Przed sezonem 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Tomek1 So gru 22, 2007 13:54  

Nie chodzi mi o to, że Alonso ulegnie Nelshinio, tylko o to czy Renault będzie mieć konurencyjny bolid.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tomek1
 
Dołączył(a): Cz cze 28, 2007 12:43
Lokalizacja: Pszów

Postprzez Maly-boy So gru 22, 2007 14:00  

zaGrzeb napisał(a):
gongi napisał(a):Kimi, Alonso, Hamilton, Massa. Kto jeszcze ma na tyle kopa aby im podskoczyć?



AdrianAdrian napisał(a):Heidfeld i Kubica.



Niepoprawny optymista. Na prawde myślisz, że BMW ma szanse odrobić śrendio około 0.5(?) sek?. Mcl i Ferrari latami dochodziło by to wszystko osiągnąć i szczerze wątpie by w tym sezonie BMW miało szanse powalczyć jak równy z równym z samą czołówką( choć było by miło).


ja nie widzę problemu jeśli Honda Mogła się stoczyć na dno ,STR pod koniec sezonu też mieli bardziej konkurencyjny bolid ,w 2007 BMW bardzo duzo zyskalo w porownaniu z sezonem 2006 a w 2008 może przybliżą sie do czolowki żeby mogli częściej walczyć z czołowymi zespołami
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez Mateucha So gru 22, 2007 14:15  

Yankess napisał(a):Teraz jeszcze Nelson fika, że będzie chciał ograć Alonsa... co to kurna ma być, jakiś punkt honoru, żeby zdobywac mistrzostwa w pierwszym roku startow?


Nie martw się bez TC i innych usprawnień nie będzie im tak łatwo w pierwszym sezonie ale to mała przesada by tak "pyskować" do dwukrotnego mistrza "starego wyjadacza" :evil: Teraz już trudno będzie zdobyć te 4 mistrzostwa...
Mateucha
 
Dołączył(a): Pt mar 24, 2006 21:19
Lokalizacja: Suchedniów :)

Postprzez slipstream So gru 22, 2007 14:26  

Mateucha napisał(a):Nie martw się bez TC i innych usprawnień nie będzie im tak łatwo

A nie sądzisz ze to im właśnie może być łatwiej bo są zaraz po GP2 w której nie używa się TC ?
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez misiakow So gru 22, 2007 14:32  

a w 2008 może przybliżą sie do czolowki żeby mogli częściej walczyć z czołowymi zespołami

Tak zgadza sie ale tylko walczyc przy... dublowaniu. Bo w normalnej walce nie mają szans
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Mateucha So gru 22, 2007 14:45  

slipstream napisał(a):A nie sądzisz ze to im właśnie może być łatwiej bo są zaraz po GP2 w której nie używa się TC ?


Musze się przyznać, że o tym myślałem i doszedłem do wniosku, że jednak jazda bez TC w GP2 i F1 to różnica i mam nadzieje że taki Rubens czy David będą się lepiej sprawować od ich młodych "kolegów". No ale trzeba podkreślić "Mam Nadzieje". I twoja teza może być prawdziwa ale mam nadzieje, że nie będzie bo kto będzie chciał odgladać w przyszłym sezonie Nelsona walczącego o tytuł a za dwa sezony Niko... Mówiąc szczerze by w F1 dużą role grało doświadczenie i przejechane kilometry za kierownicą bolidu F1.
Mateucha
 
Dołączył(a): Pt mar 24, 2006 21:19
Lokalizacja: Suchedniów :)

Postprzez Maly-boy So gru 22, 2007 14:56  

misiakow napisał(a):Tak zgadza sie ale tylko walczyc przy... dublowaniu. Bo w normalnej walce nie mają szans


ta,a Ty masz już szklaną kulę i wszystko wiesz ?
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez misiakow So gru 22, 2007 15:04  

Maly-boy, czyli wierzysz, że BMW zrobi ogromny postęp żeby wygrywać? Wiedziałem, że to drugie miejse w sezonie 2007 rozbudzi apetyty fanów BMW, ale bez przesady.
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez patgaw So gru 22, 2007 15:40  

Maly-boy STR to jest eipa red bulla, jezeli red bull mial by konstruowac dobry bolid to jak myslisz do ktorej ekipy by poszedl?
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Anderis So gru 22, 2007 16:46  

Mam dziwne wrażenie, że w nadchodzącym sezonie Kubica trzykrotnie zajmie drugie miejsce w wyścigu. Dlaczego? W 2006 roku był 3 razy dziewiąty, czyli tuż za punktami, w 2007 3 razy czwarty, czyli tuż za podium. Kontynuując ten ciąg wypada, że sezon 2008 to 3 razy tuż za zwycięzcą :P
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez zaGrzeb So gru 22, 2007 18:04  

Anderis napisał(a):Mam dziwne wrażenie, że w nadchodzącym sezonie Kubica trzykrotnie zajmie drugie miejsce w wyścigu. Dlaczego? W 2006 roku był 3 razy dziewiąty, czyli tuż za punktami, w 2007 3 razy czwarty, czyli tuż za podium. Kontynuując ten ciąg wypada, że sezon 2008 to 3 razy tuż za zwycięzcą

Idac tym tokiem myślenia można stawiać na to, iż Sutil zacznie systematycznie zdobywać pkt'y, a kto wie...może i coś wiecej.
Maly-boy napisał(a):ja nie widzę problemu jeśli Honda Mogła się stoczyć na dno

Też nie widze problemu...BMW również może stoczyć sie na dno, a FI końcem sezonu może być bardzo konkurencyjne.
Troszke realizmu. Jak widać nie raz problemem i sporym wyczynem jest utrzymanie równego poziomu sezon po sezonie, nie mówiąc juz o podniesieniu "skuteczności" bolidu.
Avatar użytkownika
zaGrzeb
 
Dołączył(a): Śr lis 07, 2007 20:10

Postprzez Pieczar So gru 22, 2007 18:19  

Yankess napisał(a):Teraz jeszcze Nelson fika, że będzie chciał ograć Alonsa... co to kurna ma być, jakiś punkt honoru, żeby zdobywac mistrzostwa w pierwszym roku startow?

Taa ambicje ojczulka :dusi: Mam nadzieje, że Nelsihno dostanie od Ferdka porządne lanie to się trochę uspokoi. A stary niech wraca do SE, dawno już nie było żadnych artykułów :evil:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez SPIDER So gru 22, 2007 18:52  

Ja podejrzewam, że Alonso będzie takim czarnym koniem przyszłego sezonu (że tak to ujmę). Przyszedł do Renault z powrotem i podejrzewam, że zespół ten odzyska formę z lat 2005 i 2006.

A Nalsinho niech sobie gada co chce...
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez chmiel So gru 22, 2007 19:17  

andrut90 napisał(a):Jak narazie mozna spekulowac ze najmocniejszym teamtem bedzie Ferrari a najsłabszym np Super Aguri co do reszty niczego nie mozna byc pewnym

Niby na początku napisałeś, że "można spekulować", ale potem napisałeś: "co do reszty niczego nie można być pewnym", co oznacza, że Ferrari na pewno będzie najlepsze, a SA najgorsze. :-P Jak usuniesz słowo "reszty", to będzie OK, bo co do niczego nie można być pewnym.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Endrju Szopen N gru 23, 2007 17:46  

SPIDER napisał(a):Ja podejrzewam, że Alonso będzie takim czarnym koniem przyszłego sezonu (że tak to ujmę).


Cóż, a mi się wydaje trochę inaczej: Alonso zacznie wygasać i podejrzewam, że po jakimś czasie (nie mówię, że w tym sezonie...) odejdzie z F1 jak JPM... :D
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron