trochę na Jensona, ale nie podważam jego umiejętności jazdy w deszczu, w końcu w takich warunkach wygrał, dotąd jedyny przez siebie wyścig
Avatar użytkownika
M-Power
 
Dołączył(a): Wt mar 13, 2007 9:30
Lokalizacja: Lublin
GG: 9009253

Postprzez MITSUBISHI_WRC Śr mar 12, 2008 11:37  

Może troche nie na temat, ale dotyczy to drivera F1 Timo Glocka, który testował Toyote Corolle S2000.
Glock testował S2000.
Nowy kierowca Panasonic Toyota Racing, Timo Glock w niezwykły sposób przygotowywał się do Australian Grand Prix - zamienił TF108 na Corollę S2000 TRD Rally Teamu! Glock testował samochód trzykrotnego mistrza Australii, Neala Batesa, jeżdżąc na szutrowym torze w Werribeee na południowy zachód od Melbourne.

Timo tak się podobało, że w dalszej części dnia wrócił za kierownicę na dłuższe przejazdy, choć upał przekraczał 35 stopni. - Mega! - stwierdził czempion GP2 Series. - Było cholernie gorąco, ale samochód jest zdumiewający. Łatwo można go kontrolować, przyczepność jest bardzo duża i jazda sprawia naprawdę wielką frajdę. Muszę przyznać, że niewiele wiem o rajdach, ale po dwóch zakrętach czułem się komfortowo. To wiele mówi o tym, jak dobry to samochód.

Neal Bates był pod wrażeniem jazdy Glocka. - Timo wykonał świetną robotę jak na kogoś, kto nigdy nie jeździł rajdowym samochodem. Kurzyło się, było gorąco i bardzo ślisko, ale on przystosował się naprawdę dobrze. Szybko doszedł do limitu i miał dużo frajdy. Sądzę, że teraz Timo powinien się zrewanżować i pozwolić mi pojeździć swoim samochodem!
Obrazek
zródło autoklub.pl
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez gaga Śr mar 12, 2008 13:28  

http://www.auto-motor-und-sport.de/spor ... _13987.hbs

w skrócie pisze tu, że BMW podczas prywatnych testów w Walencji przeprowadzało symulacje kwalifikacji i udało im się pobić czas Heikkiego o pół sekundy, czyli wykręcili 1,10,5 :-D Zespół jako oficjalny wynik podał wtedy czas o 2 sekundy gorszy.
Mhm.. ciekawe info :grin: ale czy prawdziwe?
gaga
 
Dołączył(a): Pt lut 08, 2008 16:38

Postprzez bankoq Śr mar 12, 2008 13:31  

No to może ktoś się zorientowany się wypowie na temat wiarygodności tego portalu. No i czy przypadkiem nie cytują oni jakiegoś Blicka, Bilda czy innego zagranicznego brukowca a'a Fuckt...
bankoq
 
Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 0:07
GG: 2774995

Postprzez patgaw Śr mar 12, 2008 13:50  

gaga napisał(a):ale czy prawdziwe?


daje głowe ze nie.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez SoBcZaK Śr mar 12, 2008 13:51  

a teraz to sobie mogą gadać i spekulować wszyscy, za pare dni dużo się wyjaśni więc prawdziwe czy nie... i tak liczy się to co pokażą w Melbourne i kolejnych torach
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Don Pedros Śr mar 12, 2008 16:52  

Gadamy o BMW jak o jakimś skarbie ( takie jest moje pierwsze skojarzenie ) tz. wiele wskazówek, sprzecznych ze sobą tak by nie dojść do prawdy i odnalezienia skarbu. Raz słyszy się , że bolid jest średni, raz że wspaniały, dokładnie cała opowieść przygodowa.
Do pierwszych treningów nie całe dwa dni więc dajmy sobie siana i poczekajmy. W piątek rano będziemy pisać jak to BMW i inni radzą sobie w Australii :?
Avatar użytkownika
Don Pedros
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 16:58
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Bart2005 Śr mar 12, 2008 17:14  

M-Power napisał(a):Może naskoczyłem trochę na Jensona, ale nie podważam jego umiejętności jazdy w deszczu, w końcu w takich warunkach wygrał, dotąd jedyny przez siebie wyścig


No tak ale przyznasz, że wtedy miał sporo szczęścia. Choć kto nie ma szczęścia ten nie wygrywa :)
No pain no gain!
Avatar użytkownika
Bart2005
 
Dołączył(a): Cz sie 25, 2005 16:41
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ramzi Śr mar 12, 2008 19:05  

No to juz jutro 1szy trening :D
Przygotowania juz zaczalem ,musze zakleic dziury przez ktore przeswituje ,zeby stara sie nie zjarzyla :D jakby skumala bylaby lipa ,bo na nastepny dzien do szkoly.
W sumie 1szy trening tez nie rozjasni nam duzo ,szczegolnie moze zatuszować siłę BMW ,bo jak wiemy z poprzedniego sezonu na treningach nie szlo im najlepiej ,ale tez nie o to chodzi.

Co do Force India ,to myśle że w GP Austarlii moga uplasowac sie przed Hondami ,Super Ogorami i byc moze STRami no juz by dalo im 14/15 pozycje ,a kto wie moze nawet lepiej.
Ramzi
 
Dołączył(a): Pn lip 30, 2007 11:34
Lokalizacja: Olsztyn
GG: 5171580

Postprzez M-Power Śr mar 12, 2008 19:08  

szczęście fakt miał, wspominając węgry 2006 chodziło mi głównie o umiejętności Jensona podczas jazdy w deszczu, a to był chyba jego najszczęśliwszy wyścig :)
gaga napisał(a):w skrócie pisze tu, że BMW podczas prywatnych testów w Walencji przeprowadzało symulacje kwalifikacji i udało im się pobić czas Heikkiego o pół sekundy, czyli wykręcili 1,10,5 Zespół jako oficjalny wynik podał wtedy czas o 2 sekundy gorszy.
Mhm.. ciekawe info ale czy prawdziwe?


Czytając dzisiaj wypowiedź Roberta wszystko wskazuje na to ze serwis auto moto und sport ma niezłą fantazję :grin:
Avatar użytkownika
M-Power
 
Dołączył(a): Wt mar 13, 2007 9:30
Lokalizacja: Lublin
GG: 9009253

Postprzez ZiM Śr mar 12, 2008 19:45  

M-Power napisał(a):
Czytając dzisiaj wypowiedź Roberta wszystko wskazuje na to ze serwis auto moto und sport ma niezłą fantazję :grin:


a mi się wydaje, że Kubica udzielił tego wywiadu już dość dawno
i od tego czasu mogło się dużo zmienić ;)

pozatym gdzie on mówi, że wygranie wyścigu w tym roku jest niemożliwe (jak pisze w tytule tego artykułu) - powiedział jedynie :"W tym momencie to z pewnością niemożliwe, jednak w Formule Jeden wszystko się może szybko zmienić." :P
Avatar użytkownika
ZiM
 
Dołączył(a): Śr lis 28, 2007 20:15

Postprzez bankoq Śr mar 12, 2008 20:06  

Ten wywiad miał miejsce już dość dawno temu, więc nie sugerowałbym się nim za bardzo. Nie byłbym też taki pewny, że te słowa są tylko Kubica, nie zdziwiłbym się gdyby dziennikarze dopisali sami coś od siebie.
bankoq
 
Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 0:07
GG: 2774995

Postprzez M-Power Śr mar 12, 2008 20:10  

wiadomo że nie można tego wykluczyć, ale wszystkiego przekonamy się już za kilka dni :)
Avatar użytkownika
M-Power
 
Dołączył(a): Wt mar 13, 2007 9:30
Lokalizacja: Lublin
GG: 9009253

Postprzez barteks Śr mar 12, 2008 20:14  

No ten wywiad jest tak stary jak moj węgiel w piwnicy ;) Po prostu gazety nie mają nic nowego to przedrukowują stare wypowiedzi....
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez seb455 Cz mar 13, 2008 12:13  

Don Pedros napisał(a):Gadamy o BMW jak o jakimś skarbie ( takie jest moje pierwsze skojarzenie ) tz. wiele wskazówek, sprzecznych ze sobą tak by nie dojść do prawdy i odnalezienia skarbu. Raz słyszy się , że bolid jest średni, raz że wspaniały, dokładnie cała opowieść przygodowa.
Do pierwszych treningów nie całe dwa dni więc dajmy sobie siana i poczekajmy. W piątek rano będziemy pisać jak to BMW i inni radzą sobie w Australii :?


niewiem jakim dla ciebie wyznacznikiem jest rening bo dla mnie zadnym, najpredzej 2 pierwsze sesje qual
Avatar użytkownika
seb455
 
Dołączył(a): Wt lut 20, 2007 19:01
GG: 9474518

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość